1 LIGA JUNIORÓW GRUPA II

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. JESIENNA" Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS POLONIA GŁUBCZYCE92790038:3
2MKS POGOŃ PRUDNIK92170215:13
3ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ91860319:15
4KS UNIA KRAPKOWICE91240518:18
5GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 91031530:26
6LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW9930622:31
7LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ9721621:24
8LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE9310811:44
Ostatnia kolejka (9) rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. JESIENNA" Grupa 2
33MKS POGOŃ PRUDNIKGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2018-10-1411:002:0
34KS POLONIA GŁUBCZYCELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-10-1411:003:0Walkower
35KS UNIA KRAPKOWICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-10-1412:305:3
36LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-10-1411:001:4
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. JESIENNA" Grupa 2
Kolejka 1
1ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2018-08-2611:004:3
2LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-08-2611:008:1
3KS UNIA KRAPKOWICELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-08-2611:003:0Walkower
4KS POLONIA GŁUBCZYCEMKS POGOŃ PRUDNIK2018-09-1217:006:0
Kolejka 2
5GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ MKS POGOŃ PRUDNIK2018-08-2917:000:3
6LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-08-2917:000:8
7LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWKS UNIA KRAPKOWICE2018-08-2917:002:1
8ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-08-2917:002:1
Kolejka 3
9GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-09-0211:005:5
10KS UNIA KRAPKOWICEŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-09-0211:001:3
11KS POLONIA GŁUBCZYCELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-09-0211:004:1
12MKS POGOŃ PRUDNIKLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-09-0211:003:1
Kolejka 4
13GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-09-0911:0013:2
14LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWMKS POGOŃ PRUDNIK2018-09-0911:000:2
15ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-09-0911:001:2
16LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚKS UNIA KRAPKOWICE2018-09-0911:000:1
Kolejka 5
17KS UNIA KRAPKOWICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2018-09-1516:001:4
18KS POLONIA GŁUBCZYCELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-09-1611:004:0
19MKS POGOŃ PRUDNIKŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-09-1611:002:1
20LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-09-1611:004:6
Kolejka 6
21GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-09-2311:001:5
22ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-09-2311:003:1
23LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚMKS POGOŃ PRUDNIK2018-09-2311:000:1
24KS UNIA KRAPKOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-09-2211:001:3
Kolejka 7
25KS POLONIA GŁUBCZYCEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2018-09-3011:004:0
26MKS POGOŃ PRUDNIKKS UNIA KRAPKOWICE2018-09-3011:002:1
27LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-09-3011:002:1
28LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-09-3011:000:1
Kolejka 8
29GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-10-0711:004:0
30LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-10-0711:004:5
31LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEKS UNIA KRAPKOWICE2018-10-0711:001:4
32MKS POGOŃ PRUDNIKKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-10-0711:000:4
Kolejka 9
33MKS POGOŃ PRUDNIKGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2018-10-1411:002:0
34KS POLONIA GŁUBCZYCELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-10-1411:003:0
35KS UNIA KRAPKOWICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-10-1412:305:3
36LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-10-1411:001:4
Kolejka 10
37LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2018-10-2111:00
38ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚKS UNIA KRAPKOWICE2018-10-2111:00
39LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-10-2111:00
40LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEMKS POGOŃ PRUDNIK2018-10-2111:00
Kolejka 11
41LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2018-10-2810:00
42MKS POGOŃ PRUDNIKLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-10-2810:00
43KS POLONIA GŁUBCZYCEŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-10-2810:00
44KS UNIA KRAPKOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-10-2710:00
Kolejka 12
45GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ KS UNIA KRAPKOWICE2018-11-0410:00
46LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-11-0410:00
47ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚMKS POGOŃ PRUDNIK2018-11-0410:00
48LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-11-0410:00
Kolejka 13
49LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2018-11-1110:00
50LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-11-1110:00
51MKS POGOŃ PRUDNIKLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-11-1110:00
52KS POLONIA GŁUBCZYCEKS UNIA KRAPKOWICE2018-11-1110:00
Kolejka 14
53GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ KS POLONIA GŁUBCZYCE2018-11-1810:00
54KS UNIA KRAPKOWICEMKS POGOŃ PRUDNIK2018-11-1810:00
55LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-11-1810:00
56ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-11-1810:00