1 LIGA JUNIORÓW GRUPA I

RUNDA WIOSENNA

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. WIOSENNA" Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI262006:0
2LZS SWORNICA CZARNOWĄSY262006:0
3LKS HETMAN BYCZYNA262006:0
4KS UNIA KRAPKOWICE262006:0
5GZ LZS ŁUBNIANY262006:0
6LZS STAROŚCIN10000100:30
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. WIOSENNA" Grupa 1
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. WIOSENNA" Grupa 1
Kolejka 1
1LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLKS HETMAN BYCZYNA2020-03-2911:00
2GZ LZS ŁUBNIANYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-03-2911:00
3LZS STAROŚCIN - drużyna wycofana, walkowerKS UNIA KRAPKOWICE0:3
Kolejka 2
4LKS HETMAN BYCZYNAKS UNIA KRAPKOWICE2020-04-0510:00
5SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS STAROŚCIN - drużyna wycofana, walkower3:0
6LZS SWORNICA CZARNOWĄSYGZ LZS ŁUBNIANY2020-04-0511:00
Kolejka 3
7GZ LZS ŁUBNIANYLKS HETMAN BYCZYNA2020-04-1911:00
8LZS STAROŚCIN - drużyna wycofana, walkowerLZS SWORNICA CZARNOWĄSY0:3
9KS UNIA KRAPKOWICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-04-1911:00
Kolejka 4
10LKS HETMAN BYCZYNASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-04-2610:00
11LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS UNIA KRAPKOWICE2020-04-2611:00
12GZ LZS ŁUBNIANYLZS STAROŚCIN - drużyna wycofana, walkower3:0
Kolejka 5
13LZS STAROŚCIN - drużyna wycofana, walkowerLKS HETMAN BYCZYNA0:3
14KS UNIA KRAPKOWICEGZ LZS ŁUBNIANY2020-05-0311:00
15SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-05-0311:00
Kolejka 6
16LKS HETMAN BYCZYNALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-05-1010:00
17SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIGZ LZS ŁUBNIANY2020-05-1011:00
18KS UNIA KRAPKOWICELZS STAROŚCIN - drużyna wycofana, walkower3:0
Kolejka 7
19KS UNIA KRAPKOWICELKS HETMAN BYCZYNA2020-05-1711:00
20LZS STAROŚCIN - drużyna wycofana, walkowerSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI0:3
21GZ LZS ŁUBNIANYLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-05-1711:00
Kolejka 8
22LKS HETMAN BYCZYNAGZ LZS ŁUBNIANY2020-05-2410:00
23LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS STAROŚCIN - drużyna wycofana, walkower3:0
24SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS UNIA KRAPKOWICE2020-05-2411:00
Kolejka 9
25SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILKS HETMAN BYCZYNA2020-05-3111:00
26KS UNIA KRAPKOWICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-05-3111:00
27LZS STAROŚCIN - drużyna wycofana, walkowerGZ LZS ŁUBNIANY0:3
Kolejka 10
28LKS HETMAN BYCZYNALZS STAROŚCIN - drużyna wycofana, walkower3:0
29GZ LZS ŁUBNIANYKS UNIA KRAPKOWICE2020-06-0711:00
30LZS SWORNICA CZARNOWĄSYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-06-0711:00

