2 LIGA TRAMPKARZY GRUPA I

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1AP MŁODY MKS KLUCZBORK61550141:9
2ZKS MOTOR PRASZKA61550150:7
3AP NAMYSŁÓW61341153:14
4LZS KUNIÓW 6822228:13
5LZS CHOCIANOWICE6721330:25
6LKS UNIA MURÓW631054:90
7PAUZA000000:0
8LKS HETMAN BYCZYNA600062:50
Ostatnia kolejka (7) rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
25LZS KUNIÓW AP MŁODY MKS KLUCZBORK2020-10-1011:000:3
26ZKS MOTOR PRASZKALKS UNIA MURÓW2020-10-1011:0029:0
27LKS HETMAN BYCZYNAAP NAMYSŁÓW2020-10-1010:000:11
28PAUZALZS CHOCIANOWICE
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
Kolejka 1
1LZS CHOCIANOWICEAP MŁODY MKS KLUCZBORK2020-09-0217:003:7
2AP NAMYSŁÓWPAUZAMecz nie odbył się
3LKS UNIA MURÓWLKS HETMAN BYCZYNA2020-08-2911:003:0Walkower
4LZS KUNIÓW ZKS MOTOR PRASZKA2020-10-1711:000:2
Kolejka 2
5AP MŁODY MKS KLUCZBORKZKS MOTOR PRASZKA2020-09-0511:003:2
6LKS HETMAN BYCZYNALZS KUNIÓW 2020-09-1016:301:8
7PAUZALKS UNIA MURÓWMecz nie odbył się
8LZS CHOCIANOWICEAP NAMYSŁÓW2020-09-0511:004:6
Kolejka 3
9AP NAMYSŁÓWAP MŁODY MKS KLUCZBORK2020-09-1211:004:1
10LKS UNIA MURÓWLZS CHOCIANOWICE2020-10-2411:000:3Walkower
11LZS KUNIÓW PAUZAMecz nie odbył się
12ZKS MOTOR PRASZKALKS HETMAN BYCZYNA2020-09-1211:003:0Walkower
Kolejka 4
13AP MŁODY MKS KLUCZBORKLKS HETMAN BYCZYNA2020-09-1911:0012:0
14PAUZAZKS MOTOR PRASZKAMecz nie odbył się
15LZS CHOCIANOWICELZS KUNIÓW 2020-09-1911:004:4
16AP NAMYSŁÓWLKS UNIA MURÓW2020-09-1911:0029:0
Kolejka 5
17LKS UNIA MURÓWAP MŁODY MKS KLUCZBORK2020-09-2611:000:15Walkower
18LZS KUNIÓW AP NAMYSŁÓW2020-09-2611:002:2
19ZKS MOTOR PRASZKALZS CHOCIANOWICE2020-09-2611:007:3
20LKS HETMAN BYCZYNAPAUZAMecz nie odbył się
Kolejka 6
21AP MŁODY MKS KLUCZBORKPAUZAMecz nie odbył się
22LZS CHOCIANOWICELKS HETMAN BYCZYNA2020-10-0311:0013:1
23AP NAMYSŁÓWZKS MOTOR PRASZKA2020-10-0311:001:7
24LKS UNIA MURÓWLZS KUNIÓW 2020-10-0311:001:14
Kolejka 7
25LZS KUNIÓW AP MŁODY MKS KLUCZBORK2020-10-1011:000:3
26ZKS MOTOR PRASZKALKS UNIA MURÓW2020-10-1011:0029:0
27LKS HETMAN BYCZYNAAP NAMYSŁÓW2020-10-1010:000:11
28PAUZALZS CHOCIANOWICE
Kolejka 8
1AP MŁODY MKS KLUCZBORKLZS CHOCIANOWICE2021-03-2711:00
2PAUZAAP NAMYSŁÓW
3LKS HETMAN BYCZYNALKS UNIA MURÓW2021-03-2711:00
4ZKS MOTOR PRASZKALZS KUNIÓW 2021-03-2711:00
Kolejka 9
5ZKS MOTOR PRASZKAAP MŁODY MKS KLUCZBORK2021-04-1011:00
6LZS KUNIÓW LKS HETMAN BYCZYNA2021-04-1011:00
7LKS UNIA MURÓWPAUZA
8AP NAMYSŁÓWLZS CHOCIANOWICE2021-04-1011:00
Kolejka 10
9AP MŁODY MKS KLUCZBORKAP NAMYSŁÓW2021-04-1711:00
10LZS CHOCIANOWICELKS UNIA MURÓW2021-04-1711:00
11PAUZALZS KUNIÓW
12LKS HETMAN BYCZYNAZKS MOTOR PRASZKA2021-04-1711:00
Kolejka 11
13LKS HETMAN BYCZYNAAP MŁODY MKS KLUCZBORK2021-04-2411:00
14ZKS MOTOR PRASZKAPAUZA
15LZS KUNIÓW LZS CHOCIANOWICE2021-04-2411:00
16LKS UNIA MURÓWAP NAMYSŁÓW2021-04-2411:00
Kolejka 12
17AP MŁODY MKS KLUCZBORKLKS UNIA MURÓW2021-05-0111:00
18AP NAMYSŁÓWLZS KUNIÓW 2021-05-0111:00
19LZS CHOCIANOWICEZKS MOTOR PRASZKA2021-05-0111:00
20PAUZALKS HETMAN BYCZYNA
Kolejka 13
21PAUZAAP MŁODY MKS KLUCZBORK
22LKS HETMAN BYCZYNALZS CHOCIANOWICE2021-05-0811:00
23ZKS MOTOR PRASZKAAP NAMYSŁÓW2021-05-0811:00
24LZS KUNIÓW LKS UNIA MURÓW2021-05-0811:00
Kolejka 14
25AP MŁODY MKS KLUCZBORKLZS KUNIÓW 2021-05-1511:00
26LKS UNIA MURÓWZKS MOTOR PRASZKA2021-05-1511:00
27AP NAMYSŁÓWLKS HETMAN BYCZYNA2021-05-1511:00
28LZS CHOCIANOWICEPAUZA