2 LIGA JUNIORÓW GRUPA II

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1ŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWA61860029:8
2KS FORTUNA GŁOGÓWEK61341133:8
3ŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓW61031223:11
4ŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE61031217:21
5LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA6721314:14
6LZS RACŁAWICZKI6310522:22
7LZS KOTLARNIA- GOSZYCE600063:57
Ostatnia kolejka (7) rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2
25ŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWAŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓW2018-10-1311:004:2
26KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS RACŁAWICZKI2018-10-1411:005:2
27ŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEPAUZJE
28LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALZS KOTLARNIA- GOSZYCE2018-10-1411:006:0
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2
Kolejka 1
1LZS KOTLARNIA- GOSZYCEŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓW2018-09-0211:001:13
2PAUZJELZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA
3LZS RACŁAWICZKIŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2018-09-0211:004:6
4ŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2018-09-0111:003:2
Kolejka 2
5ŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓWKS FORTUNA GŁOGÓWEK2018-09-0911:000:3Walkower
6ŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWA2018-09-0914:000:6
7LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALZS RACŁAWICZKI2018-09-0911:003:1
8LZS KOTLARNIA- GOSZYCEPAUZJE
Kolejka 3
9PAUZJEŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓW
10LZS RACŁAWICZKILZS KOTLARNIA- GOSZYCE2018-09-1511:0012:0
11ŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWALZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2018-09-1511:005:0
12KS FORTUNA GŁOGÓWEKŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2018-09-1611:006:1
Kolejka 4
13ŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓWŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2018-09-2311:002:2
14LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2018-09-2311:002:2
15LZS KOTLARNIA- GOSZYCEŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWA2018-09-2311:001:6
16PAUZJELZS RACŁAWICZKI
Kolejka 5
17LZS RACŁAWICZKIŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓW2018-09-2911:000:3
18ŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWAPAUZJE
19KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS KOTLARNIA- GOSZYCE2018-09-2911:0015:0
20ŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2018-09-3014:003:2
Kolejka 6
21ŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓWLZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2018-10-0711:003:1
22LZS KOTLARNIA- GOSZYCEŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2018-10-0711:001:5
23PAUZJEKS FORTUNA GŁOGÓWEK
24LZS RACŁAWICZKIŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWA2018-10-0611:003:5
Kolejka 7
25ŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWAŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓW2018-10-1311:004:2
26KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS RACŁAWICZKI2018-10-1411:005:2
27ŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEPAUZJE
28LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALZS KOTLARNIA- GOSZYCE2018-10-1411:006:0
Kolejka 8
1ŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓWLZS KOTLARNIA- GOSZYCE2019-04-0711:00
2LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIAPAUZJE
3ŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS RACŁAWICZKI2019-04-0711:00
4KS FORTUNA GŁOGÓWEKŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWA2019-04-0711:00
Kolejka 9
5KS FORTUNA GŁOGÓWEKŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓW2019-04-1411:00
6ŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWAŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2019-04-1411:00
7LZS RACŁAWICZKILZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2019-04-1411:00
8PAUZJELZS KOTLARNIA- GOSZYCE
Kolejka 10
9ŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓWPAUZJE
10LZS KOTLARNIA- GOSZYCELZS RACŁAWICZKI2019-04-2811:00
11LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIAŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWA2019-04-2811:00
12ŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2019-04-2811:00
Kolejka 11
13ŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓW2019-05-0511:00
14KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2019-05-0511:00
15ŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWALZS KOTLARNIA- GOSZYCE2019-05-0511:00
16LZS RACŁAWICZKIPAUZJE
Kolejka 12
17ŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓWLZS RACŁAWICZKI2019-05-1211:00
18PAUZJEŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWA
19LZS KOTLARNIA- GOSZYCEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2019-05-1211:00
20LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIAŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2019-05-1211:00
Kolejka 13
21LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIAŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓW2019-05-1911:00
22ŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS KOTLARNIA- GOSZYCE2019-05-1911:00
23KS FORTUNA GŁOGÓWEKPAUZJE
24ŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWALZS RACŁAWICZKI2019-05-1911:00
Kolejka 14
25ŁDMJ LZS WALCE-KROMOŁÓWŁDMJ LKS VICTORIA ŻYROWA2019-05-2611:00
26LZS RACŁAWICZKIKS FORTUNA GŁOGÓWEK2019-05-2611:00
27PAUZJEŁDMJ LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE
28LZS KOTLARNIA- GOSZYCELZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2019-05-2611:00