2 LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH GRUPA V

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 5
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS START BOGDANOWICE102581141:15
2LZS ZRYW PAWŁOWICZKI102480239:11
3LZS ODRZANKA DZIERGOWICE102271255:17
4LZS ORZEŁ BRANICE10930720:42
5LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ10620815:37
6LZS STAL GROBNIKI1031098:56
Ostatnia kolejka (10) rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 5
28LZS ORZEŁ BRANICELZS STAL GROBNIKI2018-11-0310:006:1
29LZS ZRYW PAWŁOWICZKILKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-11-0311:004:0
30LZS START BOGDANOWICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2018-11-0313:004:1
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 5
Kolejka 1
1LZS START BOGDANOWICELZS ORZEŁ BRANICE2018-09-0115:003:2
2LZS ZRYW PAWŁOWICZKILZS ODRZANKA DZIERGOWICE2018-09-0111:001:0
3LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS STAL GROBNIKI2018-09-0211:002:3
Kolejka 2
4LZS ORZEŁ BRANICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-09-0911:000:3Walkower
5LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS STAL GROBNIKI2018-09-0910:009:1
6LZS START BOGDANOWICELZS ZRYW PAWŁOWICZKI2018-09-0911:002:1
Kolejka 3
7LZS ZRYW PAWŁOWICZKILZS ORZEŁ BRANICE2018-09-1511:009:1
8LZS START BOGDANOWICELZS STAL GROBNIKI2018-09-1611:003:1
9LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2018-09-1611:001:5
Kolejka 4
10LZS ORZEŁ BRANICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2018-09-2311:003:4
11LZS START BOGDANOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-09-2214:004:3
12LZS ZRYW PAWŁOWICZKILZS STAL GROBNIKI2018-09-2211:008:0
Kolejka 5
13LZS ORZEŁ BRANICELZS STAL GROBNIKI2018-09-2913:003:2
14LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ZRYW PAWŁOWICZKI2018-09-3011:001:4
15LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS START BOGDANOWICE2018-09-3011:003:3
Kolejka 6
16LZS ORZEŁ BRANICELZS START BOGDANOWICE2018-10-0711:000:8
17LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS ZRYW PAWŁOWICZKI2018-10-0711:005:2
18LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS STAL GROBNIKI2018-10-0711:002:0
Kolejka 7
19LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ORZEŁ BRANICE2018-10-1311:301:2
20LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS STAL GROBNIKI2018-10-1411:0013:0
21LZS ZRYW PAWŁOWICZKILZS START BOGDANOWICE2018-10-1311:002:1
Kolejka 8
22LZS ORZEŁ BRANICELZS ZRYW PAWŁOWICZKI2018-10-2111:001:5
23LZS START BOGDANOWICELZS STAL GROBNIKI2018-10-2013:007:0
24LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-10-2111:009:0
Kolejka 9
25LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS ORZEŁ BRANICE2018-10-2810:006:2
26LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS START BOGDANOWICE2018-10-2810:002:6
27LZS ZRYW PAWŁOWICZKILZS STAL GROBNIKI2018-10-2711:003:0
Kolejka 10
28LZS ORZEŁ BRANICELZS STAL GROBNIKI2018-11-0310:006:1
29LZS ZRYW PAWŁOWICZKILKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-11-0311:004:0
30LZS START BOGDANOWICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2018-11-0313:004:1
Kolejka 11
1LZS ORZEŁ BRANICELZS START BOGDANOWICE2019-03-3111:00
2LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS ZRYW PAWŁOWICZKI2019-03-3111:00
3LZS STAL GROBNIKILKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-03-3111:00
Kolejka 12
4LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ORZEŁ BRANICE2019-04-0711:00
5LZS STAL GROBNIKILZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-04-0711:00
6LZS ZRYW PAWŁOWICZKILZS START BOGDANOWICE2019-04-0711:00
Kolejka 13
7LZS ORZEŁ BRANICELZS ZRYW PAWŁOWICZKI2019-04-1411:00
8LZS STAL GROBNIKILZS START BOGDANOWICE2019-04-1411:00
9LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-04-1411:00
Kolejka 14
10LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS ORZEŁ BRANICE2019-04-2811:00
11LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS START BOGDANOWICE2019-04-2811:00
12LZS STAL GROBNIKILZS ZRYW PAWŁOWICZKI2019-04-2811:00
Kolejka 15
13LZS STAL GROBNIKILZS ORZEŁ BRANICE2019-05-0511:00
14LZS ZRYW PAWŁOWICZKILKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-05-0511:00
15LZS START BOGDANOWICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-05-0511:00
Kolejka 16
16LZS START BOGDANOWICELZS ORZEŁ BRANICE2019-05-1211:00
17LZS ZRYW PAWŁOWICZKILZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-05-1211:00
18LZS STAL GROBNIKILKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-05-1211:00
Kolejka 17
19LZS ORZEŁ BRANICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-05-1911:00
20LZS STAL GROBNIKILZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-05-1911:00
21LZS START BOGDANOWICELZS ZRYW PAWŁOWICZKI2019-05-1911:00
Kolejka 18
22LZS ZRYW PAWŁOWICZKILZS ORZEŁ BRANICE2019-05-2611:00
23LZS STAL GROBNIKILZS START BOGDANOWICE2019-05-2611:00
24LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-05-2611:00
Kolejka 19
25LZS ORZEŁ BRANICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-06-0211:00
26LZS START BOGDANOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-06-0211:00
27LZS STAL GROBNIKILZS ZRYW PAWŁOWICZKI2019-06-0211:00
Kolejka 20
28LZS STAL GROBNIKILZS ORZEŁ BRANICE2019-06-0911:00
29LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ZRYW PAWŁOWICZKI2019-06-0911:00
30LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS START BOGDANOWICE2019-06-0911:00