1 LIGA MŁODZIKÓW - GRUPA I

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1OKS OLESNO51550033:3
2AP NAMYSŁÓW51341028:1
3KS SOCCER COLLEGE ŁUBNIANY 5923029:6
4BTP STAL II BRZEG5721211:20
5KS KRASIEJÓW5620318:15
6AP MŁODY MKS KLUCZBORK5411311:17
7ZKS MOTOR PRASZKA531048:37
8LZS SWORNICA CZARNOWĄSY500054:43
Ostatnia kolejka (5) rozgrywek: I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 1
17LZS SWORNICA CZARNOWĄSYOKS OLESNO2020-09-1417:300:8
18AP NAMYSŁÓWZKS MOTOR PRASZKA2020-09-1417:308:0
19BTP STAL II BRZEGKS KRASIEJÓW2020-09-1417:305:1
20AP MŁODY MKS KLUCZBORKKS SOCCER COLLEGE ŁUBNIANY 2020-09-1417:301:1
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 1
Kolejka 1
1OKS OLESNOKS KRASIEJÓW2020-08-3116:002:1
2ZKS MOTOR PRASZKAKS SOCCER COLLEGE ŁUBNIANY 2020-08-3116:000:14
3LZS SWORNICA CZARNOWĄSYAP MŁODY MKS KLUCZBORK2020-08-3116:002:8
4AP NAMYSŁÓWBTP STAL II BRZEG2020-08-3116:009:0
Kolejka 2
5OKS OLESNOBTP STAL II BRZEG2020-09-0318:006:1
6AP MŁODY MKS KLUCZBORKAP NAMYSŁÓW2020-09-0318:000:2
7KS SOCCER COLLEGE ŁUBNIANY LZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-09-1210:0010:1
8KS KRASIEJÓWZKS MOTOR PRASZKA2020-09-0318:007:0
Kolejka 3
9ZKS MOTOR PRASZKAOKS OLESNO2020-09-0718:000:7
10LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS KRASIEJÓW2020-09-0718:000:9
11AP NAMYSŁÓWKS SOCCER COLLEGE ŁUBNIANY 2020-09-0718:001:1
12BTP STAL II BRZEGAP MŁODY MKS KLUCZBORK2020-09-0719:002:1
Kolejka 4
13OKS OLESNOAP MŁODY MKS KLUCZBORK2020-09-1118:0010:1
14BTP STAL II BRZEGKS SOCCER COLLEGE ŁUBNIANY 2020-09-1017:303:3
15KS KRASIEJÓWAP NAMYSŁÓW2020-09-1018:000:8
16ZKS MOTOR PRASZKALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-09-1018:008:1
Kolejka 5
17LZS SWORNICA CZARNOWĄSYOKS OLESNO2020-09-1417:300:8
18AP NAMYSŁÓWZKS MOTOR PRASZKA2020-09-1417:308:0
19BTP STAL II BRZEGKS KRASIEJÓW2020-09-1417:305:1
20AP MŁODY MKS KLUCZBORKKS SOCCER COLLEGE ŁUBNIANY 2020-09-1417:301:1
Kolejka 6
21OKS OLESNOKS SOCCER COLLEGE ŁUBNIANY 2020-09-2117:30
22KS KRASIEJÓWAP MŁODY MKS KLUCZBORK2020-09-2117:30
23ZKS MOTOR PRASZKABTP STAL II BRZEG2020-09-2117:30
24LZS SWORNICA CZARNOWĄSYAP NAMYSŁÓW2020-09-2117:30
Kolejka 7
25AP NAMYSŁÓWOKS OLESNO2020-09-2417:30
26BTP STAL II BRZEGLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-09-2417:30
27AP MŁODY MKS KLUCZBORKZKS MOTOR PRASZKA2020-09-2417:30
28KS SOCCER COLLEGE ŁUBNIANY KS KRASIEJÓW2020-09-2417:30
Kolejka 8
29KS KRASIEJÓWOKS OLESNO2020-09-2817:00
30KS SOCCER COLLEGE ŁUBNIANY ZKS MOTOR PRASZKA2020-09-2817:00
31AP MŁODY MKS KLUCZBORKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-09-2817:00
32BTP STAL II BRZEGAP NAMYSŁÓW2020-09-2817:00
Kolejka 9
33BTP STAL II BRZEGOKS OLESNO2020-10-0517:00
34AP NAMYSŁÓWAP MŁODY MKS KLUCZBORK2020-10-0517:00
35LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS SOCCER COLLEGE ŁUBNIANY 2020-10-0517:00
36ZKS MOTOR PRASZKAKS KRASIEJÓW2020-10-0517:00
Kolejka 10
37OKS OLESNOZKS MOTOR PRASZKA2020-10-1216:30
38KS KRASIEJÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-10-1216:30
39KS SOCCER COLLEGE ŁUBNIANY AP NAMYSŁÓW2020-10-1216:30
40AP MŁODY MKS KLUCZBORKBTP STAL II BRZEG2020-10-1216:30
Kolejka 11
41AP MŁODY MKS KLUCZBORKOKS OLESNO2020-10-1916:00
42KS SOCCER COLLEGE ŁUBNIANY BTP STAL II BRZEG2020-10-1916:00
43AP NAMYSŁÓWKS KRASIEJÓW2020-10-1916:00
44LZS SWORNICA CZARNOWĄSYZKS MOTOR PRASZKA2020-10-1916:00
Kolejka 12
45OKS OLESNOLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-10-2615:30
46ZKS MOTOR PRASZKAAP NAMYSŁÓW2020-10-2615:30
47KS KRASIEJÓWBTP STAL II BRZEG2020-10-2615:30
48KS SOCCER COLLEGE ŁUBNIANY AP MŁODY MKS KLUCZBORK2020-10-2615:30
Kolejka 13
49KS SOCCER COLLEGE ŁUBNIANY OKS OLESNO2020-11-0215:30
50AP MŁODY MKS KLUCZBORKKS KRASIEJÓW2020-11-0215:30
51BTP STAL II BRZEGZKS MOTOR PRASZKA2020-11-0215:30
52AP NAMYSŁÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-11-0215:30
Kolejka 14
53OKS OLESNOAP NAMYSŁÓW2020-11-0915:00
54LZS SWORNICA CZARNOWĄSYBTP STAL II BRZEG2020-11-0915:00
55ZKS MOTOR PRASZKAAP MŁODY MKS KLUCZBORK2020-11-0915:00
56KS KRASIEJÓWKS SOCCER COLLEGE ŁUBNIANY 2020-11-0915:00