1 LIGA JUNIORÓW GRUPA II

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ1945150480:27
2ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY1939130681:32
3LZS START BOGDANOWICE1938122553:30
4LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW1938122573:45
5LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE1937121662:39
6LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ192891963:53
7ULKS ORZEŁ ŹLINICE192783858:46
8LZS RACŁAWICZKI1913411432:111
9LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY1912401530:78
10LKS NAPRZÓD JEMIELNICA1911321445:96
11LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA10620825:45
Ostatnia kolejka (20) rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2
40ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYLZS RACŁAWICZKI2018-06-0311:008:1
44LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-06-0311:003:0Walkower
41LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-06-0311:003:1
42LZS START BOGDANOWICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2018-06-0311:003:0Walkower
43LKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkowerLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ0:3Walkower
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2
Kolejka 1
3LZS START BOGDANOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-09-0216:004:2
0LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY2017-09-0311:001:3
5LZS RACŁAWICZKILZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-09-0311:003:6
4LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-09-0311:007:0
2LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA - drużyna wycofana, walkowerLKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkower2017-09-2017:003:9
1PAUZJEULKS ORZEŁ ŹLINICE
Kolejka 2
8LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2017-09-0911:003:2
9LKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkowerLZS START BOGDANOWICE2017-09-1011:002:2
7LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS RACŁAWICZKI2017-09-1011:006:4
10ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA - drużyna wycofana, walkower2017-09-1011:005:4
6ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYLZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-09-1013:001:3
11LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚPAUZJE
Kolejka 3
14LZS START BOGDANOWICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-09-1616:000:1
13LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA - drużyna wycofana, walkowerLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2017-09-1711:002:4
17LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-09-1711:003:0
16LZS RACŁAWICZKILKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-09-1711:000:11
15LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkower2017-09-1711:0014:0Walkower
12PAUZJEŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY
Kolejka 4
20LKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkowerLZS RACŁAWICZKI2017-09-2411:0013:0
22LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS START BOGDANOWICE2017-09-2411:003:0
19LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-09-2411:001:0
21ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2017-09-2411:002:3
18ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-09-2413:006:3
23PAUZJELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA - drużyna wycofana, walkower
Kolejka 5
24LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA - drużyna wycofana, walkowerŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY2017-10-0111:000:3Walkower
28LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkower2017-10-0111:005:1
29LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-10-0111:000:5Walkower
27LZS RACŁAWICZKIULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-10-0111:002:2
26LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2017-10-0111:001:5
25LZS START BOGDANOWICEPAUZJE
Kolejka 6
35LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA - drużyna wycofana, walkowerLZS START BOGDANOWICE2017-10-0811:000:3Walkower
31LKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkowerLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-10-0811:005:1
33LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS RACŁAWICZKI2017-10-0811:0014:0
32ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-10-0811:002:3
30ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-10-0813:005:1
34PAUZJELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW
Kolejka 7
41LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkower2017-10-1511:003:3
39LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2017-10-1511:002:1
40LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-10-1511:001:3
37LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA - drużyna wycofana, walkower2017-10-1511:002:1
36LZS START BOGDANOWICEŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY2017-10-1511:001:0
38LZS RACŁAWICZKIPAUZJE
Kolejka 8
47LZS START BOGDANOWICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2017-10-2115:002:3
46LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA - drużyna wycofana, walkowerLZS RACŁAWICZKI2017-10-2211:009:1
44LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-10-2211:006:1
43ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-10-2211:006:4
42ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYLKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkower2017-10-2213:008:2
45PAUZJELZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE
Kolejka 9
53LKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkowerULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-10-2910:002:17
50LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA - drużyna wycofana, walkower2017-10-2910:007:2
48LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY2017-10-2910:004:3
49LZS RACŁAWICZKILZS START BOGDANOWICE2017-11-1910:000:5
52LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2017-11-1911:000:3
51LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYPAUZJE
Kolejka 10
58LZS START BOGDANOWICELZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-11-0413:005:1
57LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA - drużyna wycofana, walkowerLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-11-0510:003:2
55LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkower2017-11-0510:007:0
59LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS RACŁAWICZKI2017-11-0510:009:2
54ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-11-0513:003:2
56PAUZJELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ
Kolejka 11
63LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA - drużyna wycofana, walkower2017-11-1210:009:1
61LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2017-11-1210:003:3
62LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS START BOGDANOWICE2017-11-1210:001:7
60LZS RACŁAWICZKIŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY2017-11-1210:000:9
65ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2017-11-1210:001:5
64LKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkowerPAUZJE
Kolejka 12
2LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS START BOGDANOWICE2018-04-0811:001:2
4LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS RACŁAWICZKI2018-04-0811:004:0
3LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-04-0811:001:4
1ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkower2018-04-0811:003:0Walkower
0ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-04-0813:003:1
Kolejka 13
9LKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkowerLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-04-1511:003:4
5LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY2018-04-1511:000:7
6LZS RACŁAWICZKILZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2018-04-1511:004:2
7LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-04-1511:004:3
8ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS START BOGDANOWICE2018-04-1511:003:3
Kolejka 14
10LKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkowerŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY2018-04-2211:002:6
13LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS RACŁAWICZKI2018-04-2211:005:3
14LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-04-2211:003:2
12LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-04-2211:001:1
11LZS START BOGDANOWICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-04-2211:003:1
Kolejka 15
18LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-04-2911:004:2
16LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-04-2911:008:0
15LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY2018-04-2911:001:6
19LZS START BOGDANOWICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkower2018-04-2911:006:1
17ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS RACŁAWICZKI2018-04-2911:001:2
Kolejka 16
21LKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkowerLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-05-0611:002:5
24LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2018-05-0611:003:4
23LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-05-0611:005:3
22LZS RACŁAWICZKILKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-05-0611:000:3Walkower
20ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYLZS START BOGDANOWICE2018-05-0613:008:0
Kolejka 17
28LZS RACŁAWICZKILKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkower2018-05-1214:003:0Walkower
27LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-05-1311:004:3
25LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY2018-05-1311:002:1
29LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS START BOGDANOWICE2018-05-1311:000:4
26ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2018-05-1311:003:1
Kolejka 18
32LKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkowerLZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-05-2011:000:3Walkower
34LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-05-2011:004:0
33LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-05-2011:000:4
31LZS START BOGDANOWICELZS RACŁAWICZKI2018-05-2011:003:0
30ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-05-2013:001:5
Kolejka 19
36LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-05-2711:007:3
38LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS START BOGDANOWICE2018-05-2711:003:0Walkower
39LZS RACŁAWICZKILZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-05-2711:007:1
35ULKS ORZEŁ ŹLINICEŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY2018-05-2711:003:0Walkower
37LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkower3:0Walkower
Kolejka 20
40ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYLZS RACŁAWICZKI2018-06-0311:008:1
44LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-06-0311:003:0
41LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-06-0311:003:1
42LZS START BOGDANOWICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2018-06-0311:003:0
43LKS NAPRZÓD JEMIELNICA - drużyna wycofana, walkowerLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ0:3