1 LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH - RUNDA WIOSENNA

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "RUNDA WIOSENNA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS POLONIA NYSA000000:0
2MZLKS CZARNI OTMUCHÓW000000:0
3KS UNIA KRAPKOWICE000000:0
4LKS POLONIA BIAŁA000000:0
5LKS UJAZD000000:0
6LZS LIGOTA OLESKA000000:0
7LZS SWORNICA CZARNOWĄSY000000:0
8MKS GOGOLIN000000:0
9OKS OLESNO000000:0
10SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "RUNDA WIOSENNA"
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "RUNDA WIOSENNA"
Kolejka 1
1SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2021-03-0711:00
2OKS OLESNOLKS POLONIA BIAŁA2021-03-0711:00
3KS POLONIA NYSAKS UNIA KRAPKOWICE2021-03-0711:00
4LKS UJAZDLZS LIGOTA OLESKA2021-04-0617:00
5MKS GOGOLINLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2021-03-0711:00
Kolejka 2
6MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2021-03-1411:00
7LZS LIGOTA OLESKAMKS GOGOLIN2021-03-1411:00
8KS UNIA KRAPKOWICELKS UJAZD2021-03-1411:00
9LKS POLONIA BIAŁAKS POLONIA NYSA2021-03-1411:00
10SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEOKS OLESNO2021-03-1411:00
Kolejka 3
11OKS OLESNOMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2021-03-2111:00
12KS POLONIA NYSASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2021-03-2111:00
13LKS UJAZDLKS POLONIA BIAŁA2021-03-2110:00
14MKS GOGOLINKS UNIA KRAPKOWICE2021-03-2111:00
15LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS LIGOTA OLESKA2021-03-2111:00
Kolejka 4
16MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS LIGOTA OLESKA2021-03-2811:00
17KS UNIA KRAPKOWICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2021-03-2811:00
18LKS POLONIA BIAŁAMKS GOGOLIN2021-03-2811:00
19SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS UJAZD2021-03-2811:00
20OKS OLESNOKS POLONIA NYSA2021-03-2811:00
Kolejka 5
21KS POLONIA NYSAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2021-04-1111:00
22LKS UJAZDOKS OLESNO2021-04-1110:00
23MKS GOGOLINSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2021-04-1111:00
24LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLKS POLONIA BIAŁA2021-04-1111:00
25LZS LIGOTA OLESKAKS UNIA KRAPKOWICE2021-04-1111:00
Kolejka 6
26MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS UNIA KRAPKOWICE2021-04-1811:00
27LKS POLONIA BIAŁALZS LIGOTA OLESKA2021-04-1811:00
28SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2021-04-1811:00
29OKS OLESNOMKS GOGOLIN2021-04-1811:00
30KS POLONIA NYSALKS UJAZD2021-04-1811:00
Kolejka 7
31LKS UJAZDMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2021-04-2510:00
32MKS GOGOLINKS POLONIA NYSA2021-04-2511:00
33LZS SWORNICA CZARNOWĄSYOKS OLESNO2021-04-2511:00
34LZS LIGOTA OLESKASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2021-04-2511:00
35KS UNIA KRAPKOWICELKS POLONIA BIAŁA2021-04-2511:00
Kolejka 8
36MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS POLONIA BIAŁA2021-05-0211:00
37SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS UNIA KRAPKOWICE2021-05-0211:00
38OKS OLESNOLZS LIGOTA OLESKA2021-05-0211:00
39KS POLONIA NYSALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2021-05-0211:00
40LKS UJAZDMKS GOGOLIN2021-05-0210:00
Kolejka 9
41MKS GOGOLINMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2021-05-0911:00
42LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLKS UJAZD2021-05-0911:00
43LZS LIGOTA OLESKAKS POLONIA NYSA2021-05-0911:00
44KS UNIA KRAPKOWICEOKS OLESNO2021-05-0911:00
45LKS POLONIA BIAŁASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2021-05-0911:00