2 LIGA JUNIORÓW GRUPA I

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS SPARTA PACZKÓW92790065:9
2GLKS KIETRZ92170259:12
3LKS BIAŁA NYSKA92170235:18
4LKS RUSOCIN91550440:30
5LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE91341429:42
6LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA91132421:22
7KS METALOWIEC ŁAMBINOWICE9930621:26
8ŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICE9822529:41
9TS UNIA POLSKA CEREKIEW9721621:49
10LZS ROLNIK LEWICE900096:77
Ostatnia kolejka (1) rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1
1LKS BIAŁA NYSKApauzuje w kolejce:
2TS UNIA POLSKA CEREKIEWLZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2017-08-3017:002:3
3LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIALKS RUSOCIN2017-08-3017:004:0
4KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEGLKS KIETRZ2017-08-3017:004:2
5ŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICEPAUZJE:
6PAUZJEPAUZJE:
7KS SPARTA PACZKÓWLZS ROLNIK LEWICE2017-08-3017:0012:0
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1
Kolejka 1
1LKS BIAŁA NYSKApauzuje w kolejce:
2TS UNIA POLSKA CEREKIEWLZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2017-08-3017:002:3
3LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIALKS RUSOCIN2017-08-3017:004:0
4KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEGLKS KIETRZ2017-08-3017:004:2
5ŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICEPAUZJE:
6PAUZJEPAUZJE:
7KS SPARTA PACZKÓWLZS ROLNIK LEWICE2017-08-3017:0012:0
Kolejka 2
8LZS ROLNIK LEWICEpauzuje w kolejce:
9PAUZJEKS SPARTA PACZKÓW:
10PAUZJEPAUZJE:
11GLKS KIETRZŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICE2017-09-0311:008:0
12LKS RUSOCINKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-09-0311:005:2
13TS UNIA POLSKA CEREKIEWLZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2017-09-0211:003:2
14LKS BIAŁA NYSKALZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2017-09-0311:0011:1
Kolejka 3
15LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICEpauzuje w kolejce:
16LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIALKS BIAŁA NYSKA2017-09-1011:000:2
17KS METALOWIEC ŁAMBINOWICETS UNIA POLSKA CEREKIEW2017-09-1011:003:0
18ŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICELKS RUSOCIN2017-09-1011:002:7
19PAUZJEGLKS KIETRZ:
20KS SPARTA PACZKÓWPAUZJE:
21LZS ROLNIK LEWICEPAUZJE:
Kolejka 4
22PAUZJEpauzuje w kolejce:
23PAUZJELZS ROLNIK LEWICE:
24GLKS KIETRZKS SPARTA PACZKÓW2017-09-1711:001:6
25LKS RUSOCINPAUZJE:
26TS UNIA POLSKA CEREKIEWŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICE2017-09-1611:003:3
27LKS BIAŁA NYSKAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-09-1711:001:0
28LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIALZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2017-09-1711:002:2
Kolejka 5
29LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIApauzuje w kolejce:
30KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2017-09-2413:000:2
31ŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICELKS BIAŁA NYSKA2017-09-2411:001:6
32PAUZJETS UNIA POLSKA CEREKIEW:
33KS SPARTA PACZKÓWLKS RUSOCIN2017-09-2411:007:0
34LZS ROLNIK LEWICEGLKS KIETRZ2017-09-2411:000:12
35PAUZJEPAUZJE:
Kolejka 6
36PAUZJEpauzuje w kolejce:
37GLKS KIETRZPAUZJE:
38LKS RUSOCINLZS ROLNIK LEWICE2017-09-3011:0010:3
39TS UNIA POLSKA CEREKIEWKS SPARTA PACZKÓW2017-09-3011:003:5
40LKS BIAŁA NYSKAPAUZJE:
41LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICEŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICE2017-10-0110:005:1
42LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-10-0111:006:0
Kolejka 7
43KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEpauzuje w kolejce:
44ŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICELZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2017-10-0811:004:4
45PAUZJELZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE:
46KS SPARTA PACZKÓWLKS BIAŁA NYSKA2017-10-0811:0010:1
47LZS ROLNIK LEWICETS UNIA POLSKA CEREKIEW2017-10-0811:000:9
48PAUZJELKS RUSOCIN:
49PAUZJEGLKS KIETRZ:
Kolejka 8
50GLKS KIETRZpauzuje w kolejce:
51LKS RUSOCINPAUZJE:
52TS UNIA POLSKA CEREKIEWPAUZJE:
53LKS BIAŁA NYSKALZS ROLNIK LEWICE2017-10-1511:006:0
54LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICEKS SPARTA PACZKÓW2017-10-1511:002:8
55LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIAPAUZJE:
56KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICE2017-10-1511:003:6
Kolejka 9
57ŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICEpauzuje w kolejce:
58PAUZJEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE:
59KS SPARTA PACZKÓWLZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2017-10-2211:009:0
60LZS ROLNIK LEWICELZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2017-10-2211:001:6
61PAUZJELKS BIAŁA NYSKA:
62PAUZJETS UNIA POLSKA CEREKIEW:
63GLKS KIETRZLKS RUSOCIN2017-10-2211:003:0 Walkower
Kolejka 10
64LKS RUSOCINpauzuje w kolejce:
65TS UNIA POLSKA CEREKIEWGLKS KIETRZ2017-10-2810:000:19
66LKS BIAŁA NYSKAPAUZJE:
67LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICEPAUZJE:
68LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIALZS ROLNIK LEWICE2017-10-2910:003:1
69KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEKS SPARTA PACZKÓW2017-10-2910:000:3
70ŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICEPAUZJE:
Kolejka 11
71PAUZJEpauzuje w kolejce:
72KS SPARTA PACZKÓWŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICE2017-11-0510:005:2
73LZS ROLNIK LEWICEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-11-0510:001:9
74PAUZJELZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA:
75PAUZJELZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE:
76GLKS KIETRZLKS BIAŁA NYSKA2017-11-0510:005:0
77LKS RUSOCINTS UNIA POLSKA CEREKIEW2017-11-0410:009:0
Kolejka 12
78TS UNIA POLSKA CEREKIEWpauzuje w kolejce:
79LKS BIAŁA NYSKALKS RUSOCIN2017-11-1210:003:0 Walkower
80LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICEGLKS KIETRZ2017-11-1210:002:8
81LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIAPAUZJE:
82KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEPAUZJE:
83ŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICELZS ROLNIK LEWICE2017-11-1210:0010:0
84PAUZJEKS SPARTA PACZKÓW:
Kolejka 13
85KS SPARTA PACZKÓWpauzuje w kolejce:
86LZS ROLNIK LEWICEPAUZJE:
87PAUZJEŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICE:
88PAUZJEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE:
89GLKS KIETRZLZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2017-11-1910:001:0
90LKS RUSOCINLZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2017-11-1810:009:6
91TS UNIA POLSKA CEREKIEWLKS BIAŁA NYSKA2017-11-1810:001:5
Kolejka 14
1LKS BIAŁA NYSKAŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICE2018-04-0811:00:
2LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICETS UNIA POLSKA CEREKIEW2018-04-0811:00:
3LKS RUSOCINLZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2018-04-0811:00:
4GLKS KIETRZKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2018-04-0811:00:
5LZS ROLNIK LEWICEKS SPARTA PACZKÓW2018-04-0811:00:
Kolejka 15
6LZS ROLNIK LEWICEŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICE2018-04-1511:00:
7KS SPARTA PACZKÓWGLKS KIETRZ2018-04-1511:00:
8KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELKS RUSOCIN2018-04-1511:00:
9LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2018-04-1511:00:
10LKS BIAŁA NYSKATS UNIA POLSKA CEREKIEW2018-04-1511:00:
Kolejka 16
11ŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICETS UNIA POLSKA CEREKIEW2018-04-2211:00:
12LKS BIAŁA NYSKALZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2018-04-2211:00:
13LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2018-04-2211:00:
14LKS RUSOCINKS SPARTA PACZKÓW2018-04-2211:00:
15GLKS KIETRZLZS ROLNIK LEWICE2018-04-2211:00:
Kolejka 17
16ŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICEGLKS KIETRZ2018-04-2911:00:
17LZS ROLNIK LEWICELKS RUSOCIN2018-04-2911:00:
18KS SPARTA PACZKÓWLZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2018-04-2911:00:
19KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELKS BIAŁA NYSKA2018-04-2911:00:
20LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIATS UNIA POLSKA CEREKIEW2018-04-2911:00:
Kolejka 18
21LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIAŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICE2018-05-0611:00:
22TS UNIA POLSKA CEREKIEWKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2018-05-0611:00:
23LKS BIAŁA NYSKAKS SPARTA PACZKÓW2018-05-0611:00:
24LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELZS ROLNIK LEWICE2018-05-0611:00:
25LKS RUSOCINGLKS KIETRZ2018-05-0611:00:
Kolejka 19
26LKS RUSOCINŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICE2018-05-1311:00:
27GLKS KIETRZLZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2018-05-1311:00:
28LZS ROLNIK LEWICELKS BIAŁA NYSKA2018-05-1311:00:
29KS SPARTA PACZKÓWTS UNIA POLSKA CEREKIEW2018-05-1311:00:
30KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2018-05-1311:00:
Kolejka 20
31ŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2018-05-2011:00:
32LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIAKS SPARTA PACZKÓW2018-05-2011:00:
33TS UNIA POLSKA CEREKIEWLZS ROLNIK LEWICE2018-05-2011:00:
34LKS BIAŁA NYSKAGLKS KIETRZ2018-05-2011:00:
35LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELKS RUSOCIN2018-05-2011:00:
Kolejka 21
36ŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICELZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2018-05-2711:00:
37LKS RUSOCINLKS BIAŁA NYSKA2018-05-2711:00:
38GLKS KIETRZTS UNIA POLSKA CEREKIEW2018-05-2711:00:
39LZS ROLNIK LEWICELZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2018-05-2711:00:
40KS SPARTA PACZKÓWKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2018-05-2711:00:
Kolejka 22
41ŁDMJ KKS SUDETY BURGRABICEKS SPARTA PACZKÓW2018-06-0311:00:
42KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS ROLNIK LEWICE2018-06-0311:00:
43LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIAGLKS KIETRZ2018-06-0311:00:
44TS UNIA POLSKA CEREKIEWLKS RUSOCIN2018-06-0311:00:
45LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELKS BIAŁA NYSKA2018-06-0311:00: