2 LIGA MŁODZIKÓW - GRUPA I

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1ZKS MOTOR PRASZKA000000:0
2UKS RODŁO II OPOLE000000:0
3UKP GOL OPOLE000000:0
4SKS GAS GRODKÓW000000:0
5OKS ODRA III OPOLE000000:0
6OKS ODRA II OPOLE000000:0
7OKS I OLESNO000000:0
8BTP STAL II BRZEG000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 1
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 1
Kolejka 1
1UKP GOL OPOLESKS GAS GRODKÓW2020-03-2516:30
2UKS RODŁO II OPOLEOKS ODRA III OPOLE2020-03-2516:30
3OKS ODRA II OPOLEOKS I OLESNO2020-03-2518:00
4BTP STAL II BRZEGZKS MOTOR PRASZKA2020-03-2516:30
Kolejka 2
5SKS GAS GRODKÓWZKS MOTOR PRASZKA2020-03-3017:00
6OKS I OLESNOBTP STAL II BRZEG2020-03-3017:00
7OKS ODRA III OPOLEOKS ODRA II OPOLE2020-03-3017:00
8UKP GOL OPOLEUKS RODŁO II OPOLE2020-03-3017:00
Kolejka 3
9UKS RODŁO II OPOLESKS GAS GRODKÓW2020-04-0217:00
10OKS ODRA II OPOLEUKP GOL OPOLE2020-04-0218:00
11BTP STAL II BRZEGOKS ODRA III OPOLE2020-04-0217:00
12ZKS MOTOR PRASZKAOKS I OLESNO2020-04-0217:00
Kolejka 4
13SKS GAS GRODKÓWOKS I OLESNO2020-04-0617:00
14OKS ODRA III OPOLEZKS MOTOR PRASZKA2020-04-0617:00
15UKP GOL OPOLEBTP STAL II BRZEG2020-04-0617:00
16UKS RODŁO II OPOLEOKS ODRA II OPOLE2020-04-0617:00
Kolejka 5
17OKS ODRA II OPOLESKS GAS GRODKÓW2020-04-1618:00
18BTP STAL II BRZEGUKS RODŁO II OPOLE2020-04-1617:30
19ZKS MOTOR PRASZKAUKP GOL OPOLE2020-04-1617:30
20OKS I OLESNOOKS ODRA III OPOLE2020-04-1617:30
Kolejka 6
21SKS GAS GRODKÓWOKS ODRA III OPOLE2020-04-2018:00
22UKP GOL OPOLEOKS I OLESNO2020-04-2018:00
23UKS RODŁO II OPOLEZKS MOTOR PRASZKA2020-04-2018:00
24OKS ODRA II OPOLEBTP STAL II BRZEG2020-04-2018:00
Kolejka 7
25BTP STAL II BRZEGSKS GAS GRODKÓW2020-04-2717:30
26ZKS MOTOR PRASZKAOKS ODRA II OPOLE2020-04-2718:00
27OKS I OLESNOUKS RODŁO II OPOLE2020-04-2718:00
28OKS ODRA III OPOLEUKP GOL OPOLE2020-04-2717:00
Kolejka 8
29SKS GAS GRODKÓWUKP GOL OPOLE2020-05-0418:00
30OKS ODRA III OPOLEUKS RODŁO II OPOLE2020-05-0417:00
31OKS I OLESNOOKS ODRA II OPOLE2020-05-0418:00
32ZKS MOTOR PRASZKABTP STAL II BRZEG2020-05-0418:00
Kolejka 9
33ZKS MOTOR PRASZKASKS GAS GRODKÓW2020-05-0718:00
34BTP STAL II BRZEGOKS I OLESNO2020-05-0718:00
35OKS ODRA II OPOLEOKS ODRA III OPOLE2020-05-0718:00
36UKS RODŁO II OPOLEUKP GOL OPOLE2020-05-0718:00
Kolejka 10
37SKS GAS GRODKÓWUKS RODŁO II OPOLE2020-05-1118:00
38UKP GOL OPOLEOKS ODRA II OPOLE2020-05-1118:00
39OKS ODRA III OPOLEBTP STAL II BRZEG2020-05-1117:00
40OKS I OLESNOZKS MOTOR PRASZKA2020-05-1118:00
Kolejka 11
41OKS I OLESNOSKS GAS GRODKÓW2020-05-1818:00
42ZKS MOTOR PRASZKAOKS ODRA III OPOLE2020-05-1818:00
43BTP STAL II BRZEGUKP GOL OPOLE2020-05-1819:00
44OKS ODRA II OPOLEUKS RODŁO II OPOLE2020-05-1818:00
Kolejka 12
45SKS GAS GRODKÓWOKS ODRA II OPOLE2020-05-2518:00
46UKS RODŁO II OPOLEBTP STAL II BRZEG2020-05-2518:00
47UKP GOL OPOLEZKS MOTOR PRASZKA2020-05-2518:00
48OKS ODRA III OPOLEOKS I OLESNO2020-05-2517:00
Kolejka 13
49OKS ODRA III OPOLESKS GAS GRODKÓW2020-06-0118:00
50OKS I OLESNOUKP GOL OPOLE2020-06-0118:00
51ZKS MOTOR PRASZKAUKS RODŁO II OPOLE2020-06-0118:00
52BTP STAL II BRZEGOKS ODRA II OPOLE2020-06-0118:00
Kolejka 14
53SKS GAS GRODKÓWBTP STAL II BRZEG2020-06-0418:00
54OKS ODRA II OPOLEZKS MOTOR PRASZKA2020-06-0418:00
55UKS RODŁO II OPOLEOKS I OLESNO2020-06-0418:00
56UKP GOL OPOLEOKS ODRA III OPOLE2020-06-0418:00