2 LIGA JUNIORÓW GRUPA II

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1ŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWA61860029:8
2KS FORTUNA GŁOGÓWEK61341133:8
3ŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓW61031223:11
4ŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE61031217:21
5LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA6721314:14
6LZS RACŁAWICZKI6310522:22
7LZS KOTLARNIA- GOSZYCE600063:57
Ostatnia kolejka (7) rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2
25ŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWAŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓW2018-10-1311:004:2
26KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS RACŁAWICZKI2018-10-1411:005:2
27ŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEPAUZJE
28LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALZS KOTLARNIA- GOSZYCE2018-10-1411:006:0
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2
Kolejka 1
1LZS KOTLARNIA- GOSZYCEŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓW2018-09-0211:001:13
2PAUZJELZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA
3LZS RACŁAWICZKIŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2018-09-0211:004:6
4ŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2018-09-0111:003:2
Kolejka 2
5ŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓWKS FORTUNA GŁOGÓWEK2018-09-0911:000:3Walkower
6ŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWA2018-09-0914:000:6
7LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALZS RACŁAWICZKI2018-09-0911:003:1
8LZS KOTLARNIA- GOSZYCEPAUZJE
Kolejka 3
9PAUZJEŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓW
10LZS RACŁAWICZKILZS KOTLARNIA- GOSZYCE2018-09-1511:0012:0
11ŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWALZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2018-09-1511:005:0
12KS FORTUNA GŁOGÓWEKŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2018-09-1611:006:1
Kolejka 4
13ŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓWŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2018-09-2311:002:2
14LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2018-09-2311:002:2
15LZS KOTLARNIA- GOSZYCEŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWA2018-09-2311:001:6
16PAUZJELZS RACŁAWICZKI
Kolejka 5
17LZS RACŁAWICZKIŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓW2018-09-2911:000:3
18ŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWAPAUZJE
19KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS KOTLARNIA- GOSZYCE2018-09-2911:0015:0
20ŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2018-09-3014:003:2
Kolejka 6
21ŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓWLZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2018-10-0711:003:1
22LZS KOTLARNIA- GOSZYCEŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2018-10-0711:001:5
23PAUZJEKS FORTUNA GŁOGÓWEK
24LZS RACŁAWICZKIŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWA2018-10-0611:003:5
Kolejka 7
25ŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWAŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓW2018-10-1311:004:2
26KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS RACŁAWICZKI2018-10-1411:005:2
27ŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEPAUZJE
28LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALZS KOTLARNIA- GOSZYCE2018-10-1411:006:0