1 LIGA JUNIORÓW GRUPA I

RUNDA WIOSENNA

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. WIOSENNA" Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE51341022:7
2ULKS ORZEŁ ŹLINICE51031112:12
3KS UNIA KOLONOWSKIE5721212:6
4LKS HETMAN BYCZYNA572128:11
5LZS STAROŚCIN531046:15
6SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI531045:14
Ostatnia kolejka (7) rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. WIOSENNA" Grupa 1
25KS UNIA KOLONOWSKIEULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-04-2316:001:2
26LZS STAROŚCINLKS HETMAN BYCZYNA2019-04-2316:000:2
27SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
28SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIPAUZJE
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. WIOSENNA" Grupa 1
Kolejka 1
1PAUZJEULKS ORZEŁ ŹLINICE
2SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI
3LKS HETMAN BYCZYNASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-03-1010:001:4
4KS UNIA KOLONOWSKIELZS STAROŚCIN2019-03-1011:004:0
Kolejka 2
5ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS STAROŚCIN2019-03-1711:002:0
6SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS UNIA KOLONOWSKIE2019-03-1711:001:1
7SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILKS HETMAN BYCZYNA2019-03-1711:000:3Walkower
8PAUZJE
Kolejka 3
9ULKS ORZEŁ ŹLINICE
10LKS HETMAN BYCZYNAPAUZJE
11KS UNIA KOLONOWSKIESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-03-2415:001:3
12LZS STAROŚCINSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-03-2411:003:6
Kolejka 4
13ULKS ORZEŁ ŹLINICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-03-3111:002:8
14SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS STAROŚCIN2019-03-3111:001:3
15PAUZJEKS UNIA KOLONOWSKIE
16LKS HETMAN BYCZYNA
Kolejka 5
17LKS HETMAN BYCZYNAULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-04-0710:002:2
18KS UNIA KOLONOWSKIE
19LZS STAROŚCINPAUZJE
20SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-04-0711:003:0
Kolejka 6
21ULKS ORZEŁ ŹLINICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-04-1411:004:1
22PAUZJESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
23LZS STAROŚCIN
24LKS HETMAN BYCZYNAKS UNIA KOLONOWSKIE2019-04-1410:000:5
Kolejka 7
25KS UNIA KOLONOWSKIEULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-04-2316:001:2
26LZS STAROŚCINLKS HETMAN BYCZYNA2019-04-2316:000:2
27SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
28SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIPAUZJE
Kolejka 8
29ULKS ORZEŁ ŹLINICEPAUZJE
30SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI
31SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS HETMAN BYCZYNA2019-04-2811:00
32LZS STAROŚCINKS UNIA KOLONOWSKIE2019-04-2811:00
Kolejka 9
33LZS STAROŚCINULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-05-0111:00
34KS UNIA KOLONOWSKIESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-05-1518:00
35LKS HETMAN BYCZYNASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-05-0110:00
36PAUZJE
Kolejka 10
37ULKS ORZEŁ ŹLINICE
38PAUZJELKS HETMAN BYCZYNA
39SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS UNIA KOLONOWSKIE2019-05-0511:00
40SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS STAROŚCIN2019-05-0511:00
Kolejka 11
41SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-05-1211:00
42LZS STAROŚCINSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-05-1211:00
43KS UNIA KOLONOWSKIEPAUZJE
44LKS HETMAN BYCZYNA
Kolejka 12
45ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS HETMAN BYCZYNA2019-05-1911:00
46KS UNIA KOLONOWSKIE
47PAUZJELZS STAROŚCIN
48SKF TOR DOBRZEŃ WIELKISKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-05-1911:00
Kolejka 13
49SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-05-2611:00
50SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEPAUZJE
51LZS STAROŚCIN
52KS UNIA KOLONOWSKIELKS HETMAN BYCZYNA2019-05-2611:00
Kolejka 14
53ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS UNIA KOLONOWSKIE2019-06-0211:00
54LKS HETMAN BYCZYNALZS STAROŚCIN2019-06-0211:00
55SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
56PAUZJESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI

