1 LIGA TRAMPKARZY GRUPA II

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1MKS POGOŃ PRUDNIK1840124246:22
2MLUKS TUŁOWICE1836106265:27
3RTS ODRA K-KOŹLE182985564:34
4SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE182884659:44
5LZS RACŁAWICZKI182581948:41
6KS POLONIA NYSA182581965:69
7MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK182365729:35
8LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA1819611137:72
9KS FORTUNA GŁOGÓWEK1817521135:60
10MKS GOGOLIN1812331229:73
11MKS POGOŃ SPARTA PRUDNIK 000000:0
Ostatnia kolejka (18) rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
43KS FORTUNA GŁOGÓWEKRTS ODRA K-KOŹLE2018-06-0211:004:1
44KS POLONIA NYSALZS RACŁAWICZKI2018-06-0211:001:9
42LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKASMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-06-0211:000:7
41MKS GOGOLINMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2018-06-0211:003:3
40MKS POGOŃ PRUDNIKMLUKS TUŁOWICE2018-06-0211:003:3
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
Kolejka 1
1KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS RACŁAWICZKI2017-09-0211:003:5
3MKS GOGOLINSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2017-09-0211:000:5
4MLUKS TUŁOWICEMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-09-0211:002:0
2LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKARTS ODRA K-KOŹLE2017-09-0214:000:4
0KS POLONIA NYSAMKS POGOŃ PRUDNIK2017-09-0311:003:2
Kolejka 2
9KS POLONIA NYSAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-09-0911:009:3
8LZS RACŁAWICZKILKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-09-0911:002:3
5MKS POGOŃ PRUDNIKMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-09-0911:000:0
7RTS ODRA K-KOŹLEMKS GOGOLIN2017-09-0911:005:1
6SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEMLUKS TUŁOWICE2017-09-0911:002:1
Kolejka 3
10KS FORTUNA GŁOGÓWEKMKS POGOŃ PRUDNIK2017-09-1611:000:4
11LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKS POLONIA NYSA2017-09-1611:004:3
12MKS GOGOLINLZS RACŁAWICZKI2017-09-1611:000:3Walkower
14MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2017-09-1611:000:0
13MLUKS TUŁOWICERTS ODRA K-KOŹLE2017-09-1611:002:2
Kolejka 4
18KS POLONIA NYSAMKS GOGOLIN2017-09-2310:008:0
19KS FORTUNA GŁOGÓWEKLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-09-2311:000:1
16RTS ODRA K-KOŹLEMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-09-2311:005:1
15MKS POGOŃ PRUDNIKSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2017-09-2411:001:0
17LZS RACŁAWICZKIMLUKS TUŁOWICE2017-10-1118:002:4
Kolejka 5
20LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAMKS POGOŃ PRUDNIK2017-09-3010:002:3
21MKS GOGOLINKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-09-3011:005:1
23MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKLZS RACŁAWICZKI2017-09-3011:005:0
22MLUKS TUŁOWICEKS POLONIA NYSA2017-09-3011:006:1
24SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICERTS ODRA K-KOŹLE2017-09-3011:002:2
Kolejka 6
28KS FORTUNA GŁOGÓWEKMLUKS TUŁOWICE2017-10-0711:001:3
27KS POLONIA NYSAMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-10-0711:000:2
29LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAMKS GOGOLIN2017-10-0711:004:1
26LZS RACŁAWICZKISMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2017-10-0711:004:2
25MKS POGOŃ PRUDNIKRTS ODRA K-KOŹLE2017-10-0811:001:0
Kolejka 7
30MKS GOGOLINMKS POGOŃ PRUDNIK2017-10-1410:001:4
32MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-10-1411:003:1
31MLUKS TUŁOWICELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-10-1411:005:1
34RTS ODRA K-KOŹLELZS RACŁAWICZKI2017-10-1411:002:2
33SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEKS POLONIA NYSA2017-10-1411:006:3
Kolejka 8
37KS FORTUNA GŁOGÓWEKSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2017-10-2111:007:7
36KS POLONIA NYSARTS ODRA K-KOŹLE2017-10-2111:007:2
38LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-10-2111:005:2
39MKS GOGOLINMLUKS TUŁOWICE2017-10-2111:003:3
35MKS POGOŃ PRUDNIKLZS RACŁAWICZKI2017-10-2211:004:2
Kolejka 9
42SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-10-2810:004:4
44LZS RACŁAWICZKIKS POLONIA NYSA2017-10-2811:003:2
41MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKMKS GOGOLIN2017-10-2811:002:2
40MLUKS TUŁOWICEMKS POGOŃ PRUDNIK2017-10-2811:000:0
43RTS ODRA K-KOŹLEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-10-2811:002:1
Kolejka 10
1LZS RACŁAWICZKIKS FORTUNA GŁOGÓWEK2018-04-0711:003:2
4MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKMLUKS TUŁOWICE2018-04-0711:000:7
2RTS ODRA K-KOŹLELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2018-04-0711:005:2
3SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEMKS GOGOLIN2018-04-0711:006:1
0MKS POGOŃ PRUDNIKKS POLONIA NYSA2018-04-1117:001:1
Kolejka 11
8LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS RACŁAWICZKI2018-04-1411:003:1
7MKS GOGOLINRTS ODRA K-KOŹLE2018-04-1411:001:0
6MLUKS TUŁOWICESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-04-1411:004:2
9KS FORTUNA GŁOGÓWEKKS POLONIA NYSA2018-04-1416:003:2
5MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKMKS POGOŃ PRUDNIK2018-04-1816:301:2
Kolejka 12
14SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2018-04-2110:001:2
11KS POLONIA NYSALKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2018-04-2111:007:1
12LZS RACŁAWICZKIMKS GOGOLIN2018-04-2111:005:0
10MKS POGOŃ PRUDNIKKS FORTUNA GŁOGÓWEK2018-04-2111:004:1
13RTS ODRA K-KOŹLEMLUKS TUŁOWICE2018-04-2111:002:2
Kolejka 13
15SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEMKS POGOŃ PRUDNIK2018-04-2810:002:4
19LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2018-04-2811:001:2
18MKS GOGOLINKS POLONIA NYSA2018-04-2811:001:7
16MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKRTS ODRA K-KOŹLE2018-04-2811:001:1
17MLUKS TUŁOWICELZS RACŁAWICZKI2018-04-2811:002:0
Kolejka 14
21KS FORTUNA GŁOGÓWEKMKS GOGOLIN2018-05-0511:003:2
22KS POLONIA NYSAMLUKS TUŁOWICE2018-05-0511:004:2
23LZS RACŁAWICZKIMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2018-05-0511:001:2
20MKS POGOŃ PRUDNIKLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2018-05-0511:005:2
24RTS ODRA K-KOŹLESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-05-0511:007:1
Kolejka 15
29MKS GOGOLINLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2018-05-1211:008:2
27MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKKS POLONIA NYSA2018-05-1211:001:4
28MLUKS TUŁOWICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2018-05-1211:002:2
25RTS ODRA K-KOŹLEMKS POGOŃ PRUDNIK2018-05-1211:001:4
26SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELZS RACŁAWICZKI2018-05-1211:002:1
Kolejka 16
34LZS RACŁAWICZKIRTS ODRA K-KOŹLE2018-05-1911:002:4
32KS FORTUNA GŁOGÓWEKMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2018-05-1913:001:0
33KS POLONIA NYSASMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-05-1914:003:4
31LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAMLUKS TUŁOWICE2018-05-1917:002:9
30MKS POGOŃ PRUDNIKMKS GOGOLIN2018-05-2011:004:0
Kolejka 17
35LZS RACŁAWICZKIMKS POGOŃ PRUDNIK2018-05-2611:003:0Walkower
38MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2018-05-2611:004:0
36RTS ODRA K-KOŹLEKS POLONIA NYSA2018-05-2611:0019:0Walkower
37SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2018-05-2611:006:0
39MLUKS TUŁOWICEMKS GOGOLIN2018-05-2613:008:0
Kolejka 18
43KS FORTUNA GŁOGÓWEKRTS ODRA K-KOŹLE2018-06-0211:004:1
44KS POLONIA NYSALZS RACŁAWICZKI2018-06-0211:001:9
42LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKASMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-06-0211:000:7
41MKS GOGOLINMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2018-06-0211:003:3
40MKS POGOŃ PRUDNIKMLUKS TUŁOWICE2018-06-0211:003:3