1 LIGA JUNIORÓW GRUPA I

RUNDA JESIENNA

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. JESIENNA" Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI000000:0
2NKS START NAMYSŁÓW000000:0
3LZS SWORNICA CZARNOWĄSY000000:0
4LZS STAROŚCIN000000:0
5LKS HETMAN BYCZYNA000000:0
6KS UNIA KRAPKOWICE000000:0
7KS UNIA KOLONOWSKIE000000:0
8GZ LZS ŁUBNIANY000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. JESIENNA" Grupa 1
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. JESIENNA" Grupa 1
Kolejka 1
1KS UNIA KOLONOWSKIELZS STAROŚCIN2019-08-2511:00
2LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLKS HETMAN BYCZYNA2019-09-0417:30
3GZ LZS ŁUBNIANYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-08-2511:00
4NKS START NAMYSŁÓWKS UNIA KRAPKOWICE2019-08-2511:00
Kolejka 2
5LZS STAROŚCINKS UNIA KRAPKOWICE2019-08-2817:00
6SKF TOR DOBRZEŃ WIELKINKS START NAMYSŁÓW2019-08-2817:00
7LKS HETMAN BYCZYNAGZ LZS ŁUBNIANY2019-08-2817:00
8KS UNIA KOLONOWSKIELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-09-1117:00
Kolejka 3
9LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS STAROŚCIN2019-09-0111:00
10GZ LZS ŁUBNIANYKS UNIA KOLONOWSKIE2019-09-0111:00
11NKS START NAMYSŁÓWLKS HETMAN BYCZYNA2019-09-0110:00
12KS UNIA KRAPKOWICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-09-0111:00
Kolejka 4
13LZS STAROŚCINSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-09-0811:00
14LKS HETMAN BYCZYNAKS UNIA KRAPKOWICE2019-09-0810:00
15KS UNIA KOLONOWSKIENKS START NAMYSŁÓW2019-09-0811:00
16LZS SWORNICA CZARNOWĄSYGZ LZS ŁUBNIANY2019-09-0811:00
Kolejka 5
17GZ LZS ŁUBNIANYLZS STAROŚCIN2019-09-1511:00
18NKS START NAMYSŁÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-09-1510:00
19KS UNIA KRAPKOWICEKS UNIA KOLONOWSKIE2019-09-1511:00
20SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILKS HETMAN BYCZYNA2019-09-1511:00
Kolejka 6
21LZS STAROŚCINLKS HETMAN BYCZYNA2019-09-2211:00
22KS UNIA KOLONOWSKIESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-09-2211:00
23LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS UNIA KRAPKOWICE2019-09-2211:00
24GZ LZS ŁUBNIANYNKS START NAMYSŁÓW2019-09-2211:00
Kolejka 7
25NKS START NAMYSŁÓWLZS STAROŚCIN2019-09-2910:00
26KS UNIA KRAPKOWICEGZ LZS ŁUBNIANY2019-09-2911:00
27SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-09-2911:00
28LKS HETMAN BYCZYNAKS UNIA KOLONOWSKIE2019-09-2910:00
Kolejka 8
29LZS STAROŚCINKS UNIA KOLONOWSKIE2019-10-0611:00
30LKS HETMAN BYCZYNALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-10-0610:00
31SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIGZ LZS ŁUBNIANY2019-10-0611:00
32KS UNIA KRAPKOWICENKS START NAMYSŁÓW2019-10-0611:00
Kolejka 9
33KS UNIA KRAPKOWICELZS STAROŚCIN2019-10-1311:00
34NKS START NAMYSŁÓWSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-10-1310:00
35GZ LZS ŁUBNIANYLKS HETMAN BYCZYNA2019-10-1311:00
36LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS UNIA KOLONOWSKIE2019-10-1311:00
Kolejka 10
37LZS STAROŚCINLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-10-2011:00
38KS UNIA KOLONOWSKIEGZ LZS ŁUBNIANY2019-10-2011:00
39LKS HETMAN BYCZYNANKS START NAMYSŁÓW2019-10-2010:00
40SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS UNIA KRAPKOWICE2019-10-2011:00
Kolejka 11
41SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS STAROŚCIN2019-10-2710:00
42KS UNIA KRAPKOWICELKS HETMAN BYCZYNA2019-10-2710:00
43NKS START NAMYSŁÓWKS UNIA KOLONOWSKIE2019-10-2710:00
44GZ LZS ŁUBNIANYLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-10-2710:00
Kolejka 12
45LZS STAROŚCINGZ LZS ŁUBNIANY2019-11-0310:00
46LZS SWORNICA CZARNOWĄSYNKS START NAMYSŁÓW2019-11-0310:00
47KS UNIA KOLONOWSKIEKS UNIA KRAPKOWICE2019-11-0310:00
48LKS HETMAN BYCZYNASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-11-0310:00
Kolejka 13
49LKS HETMAN BYCZYNALZS STAROŚCIN2019-11-1010:00
50SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS UNIA KOLONOWSKIE2019-11-1010:00
51KS UNIA KRAPKOWICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-11-1010:00
52NKS START NAMYSŁÓWGZ LZS ŁUBNIANY2019-11-1010:00
Kolejka 14
53LZS STAROŚCINNKS START NAMYSŁÓW2019-11-1710:00
54GZ LZS ŁUBNIANYKS UNIA KRAPKOWICE2019-11-1710:00
55LZS SWORNICA CZARNOWĄSYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-11-1710:00
56KS UNIA KOLONOWSKIELKS HETMAN BYCZYNA2019-11-1710:00