1 LIGA TRAMPKARZY GRUPA I

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS SWORNICA CZARNOWĄSY71860140:9
2ŁDMT NKS START NAMYSŁÓW71860123:10
3LZS LIGOTA OLESKA71550232:8
4GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY61240229:10
5OKS ODRA III OPOLE61031219:13
6KS MAŁAPANEW OZIMEK7930423:23
7LZS VICTORIA CHRÓŚCICE7930417:22
8KS KRASIEJÓW7721410:19
9SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI600061:35
10LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI600064:49
Ostatnia kolejka (7) rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
31LZS VICTORIA CHRÓŚCICEŁDMT NKS START NAMYSŁÓW2018-10-1311:001:3
32LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-10-1310:005:2
33OKS ODRA III OPOLELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-10-1311:00
34SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2018-10-1716:30
35LZS LIGOTA OLESKAKS KRASIEJÓW2018-10-1311:003:1
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
Kolejka 1
1GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYŁDMT NKS START NAMYSŁÓW2018-10-1017:001:3
2LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIKS KRASIEJÓW2018-09-0111:001:2
3KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS LIGOTA OLESKA2018-09-0111:001:6
4LZS VICTORIA CHRÓŚCICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-09-1918:303:1
5LZS SWORNICA CZARNOWĄSYOKS ODRA III OPOLE2018-09-0112:003:4
Kolejka 2
6ŁDMT NKS START NAMYSŁÓWOKS ODRA III OPOLE2018-09-0811:000:3Walkower
7SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-09-0811:000:6
8LZS LIGOTA OLESKALZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-09-0811:008:0
9KS KRASIEJÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-09-1817:001:4
10GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-09-0811:0013:0
Kolejka 3
11LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIŁDMT NKS START NAMYSŁÓW2018-09-1417:003:5
12KS MAŁAPANEW OZIMEKGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2018-09-1511:000:7
13LZS VICTORIA CHRÓŚCICEKS KRASIEJÓW2018-09-1511:002:1
14LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS LIGOTA OLESKA2018-09-1511:004:2
15OKS ODRA III OPOLESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-09-1511:008:0
Kolejka 4
16ŁDMT NKS START NAMYSŁÓWSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-09-2211:007:0
17LZS LIGOTA OLESKAOKS ODRA III OPOLE2018-09-2211:003:0
18KS KRASIEJÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-09-2118:301:7
19GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-09-2211:003:1
20LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-09-2211:000:9
Kolejka 5
21KS MAŁAPANEW OZIMEKŁDMT NKS START NAMYSŁÓW2018-09-2911:001:3
22LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-09-2911:009:0Walkower
23LZS SWORNICA CZARNOWĄSYGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2018-09-2911:004:0
24OKS ODRA III OPOLEKS KRASIEJÓW2018-09-2912:002:2
25SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS LIGOTA OLESKA2018-09-2917:000:9
Kolejka 6
26ŁDMT NKS START NAMYSŁÓWLZS LIGOTA OLESKA2018-10-0611:002:1
27KS KRASIEJÓWSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-10-0610:002:0
28GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYOKS ODRA III OPOLE2018-10-0611:005:2
29LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-10-0611:000:11
30KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-10-0611:006:1
Kolejka 7
31LZS VICTORIA CHRÓŚCICEŁDMT NKS START NAMYSŁÓW2018-10-1311:001:3
32LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-10-1310:005:2
33OKS ODRA III OPOLELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-10-1311:00
34SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2018-10-1716:30
35LZS LIGOTA OLESKAKS KRASIEJÓW2018-10-1311:003:1
Kolejka 8
36ŁDMT NKS START NAMYSŁÓWKS KRASIEJÓW2018-10-2011:00
37GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS LIGOTA OLESKA2018-10-2011:00
38LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKISKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-10-2011:00
39KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS ODRA III OPOLE2018-10-2011:00
40LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-10-2011:00
Kolejka 9
41LZS SWORNICA CZARNOWĄSYŁDMT NKS START NAMYSŁÓW2018-10-2710:00
42OKS ODRA III OPOLELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-10-2711:00
43SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-10-2711:00
44LZS LIGOTA OLESKALZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-10-2711:00
45KS KRASIEJÓWGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2018-10-2711:00