2 LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH GRUPA I

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1OKS ODRA II OPOLE102790162:11
2LZS RADAWIE102372147:26
3LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI101651443:27
4LKS UNIA MURÓW101543328:35
5LZS CHOCIANOWICE101233422:41
6KS KRASIEJÓW101031655:29
7LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY10620829:50
8LZS BOGACICA10620817:84
Ostatnia kolejka (10) rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1
9LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILZS BOGACICA2018-04-2211:0010:3
10KS KRASIEJÓWOKS ODRA II OPOLE2018-04-2018:001:3
11LZS CHOCIANOWICELKS UNIA MURÓW2018-04-2211:003:3
12LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS RADAWIE2018-04-2211:001:5
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1
Kolejka 1
1KS KRASIEJÓWLMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2017-09-1011:001:2
2LZS CHOCIANOWICELZS BOGACICA2017-09-0911:000:3 Walkower
3OKS ODRA II OPOLELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2017-09-1011:008:3
4LKS UNIA MURÓWLZS RADAWIE2017-09-1011:004:4
Kolejka 2
5LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILZS RADAWIE2017-09-1611:003:0 Walkower
6LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLKS UNIA MURÓW2017-09-1711:008:1
7LZS CHOCIANOWICEOKS ODRA II OPOLE2017-09-1614:001:6
8KS KRASIEJÓWLZS BOGACICA2017-09-1711:0024:0
Kolejka 3
9LZS BOGACICALMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2017-09-2411:002:16
10OKS ODRA II OPOLEKS KRASIEJÓW2017-09-2411:004:0
11LKS UNIA MURÓWLZS CHOCIANOWICE2017-09-2311:002:2
12LZS RADAWIELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2017-09-2411:004:3
Kolejka 4
13LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2017-09-3011:005:2
14LZS CHOCIANOWICELZS RADAWIE2017-09-3014:002:7
15KS KRASIEJÓWLKS UNIA MURÓW2017-10-0111:003:4
16LZS BOGACICAOKS ODRA II OPOLE2017-10-0111:001:8
Kolejka 5
17OKS ODRA II OPOLELMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2017-10-0811:003:0
18LKS UNIA MURÓWLZS BOGACICA2017-10-0711:005:0
19LZS RADAWIEKS KRASIEJÓW2017-10-0710:007:7
20LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS CHOCIANOWICE2017-10-0811:002:4
Kolejka 6
21LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILZS CHOCIANOWICE2017-10-1411:003:3
22KS KRASIEJÓWLKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2017-10-1511:009:0
23LZS BOGACICALZS RADAWIE2017-10-1511:003:7
24OKS ODRA II OPOLELKS UNIA MURÓW2017-10-1511:0010:1
Kolejka 7
25LKS UNIA MURÓWLMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2017-10-2110:001:0
26LZS RADAWIEOKS ODRA II OPOLE2017-10-2211:004:0
27LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS BOGACICA2017-10-2211:009:0
28LZS CHOCIANOWICEKS KRASIEJÓW2017-10-2114:003:2
Kolejka 8
1LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKIKS KRASIEJÓW2018-04-0811:004:7
2LZS BOGACICALZS CHOCIANOWICE2018-04-0811:003:4
3LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYOKS ODRA II OPOLE2018-04-0811:000:10
4LZS RADAWIELKS UNIA MURÓW2018-04-0711:004:3
Kolejka 9
5LZS RADAWIELMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2018-04-1511:005:0
6LKS UNIA MURÓWLKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2018-04-1411:004:1
7OKS ODRA II OPOLELZS CHOCIANOWICE2018-04-1511:0010:0
8LZS BOGACICAKS KRASIEJÓW2018-04-1511:002:1
Kolejka 10
9LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILZS BOGACICA2018-04-2211:0010:3
10KS KRASIEJÓWOKS ODRA II OPOLE2018-04-2018:001:3
11LZS CHOCIANOWICELKS UNIA MURÓW2018-04-2211:003:3
12LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS RADAWIE2018-04-2211:001:5
Kolejka 11
13LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2018-04-2911:00:
14LZS RADAWIELZS CHOCIANOWICE2018-04-2911:00:
15LKS UNIA MURÓWKS KRASIEJÓW2018-04-2811:00:
16OKS ODRA II OPOLELZS BOGACICA2018-04-2911:00:
Kolejka 12
17LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKIOKS ODRA II OPOLE2018-05-0611:00:
18LZS BOGACICALKS UNIA MURÓW2018-05-0611:00:
19KS KRASIEJÓWLZS RADAWIE2018-05-0611:00:
20LZS CHOCIANOWICELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2018-05-0611:00:
Kolejka 13
21LZS CHOCIANOWICELMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2018-05-1311:00:
22LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYKS KRASIEJÓW2018-05-1311:00:
23LZS RADAWIELZS BOGACICA2018-05-1211:00:
24LKS UNIA MURÓWOKS ODRA II OPOLE2018-05-1311:00:
Kolejka 14
25LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILKS UNIA MURÓW2018-05-2011:00:
26OKS ODRA II OPOLELZS RADAWIE2018-05-2011:00:
27LZS BOGACICALKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2018-05-2011:00:
28KS KRASIEJÓWLZS CHOCIANOWICE2018-05-2011:00: