2 LIGA TRAMPKARZY GRUPA I

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1ZKS MOTOR PRASZKA1030100054:8
2LUKS STAL OSOWIEC102581168:12
3MKS II KLUCZBORK101961341:31
4LZS POGOŃ ŁOSIÓW 101752362:21
5LZS RUDNIKI101550523:26
6LZS STAROŚCIN101550542:38
7KS MASTERS BRZEG101341537:29
8LZS LIGOTA OLESKA101341539:31
9MKS WOŁCZYN10930723:48
10LZS MAX BAU SKOROGOSZCZ10620813:60
11LZS KUP10000100:98
Ostatnia kolejka (11) rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
61LZS POGOŃ ŁOSIÓW KS MASTERS BRZEG2017-11-1110:003:3
62LUKS STAL OSOWIECZKS MOTOR PRASZKA2017-11-1110:001:4
63MKS II KLUCZBORKpauzuje w kolejce:
64LZS STAROŚCINLZS KUP2017-11-1110:0015:0 Walkower
65LZS LIGOTA OLESKAMKS WOŁCZYN2017-11-1110:008:1
66LZS MAX BAU SKOROGOSZCZLZS RUDNIKI2017-11-1110:004:0
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
Kolejka 1
1LZS RUDNIKIKS MASTERS BRZEG2017-09-0211:003:0 Walkower
2MKS WOŁCZYNLZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2017-09-0310:008:0
3LZS KUPLZS LIGOTA OLESKA2017-09-0211:000:11
4LZS STAROŚCINpauzuje w kolejce:
5ZKS MOTOR PRASZKAMKS II KLUCZBORK2017-09-0311:0011:0
6LUKS STAL OSOWIECLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2017-09-0211:005:5
Kolejka 2
7LUKS STAL OSOWIECKS MASTERS BRZEG2017-09-0911:005:0
8MKS II KLUCZBORKLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2017-09-1011:004:1
9LZS STAROŚCINZKS MOTOR PRASZKA2017-09-0911:001:7
10LZS LIGOTA OLESKApauzuje w kolejce:
11LZS MAX BAU SKOROGOSZCZLZS KUP2017-09-0911:005:0
12LZS RUDNIKIMKS WOŁCZYN2017-09-0911:001:0
Kolejka 3
13MKS WOŁCZYNKS MASTERS BRZEG2017-09-1710:007:1
14LZS KUPLZS RUDNIKI2017-09-1611:000:10
15LZS MAX BAU SKOROGOSZCZpauzuje w kolejce:
16ZKS MOTOR PRASZKALZS LIGOTA OLESKA2017-09-1611:003:0
17LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS STAROŚCIN2017-09-1611:002:3
18LUKS STAL OSOWIECMKS II KLUCZBORK2017-09-1711:0010:0
Kolejka 4
19KS MASTERS BRZEGMKS II KLUCZBORK2017-09-2411:001:3
20LUKS STAL OSOWIECLZS STAROŚCIN2017-09-2311:009:1
21LZS LIGOTA OLESKALZS POGOŃ ŁOSIÓW 2017-09-2311:001:5
22LZS MAX BAU SKOROGOSZCZZKS MOTOR PRASZKA2017-09-2311:001:8
23LZS RUDNIKIpauzuje w kolejce:
24MKS WOŁCZYNLZS KUP2017-09-2410:003:0 Walkower
Kolejka 5
25LZS KUPKS MASTERS BRZEG2017-09-3011:000:15
26MKS WOŁCZYNpauzuje w kolejce:
27ZKS MOTOR PRASZKALZS RUDNIKI2017-09-3011:006:0
28LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2017-09-3011:009:1
29LUKS STAL OSOWIECLZS LIGOTA OLESKA2017-09-3011:004:0
30MKS II KLUCZBORKLZS STAROŚCIN2017-10-0111:008:2
Kolejka 6
31KS MASTERS BRZEGLZS STAROŚCIN2017-10-0711:007:2
32LZS LIGOTA OLESKAMKS II KLUCZBORK2017-10-0809:004:4
33LUKS STAL OSOWIECLZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2017-10-0711:0017:0
34LZS RUDNIKILZS POGOŃ ŁOSIÓW 2017-10-0711:001:3
35MKS WOŁCZYNZKS MOTOR PRASZKA2017-10-0810:001:5
36LZS KUPpauzuje w kolejce:
Kolejka 7
