1 LIGA JUNIORÓW GRUPA I

RUNDA WIOSENNA

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. WIOSENNA" Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1MKS POGOŃ PRUDNIK000000:0
2ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ000000:0
3LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW000000:0
4LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ000000:0
5LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE000000:0
6KS UNIA KRAPKOWICE000000:0
7GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. WIOSENNA" Grupa 2
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. WIOSENNA" Grupa 2
Kolejka 1
1ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2019-03-1011:00
2LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2019-03-1011:00
3KS UNIA KRAPKOWICELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2019-03-1011:00
4MKS POGOŃ PRUDNIK
Kolejka 2
5GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ MKS POGOŃ PRUDNIK2019-03-1711:00
6LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE
7LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWKS UNIA KRAPKOWICE2019-03-1711:00
8ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-03-1711:00
Kolejka 3
9LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2019-03-2411:00
10KS UNIA KRAPKOWICEŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2019-03-2411:00
11LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW
12MKS POGOŃ PRUDNIKLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2019-03-2411:00
Kolejka 4
13GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2019-03-3111:00
14LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWMKS POGOŃ PRUDNIK2019-03-3111:00
15ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
16LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚKS UNIA KRAPKOWICE2019-03-3111:00
Kolejka 5
17KS UNIA KRAPKOWICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2019-04-0711:00
18LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ
19MKS POGOŃ PRUDNIKŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2019-04-0711:00
20LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2019-04-0711:00
Kolejka 6
21GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2019-04-1411:00
22ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2019-04-1411:00
23LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚMKS POGOŃ PRUDNIK2019-04-1411:00
24KS UNIA KRAPKOWICE
Kolejka 7
25GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ
26MKS POGOŃ PRUDNIKKS UNIA KRAPKOWICE2019-04-2316:00
27LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-04-2316:00
28LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2019-04-2316:00
Kolejka 8
29GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2019-04-2811:00
30LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-04-2811:00
31LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEKS UNIA KRAPKOWICE2019-04-2811:00
32MKS POGOŃ PRUDNIK
Kolejka 9
33MKS POGOŃ PRUDNIKGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2019-05-0111:00
34LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE
35KS UNIA KRAPKOWICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2019-05-0111:00
36LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2019-05-0111:00
Kolejka 10
37GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-05-0511:00
38ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚKS UNIA KRAPKOWICE2019-05-0511:00
39LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW
40LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEMKS POGOŃ PRUDNIK2019-05-0511:00
Kolejka 11
41LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2019-05-1211:00
42MKS POGOŃ PRUDNIKLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2019-05-1211:00
43ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
44KS UNIA KRAPKOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-05-1211:00
Kolejka 12
45GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ KS UNIA KRAPKOWICE2019-05-1911:00
46LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ
47ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚMKS POGOŃ PRUDNIK2019-05-1911:00
48LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2019-05-1911:00
Kolejka 13
49LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2019-05-2611:00
50LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2019-05-2611:00
51MKS POGOŃ PRUDNIKLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-05-2611:00
52KS UNIA KRAPKOWICE
Kolejka 14
53GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ
54KS UNIA KRAPKOWICEMKS POGOŃ PRUDNIK2019-06-0211:00
55LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2019-06-0211:00
56ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2019-06-0211:00

RUNDA JESIENNA

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. JESIENNA" Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS MAŁAPANEW OZIMEK1432102247:16
2OKS OLESNO1432102261:13
3SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE142992346:20
4SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI142372539:30
5KS UNIA KOLONOWSKIE141954531:29
6ULKS ORZEŁ ŹLINICE141233833:56
7LKS HETMAN BYCZYNA147211116:68
8LZS STAROŚCIN146201217:58
Ostatnia kolejka (14) rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. JESIENNA" Grupa 1
53ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS UNIA KOLONOWSKIE2018-11-1810:002:2
54LKS HETMAN BYCZYNALZS STAROŚCIN2018-11-1810:003:0
55KS MAŁAPANEW OZIMEKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-11-1810:005:2
56OKS OLESNOSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-11-1810:007:2
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. JESIENNA" Grupa 1
Kolejka 1
1OKS OLESNOULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-08-2611:008:0
2KS MAŁAPANEW OZIMEKSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-08-2611:002:1
3LKS HETMAN BYCZYNASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-08-2610:000:4
4KS UNIA KOLONOWSKIELZS STAROŚCIN2018-08-2610:003:1
Kolejka 2
5ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS STAROŚCIN2018-08-2917:006:3
6SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS UNIA KOLONOWSKIE2018-08-2917:005:0
7SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILKS HETMAN BYCZYNA2018-08-2917:006:0
8OKS OLESNOKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-08-2917:001:1
Kolejka 3
9KS MAŁAPANEW OZIMEKULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-09-0211:006:5
10LKS HETMAN BYCZYNAOKS OLESNO2018-09-0210:001:4
11KS UNIA KOLONOWSKIESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-09-0211:003:3
12LZS STAROŚCINSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-09-0211:004:2
Kolejka 4
13ULKS ORZEŁ ŹLINICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-09-0911:004:4
14SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS STAROŚCIN2018-09-0911:003:0
15OKS OLESNOKS UNIA KOLONOWSKIE2018-09-0911:004:1
16KS MAŁAPANEW OZIMEKLKS HETMAN BYCZYNA2018-09-0911:009:0
Kolejka 5
17LKS HETMAN BYCZYNAULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-09-1610:005:3
18KS UNIA KOLONOWSKIEKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-09-1611:000:4
19LZS STAROŚCINOKS OLESNO2018-09-1611:001:2
20SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-09-1511:004:2
Kolejka 6
21ULKS ORZEŁ ŹLINICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-09-2311:003:6
22OKS OLESNOSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-09-2311:001:0
23KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS STAROŚCIN2018-09-2311:007:1
24LKS HETMAN BYCZYNAKS UNIA KOLONOWSKIE2018-09-2310:003:3
Kolejka 7
25KS UNIA KOLONOWSKIEULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-09-3011:003:3
26LZS STAROŚCINLKS HETMAN BYCZYNA2018-09-3011:003:1
27SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-09-2911:002:1
28SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIOKS OLESNO2018-09-3011:002:0
Kolejka 8
29ULKS ORZEŁ ŹLINICEOKS OLESNO2018-10-0713:002:6
30SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-10-0711:001:1
31SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS HETMAN BYCZYNA2018-10-0711:004:0
32LZS STAROŚCINKS UNIA KOLONOWSKIE2018-10-0711:000:6
Kolejka 9
33LZS STAROŚCINULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-10-1411:002:3
34KS UNIA KOLONOWSKIESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-10-1411:001:2
35LKS HETMAN BYCZYNASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-10-1410:002:7
36KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS OLESNO2018-10-1411:001:0
Kolejka 10
37ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-10-2111:000:4
38OKS OLESNOLKS HETMAN BYCZYNA2018-10-2111:0018:0
39SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS UNIA KOLONOWSKIE2018-10-2115:000:4
40SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS STAROŚCIN2018-10-2111:009:0
Kolejka 11
41SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-10-2810:003:0Walkower
42LZS STAROŚCINSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-10-2810:001:3
43KS UNIA KOLONOWSKIEOKS OLESNO2018-10-2810:000:1
44LKS HETMAN BYCZYNAKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-10-2810:000:2
Kolejka 12
45ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS HETMAN BYCZYNA2018-11-0410:002:1
46KS MAŁAPANEW OZIMEKKS UNIA KOLONOWSKIE2018-11-0410:001:2
47OKS OLESNOLZS STAROŚCIN2018-11-0410:007:0
48SKF TOR DOBRZEŃ WIELKISKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-11-0310:000:3
Kolejka 13
49SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-11-1110:003:0
50SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEOKS OLESNO2018-11-1110:002:2
51LZS STAROŚCINKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-11-1110:001:3
52KS UNIA KOLONOWSKIELKS HETMAN BYCZYNA2018-11-1110:003:0Walkower
Kolejka 14
53ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS UNIA KOLONOWSKIE2018-11-1810:002:2
54LKS HETMAN BYCZYNALZS STAROŚCIN2018-11-1810:003:0
55KS MAŁAPANEW OZIMEKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-11-1810:005:2
56OKS OLESNOSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-11-1810:007:2