2 LIGA MŁODZIKÓW - GRUPA II

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS ORZEŁ BRANICE000000:0
2TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE000000:0
3MKS II GOGOLIN000000:0
4LZS WALCE000000:0
5LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW000000:0
6LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW000000:0
7KS SPARTA PACZKÓW000000:0
8KS FORTUNA GŁOGÓWEK000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 2
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 2
Kolejka 1
1LZS ORZEŁ BRANICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-03-2516:30
2LZS WALCEKS SPARTA PACZKÓW2020-03-2516:30
3LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWMKS II GOGOLIN2020-03-2516:30
4TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-03-2516:30
Kolejka 2
5KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-03-3017:00
6MKS II GOGOLINTS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-03-3017:00
7KS SPARTA PACZKÓWLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-03-3017:00
8LZS ORZEŁ BRANICELZS WALCE2020-03-3017:00
Kolejka 3
9LZS WALCEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-04-0217:00
10LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS ORZEŁ BRANICE2020-04-0217:00
11TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLEKS SPARTA PACZKÓW2020-04-0217:00
12LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWMKS II GOGOLIN2020-04-0217:00
Kolejka 4
13KS FORTUNA GŁOGÓWEKMKS II GOGOLIN2020-04-0617:00
14KS SPARTA PACZKÓWLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-04-0617:00
15LZS ORZEŁ BRANICETS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-04-0617:00
16LZS WALCELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-04-0617:00
Kolejka 5
17LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-04-1617:30
18TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLELZS WALCE2020-04-1617:30
19LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS ORZEŁ BRANICE2020-04-1617:30
20MKS II GOGOLINKS SPARTA PACZKÓW2020-04-1617:30
Kolejka 6
21KS FORTUNA GŁOGÓWEKKS SPARTA PACZKÓW2020-04-2018:00
22LZS ORZEŁ BRANICEMKS II GOGOLIN2020-04-2018:00
23LZS WALCELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-04-2018:00
24LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWTS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-04-2018:00
Kolejka 7
25TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-04-2718:00
26LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-04-2718:00
27MKS II GOGOLINLZS WALCE2020-04-2718:00
28KS SPARTA PACZKÓWLZS ORZEŁ BRANICE2020-04-2718:00
Kolejka 8
29KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS ORZEŁ BRANICE2020-05-0418:00
30KS SPARTA PACZKÓWLZS WALCE2020-05-0418:00
31MKS II GOGOLINLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-05-0418:00
32LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWTS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-05-0418:00
Kolejka 9
33LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-05-0718:00
34TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS II GOGOLIN2020-05-0718:00
35LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWKS SPARTA PACZKÓW2020-05-0718:00
36LZS WALCELZS ORZEŁ BRANICE2020-05-0718:00
Kolejka 10
37KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS WALCE2020-05-1118:00
38LZS ORZEŁ BRANICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-05-1118:00
39KS SPARTA PACZKÓWTS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-05-1118:00
40MKS II GOGOLINLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-05-1118:00
Kolejka 11
41MKS II GOGOLINKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-05-1818:00
42LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWKS SPARTA PACZKÓW2020-05-1818:00
43TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLELZS ORZEŁ BRANICE2020-05-1818:00
44LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS WALCE2020-05-1818:00
Kolejka 12
45KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-05-2518:00
46LZS WALCETS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-05-2518:00
47LZS ORZEŁ BRANICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-05-2518:00
48KS SPARTA PACZKÓWMKS II GOGOLIN2020-05-2518:00
Kolejka 13
49KS SPARTA PACZKÓWKS FORTUNA GŁOGÓWEK2020-06-0118:00
50MKS II GOGOLINLZS ORZEŁ BRANICE2020-06-0118:00
51LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS WALCE2020-06-0118:00
52TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-06-0118:00
Kolejka 14
53KS FORTUNA GŁOGÓWEKTS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-06-0418:00
54LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-06-0418:00
55LZS WALCEMKS II GOGOLIN2020-06-0418:00
56LZS ORZEŁ BRANICEKS SPARTA PACZKÓW2020-06-0418:00