RUNDA JESIENNA

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. JESIENNA" Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1NKS START NAMYSŁÓW1230100236:12
2LZS STAROŚCIN122581335:17
3SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI121961542:28
4LZS SWORNICA CZARNOWĄSY121651633:26
5GZ LZS ŁUBNIANY121651623:35
6LKS HETMAN BYCZYNA12930919:54
7KS UNIA KRAPKOWICE12822818:34
Ostatnia kolejka (14) rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. JESIENNA" Grupa 1
53LZS STAROŚCINNKS START NAMYSŁÓW2019-11-1710:000:1
54GZ LZS ŁUBNIANYKS UNIA KRAPKOWICE2019-11-1710:002:1
55LZS SWORNICA CZARNOWĄSYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-11-1710:005:3
56PAUZJELKS HETMAN BYCZYNA
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. JESIENNA" Grupa 1
Kolejka 1
1PAUZJELZS STAROŚCIN
2LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLKS HETMAN BYCZYNA2019-09-0417:300:1
3GZ LZS ŁUBNIANYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-08-2511:004:2
4NKS START NAMYSŁÓWKS UNIA KRAPKOWICE2019-08-2511:003:0
Kolejka 2
5LZS STAROŚCINKS UNIA KRAPKOWICE2019-08-2817:003:1
6SKF TOR DOBRZEŃ WIELKINKS START NAMYSŁÓW2019-08-2817:001:4
7LKS HETMAN BYCZYNAGZ LZS ŁUBNIANY2019-08-2817:001:2
8PAUZJELZS SWORNICA CZARNOWĄSY
Kolejka 3
9LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS STAROŚCIN2019-09-0111:000:3Walkower
10GZ LZS ŁUBNIANYPAUZJE
11NKS START NAMYSŁÓWLKS HETMAN BYCZYNA2019-09-0110:007:1
12KS UNIA KRAPKOWICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-09-0111:000:4
Kolejka 4
13LZS STAROŚCINSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-09-0810:004:2
14LKS HETMAN BYCZYNAKS UNIA KRAPKOWICE2019-09-0810:005:3
15PAUZJENKS START NAMYSŁÓW
16LZS SWORNICA CZARNOWĄSYGZ LZS ŁUBNIANY2019-09-0811:003:1
Kolejka 5
17GZ LZS ŁUBNIANYLZS STAROŚCIN2019-09-1511:001:2
18NKS START NAMYSŁÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-09-1510:002:1
19KS UNIA KRAPKOWICEPAUZJE
20SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILKS HETMAN BYCZYNA2019-09-1511:009:2
Kolejka 6
21LZS STAROŚCINLKS HETMAN BYCZYNA2019-09-2211:006:2
22PAUZJESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI
23LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS UNIA KRAPKOWICE2019-09-2211:001:2
24GZ LZS ŁUBNIANYNKS START NAMYSŁÓW2019-09-2211:000:1
Kolejka 7
25NKS START NAMYSŁÓWLZS STAROŚCIN2019-09-2910:001:2
26KS UNIA KRAPKOWICEGZ LZS ŁUBNIANY2019-09-2911:002:2
27SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-09-2911:003:3
28LKS HETMAN BYCZYNAPAUZJE
Kolejka 8
29LZS STAROŚCINPAUZJE
30LKS HETMAN BYCZYNALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-10-0610:000:8
31SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIGZ LZS ŁUBNIANY2019-10-0611:005:1
32KS UNIA KRAPKOWICENKS START NAMYSŁÓW2019-10-0611:001:4
Kolejka 9
33KS UNIA KRAPKOWICELZS STAROŚCIN2019-10-1311:002:2
34NKS START NAMYSŁÓWSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-10-1310:003:0
35GZ LZS ŁUBNIANYLKS HETMAN BYCZYNA2019-10-1311:005:4
36LZS SWORNICA CZARNOWĄSYPAUZJE
Kolejka 10
37LZS STAROŚCINLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-10-2011:001:2
38PAUZJEGZ LZS ŁUBNIANY
39LKS HETMAN BYCZYNANKS START NAMYSŁÓW2019-10-2010:003:2
40SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS UNIA KRAPKOWICE2019-10-2011:003:1
Kolejka 11
41SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS STAROŚCIN2019-10-2710:005:1
42KS UNIA KRAPKOWICELKS HETMAN BYCZYNA2019-10-2710:003:0Walkower
43NKS START NAMYSŁÓWPAUZJE
44GZ LZS ŁUBNIANYLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-10-2710:004:3
Kolejka 12
45LZS STAROŚCINGZ LZS ŁUBNIANY2019-11-0310:007:0
46LZS SWORNICA CZARNOWĄSYNKS START NAMYSŁÓW2019-11-0310:002:4
47PAUZJEKS UNIA KRAPKOWICE
48LKS HETMAN BYCZYNASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-11-0310:000:5
Kolejka 13
49LKS HETMAN BYCZYNALZS STAROŚCIN2019-11-1010:000:4
50SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIPAUZJE
51KS UNIA KRAPKOWICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-11-1010:002:5
52NKS START NAMYSŁÓWGZ LZS ŁUBNIANY2019-11-1010:004:1
Kolejka 14
53LZS STAROŚCINNKS START NAMYSŁÓW2019-11-1710:000:1
54GZ LZS ŁUBNIANYKS UNIA KRAPKOWICE2019-11-1710:002:1
55LZS SWORNICA CZARNOWĄSYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-11-1710:005:3
56PAUZJELKS HETMAN BYCZYNA