2 LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH GRUPA IV

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 4
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS ORZEŁ BRANICE3930028:4
2LKS UJAZD3930025:3
3LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ3620117:7
4LZS START BOGDANOWICE3310226:11
5MGKS CUKROWNIK BABORÓW300036:41
6LZS ODRZANKA DZIERGOWICE300032:38
Ostatnia kolejka (3) rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 4
7LZS ORZEŁ BRANICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2019-09-1511:0010:2
8LKS UJAZDLZS START BOGDANOWICE2019-09-1511:005:2
9LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-09-1411:008:1
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 4
Kolejka 1
1LZS START BOGDANOWICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2019-09-0111:0022:3
2LZS ORZEŁ BRANICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-09-0111:0015:0
3LKS UJAZDLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-08-3017:305:0
Kolejka 2
4MGKS CUKROWNIK BABORÓWLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-09-0811:001:9
5LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS UJAZD2019-09-0811:001:15
6LZS START BOGDANOWICELZS ORZEŁ BRANICE2019-09-0811:002:3
Kolejka 3
7LZS ORZEŁ BRANICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2019-09-1511:0010:2
8LKS UJAZDLZS START BOGDANOWICE2019-09-1511:005:2
9LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-09-1411:008:1
Kolejka 4
10MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-09-2111:00
11LZS START BOGDANOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-09-2211:00
12LZS ORZEŁ BRANICELKS UJAZD2019-09-2211:00
Kolejka 5
13LKS UJAZDMGKS CUKROWNIK BABORÓW2019-09-2911:00
14LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ORZEŁ BRANICE2019-09-2811:00
15LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS START BOGDANOWICE2019-09-2911:00
Kolejka 6
16MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS START BOGDANOWICE2019-10-0511:00
17LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS ORZEŁ BRANICE2019-10-0611:00
18LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS UJAZD2019-10-0511:00
Kolejka 7
19LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚMGKS CUKROWNIK BABORÓW2019-10-1211:00
20LKS UJAZDLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-10-1311:00
21LZS ORZEŁ BRANICELZS START BOGDANOWICE2019-10-1311:00
Kolejka 8
22MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS ORZEŁ BRANICE2019-10-1911:00
23LZS START BOGDANOWICELKS UJAZD2019-10-2011:00
24LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-10-2011:00
Kolejka 9
25LZS ODRZANKA DZIERGOWICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2019-10-2710:00
26LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS START BOGDANOWICE2019-10-2610:00
27LKS UJAZDLZS ORZEŁ BRANICE2019-10-2710:00
Kolejka 10
28MGKS CUKROWNIK BABORÓWLKS UJAZD2019-11-0210:00
29LZS ORZEŁ BRANICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-11-0310:00
30LZS START BOGDANOWICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-11-0310:00