2 LIGA JUNIORÓW GRUPA I

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS MAŁAPANEW OZIMEK3930023:5
2LKS SOKOŁY BIERDZANY3721016:3
3SSTIR LZS MECHNICE3721017:5
4ZKS MOTOR PRASZKA331027:18
5SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI3310210:22
6LZS JAKUB PROŚLICE331027:10
7KS UNIA KOLONOWSKIE3202110:11
8KS STOBRAWA LIGOTA DOLNA300034:20
Ostatnia kolejka (3) rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1
9SSTIR LZS MECHNICEKS UNIA KOLONOWSKIE2020-09-2011:003:3
10KS MAŁAPANEW OZIMEKSSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2020-09-2011:0011:2
11LZS JAKUB PROŚLICEKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2020-09-2011:004:3
12LKS SOKOŁY BIERDZANYZKS MOTOR PRASZKA2020-09-1911:0011:1
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1
Kolejka 1
1SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKIKS UNIA KOLONOWSKIE2020-09-0611:007:6
2SSTIR LZS MECHNICEKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2020-09-0611:009:1
3KS MAŁAPANEW OZIMEKZKS MOTOR PRASZKA2020-09-0611:005:3
4LZS JAKUB PROŚLICELKS SOKOŁY BIERDZANY2020-09-0611:001:4
Kolejka 2
5KS UNIA KOLONOWSKIELKS SOKOŁY BIERDZANY2020-09-1311:001:1
6ZKS MOTOR PRASZKALZS JAKUB PROŚLICE2020-09-1311:003:2
7KS STOBRAWA LIGOTA DOLNAKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-09-1311:000:7
8SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKISSTIR LZS MECHNICE2020-09-1311:001:5
Kolejka 3
9SSTIR LZS MECHNICEKS UNIA KOLONOWSKIE2020-09-2011:003:3
10KS MAŁAPANEW OZIMEKSSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2020-09-2011:0011:2
11LZS JAKUB PROŚLICEKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2020-09-2011:004:3
12LKS SOKOŁY BIERDZANYZKS MOTOR PRASZKA2020-09-1911:0011:1
Kolejka 4
13KS UNIA KOLONOWSKIEZKS MOTOR PRASZKA2020-09-2711:00
14KS STOBRAWA LIGOTA DOLNALKS SOKOŁY BIERDZANY2020-09-2711:00
15SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKILZS JAKUB PROŚLICE2020-09-2711:00
16SSTIR LZS MECHNICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-09-2711:00
Kolejka 5
17KS MAŁAPANEW OZIMEKKS UNIA KOLONOWSKIE2020-10-0411:00
18LZS JAKUB PROŚLICESSTIR LZS MECHNICE2020-10-0411:00
19LKS SOKOŁY BIERDZANYSSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2020-10-0411:00
20ZKS MOTOR PRASZKAKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2020-10-0411:00
Kolejka 6
21KS UNIA KOLONOWSKIEKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2020-10-1111:00
22SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKIZKS MOTOR PRASZKA2020-10-1111:00
23SSTIR LZS MECHNICELKS SOKOŁY BIERDZANY2020-10-1111:00
24KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS JAKUB PROŚLICE2020-10-1111:00
Kolejka 7
25LZS JAKUB PROŚLICEKS UNIA KOLONOWSKIE2020-10-1811:00
26LKS SOKOŁY BIERDZANYKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-10-1811:00
27ZKS MOTOR PRASZKASSTIR LZS MECHNICE2020-10-1811:00
28KS STOBRAWA LIGOTA DOLNASSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2020-10-1811:00