2 LIGA JUNIORÓW GRUPA I

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS START DOBRODZIEŃ61341134:13
2LZS AGROPLON GŁUSZYNA61240224:11
3LKS SOKOŁY BIERDZANY6721312:13
4KS STOBRAWA LIGOTA DOLNA562037:14
5ŁDMJ LZS RADAWIE520238:34
6PAUZA000000:0
Ostatnia kolejka (7) rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1
19KS STOBRAWA LIGOTA DOLNAPAUZA2019-10-1214:00
20LZS AGROPLON GŁUSZYNALKS SOKOŁY BIERDZANY2019-10-1311:003:2
21KS START DOBRODZIEŃŁDMJ LZS RADAWIE2019-10-1210:0014:0
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1
Kolejka 1
1ŁDMJ LZS RADAWIEPAUZA2019-09-0111:00Mecz nie odbył się
2KS START DOBRODZIEŃLKS SOKOŁY BIERDZANY2019-09-0111:002:0
3LZS AGROPLON GŁUSZYNAKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2019-09-0111:000:1
Kolejka 2
4PAUZAKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2019-09-0811:00Mecz nie odbył się
5LKS SOKOŁY BIERDZANYLZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-09-0811:004:2
6ŁDMJ LZS RADAWIEKS START DOBRODZIEŃ2019-09-0811:004:4
Kolejka 3
7KS START DOBRODZIEŃPAUZA2019-09-1511:00Mecz nie odbył się
8LZS AGROPLON GŁUSZYNAŁDMJ LZS RADAWIE2019-09-1511:0011:0
9KS STOBRAWA LIGOTA DOLNALKS SOKOŁY BIERDZANY2019-09-1414:000:3
Kolejka 4
10PAUZALKS SOKOŁY BIERDZANY2019-09-2211:00Mecz nie odbył się
11ŁDMJ LZS RADAWIEKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2019-09-2211:002:3
12KS START DOBRODZIEŃLZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-09-2111:003:6
Kolejka 5
13LZS AGROPLON GŁUSZYNAPAUZA2019-09-2911:00Mecz nie odbył się
14KS STOBRAWA LIGOTA DOLNAKS START DOBRODZIEŃ2019-09-2814:002:7
15LKS SOKOŁY BIERDZANYŁDMJ LZS RADAWIE2019-09-2911:002:2
Kolejka 6
16PAUZAŁDMJ LZS RADAWIE2019-10-0611:00Mecz nie odbył się
17LKS SOKOŁY BIERDZANYKS START DOBRODZIEŃ2019-10-0611:001:4
18KS STOBRAWA LIGOTA DOLNALZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-10-0514:001:2
Kolejka 7
19KS STOBRAWA LIGOTA DOLNAPAUZA2019-10-1214:00
20LZS AGROPLON GŁUSZYNALKS SOKOŁY BIERDZANY2019-10-1311:003:2
21KS START DOBRODZIEŃŁDMJ LZS RADAWIE2019-10-1210:0014:0
Kolejka 8
22PAUZAKS START DOBRODZIEŃ2019-10-2011:00
23ŁDMJ LZS RADAWIELZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-10-2011:00
24LKS SOKOŁY BIERDZANYKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2019-10-2011:00
Kolejka 9
25LKS SOKOŁY BIERDZANYPAUZA2019-10-2710:00
26KS STOBRAWA LIGOTA DOLNAŁDMJ LZS RADAWIE2019-10-2614:00
27LZS AGROPLON GŁUSZYNAKS START DOBRODZIEŃ2019-10-2710:00
Kolejka 10
28PAUZALZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-11-0310:00
29KS START DOBRODZIEŃKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2019-11-0211:00
30ŁDMJ LZS RADAWIELKS SOKOŁY BIERDZANY2019-11-0310:00