2 LIGA JUNIORÓW GRUPA II

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1ŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLIN1641132172:18
2KS UNIA KOLONOWSKIE1639123166:17
3ZKS MOTOR PRASZKA1535112256:23
4LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI1635112349:26
5ŁDMJ LZS GRONOWICE1631101537:37
6LZS II WALCE162682644:35
7LZS ŁOWOSZÓW161752931:39
8LZS ADAMIETZ KADŁUB1512401126:54
9LZS KOTLARNIA- GOSZYCE1511321028:64
10LZS ZAWISZA STARA KUŹNIA159301233:61
11LZS LIGOTA TURAWSKA169301317:62
12LZS GRODZIEC167141127:50
Ostatnia kolejka (18) rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2
25LZS GRODZIECLZS ŁOWOSZÓW2018-04-2115:002:2
26KS UNIA KOLONOWSKIELZS II WALCE2018-04-2211:006:4
27ŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-04-2210:001:1
28ZKS MOTOR PRASZKALZS ADAMIETZ KADŁUB2018-04-2211:00: Mecz nie odbył się
29LZS LIGOTA TURAWSKAŁDMJ LZS GRONOWICE2018-04-2211:002:3
30LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS KOTLARNIA- GOSZYCE2018-04-2211:00: Mecz nie odbył się
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2
Kolejka 1
1ŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLINpauzuje w kolejce:
2LZS II WALCELZS ADAMIETZ KADŁUB2017-08-3017:002:0
3PAUZJELZS ŁOWOSZÓW:
4LZS GRODZIECLZS LIGOTA TURAWSKA2017-08-3017:002:3
5KS UNIA KOLONOWSKIELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2017-08-3017:005:1
6LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS KOTLARNIA- GOSZYCE2017-08-3017:006:2
7ZKS MOTOR PRASZKAŁDMJ LZS GRONOWICE2017-08-3017:008:1
Kolejka 2
8ŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLINŁDMJ LZS GRONOWICE2017-09-0311:003:0 Walkower
9LZS KOTLARNIA- GOSZYCEZKS MOTOR PRASZKA2017-09-0311:008:3
10LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2017-09-0311:000:3 Walkower
11LZS LIGOTA TURAWSKAKS UNIA KOLONOWSKIE2017-09-0311:002:5
12LZS ŁOWOSZÓWLZS GRODZIEC2017-09-0311:003:2
13LZS ADAMIETZ KADŁUBPAUZJE:
14LZS II WALCEpauzuje w kolejce:
Kolejka 3
15LZS II WALCEŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLIN2017-09-1011:001:2
16PAUZJEpauzuje w kolejce:
17LZS GRODZIECLZS ADAMIETZ KADŁUB2017-09-1011:000:2
18KS UNIA KOLONOWSKIELZS ŁOWOSZÓW2017-09-1011:003:0
19LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS LIGOTA TURAWSKA2017-09-1011:003:0 Walkower
20ZKS MOTOR PRASZKALZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2017-09-1011:0010:0
21ŁDMJ LZS GRONOWICELZS KOTLARNIA- GOSZYCE2017-09-1011:003:3
Kolejka 4
22ŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS KOTLARNIA- GOSZYCE2017-09-1611:005:0
23LZS ZAWISZA STARA KUŹNIAŁDMJ LZS GRONOWICE2017-09-1711:001:5
24LZS LIGOTA TURAWSKAZKS MOTOR PRASZKA2017-09-1711:002:3
25LZS ŁOWOSZÓWLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2017-09-1711:001:2
26LZS ADAMIETZ KADŁUBKS UNIA KOLONOWSKIE2017-09-1710:000:4
27LZS GRODZIECpauzuje w kolejce:
28LZS II WALCEPAUZJE:
Kolejka 5
29PAUZJEŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLIN:
30LZS GRODZIECLZS II WALCE2017-09-2411:004:4
31KS UNIA KOLONOWSKIEpauzuje w kolejce:
32LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS ADAMIETZ KADŁUB2017-09-2411:004:1
33ZKS MOTOR PRASZKALZS ŁOWOSZÓW2017-09-2411:006:1
34ŁDMJ LZS GRONOWICELZS LIGOTA TURAWSKA2017-09-2411:003:0
35LZS KOTLARNIA- GOSZYCELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2017-09-2411:000:13
Kolejka 6
36ŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2017-09-3011:005:2
37LZS LIGOTA TURAWSKALZS KOTLARNIA- GOSZYCE2017-10-0111:001:6
38LZS ŁOWOSZÓWŁDMJ LZS GRONOWICE2017-10-0111:000:1
39LZS ADAMIETZ KADŁUBZKS MOTOR PRASZKA2017-10-0111:001:4
40LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIpauzuje w kolejce:
41LZS II WALCEKS UNIA KOLONOWSKIE2017-10-0111:001:1
42PAUZJELZS GRODZIEC:
Kolejka 7
43LZS GRODZIECŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLIN2017-10-0811:001:5
44KS UNIA KOLONOWSKIEPAUZJE:
45LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS II WALCE2017-10-0811:003:2
46ZKS MOTOR PRASZKApauzuje w kolejce:
47ŁDMJ LZS GRONOWICELZS ADAMIETZ KADŁUB2017-10-0811:004:1
48LZS KOTLARNIA- GOSZYCELZS ŁOWOSZÓW2017-10-0811:002:2
49LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS LIGOTA TURAWSKA2017-10-0811:004:0 Walkower
Kolejka 8
50ŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS LIGOTA TURAWSKA2017-10-1411:0010:0
51LZS ŁOWOSZÓWLZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2017-10-1511:003:1
52LZS ADAMIETZ KADŁUBLZS KOTLARNIA- GOSZYCE2017-10-1511:001:4
53ŁDMJ LZS GRONOWICEpauzuje w kolejce:
54LZS II WALCEZKS MOTOR PRASZKA2017-10-1511:001:2
55PAUZJELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI:
56LZS GRODZIECKS UNIA KOLONOWSKIE2017-10-1511:000:2
Kolejka 9
57KS UNIA KOLONOWSKIEŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLIN2017-10-2211:002:0
58LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS GRODZIEC2017-10-2211:004:2
59ZKS MOTOR PRASZKAPAUZJE:
60ŁDMJ LZS GRONOWICELZS II WALCE2017-10-2211:000:4
61LZS KOTLARNIA- GOSZYCEpauzuje w kolejce:
62LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS ADAMIETZ KADŁUB2017-10-2211:005:7
63LZS LIGOTA TURAWSKALZS ŁOWOSZÓW2017-10-2211:002:1
Kolejka 10
64ŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS ŁOWOSZÓW2017-10-2910:003:2
65LZS ADAMIETZ KADŁUBLZS LIGOTA TURAWSKA2017-10-2910:002:1
66LZS ZAWISZA STARA KUŹNIApauzuje w kolejce:
67LZS II WALCELZS KOTLARNIA- GOSZYCE2017-10-2910:003:0 Walkower
68PAUZJEŁDMJ LZS GRONOWICE:
69LZS GRODZIECZKS MOTOR PRASZKA2017-10-2910:001:1
70KS UNIA KOLONOWSKIELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2017-10-2910:002:2
Kolejka 11
71LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLIN2017-11-0510:000:7
72ZKS MOTOR PRASZKAKS UNIA KOLONOWSKIE2017-11-0510:001:1
73ŁDMJ LZS GRONOWICELZS GRODZIEC2017-11-0510:006:1
74LZS KOTLARNIA- GOSZYCEPAUZJE:
75LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS II WALCE2017-11-0510:002:3
76LZS LIGOTA TURAWSKApauzuje w kolejce:
77LZS ŁOWOSZÓWLZS ADAMIETZ KADŁUB2017-11-0510:003:2
Kolejka 12
78ŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS ADAMIETZ KADŁUB2017-11-1210:006:1
79LZS ŁOWOSZÓWpauzuje w kolejce:
80LZS II WALCELZS LIGOTA TURAWSKA2017-11-1210:003:1
81PAUZJELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA:
82LZS GRODZIECLZS KOTLARNIA- GOSZYCE2017-11-1210:005:2
83KS UNIA KOLONOWSKIEŁDMJ LZS GRONOWICE2017-11-1210:009:1
84LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIZKS MOTOR PRASZKA2017-11-1210:001:2
Kolejka 13
85ZKS MOTOR PRASZKAŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLIN2017-11-1910:002:5
86ŁDMJ LZS GRONOWICELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2017-11-1910:003:2
87LZS KOTLARNIA- GOSZYCEKS UNIA KOLONOWSKIE2017-11-1910:000:2
88LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS GRODZIEC2017-11-1910:004:2
89LZS LIGOTA TURAWSKAPAUZJE:
90LZS ŁOWOSZÓWLZS II WALCE2017-11-1910:003:2
91LZS ADAMIETZ KADŁUBpauzuje w kolejce:
Kolejka 14
1LZS ŁOWOSZÓWŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLIN2018-03-2511:001:4
2LZS ADAMIETZ KADŁUBLZS II WALCE2018-03-2511:001:4
3LZS LIGOTA TURAWSKALZS GRODZIEC2018-03-2511:002:0
4LZS ZAWISZA STARA KUŹNIAKS UNIA KOLONOWSKIE2018-03-2511:000:8
5LZS KOTLARNIA- GOSZYCELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-03-2511:001:6
6ŁDMJ LZS GRONOWICEZKS MOTOR PRASZKA2018-03-2511:001:3
Kolejka 15
7ŁDMJ LZS GRONOWICELZS ŁOWOSZÓW2018-04-0316:001:0
8ZKS MOTOR PRASZKALZS KOTLARNIA- GOSZYCE2018-04-0316:003:0 Walkower
9LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2018-04-0316:003:0 Walkower
10KS UNIA KOLONOWSKIELZS LIGOTA TURAWSKA2018-04-0316:008:0
11LZS ADAMIETZ KADŁUBLZS GRODZIEC2018-04-0316:005:3
12ŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS II WALCE2018-04-0316:0010:1
Kolejka 16
