1 LIGA TRAMPKARZY GRUPA I

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz "RUNDA JESIENNA" Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1OKS ODRA III OPOLE1435112176:17
2UKS RODŁO OPOLE1433103186:17
3KS MAŁAPANEW OZIMEK142473448:30
4BTP STAL II BRZEG142170767:38
5GZ LZS ŁUBNIANY142062647:49
6LZS LIGOTA OLESKA141853644:55
7OKS OLESNO146131024:89
8KS KRASIEJÓW14202126:103
Ostatnia kolejka (14) rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz "RUNDA JESIENNA" Grupa 1
53BTP STAL II BRZEGOKS ODRA III OPOLE2020-11-0710:001:2
54LZS LIGOTA OLESKAKS KRASIEJÓW2020-11-0710:0011:1
55OKS OLESNOGZ LZS ŁUBNIANY2020-11-0710:000:11
56KS MAŁAPANEW OZIMEKUKS RODŁO OPOLE2020-11-0710:002:4
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz "RUNDA JESIENNA" Grupa 1
Kolejka 1
1KS MAŁAPANEW OZIMEKBTP STAL II BRZEG2020-08-2117:006:1
2OKS OLESNOUKS RODŁO OPOLE2020-08-2117:001:12
3LZS LIGOTA OLESKAGZ LZS ŁUBNIANY2020-08-2117:005:2
4OKS ODRA III OPOLEKS KRASIEJÓW2020-08-2117:0015:0
Kolejka 2
5BTP STAL II BRZEGKS KRASIEJÓW2020-08-2517:0011:0
6GZ LZS ŁUBNIANYOKS ODRA III OPOLE2020-08-2517:002:5
7UKS RODŁO OPOLELZS LIGOTA OLESKA2020-08-2517:0010:1
8KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS OLESNO2020-09-0817:007:1
Kolejka 3
9OKS OLESNOBTP STAL II BRZEG2020-08-2817:003:10
10LZS LIGOTA OLESKAKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-08-2817:002:2
11OKS ODRA III OPOLEUKS RODŁO OPOLE2020-08-2817:001:1
12KS KRASIEJÓWGZ LZS ŁUBNIANY2020-08-2817:001:7
Kolejka 4
13BTP STAL II BRZEGGZ LZS ŁUBNIANY2020-09-0117:0012:1
14UKS RODŁO OPOLEKS KRASIEJÓW2020-09-0118:004:0
15KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS ODRA III OPOLE2020-09-0116:003:7
16LZS LIGOTA OLESKAOKS OLESNO2020-09-0117:004:4
Kolejka 5
17LZS LIGOTA OLESKABTP STAL II BRZEG2020-09-0416:005:4
18OKS ODRA III OPOLEOKS OLESNO2020-09-0611:009:2
19KS KRASIEJÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-09-0511:001:1
20GZ LZS ŁUBNIANYUKS RODŁO OPOLE2020-09-0511:003:8
Kolejka 6
21BTP STAL II BRZEGUKS RODŁO OPOLE2020-09-1211:303:2
22KS MAŁAPANEW OZIMEKGZ LZS ŁUBNIANY2020-09-1211:007:1
23OKS OLESNOKS KRASIEJÓW2020-09-1211:005:0
24LZS LIGOTA OLESKAOKS ODRA III OPOLE2020-09-1211:000:7
Kolejka 7
25OKS ODRA III OPOLEBTP STAL II BRZEG2020-09-2011:004:1
26KS KRASIEJÓWLZS LIGOTA OLESKA2020-09-1911:002:7
27GZ LZS ŁUBNIANYOKS OLESNO2020-09-1911:004:4
28UKS RODŁO OPOLEKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-09-1911:003:1
Kolejka 8
29BTP STAL II BRZEGKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-09-2610:001:3
30UKS RODŁO OPOLEOKS OLESNO2020-09-2611:005:0
31GZ LZS ŁUBNIANYLZS LIGOTA OLESKA2020-09-2611:006:1
32KS KRASIEJÓWOKS ODRA III OPOLE2020-09-2611:000:7
Kolejka 9
33KS KRASIEJÓWBTP STAL II BRZEG2020-10-2218:000:3
34OKS ODRA III OPOLEGZ LZS ŁUBNIANY2020-10-0411:000:1
35LZS LIGOTA OLESKAUKS RODŁO OPOLE2020-10-0311:001:4
36OKS OLESNOKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-10-0311:000:7
Kolejka 10
37BTP STAL II BRZEGOKS OLESNO2020-10-1011:009:1
38KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS LIGOTA OLESKA2020-10-1011:001:1
39UKS RODŁO OPOLEOKS ODRA III OPOLE2020-10-1011:001:1
40GZ LZS ŁUBNIANYKS KRASIEJÓW2020-10-1011:003:0Walkower
Kolejka 11
41GZ LZS ŁUBNIANYBTP STAL II BRZEG2020-10-1711:004:3
42KS KRASIEJÓWUKS RODŁO OPOLE2020-10-1711:000:25
43OKS ODRA III OPOLEKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-10-1811:007:3
44OKS OLESNOLZS LIGOTA OLESKA2020-10-1711:001:4
Kolejka 12
45BTP STAL II BRZEGLZS LIGOTA OLESKA2020-10-2411:006:1
46OKS OLESNOOKS ODRA III OPOLE2020-10-2410:001:6
47KS MAŁAPANEW OZIMEKKS KRASIEJÓW2020-10-2411:003:0
48UKS RODŁO OPOLEGZ LZS ŁUBNIANY2020-10-2411:001:1
Kolejka 13
49UKS RODŁO OPOLEBTP STAL II BRZEG2020-10-3110:006:2
50GZ LZS ŁUBNIANYKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-10-3110:001:2
51KS KRASIEJÓWOKS OLESNO2020-10-3110:001:1
52OKS ODRA III OPOLELZS LIGOTA OLESKA2020-10-3110:005:1
Kolejka 14
53BTP STAL II BRZEGOKS ODRA III OPOLE2020-11-0710:001:2
54LZS LIGOTA OLESKAKS KRASIEJÓW2020-11-0710:0011:1
55OKS OLESNOGZ LZS ŁUBNIANY2020-11-0710:000:11
56KS MAŁAPANEW OZIMEKUKS RODŁO OPOLE2020-11-0710:002:4