2 LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH GRUPA IV

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 4
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS UJAZD102480264:14
2LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ102271246:18
3LZS ORZEŁ BRANICE101961352:33
4LZS START BOGDANOWICE101860470:23
5MGKS CUKROWNIK BABORÓW10310921:91
6LZS ODRZANKA DZIERGOWICE10310912:86
Ostatnia kolejka (10) rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 4
28MGKS CUKROWNIK BABORÓWLKS UJAZD2019-11-0312:004:9
29LZS ORZEŁ BRANICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-11-0310:001:4
30LZS START BOGDANOWICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-11-0310:003:0
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 4
Kolejka 1
1LZS START BOGDANOWICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2019-09-0111:0022:3
2LZS ORZEŁ BRANICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-09-0111:0015:0
3LKS UJAZDLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-08-3017:305:0
Kolejka 2
4MGKS CUKROWNIK BABORÓWLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-09-0811:001:9
5LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS UJAZD2019-09-0811:001:15
6LZS START BOGDANOWICELZS ORZEŁ BRANICE2019-09-0811:002:3
Kolejka 3
7LZS ORZEŁ BRANICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2019-09-1511:0010:2
8LKS UJAZDLZS START BOGDANOWICE2019-09-1511:005:2
9LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-09-1411:008:1
Kolejka 4
10MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-09-2111:003:0Walkower
11LZS START BOGDANOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-09-2211:004:2
12LZS ORZEŁ BRANICELKS UJAZD2019-09-2211:000:3
Kolejka 5
13LKS UJAZDMGKS CUKROWNIK BABORÓW2019-09-2911:0011:1
14LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ORZEŁ BRANICE2019-09-2811:003:3
15LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS START BOGDANOWICE2019-09-2911:000:16
Kolejka 6
16MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS START BOGDANOWICE2019-10-0511:000:14
17LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS ORZEŁ BRANICE2019-10-0611:004:9
18LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS UJAZD2019-10-0611:001:0
Kolejka 7
19LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚMGKS CUKROWNIK BABORÓW2019-10-1211:006:1
20LKS UJAZDLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-10-1211:007:2
21LZS ORZEŁ BRANICELZS START BOGDANOWICE2019-10-1311:004:3
Kolejka 8
22MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS ORZEŁ BRANICE2019-10-1911:004:6
23LZS START BOGDANOWICELKS UJAZD2019-10-2011:002:1
24LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-10-2011:000:8
Kolejka 9
25LZS ODRZANKA DZIERGOWICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2019-10-2710:004:2
26LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS START BOGDANOWICE2019-10-2610:005:2
27LKS UJAZDLZS ORZEŁ BRANICE2019-10-2710:008:1
Kolejka 10
28MGKS CUKROWNIK BABORÓWLKS UJAZD2019-11-0312:004:9
29LZS ORZEŁ BRANICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-11-0310:001:4
30LZS START BOGDANOWICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-11-0310:003:0
Kolejka 11
1MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS START BOGDANOWICE2020-03-2911:00
2LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS ORZEŁ BRANICE2020-03-2911:00
3LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS UJAZD2020-03-2911:00
Kolejka 12
4LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚMGKS CUKROWNIK BABORÓW2020-04-0511:00
5LKS UJAZDLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2020-04-0511:00
6LZS ORZEŁ BRANICELZS START BOGDANOWICE2020-04-0511:00
Kolejka 13
7MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS ORZEŁ BRANICE2020-04-1911:00
8LZS START BOGDANOWICELKS UJAZD2020-04-1911:00
9LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2020-04-1911:00
Kolejka 14
10LZS ODRZANKA DZIERGOWICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2020-04-2611:00
11LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS START BOGDANOWICE2020-04-2611:00
12LKS UJAZDLZS ORZEŁ BRANICE2020-04-2611:00
Kolejka 15
13MGKS CUKROWNIK BABORÓWLKS UJAZD2020-05-0311:00
14LZS ORZEŁ BRANICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2020-05-0311:00
15LZS START BOGDANOWICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2020-05-0311:00
Kolejka 16
16LZS START BOGDANOWICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2020-05-1011:00
17LZS ORZEŁ BRANICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2020-05-1011:00
18LKS UJAZDLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2020-05-1011:00
Kolejka 17
19MGKS CUKROWNIK BABORÓWLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2020-05-1711:00
20LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS UJAZD2020-05-1711:00
21LZS START BOGDANOWICELZS ORZEŁ BRANICE2020-05-1711:00
Kolejka 18
22LZS ORZEŁ BRANICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2020-05-2411:00
23LKS UJAZDLZS START BOGDANOWICE2020-05-2411:00
24LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2020-05-2411:00
Kolejka 19
25MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2020-05-3111:00
26LZS START BOGDANOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2020-05-3111:00
27LZS ORZEŁ BRANICELKS UJAZD2020-05-3111:00
Kolejka 20
28LKS UJAZDMGKS CUKROWNIK BABORÓW2020-06-0711:00
29LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ORZEŁ BRANICE2020-06-0711:00
30LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS START BOGDANOWICE2020-06-0711:00