13LZS II WALCELZS ŁOWOSZÓW2018-04-0811:006:0
14ŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS GRODZIEC2018-04-0811:002:2
15KS UNIA KOLONOWSKIELZS ADAMIETZ KADŁUB2018-04-0811:006:1
16LZS LIGOTA TURAWSKALZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-04-0811:001:5
17LZS ZAWISZA STARA KUŹNIAZKS MOTOR PRASZKA2018-04-0811:000:4
18LZS KOTLARNIA- GOSZYCEŁDMJ LZS GRONOWICE2018-04-0811:000:2
Kolejka 17
19LZS ŁOWOSZÓWLZS KOTLARNIA- GOSZYCE2018-04-1511:009:0
20ŁDMJ LZS GRONOWICELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2018-04-1511:003:0 Walkower
21ZKS MOTOR PRASZKALZS LIGOTA TURAWSKA2018-04-1511:004:0
22LZS ADAMIETZ KADŁUBLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-04-1511:001:4
23ŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLINKS UNIA KOLONOWSKIE2018-04-1511:004:2
24LZS II WALCELZS GRODZIEC2018-04-1511:003:0 Walkower
Kolejka 18
25LZS GRODZIECLZS ŁOWOSZÓW2018-04-2115:002:2
26KS UNIA KOLONOWSKIELZS II WALCE2018-04-2211:006:4
27ŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-04-2210:001:1
28ZKS MOTOR PRASZKALZS ADAMIETZ KADŁUB2018-04-2211:00: Mecz nie odbył się
29LZS LIGOTA TURAWSKAŁDMJ LZS GRONOWICE2018-04-2211:002:3
30LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS KOTLARNIA- GOSZYCE2018-04-2211:00: Mecz nie odbył się
Kolejka 19
31LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS ŁOWOSZÓW2018-04-2911:00:
32LZS KOTLARNIA- GOSZYCELZS LIGOTA TURAWSKA2018-04-2911:00:
33LZS ADAMIETZ KADŁUBŁDMJ LZS GRONOWICE2018-04-2911:00:
34ŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLINZKS MOTOR PRASZKA2018-04-2911:00:
35LZS II WALCELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-04-2911:00:
36KS UNIA KOLONOWSKIELZS GRODZIEC2018-04-2911:00:
Kolejka 20
37LZS ŁOWOSZÓWKS UNIA KOLONOWSKIE2018-05-0611:00:
38LZS GRODZIECLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-05-0515:00:
39ZKS MOTOR PRASZKALZS II WALCE2018-05-0611:00:
40ŁDMJ LZS GRONOWICEŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLIN2018-05-0611:00:
41LZS KOTLARNIA- GOSZYCELZS ADAMIETZ KADŁUB2018-05-0611:00:
42LZS LIGOTA TURAWSKALZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2018-05-0611:00:
Kolejka 21
43LZS ŁOWOSZÓWLZS LIGOTA TURAWSKA2018-05-1311:00:
44LZS ADAMIETZ KADŁUBLZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2018-05-1311:00:
45LZS KOTLARNIA- GOSZYCEŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLIN2018-05-1311:00:
46LZS II WALCEŁDMJ LZS GRONOWICE2018-05-1311:00:
47ZKS MOTOR PRASZKALZS GRODZIEC2018-05-1311:00:
48LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIKS UNIA KOLONOWSKIE2018-05-1311:00:
Kolejka 22
49LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS ŁOWOSZÓW2018-05-2011:00:
50KS UNIA KOLONOWSKIEZKS MOTOR PRASZKA2018-05-2011:00:
51LZS GRODZIECŁDMJ LZS GRONOWICE2018-05-1915:00:
52LZS KOTLARNIA- GOSZYCELZS II WALCE2018-05-2011:00:
53LZS ZAWISZA STARA KUŹNIAŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLIN2018-05-2011:00:
54LZS LIGOTA TURAWSKALZS ADAMIETZ KADŁUB2018-05-2011:00:
Kolejka 23
55LZS ADAMIETZ KADŁUBLZS ŁOWOSZÓW2018-05-2711:00:
56LZS LIGOTA TURAWSKAŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLIN2018-05-2711:00:
57LZS II WALCELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2018-05-2711:00:
58LZS KOTLARNIA- GOSZYCELZS GRODZIEC2018-05-2711:00:
59ŁDMJ LZS GRONOWICEKS UNIA KOLONOWSKIE2018-05-2711:00:
60ZKS MOTOR PRASZKALZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-05-2711:00:
Kolejka 24
61LZS ŁOWOSZÓWZKS MOTOR PRASZKA2018-06-0311:00:
62LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIŁDMJ LZS GRONOWICE2018-06-0311:00:
63KS UNIA KOLONOWSKIELZS KOTLARNIA- GOSZYCE2018-06-0311:00:
64LZS GRODZIECLZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2018-06-0311:00:
65LZS LIGOTA TURAWSKALZS II WALCE2018-06-0311:00:
66LZS ADAMIETZ KADŁUBŁDMJ MKS SOKÓŁ NIEMODLIN2018-06-0311:00: