2 LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH GRUPA I

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1ŁDMJM LZS AGROPLON GŁUSZYNA51550017:5
2LZS RUDNIKI6822213:10
3LZS JAKUB PROŚLICE682227:5
4KS START DOBRODZIEŃ541139:12
5ŁDMJM LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI641147:21
Ostatnia kolejka (7) rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1
19KS START DOBRODZIEŃPAUZJE
20LZS JAKUB PROŚLICELZS RUDNIKI2018-10-1411:001:1
21ŁDMJM LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKIŁDMJM LZS AGROPLON GŁUSZYNA2018-10-1411:001:2
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1
Kolejka 1
1ŁDMJM LZS AGROPLON GŁUSZYNAPAUZJE
2ŁDMJM LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILZS RUDNIKI2018-09-0211:004:3
3LZS JAKUB PROŚLICEKS START DOBRODZIEŃ2018-09-0111:002:0
Kolejka 2
4PAUZJEKS START DOBRODZIEŃ
5LZS RUDNIKILZS JAKUB PROŚLICE2018-09-0911:000:0
6ŁDMJM LZS AGROPLON GŁUSZYNAŁDMJM LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2018-09-0911:008:0
Kolejka 3
7ŁDMJM LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKIPAUZJE
8LZS JAKUB PROŚLICEŁDMJM LZS AGROPLON GŁUSZYNA2018-09-1611:001:2
9KS START DOBRODZIEŃLZS RUDNIKI2018-09-1611:003:5
Kolejka 4
10PAUZJELZS RUDNIKI
11ŁDMJM LZS AGROPLON GŁUSZYNAKS START DOBRODZIEŃ2018-09-2310:003:2
12ŁDMJM LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILZS JAKUB PROŚLICE2018-09-2311:000:3Walkower
Kolejka 5
13LZS JAKUB PROŚLICEPAUZJE
14KS START DOBRODZIEŃŁDMJM LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2018-09-3011:002:2
15LZS RUDNIKIŁDMJM LZS AGROPLON GŁUSZYNA2018-09-3011:001:2
Kolejka 6
16PAUZJEŁDMJM LZS AGROPLON GŁUSZYNA
17LZS RUDNIKIŁDMJM LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2018-10-0711:003:0Walkower
18KS START DOBRODZIEŃLZS JAKUB PROŚLICE2018-10-0610:302:0
Kolejka 7
19KS START DOBRODZIEŃPAUZJE
20LZS JAKUB PROŚLICELZS RUDNIKI2018-10-1411:001:1
21ŁDMJM LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKIŁDMJM LZS AGROPLON GŁUSZYNA2018-10-1411:001:2
Kolejka 8
22PAUZJEŁDMJM LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI
23ŁDMJM LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS JAKUB PROŚLICE2018-10-2111:00
24LZS RUDNIKIKS START DOBRODZIEŃ2018-10-2111:00
Kolejka 9
25LZS RUDNIKIPAUZJE
26KS START DOBRODZIEŃŁDMJM LZS AGROPLON GŁUSZYNA2018-10-2810:00
27LZS JAKUB PROŚLICEŁDMJM LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2018-10-2810:00
Kolejka 10
28PAUZJELZS JAKUB PROŚLICE
29ŁDMJM LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKIKS START DOBRODZIEŃ2018-11-0410:00
30ŁDMJM LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS RUDNIKI2018-11-0410:00