1 LIGA TRAMPKARZY GRUPA II

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz "RUNDA JESIENNA" Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS POLONIA GŁUBCZYCE61651035:9
2UKS SPIDERS KRAPKOWICE51550042:8
3SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE71341230:17
4TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE61031224:17
5SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE71031326:27
6LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE7620522:29
7UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY7620522:34
8RTS ODRA K-KOŹLE700075:65
Ostatnia kolejka (7) rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz "RUNDA JESIENNA" Grupa 2
25SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-09-1910:004:2
26RTS ODRA K-KOŹLEUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-09-1911:001:12
27TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-09-2010:005:0
28KS POLONIA GŁUBCZYCESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2020-09-1910:002:2
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz "RUNDA JESIENNA" Grupa 2
Kolejka 1
1SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-08-2117:0012:0
2LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-08-2117:002:4
3UKS SPIDERS KRAPKOWICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-09-2317:00Mecz nie odbył się
4SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIERTS ODRA K-KOŹLE2020-08-2117:006:0
Kolejka 2
5UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYRTS ODRA K-KOŹLE2020-08-2517:0011:0
6TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-08-2517:002:2
7KS POLONIA GŁUBCZYCEUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-10-0716:00Mecz nie odbył się
8SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-08-2517:006:1
Kolejka 3
9LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-08-2817:003:2
10UKS SPIDERS KRAPKOWICESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2020-08-2817:005:1
11SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-09-1617:304:6
12RTS ODRA K-KOŹLETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-08-2817:001:7
Kolejka 4
13UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-09-0117:005:3
14KS POLONIA GŁUBCZYCERTS ODRA K-KOŹLE2020-09-0117:0012:0
15SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-09-0117:003:1
16LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-09-0117:002:4
Kolejka 5
17UKS SPIDERS KRAPKOWICEUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-09-0611:009:2
18SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-09-0511:007:2
19RTS ODRA K-KOŹLESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2020-09-0511:002:5
20TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-09-0511:001:8
Kolejka 6
21UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-09-1310:000:3
22SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-09-1211:001:6
23LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁERTS ODRA K-KOŹLE2020-09-1311:0012:1
24UKS SPIDERS KRAPKOWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-09-1311:0012:2
Kolejka 7
25SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-09-1910:004:2
26RTS ODRA K-KOŹLEUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-09-1911:001:12
27TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-09-2010:005:0
28KS POLONIA GŁUBCZYCESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2020-09-1910:002:2
Kolejka 8
29UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2020-09-2710:00
30KS POLONIA GŁUBCZYCELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-09-2711:00
31TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-09-2710:00
32RTS ODRA K-KOŹLESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-09-2611:00
Kolejka 9
33RTS ODRA K-KOŹLEUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-10-0311:00
34SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-10-0311:00
35UKS SPIDERS KRAPKOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-10-0411:00
36LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2020-10-0311:00
Kolejka 10
37UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-10-1113:00
38SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-10-1011:00
39KS POLONIA GŁUBCZYCESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-10-1011:00
40TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLERTS ODRA K-KOŹLE2020-10-1110:00
Kolejka 11
41TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-10-1810:00
42RTS ODRA K-KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-10-1711:00
43SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2020-10-1711:00
44UKS SPIDERS KRAPKOWICELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-10-1811:00
Kolejka 12
45UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-10-2513:00
46LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-10-2411:00
47SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICERTS ODRA K-KOŹLE2020-10-2411:00
48KS POLONIA GŁUBCZYCETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-10-2411:00
Kolejka 13
49KS POLONIA GŁUBCZYCEUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-10-3014:30
50TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2020-10-3110:00
51RTS ODRA K-KOŹLELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-10-3110:00
52SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-10-3110:00
Kolejka 14
53UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-11-0813:00
54UKS SPIDERS KRAPKOWICERTS ODRA K-KOŹLE2020-11-0810:00
55LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-11-0710:00
56SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-11-0710:00