1 LIGA MŁODZIKÓW - GRUPA I

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1PLUKS POMOLOGIA I PRÓSZKÓW000000:0
2LZS SWORNICA CZARNOWĄSY000000:0
3LZS STAROWICE DOLNE 000000:0
4KS MAŁAPANEW OZIMEK000000:0
5KS KRASIEJÓW000000:0
6BTP STAL III BRZEG000000:0
7AP NAMYSŁÓW000000:0
8AP MŁODY MKS KLUCZBORK000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 1
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 1
Kolejka 1
1AP MŁODY MKS KLUCZBORKBTP STAL III BRZEG2020-03-2516:30
2LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS KRASIEJÓW2020-03-2516:30
3KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS STAROWICE DOLNE 2020-03-2516:30
4PLUKS POMOLOGIA I PRÓSZKÓWAP NAMYSŁÓW2020-03-2516:30
Kolejka 2
5BTP STAL III BRZEGAP NAMYSŁÓW2020-03-3019:00
6LZS STAROWICE DOLNE PLUKS POMOLOGIA I PRÓSZKÓW2020-03-3017:00
7KS KRASIEJÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-03-3017:00
8AP MŁODY MKS KLUCZBORKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-03-3017:00
Kolejka 3
9LZS SWORNICA CZARNOWĄSYBTP STAL III BRZEG2020-04-0217:00
10KS MAŁAPANEW OZIMEKAP MŁODY MKS KLUCZBORK2020-04-0217:00
11PLUKS POMOLOGIA I PRÓSZKÓWKS KRASIEJÓW2020-04-0217:00
12AP NAMYSŁÓWLZS STAROWICE DOLNE 2020-04-0217:00
Kolejka 4
13BTP STAL III BRZEGLZS STAROWICE DOLNE 2020-04-0619:00
14KS KRASIEJÓWAP NAMYSŁÓW2020-04-0617:00
15AP MŁODY MKS KLUCZBORKPLUKS POMOLOGIA I PRÓSZKÓW2020-04-0617:00
16LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-04-0617:00
Kolejka 5
17KS MAŁAPANEW OZIMEKBTP STAL III BRZEG2020-04-1617:30
18PLUKS POMOLOGIA I PRÓSZKÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-04-1617:30
19AP NAMYSŁÓWAP MŁODY MKS KLUCZBORK2020-04-1617:30
20LZS STAROWICE DOLNE KS KRASIEJÓW2020-04-1617:30
Kolejka 6
21BTP STAL III BRZEGKS KRASIEJÓW2020-04-2017:30
22AP MŁODY MKS KLUCZBORKLZS STAROWICE DOLNE 2020-04-2018:00
23LZS SWORNICA CZARNOWĄSYAP NAMYSŁÓW2020-04-2018:00
24KS MAŁAPANEW OZIMEKPLUKS POMOLOGIA I PRÓSZKÓW2020-04-2018:00
Kolejka 7
25PLUKS POMOLOGIA I PRÓSZKÓWBTP STAL III BRZEG2020-04-2718:00
26AP NAMYSŁÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-04-2718:00
27LZS STAROWICE DOLNE LZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-04-2718:00
28KS KRASIEJÓWAP MŁODY MKS KLUCZBORK2020-04-2718:00
Kolejka 8
29BTP STAL III BRZEGAP MŁODY MKS KLUCZBORK2020-05-0417:45
30KS KRASIEJÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-05-0418:00
31LZS STAROWICE DOLNE KS MAŁAPANEW OZIMEK2020-05-0418:00
32AP NAMYSŁÓWPLUKS POMOLOGIA I PRÓSZKÓW2020-05-0418:00
Kolejka 9
33AP NAMYSŁÓWBTP STAL III BRZEG2020-05-0718:00
34PLUKS POMOLOGIA I PRÓSZKÓWLZS STAROWICE DOLNE 2020-05-0718:00
35KS MAŁAPANEW OZIMEKKS KRASIEJÓW2020-05-0718:00
36LZS SWORNICA CZARNOWĄSYAP MŁODY MKS KLUCZBORK2020-05-0718:00
Kolejka 10
37BTP STAL III BRZEGLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-05-1119:00
38AP MŁODY MKS KLUCZBORKKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-05-1118:00
39KS KRASIEJÓWPLUKS POMOLOGIA I PRÓSZKÓW2020-05-1118:00
40LZS STAROWICE DOLNE AP NAMYSŁÓW2020-05-1118:00
Kolejka 11
41LZS STAROWICE DOLNE BTP STAL III BRZEG2020-05-1818:00
42AP NAMYSŁÓWKS KRASIEJÓW2020-05-1818:00
43PLUKS POMOLOGIA I PRÓSZKÓWAP MŁODY MKS KLUCZBORK2020-05-1818:00
44KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-05-1818:00
Kolejka 12
45BTP STAL III BRZEGKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-05-2519:00
46LZS SWORNICA CZARNOWĄSYPLUKS POMOLOGIA I PRÓSZKÓW2020-05-2518:00
47AP MŁODY MKS KLUCZBORKAP NAMYSŁÓW2020-05-2518:00
48KS KRASIEJÓWLZS STAROWICE DOLNE 2020-05-2518:00
Kolejka 13
49KS KRASIEJÓWBTP STAL III BRZEG2020-06-0118:00
50LZS STAROWICE DOLNE AP MŁODY MKS KLUCZBORK2020-06-0118:00
51AP NAMYSŁÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-06-0118:00
52PLUKS POMOLOGIA I PRÓSZKÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-06-0118:00
Kolejka 14
53BTP STAL III BRZEGPLUKS POMOLOGIA I PRÓSZKÓW2020-06-0418:00
54KS MAŁAPANEW OZIMEKAP NAMYSŁÓW2020-06-0418:00
55LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS STAROWICE DOLNE 2020-06-0418:00
56AP MŁODY MKS KLUCZBORKKS KRASIEJÓW2020-06-0418:00