RUNDA JESIENNA

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. JESIENNA" Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS MAŁAPANEW OZIMEK1432102247:16
2OKS OLESNO1432102261:13
3SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE142992346:20
4SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI142372539:30
5KS UNIA KOLONOWSKIE141954531:29
6ULKS ORZEŁ ŹLINICE141233833:56
7LKS HETMAN BYCZYNA147211116:68
8LZS STAROŚCIN146201217:58
Ostatnia kolejka (14) rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. JESIENNA" Grupa 1
53ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS UNIA KOLONOWSKIE2018-11-1810:002:2
54LKS HETMAN BYCZYNALZS STAROŚCIN2018-11-1810:003:0
55KS MAŁAPANEW OZIMEKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-11-1810:005:2
56OKS OLESNOSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-11-1810:007:2
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. JESIENNA" Grupa 1
Kolejka 1
1OKS OLESNOULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-08-2611:008:0
2KS MAŁAPANEW OZIMEKSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-08-2611:002:1
3LKS HETMAN BYCZYNASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-08-2610:000:4
4KS UNIA KOLONOWSKIELZS STAROŚCIN2018-08-2610:003:1
Kolejka 2
5ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS STAROŚCIN2018-08-2917:006:3
6SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS UNIA KOLONOWSKIE2018-08-2917:005:0
7SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILKS HETMAN BYCZYNA2018-08-2917:006:0
8OKS OLESNOKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-08-2917:001:1
Kolejka 3
9KS MAŁAPANEW OZIMEKULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-09-0211:006:5
10LKS HETMAN BYCZYNAOKS OLESNO2018-09-0210:001:4
11KS UNIA KOLONOWSKIESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-09-0211:003:3
12LZS STAROŚCINSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-09-0211:004:2
Kolejka 4
13ULKS ORZEŁ ŹLINICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-09-0911:004:4
14SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS STAROŚCIN2018-09-0911:003:0
15OKS OLESNOKS UNIA KOLONOWSKIE2018-09-0911:004:1
16KS MAŁAPANEW OZIMEKLKS HETMAN BYCZYNA2018-09-0911:009:0
Kolejka 5
17LKS HETMAN BYCZYNAULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-09-1610:005:3
18KS UNIA KOLONOWSKIEKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-09-1611:000:4
19LZS STAROŚCINOKS OLESNO2018-09-1611:001:2
20SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-09-1511:004:2
Kolejka 6
21ULKS ORZEŁ ŹLINICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-09-2311:003:6
22OKS OLESNOSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-09-2311:001:0
23KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS STAROŚCIN2018-09-2311:007:1
24LKS HETMAN BYCZYNAKS UNIA KOLONOWSKIE2018-09-2310:003:3
Kolejka 7
25KS UNIA KOLONOWSKIEULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-09-3011:003:3
26LZS STAROŚCINLKS HETMAN BYCZYNA2018-09-3011:003:1
27SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-09-2911:002:1
28SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIOKS OLESNO2018-09-3011:002:0
Kolejka 8
29ULKS ORZEŁ ŹLINICEOKS OLESNO2018-10-0713:002:6
30SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-10-0711:001:1
31SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS HETMAN BYCZYNA2018-10-0711:004:0
32LZS STAROŚCINKS UNIA KOLONOWSKIE2018-10-0711:000:6
Kolejka 9
33LZS STAROŚCINULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-10-1411:002:3
34KS UNIA KOLONOWSKIESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-10-1411:001:2
35LKS HETMAN BYCZYNASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-10-1410:002:7
36KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS OLESNO2018-10-1411:001:0
Kolejka 10
37ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-10-2111:000:4
38OKS OLESNOLKS HETMAN BYCZYNA2018-10-2111:0018:0
39SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS UNIA KOLONOWSKIE2018-10-2115:000:4
40SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS STAROŚCIN2018-10-2111:009:0
Kolejka 11
41SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-10-2810:003:0Walkower
42LZS STAROŚCINSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-10-2810:001:3
43KS UNIA KOLONOWSKIEOKS OLESNO2018-10-2810:000:1
44LKS HETMAN BYCZYNAKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-10-2810:000:2
Kolejka 12
45ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS HETMAN BYCZYNA2018-11-0410:002:1
46KS MAŁAPANEW OZIMEKKS UNIA KOLONOWSKIE2018-11-0410:001:2
47OKS OLESNOLZS STAROŚCIN2018-11-0410:007:0
48SKF TOR DOBRZEŃ WIELKISKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-11-0310:000:3
Kolejka 13
49SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-11-1110:003:0
50SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEOKS OLESNO2018-11-1110:002:2
51LZS STAROŚCINKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-11-1110:001:3
52KS UNIA KOLONOWSKIELKS HETMAN BYCZYNA2018-11-1110:003:0Walkower
Kolejka 14
53ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS UNIA KOLONOWSKIE2018-11-1810:002:2
54LKS HETMAN BYCZYNALZS STAROŚCIN2018-11-1810:003:0
55KS MAŁAPANEW OZIMEKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-11-1810:005:2
56OKS OLESNOSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-11-1810:007:2