2 LIGA FUTSALU KOBIET

Tabela rozgrywek: II Liga PLF kobiet (Lokalna) "GRUPA OPOLSKA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1UKS SAP BRZEG2620024:3
2ULKS BOGDAŃCZOWICE131009:1
3KS UNIA II OPOLE110101:1
4LZS PAKOSŁAWICE210113:9
5LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE000000:0
6SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE200022:25
Ostatnia kolejka (2) rozgrywek: II Liga PLF kobiet (Lokalna) "GRUPA OPOLSKA"
4KS UNIA II OPOLELZS PAKOSŁAWICE2020-01-1913:001:1
5SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEUKS SAP BRZEG2020-01-1918:001:16
6LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICEULKS BOGDAŃCZOWICE2020-01-2018:15
Terminarz rozgrywek: II Liga PLF kobiet (Lokalna) "GRUPA OPOLSKA"
Kolejka 1
1LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICEKS UNIA II OPOLE2020-02-1514:00Mecz nie odbył się
2ULKS BOGDAŃCZOWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-01-1217:009:1
3UKS SAP BRZEGLZS PAKOSŁAWICE2020-01-1216:008:2
Kolejka 2
4KS UNIA II OPOLELZS PAKOSŁAWICE2020-01-1913:001:1
5SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEUKS SAP BRZEG2020-01-1918:001:16
6LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICEULKS BOGDAŃCZOWICE2020-01-2018:15
Kolejka 3
7ULKS BOGDAŃCZOWICEKS UNIA II OPOLE2020-01-2617:00
8UKS SAP BRZEGLKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2020-01-2618:00
9SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS PAKOSŁAWICE2020-01-2618:00
Kolejka 4
10SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS UNIA II OPOLE2020-02-0218:00
11LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICELZS PAKOSŁAWICE2020-02-0114:00
12ULKS BOGDAŃCZOWICEUKS SAP BRZEG2020-02-0217:00
Kolejka 5
13UKS SAP BRZEGKS UNIA II OPOLE2020-02-0915:00
14LZS PAKOSŁAWICEULKS BOGDAŃCZOWICE2020-02-0918:00
15SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2020-02-0918:00
Kolejka 6
1KS UNIA II OPOLELKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2020-02-1618:00
2SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEULKS BOGDAŃCZOWICE2020-02-1618:00
3LZS PAKOSŁAWICEUKS SAP BRZEG2020-02-1618:00
Kolejka 7
4LZS PAKOSŁAWICEKS UNIA II OPOLE2020-02-2318:00
5UKS SAP BRZEGSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-02-2318:00
6ULKS BOGDAŃCZOWICELKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2020-02-2317:00
Kolejka 8
7KS UNIA II OPOLEULKS BOGDAŃCZOWICE2020-03-0118:00
8LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICEUKS SAP BRZEG2020-03-0118:00
9LZS PAKOSŁAWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-03-0118:00
Kolejka 9
10KS UNIA II OPOLESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-03-0818:00
11LZS PAKOSŁAWICELKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2020-03-0818:00
12UKS SAP BRZEGULKS BOGDAŃCZOWICE2020-03-0718:00
Kolejka 10
13KS UNIA II OPOLEUKS SAP BRZEG2020-03-1518:00
14ULKS BOGDAŃCZOWICELZS PAKOSŁAWICE2020-03-1518:00
15LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-03-1518:00