2 LIGA TRAMPKARZY GRUPA I

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS UNIA KOLONOWSKIE61550154:12
2LKS NAPRZÓD JEMIELNICA61240226:10
3KS START DOBRODZIEŃ61132133:13
4ŁDMT LZS RUDNIKI61031239:9
5LKS HETMAN BYCZYNA6930326:19
6SSKS STAL ZAWADZKIE6411410:36
7PAUZA000000:0
8LZS GRODZIEC600062:91
Ostatnia kolejka (7) rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
25PAUZALKS HETMAN BYCZYNA2019-10-1911:00
26KS UNIA KOLONOWSKIEŁDMT LZS RUDNIKI2019-10-1911:006:0
27LKS NAPRZÓD JEMIELNICASSKS STAL ZAWADZKIE2019-10-1911:006:0
28KS START DOBRODZIEŃLZS GRODZIEC2019-10-1911:0017:0
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
Kolejka 1
1LZS GRODZIECLKS HETMAN BYCZYNA2019-09-0711:000:15
2SSKS STAL ZAWADZKIEKS START DOBRODZIEŃ2019-09-0711:001:1
3ŁDMT LZS RUDNIKILKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-09-0711:000:1
4PAUZAKS UNIA KOLONOWSKIE2019-09-0711:00Mecz nie odbył się
Kolejka 2
5LKS HETMAN BYCZYNAKS UNIA KOLONOWSKIE2019-09-1410:001:4
6LKS NAPRZÓD JEMIELNICAPAUZA2019-09-1411:00Mecz nie odbył się
7KS START DOBRODZIEŃŁDMT LZS RUDNIKI2019-09-1411:002:2
8LZS GRODZIECSSKS STAL ZAWADZKIE2019-09-1411:001:7
Kolejka 3
9SSKS STAL ZAWADZKIELKS HETMAN BYCZYNA2019-09-2110:000:4
10ŁDMT LZS RUDNIKILZS GRODZIEC2019-09-2211:0017:0
11PAUZAKS START DOBRODZIEŃ2019-09-2111:00Mecz nie odbył się
12KS UNIA KOLONOWSKIELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-09-2116:303:0Walkower
Kolejka 4
13LKS HETMAN BYCZYNALKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-09-2810:005:3
14KS START DOBRODZIEŃKS UNIA KOLONOWSKIE2019-09-2810:008:6
15LZS GRODZIECPAUZA2019-09-2811:00Mecz nie odbył się
16SSKS STAL ZAWADZKIEŁDMT LZS RUDNIKI2019-09-2811:000:11
Kolejka 5
17ŁDMT LZS RUDNIKILKS HETMAN BYCZYNA2019-10-0511:009:0
18PAUZASSKS STAL ZAWADZKIE2019-10-0511:00Mecz nie odbył się
19KS UNIA KOLONOWSKIELZS GRODZIEC2019-10-0511:0022:1
20LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKS START DOBRODZIEŃ2019-10-0510:003:2
Kolejka 6
21LKS HETMAN BYCZYNAKS START DOBRODZIEŃ2019-10-1210:001:3
22LZS GRODZIECLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-10-1211:000:13
23SSKS STAL ZAWADZKIEKS UNIA KOLONOWSKIE2019-10-1211:002:13
24ŁDMT LZS RUDNIKIPAUZA2019-10-1211:00Mecz nie odbył się
Kolejka 7
25PAUZALKS HETMAN BYCZYNA2019-10-1911:00
26KS UNIA KOLONOWSKIEŁDMT LZS RUDNIKI2019-10-1911:006:0
27LKS NAPRZÓD JEMIELNICASSKS STAL ZAWADZKIE2019-10-1911:006:0
28KS START DOBRODZIEŃLZS GRODZIEC2019-10-1911:0017:0
Kolejka 8
1LKS HETMAN BYCZYNALZS GRODZIEC2020-04-0411:00
2KS START DOBRODZIEŃSSKS STAL ZAWADZKIE2020-04-0411:00
3LKS NAPRZÓD JEMIELNICAŁDMT LZS RUDNIKI2020-04-0411:00
4KS UNIA KOLONOWSKIEPAUZA2020-04-0411:00
Kolejka 9
5KS UNIA KOLONOWSKIELKS HETMAN BYCZYNA2020-04-1811:00
6PAUZALKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-04-1811:00
7ŁDMT LZS RUDNIKIKS START DOBRODZIEŃ2020-04-1811:00
8SSKS STAL ZAWADZKIELZS GRODZIEC2020-04-1811:00
Kolejka 10
9LKS HETMAN BYCZYNASSKS STAL ZAWADZKIE2020-04-2511:00
10LZS GRODZIECŁDMT LZS RUDNIKI2020-04-2511:00
11KS START DOBRODZIEŃPAUZA2020-04-2511:00
12LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKS UNIA KOLONOWSKIE2020-04-2511:00
Kolejka 11
13LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS HETMAN BYCZYNA2020-05-0911:00
14KS UNIA KOLONOWSKIEKS START DOBRODZIEŃ2020-05-0911:00
15PAUZALZS GRODZIEC2020-05-0911:00
16ŁDMT LZS RUDNIKISSKS STAL ZAWADZKIE2020-05-0911:00
Kolejka 12
17LKS HETMAN BYCZYNAŁDMT LZS RUDNIKI2020-05-1611:00
18SSKS STAL ZAWADZKIEPAUZA2020-05-1611:00
19LZS GRODZIECKS UNIA KOLONOWSKIE2020-05-1611:00
20KS START DOBRODZIEŃLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-05-1611:00
Kolejka 13
21KS START DOBRODZIEŃLKS HETMAN BYCZYNA2020-05-2311:00
22LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS GRODZIEC2020-05-2311:00
23KS UNIA KOLONOWSKIESSKS STAL ZAWADZKIE2020-05-2311:00
24PAUZAŁDMT LZS RUDNIKI2020-05-2311:00
Kolejka 14
25LKS HETMAN BYCZYNAPAUZA2020-05-3011:00
26ŁDMT LZS RUDNIKIKS UNIA KOLONOWSKIE2020-05-3011:00
27SSKS STAL ZAWADZKIELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-05-3011:00
28LZS GRODZIECKS START DOBRODZIEŃ2020-05-3011:00