1 LIGA TRAMPKARZY GRUPA I

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS SWORNICA CZARNOWĄSY1846151299:18
2LZS LIGOTA OLESKA1845150386:24
3ŁDMT NKS START NAMYSŁÓW1840131470:33
4GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY1839130576:24
5OKS ODRA III OPOLE1831101785:53
6KS MAŁAPANEW OZIMEK182891857:52
7LZS VICTORIA CHRÓŚCICE1815501333:74
8KS KRASIEJÓW1814421229:69
9SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI189301529:119
10LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI180001810:108
Ostatnia kolejka (18) rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
41ŁDMT NKS START NAMYSŁÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-06-0111:001:5
42LZS VICTORIA CHRÓŚCICEOKS ODRA III OPOLE2019-06-0111:001:10
43KS MAŁAPANEW OZIMEKSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-06-0111:005:2
44LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI - drużyna wycofana, walkowerLZS LIGOTA OLESKA0:3Walkower
45GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYKS KRASIEJÓW2019-06-0111:006:0
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
Kolejka 1
1GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYŁDMT NKS START NAMYSŁÓW2018-10-1017:001:3
2LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI - drużyna wycofana, walkowerKS KRASIEJÓW2018-09-0111:001:2
3KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS LIGOTA OLESKA2018-09-0111:001:6
4LZS VICTORIA CHRÓŚCICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-09-1918:303:1
5LZS SWORNICA CZARNOWĄSYOKS ODRA III OPOLE2018-09-0112:003:4
Kolejka 2
6ŁDMT NKS START NAMYSŁÓWOKS ODRA III OPOLE2018-09-0811:000:3Walkower
7SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-09-0811:000:6
8LZS LIGOTA OLESKALZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-09-0811:008:0
9KS KRASIEJÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-09-1817:001:4
10GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI - drużyna wycofana, walkower2018-09-0811:0013:0
Kolejka 3
11LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI - drużyna wycofana, walkowerŁDMT NKS START NAMYSŁÓW2018-09-1417:003:5
12KS MAŁAPANEW OZIMEKGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2018-09-1511:000:7
13LZS VICTORIA CHRÓŚCICEKS KRASIEJÓW2018-09-1511:002:1
14LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS LIGOTA OLESKA2018-09-1511:004:2
15OKS ODRA III OPOLESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-09-1511:008:0
Kolejka 4
16ŁDMT NKS START NAMYSŁÓWSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-09-2211:007:0
17LZS LIGOTA OLESKAOKS ODRA III OPOLE2018-09-2211:003:0
18KS KRASIEJÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-09-2118:301:7
19GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-09-2211:003:1
20LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI - drużyna wycofana, walkowerKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-09-2211:000:9
Kolejka 5
21KS MAŁAPANEW OZIMEKŁDMT NKS START NAMYSŁÓW2018-09-2911:001:3
22LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI - drużyna wycofana, walkower2018-09-2911:009:0Walkower
23LZS SWORNICA CZARNOWĄSYGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2018-09-2911:004:0
24OKS ODRA III OPOLEKS KRASIEJÓW2018-09-2912:002:2
25SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS LIGOTA OLESKA2018-09-2917:000:9
Kolejka 6
26ŁDMT NKS START NAMYSŁÓWLZS LIGOTA OLESKA2018-10-0611:002:1
27KS KRASIEJÓWSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-10-0610:002:0
28GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYOKS ODRA III OPOLE2018-10-0611:005:2
29LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI - drużyna wycofana, walkowerLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-10-0611:000:11
30KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-10-0611:006:1
Kolejka 7
31LZS VICTORIA CHRÓŚCICEŁDMT NKS START NAMYSŁÓW2018-10-1311:001:3
32LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-10-1310:005:2
33OKS ODRA III OPOLELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI - drużyna wycofana, walkower2018-10-1311:003:0Walkower
34SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2018-10-1716:300:4
35LZS LIGOTA OLESKAKS KRASIEJÓW2018-10-1311:003:1
Kolejka 8
36ŁDMT NKS START NAMYSŁÓWKS KRASIEJÓW2018-10-2011:003:0Walkower
37GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS LIGOTA OLESKA2018-10-2011:000:2
38LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI - drużyna wycofana, walkowerSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-10-2011:001:14
39KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS ODRA III OPOLE2018-10-2011:008:4
40LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-10-2011:001:2
Kolejka 9
41LZS SWORNICA CZARNOWĄSYŁDMT NKS START NAMYSŁÓW2018-10-2710:001:1
42OKS ODRA III OPOLELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-10-2711:003:2
43SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-10-2711:000:4
44LZS LIGOTA OLESKALZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI - drużyna wycofana, walkower2018-10-2711:003:0Walkower
45KS KRASIEJÓWGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2018-10-2711:003:4
Kolejka 10
1ŁDMT NKS START NAMYSŁÓWGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2019-03-3011:003:2
2KS KRASIEJÓWLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI - drużyna wycofana, walkower2019-03-3011:006:2
3LZS LIGOTA OLESKAKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-03-3011:006:0
4SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-03-3111:002:5
5OKS ODRA III OPOLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-03-3011:001:5
Kolejka 11
6OKS ODRA III OPOLEŁDMT NKS START NAMYSŁÓW2019-04-0611:007:3
7LZS SWORNICA CZARNOWĄSYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-04-0611:0012:0
8LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS LIGOTA OLESKA2019-04-0611:001:7
9KS MAŁAPANEW OZIMEKKS KRASIEJÓW2019-04-0917:002:2
10LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI - drużyna wycofana, walkowerGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2019-04-0611:001:3
Kolejka 12
11ŁDMT NKS START NAMYSŁÓWLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI - drużyna wycofana, walkower2019-04-1316:3012:2
12GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-04-1311:004:1
13KS KRASIEJÓWLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-04-1311:001:0
14LZS LIGOTA OLESKALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-04-1311:000:4
15SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIOKS ODRA III OPOLE2019-04-1311:000:21
Kolejka 13
16SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIŁDMT NKS START NAMYSŁÓW2019-04-2711:000:8
17OKS ODRA III OPOLELZS LIGOTA OLESKA2019-04-2711:006:7
18LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS KRASIEJÓW2019-04-2711:0012:0
19LZS VICTORIA CHRÓŚCICEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2019-04-2711:000:6
20KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI - drużyna wycofana, walkower2019-04-2711:003:0Walkower
Kolejka 14
21ŁDMT NKS START NAMYSŁÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-05-0411:003:0Walkower
22LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI - drużyna wycofana, walkowerLZS VICTORIA CHRÓŚCICE0:3Walkower
23GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-05-0411:004:1
24KS KRASIEJÓWOKS ODRA III OPOLE2019-05-0411:003:6
25LZS LIGOTA OLESKASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-05-0411:0016:0
Kolejka 15
26LZS LIGOTA OLESKAŁDMT NKS START NAMYSŁÓW2019-05-1111:004:3
27SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS KRASIEJÓW2019-05-1111:007:2
28OKS ODRA III OPOLEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2019-05-1111:001:7
29LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI - drużyna wycofana, walkower3:0Walkower
30LZS VICTORIA CHRÓŚCICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-05-1111:002:6
Kolejka 16
31ŁDMT NKS START NAMYSŁÓWLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-05-1810:006:1
32KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-05-1811:001:5
33LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI - drużyna wycofana, walkowerOKS ODRA III OPOLE0:3Walkower
34GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-05-1718:006:0
35KS KRASIEJÓWLZS LIGOTA OLESKA2019-05-1811:001:4
Kolejka 17
36KS KRASIEJÓWŁDMT NKS START NAMYSŁÓW2019-05-2511:001:4
37LZS LIGOTA OLESKAGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2019-05-2511:002:1
38SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI - drużyna wycofana, walkower3:0Walkower
39OKS ODRA III OPOLEKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-05-2511:001:4
40LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2019-05-2511:009:0
Kolejka 18
41ŁDMT NKS START NAMYSŁÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-06-0111:001:5
42LZS VICTORIA CHRÓŚCICEOKS ODRA III OPOLE2019-06-0111:001:10
43KS MAŁAPANEW OZIMEKSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-06-0111:005:2
44LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI - drużyna wycofana, walkowerLZS LIGOTA OLESKA0:3
45GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYKS KRASIEJÓW2019-06-0111:006:0