1 LIGA MŁODZIKÓW - GRUPA II

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1UKS SPIDERS KRAPKOWICE000000:0
2UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY000000:0
3SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE000000:0
4RTS ODRA K-KOŹLE000000:0
5LZS SOKÓŁ LEŚNICA000000:0
6LZS LUBRZA000000:0
7KS POLONIA II NYSA000000:0
8KS POLONIA GŁUBCZYCE000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 2
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 2
Kolejka 1
1RTS ODRA K-KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-03-2516:30
2KS POLONIA II NYSAUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-03-2516:30
3LZS SOKÓŁ LEŚNICALZS LUBRZA2020-03-2516:30
4SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIEUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-03-2516:30
Kolejka 2
5KS POLONIA GŁUBCZYCEUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-03-3017:00
6LZS LUBRZASKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2020-03-3017:00
7UKS SPIDERS KRAPKOWICELZS SOKÓŁ LEŚNICA2020-03-3017:00
8RTS ODRA K-KOŹLEKS POLONIA II NYSA2020-03-3017:00
Kolejka 3
9KS POLONIA II NYSAKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-04-0217:00
10LZS SOKÓŁ LEŚNICARTS ODRA K-KOŹLE2020-04-0217:00
11SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIEUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-04-0217:00
12UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYLZS LUBRZA2020-04-0218:00
Kolejka 4
13KS POLONIA GŁUBCZYCELZS LUBRZA2020-04-0617:00
14UKS SPIDERS KRAPKOWICEUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-04-0617:00
15RTS ODRA K-KOŹLESKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2020-04-0617:00
16KS POLONIA II NYSALZS SOKÓŁ LEŚNICA2020-04-0617:00
Kolejka 5
17LZS SOKÓŁ LEŚNICAKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-04-1617:30
18SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA II NYSA2020-04-1617:30
19UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYRTS ODRA K-KOŹLE2020-04-1618:00
20LZS LUBRZAUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-04-1617:30
Kolejka 6
21KS POLONIA GŁUBCZYCEUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-04-2018:00
22RTS ODRA K-KOŹLELZS LUBRZA2020-04-2018:00
23KS POLONIA II NYSAUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-04-2016:00
24LZS SOKÓŁ LEŚNICASKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2020-04-2018:00
Kolejka 7
25SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-04-2718:00
26UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYLZS SOKÓŁ LEŚNICA2020-04-2718:00
27LZS LUBRZAKS POLONIA II NYSA2020-04-2718:00
28UKS SPIDERS KRAPKOWICERTS ODRA K-KOŹLE2020-04-2718:00
Kolejka 8
29KS POLONIA GŁUBCZYCERTS ODRA K-KOŹLE2020-05-0418:00
30UKS SPIDERS KRAPKOWICEKS POLONIA II NYSA2020-05-0418:00
31LZS LUBRZALZS SOKÓŁ LEŚNICA2020-05-0418:00
32UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYSKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2020-05-0418:00
Kolejka 9
33UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-05-0718:00
34SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIELZS LUBRZA2020-05-0718:00
35LZS SOKÓŁ LEŚNICAUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-05-0718:00
36KS POLONIA II NYSARTS ODRA K-KOŹLE2020-05-0718:00
Kolejka 10
37KS POLONIA GŁUBCZYCEKS POLONIA II NYSA2020-05-1118:00
38RTS ODRA K-KOŹLELZS SOKÓŁ LEŚNICA2020-05-1118:00
39UKS SPIDERS KRAPKOWICESKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2020-05-1118:00
40LZS LUBRZAUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-05-1118:00
Kolejka 11
41LZS LUBRZAKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-05-1818:00
42UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-05-1818:00
43SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIERTS ODRA K-KOŹLE2020-05-1818:00
44LZS SOKÓŁ LEŚNICAKS POLONIA II NYSA2020-05-1818:00
Kolejka 12
45KS POLONIA GŁUBCZYCELZS SOKÓŁ LEŚNICA2020-05-2518:00
46KS POLONIA II NYSASKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2020-05-2518:00
47RTS ODRA K-KOŹLEUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-05-2518:00
48UKS SPIDERS KRAPKOWICELZS LUBRZA2020-05-2518:00
Kolejka 13
49UKS SPIDERS KRAPKOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-06-0118:00
50LZS LUBRZARTS ODRA K-KOŹLE2020-06-0118:00
51UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYKS POLONIA II NYSA2020-06-0118:00
52SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIELZS SOKÓŁ LEŚNICA2020-06-0118:00
Kolejka 14
53KS POLONIA GŁUBCZYCESKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2020-06-0418:00
54LZS SOKÓŁ LEŚNICAUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-06-0418:00
55KS POLONIA II NYSALZS LUBRZA2020-06-0418:00
56RTS ODRA K-KOŹLEUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-06-0418:00