1 LIGA JUNIORÓW GRUPA II

RUNDA WIOSENNA

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. WIOSENNA" Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1ULKS ORZEŁ ŹLINICE000000:0
2SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE000000:0
3SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI000000:0
4OKS OLESNO000000:0
5LZS STAROŚCIN000000:0
6LKS HETMAN BYCZYNA000000:0
7KS UNIA KOLONOWSKIE000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. WIOSENNA" Grupa 1
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. WIOSENNA" Grupa 1
Kolejka 1
1OKS OLESNOULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-03-1011:00
2SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI
3LKS HETMAN BYCZYNASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-03-1011:00
4KS UNIA KOLONOWSKIELZS STAROŚCIN2019-03-1011:00
Kolejka 2
5ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS STAROŚCIN2019-03-1711:00
6SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS UNIA KOLONOWSKIE2019-03-1711:00
7SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILKS HETMAN BYCZYNA2019-03-1711:00
8OKS OLESNO
Kolejka 3
9ULKS ORZEŁ ŹLINICE
10LKS HETMAN BYCZYNAOKS OLESNO2019-03-2411:00
11KS UNIA KOLONOWSKIESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-03-2411:00
12LZS STAROŚCINSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-03-2411:00
Kolejka 4
13ULKS ORZEŁ ŹLINICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-03-3111:00
14SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS STAROŚCIN2019-03-3111:00
15OKS OLESNOKS UNIA KOLONOWSKIE2019-03-3111:00
16LKS HETMAN BYCZYNA
Kolejka 5
17LKS HETMAN BYCZYNAULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-04-0711:00
18KS UNIA KOLONOWSKIE
19LZS STAROŚCINOKS OLESNO2019-04-0711:00
20SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-04-0711:00
Kolejka 6
21ULKS ORZEŁ ŹLINICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-04-1411:00
22OKS OLESNOSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-04-1411:00
23LZS STAROŚCIN
24LKS HETMAN BYCZYNAKS UNIA KOLONOWSKIE2019-04-1411:00
Kolejka 7
25KS UNIA KOLONOWSKIEULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-04-2316:00
26LZS STAROŚCINLKS HETMAN BYCZYNA2019-04-2316:00
27SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
28SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIOKS OLESNO2019-04-2316:00
Kolejka 8
29ULKS ORZEŁ ŹLINICEOKS OLESNO2019-04-2811:00
30SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI
31SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS HETMAN BYCZYNA2019-04-2811:00
32LZS STAROŚCINKS UNIA KOLONOWSKIE2019-04-2811:00
Kolejka 9
33LZS STAROŚCINULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-05-0111:00
34KS UNIA KOLONOWSKIESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-05-0111:00
35LKS HETMAN BYCZYNASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-05-0111:00
36OKS OLESNO
Kolejka 10
37ULKS ORZEŁ ŹLINICE
38OKS OLESNOLKS HETMAN BYCZYNA2019-05-0511:00
39SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS UNIA KOLONOWSKIE2019-05-0511:00
40SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS STAROŚCIN2019-05-0511:00
Kolejka 11
41SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-05-1211:00
42LZS STAROŚCINSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-05-1211:00
43KS UNIA KOLONOWSKIEOKS OLESNO2019-05-1211:00
44LKS HETMAN BYCZYNA
Kolejka 12
45ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS HETMAN BYCZYNA2019-05-1911:00
46KS UNIA KOLONOWSKIE
47OKS OLESNOLZS STAROŚCIN2019-05-1911:00
48SKF TOR DOBRZEŃ WIELKISKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-05-1911:00
Kolejka 13
49SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-05-2611:00
50SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEOKS OLESNO2019-05-2611:00
51LZS STAROŚCIN
52KS UNIA KOLONOWSKIELKS HETMAN BYCZYNA2019-05-2611:00
Kolejka 14
53ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS UNIA KOLONOWSKIE2019-06-0211:00
54LKS HETMAN BYCZYNALZS STAROŚCIN2019-06-0211:00
55SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
56OKS OLESNOSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-06-0211:00

