2 LIGA MŁODZIKÓW - GRUPA II

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS POLONIA GŁUBCZYCE131009:1
2LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW131005:0
3LKS VICTORIA ŻYROWA131003:2
4KS CISOWA K-KOŹLE110104:4
5KS METALOWIEC ŁAMBINOWICE110104:4
6SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE100012:3
7UKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLE100010:5
8SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE100011:9
Ostatnia kolejka (1) rozgrywek: II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 2
1LKS VICTORIA ŻYROWASKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2021-03-2216:303:2
2UKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2021-03-2216:300:5
3KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEKS CISOWA K-KOŹLE2021-03-2216:304:4
4KS POLONIA GŁUBCZYCESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2021-03-2216:309:1
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 2
Kolejka 1
1LKS VICTORIA ŻYROWASKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2021-03-2216:303:2
2UKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2021-03-2216:300:5
3KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEKS CISOWA K-KOŹLE2021-03-2216:304:4
4KS POLONIA GŁUBCZYCESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2021-03-2216:309:1
Kolejka 2
5SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2021-03-2917:00
6KS CISOWA K-KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE2021-03-2917:00
7LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2021-03-2917:00
8LKS VICTORIA ŻYROWAUKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLE2021-03-2917:00
Kolejka 3
9UKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLESKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2021-04-0817:00
10KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELKS VICTORIA ŻYROWA2021-04-0817:00
11KS POLONIA GŁUBCZYCELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2021-04-0817:00
12SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEKS CISOWA K-KOŹLE2021-04-0817:00
Kolejka 4
13SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIEKS CISOWA K-KOŹLE2021-04-1217:00
14LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2021-04-1217:00
15LKS VICTORIA ŻYROWAKS POLONIA GŁUBCZYCE2021-04-1217:00
16UKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2021-04-1217:00
Kolejka 5
17KS METALOWIEC ŁAMBINOWICESKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2021-04-1917:30
18KS POLONIA GŁUBCZYCEUKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLE2021-04-1917:30
19SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELKS VICTORIA ŻYROWA2021-04-1917:30
20KS CISOWA K-KOŹLELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2021-04-1917:30
Kolejka 6
21SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2021-04-2218:00
22LKS VICTORIA ŻYROWAKS CISOWA K-KOŹLE2021-04-2218:00
23UKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2021-04-2218:00
24KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2021-04-2218:00
Kolejka 7
25KS POLONIA GŁUBCZYCESKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2021-04-2618:00
26SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2021-04-2618:00
27KS CISOWA K-KOŹLEUKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLE2021-04-2618:00
28LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLKS VICTORIA ŻYROWA2021-04-2618:00
Kolejka 8
29SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIELKS VICTORIA ŻYROWA2021-05-0313:00
30LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWUKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLE2021-05-0313:00
31KS CISOWA K-KOŹLEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2021-05-0313:00
32SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2021-05-0313:00
Kolejka 9
33SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICESKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2021-05-1018:00
34KS POLONIA GŁUBCZYCEKS CISOWA K-KOŹLE2021-05-1018:00
35KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2021-05-1018:00
36UKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLELKS VICTORIA ŻYROWA2021-05-1018:00
Kolejka 10
37SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIEUKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLE2021-05-1318:00
38LKS VICTORIA ŻYROWAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2021-05-1318:00
39LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE2021-05-1318:00
40KS CISOWA K-KOŹLESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2021-05-1318:00
Kolejka 11
41KS CISOWA K-KOŹLESKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2021-05-1718:00
42SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2021-05-1718:00
43KS POLONIA GŁUBCZYCELKS VICTORIA ŻYROWA2021-05-1718:00
44KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEUKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLE2021-05-1718:00
Kolejka 12
45SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2021-05-2418:00
46UKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE2021-05-2418:00
47LKS VICTORIA ŻYROWASMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2021-05-2418:00
48LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWKS CISOWA K-KOŹLE2021-05-2418:00
Kolejka 13
49LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWSKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2021-05-3118:00
50KS CISOWA K-KOŹLELKS VICTORIA ŻYROWA2021-05-3118:00
51SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEUKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLE2021-05-3118:00
52KS POLONIA GŁUBCZYCEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2021-05-3118:00
Kolejka 14
53SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA GŁUBCZYCE2021-06-0718:00
54KS METALOWIEC ŁAMBINOWICESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2021-06-0718:00
55UKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLEKS CISOWA K-KOŹLE2021-06-0718:00
56LKS VICTORIA ŻYROWALZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2021-06-0718:00