1 LIGA TRAMPKARZY GRUPA II

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1MLUKS TUŁOWICE71860138:6
2KS POLONIA GŁUBCZYCE71651134:7
3RTS ODRA K-KOŹLE71550228:21
4KS POLONIA NYSA71341227:14
5MZLKS CZARNI OTMUCHÓW71341229:14
6MKS POGOŃ II PRUDNIK71240311:9
7LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA6721320:13
8SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE6310519:33
9KS FORTUNA GŁOGÓWEK731066:46
10LZS RACŁAWICZKI700076:55
Ostatnia kolejka (7) rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
31MLUKS TUŁOWICELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2018-10-1311:002:0
32MKS POGOŃ II PRUDNIKKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-10-1310:003:1
33LZS RACŁAWICZKIRTS ODRA K-KOŹLE2018-10-1311:003:7
34MZLKS CZARNI OTMUCHÓWSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-10-1311:007:2
35KS POLONIA NYSAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2018-10-1314:009:1
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
Kolejka 1
1SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2018-11-0310:00Mecz nie odbył się
2RTS ODRA K-KOŹLEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2018-08-3117:0010:1
3KS POLONIA GŁUBCZYCEKS POLONIA NYSA2018-09-0111:001:1
4MLUKS TUŁOWICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2018-09-0111:004:1
5MKS POGOŃ II PRUDNIKLZS RACŁAWICZKI2018-09-0111:002:1
Kolejka 2
6LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS RACŁAWICZKI2018-09-0811:0012:0
7MZLKS CZARNI OTMUCHÓWMKS POGOŃ II PRUDNIK2018-09-0811:002:0
8KS POLONIA NYSAMLUKS TUŁOWICE2018-09-0811:000:6
9KS FORTUNA GŁOGÓWEKKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-09-0811:000:11
10SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICERTS ODRA K-KOŹLE2018-09-0811:004:7
Kolejka 3
11RTS ODRA K-KOŹLELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2018-09-1511:002:1
12KS POLONIA GŁUBCZYCESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-09-1510:0010:0
13MLUKS TUŁOWICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2018-09-1511:0010:0
14MKS POGOŃ II PRUDNIKKS POLONIA NYSA2018-09-1511:002:4
15LZS RACŁAWICZKIMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2018-09-1612:001:12
Kolejka 4
16LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2018-09-2211:003:3
17KS POLONIA NYSALZS RACŁAWICZKI2018-09-2211:009:0
18KS FORTUNA GŁOGÓWEKMKS POGOŃ II PRUDNIK2018-09-2211:000:2
19SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEMLUKS TUŁOWICE2018-09-2118:002:7
20RTS ODRA K-KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-09-2211:001:4
Kolejka 5
21KS POLONIA GŁUBCZYCELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2018-09-2910:004:1
22MLUKS TUŁOWICERTS ODRA K-KOŹLE2018-09-2911:008:0
23MKS POGOŃ II PRUDNIKSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-09-2910:002:0
24LZS RACŁAWICZKIKS FORTUNA GŁOGÓWEK2018-09-3012:001:2
25MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS POLONIA NYSA2018-09-2911:001:2
Kolejka 6
26LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKS POLONIA NYSA2018-10-0611:003:2
27KS FORTUNA GŁOGÓWEKMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2018-10-0611:002:3
28SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELZS RACŁAWICZKI2018-10-0611:0011:0
29RTS ODRA K-KOŹLEMKS POGOŃ II PRUDNIK2018-10-0610:001:0
30KS POLONIA GŁUBCZYCEMLUKS TUŁOWICE2018-10-0416:003:1
Kolejka 7
31MLUKS TUŁOWICELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2018-10-1311:002:0
32MKS POGOŃ II PRUDNIKKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-10-1310:003:1
33LZS RACŁAWICZKIRTS ODRA K-KOŹLE2018-10-1311:003:7
34MZLKS CZARNI OTMUCHÓWSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-10-1311:007:2
35KS POLONIA NYSAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2018-10-1314:009:1
Kolejka 8
36LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2018-10-2011:00
37SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEKS POLONIA NYSA2018-10-2010:00
38RTS ODRA K-KOŹLEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2018-10-2011:00
39KS POLONIA GŁUBCZYCELZS RACŁAWICZKI2018-10-2010:00
40MLUKS TUŁOWICEMKS POGOŃ II PRUDNIK2018-10-2011:00
Kolejka 9
41MKS POGOŃ II PRUDNIKLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2018-10-2711:00
42LZS RACŁAWICZKIMLUKS TUŁOWICE2018-10-2711:00
43MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-10-2711:00
44KS POLONIA NYSARTS ODRA K-KOŹLE2018-10-2711:00
45KS FORTUNA GŁOGÓWEKSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2018-10-2710:00