RUNDA JESIENNA

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. JESIENNA" Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS POLONIA GŁUBCZYCE1442140050:5
2MKS POGOŃ PRUDNIK142992322:19
3ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ142581529:29
4KS UNIA KRAPKOWICE141752725:28
5LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW141651843:38
6LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ141442829:29
7GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 141442839:41
8LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE146201222:70
Ostatnia kolejka (14) rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. JESIENNA" Grupa 2
53GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ KS POLONIA GŁUBCZYCE2018-11-1810:001:3
54KS UNIA KRAPKOWICEMKS POGOŃ PRUDNIK2018-11-1810:000:1
55LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-11-1810:005:1
56ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-11-1810:003:6
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior "R. JESIENNA" Grupa 2
Kolejka 1
1ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2018-08-2611:004:3
2LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-08-2611:008:1
3KS UNIA KRAPKOWICELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-08-2611:003:0Walkower
4KS POLONIA GŁUBCZYCEMKS POGOŃ PRUDNIK2018-09-1217:006:0
Kolejka 2
5GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ MKS POGOŃ PRUDNIK2018-08-2917:000:3
6LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-08-2917:000:8
7LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWKS UNIA KRAPKOWICE2018-08-2917:002:1
8ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-08-2917:002:1
Kolejka 3
9GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-09-0211:005:5
10KS UNIA KRAPKOWICEŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-09-0211:001:3
11KS POLONIA GŁUBCZYCELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-09-0211:004:1
12MKS POGOŃ PRUDNIKLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-09-0211:003:1
Kolejka 4
13GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-09-0911:0013:2
14LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWMKS POGOŃ PRUDNIK2018-09-0911:000:2
15ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-09-0911:001:2
16LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚKS UNIA KRAPKOWICE2018-09-0911:000:1
Kolejka 5
17KS UNIA KRAPKOWICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2018-09-1516:001:4
18KS POLONIA GŁUBCZYCELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-09-1611:004:0
19MKS POGOŃ PRUDNIKŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-09-1611:002:1
20LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-09-1611:004:6
Kolejka 6
21GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-09-2311:001:5
22ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-09-2311:003:1
23LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚMKS POGOŃ PRUDNIK2018-09-2311:000:1
24KS UNIA KRAPKOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-09-2211:001:3
Kolejka 7
25KS POLONIA GŁUBCZYCEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2018-09-3011:004:0
26MKS POGOŃ PRUDNIKKS UNIA KRAPKOWICE2018-09-3011:002:1
27LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-09-3011:002:1
28LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-09-3011:000:1
Kolejka 8
29GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-10-0711:004:0
30LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-10-0711:004:5
31LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEKS UNIA KRAPKOWICE2018-10-0711:001:4
32MKS POGOŃ PRUDNIKKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-10-0711:000:4
Kolejka 9
33MKS POGOŃ PRUDNIKGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2018-10-1411:002:0
34KS POLONIA GŁUBCZYCELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-10-1411:003:0Walkower
35KS UNIA KRAPKOWICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-10-1412:305:3
36LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-10-1411:001:4
Kolejka 10
37LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2018-10-2111:001:0
38ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚKS UNIA KRAPKOWICE2018-10-2111:002:2
39LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-10-2111:000:1
40LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEMKS POGOŃ PRUDNIK2018-10-2111:001:2
Kolejka 11
41LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2018-10-2810:008:4
42MKS POGOŃ PRUDNIKLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-10-2810:002:2
43KS POLONIA GŁUBCZYCEŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-10-2810:003:0Walkower
44KS UNIA KRAPKOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-10-2710:002:1
Kolejka 12
45GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ KS UNIA KRAPKOWICE2018-11-0410:003:3
46LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-11-0410:001:2
47ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚMKS POGOŃ PRUDNIK2018-11-0410:003:2
48LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-11-0410:0013:0
Kolejka 13
49LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ 2018-11-1110:000:1
50LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-11-1110:001:2
51MKS POGOŃ PRUDNIKLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-11-1110:000:0
52KS POLONIA GŁUBCZYCEKS UNIA KRAPKOWICE2018-11-1110:003:0
Kolejka 14
53GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ KS POLONIA GŁUBCZYCE2018-11-1810:001:3
54KS UNIA KRAPKOWICEMKS POGOŃ PRUDNIK2018-11-1810:000:1
55LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-11-1810:005:1
56ŁDMJ LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-11-1810:003:6