37KS MASTERS BRZEGpauzuje w kolejce:
38ZKS MOTOR PRASZKALZS KUP2017-10-1411:003:0 Walkower
39LZS POGOŃ ŁOSIÓW MKS WOŁCZYN2017-11-1810:0010:0
40LUKS STAL OSOWIECLZS RUDNIKI2017-10-1411:006:1
41MKS II KLUCZBORKLZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2017-10-1511:004:0
42LZS STAROŚCINLZS LIGOTA OLESKA2017-10-1411:006:1
Kolejka 8
43KS MASTERS BRZEGLZS LIGOTA OLESKA2017-10-2111:003:2
44LZS MAX BAU SKOROGOSZCZLZS STAROŚCIN2017-10-2210:000:2
45LZS RUDNIKIMKS II KLUCZBORK2017-10-2211:002:1
46LUKS STAL OSOWIECMKS WOŁCZYN2017-10-2210:005:1
47LZS KUPLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2017-10-2111:000:22
48ZKS MOTOR PRASZKApauzuje w kolejce:
Kolejka 9
49ZKS MOTOR PRASZKAKS MASTERS BRZEG2017-10-2811:004:2
50LZS POGOŃ ŁOSIÓW pauzuje w kolejce:
51LUKS STAL OSOWIECLZS KUP2017-10-2811:006:0 Walkower
52MKS II KLUCZBORKMKS WOŁCZYN2017-11-0217:309:0
53LZS STAROŚCINLZS RUDNIKI2017-11-0215:001:2
54LZS LIGOTA OLESKALZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2017-10-2811:007:2
Kolejka 10
55KS MASTERS BRZEGLZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2017-11-0410:005:0
56LZS RUDNIKILZS LIGOTA OLESKA2017-11-0410:003:5
57MKS WOŁCZYNLZS STAROŚCIN2017-11-0510:002:9
58LZS KUPMKS II KLUCZBORK2017-11-0510:000:8
59LUKS STAL OSOWIECpauzuje w kolejce:
60ZKS MOTOR PRASZKALZS POGOŃ ŁOSIÓW 2017-11-0410:003:2
Kolejka 11
61LZS POGOŃ ŁOSIÓW KS MASTERS BRZEG2017-11-1110:003:3
62LUKS STAL OSOWIECZKS MOTOR PRASZKA2017-11-1110:001:4
63MKS II KLUCZBORKpauzuje w kolejce:
64LZS STAROŚCINLZS KUP2017-11-1110:0015:0 Walkower
65LZS LIGOTA OLESKAMKS WOŁCZYN2017-11-1110:008:1
66LZS MAX BAU SKOROGOSZCZLZS RUDNIKI2017-11-1110:004:0
Kolejka 12
1KS MASTERS BRZEGLZS RUDNIKI2018-04-0711:00:
2LZS MAX BAU SKOROGOSZCZMKS WOŁCZYN2018-04-0711:00:
3LZS LIGOTA OLESKALZS KUP2018-04-0711:00:
4LZS STAROŚCIN:
5MKS II KLUCZBORKZKS MOTOR PRASZKA2018-04-0711:00:
6LZS POGOŃ ŁOSIÓW LUKS STAL OSOWIEC2018-04-0711:00:
Kolejka 13
7KS MASTERS BRZEGLUKS STAL OSOWIEC2018-04-1411:00:
8LZS POGOŃ ŁOSIÓW MKS II KLUCZBORK2018-04-1411:00:
9ZKS MOTOR PRASZKALZS STAROŚCIN2018-04-1411:00:
10LZS LIGOTA OLESKA:
11LZS KUPLZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2018-04-1411:00:
12MKS WOŁCZYNLZS RUDNIKI2018-04-1510:00:
Kolejka 14
13KS MASTERS BRZEGMKS WOŁCZYN2018-04-2111:00:
14LZS RUDNIKILZS KUP2018-04-2111:00:
15LZS MAX BAU SKOROGOSZCZ:
16LZS LIGOTA OLESKAZKS MOTOR PRASZKA2018-04-2111:00:
17LZS STAROŚCINLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2018-04-2111:00:
18MKS II KLUCZBORKLUKS STAL OSOWIEC2018-04-2111:00:
Kolejka 15
19MKS II KLUCZBORKKS MASTERS BRZEG2018-04-2811:00:
20LZS STAROŚCINLUKS STAL OSOWIEC2018-04-2811:00:
21LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS LIGOTA OLESKA2018-04-2811:00:
22ZKS MOTOR PRASZKALZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2018-04-2811:00:
23LZS RUDNIKI:
24LZS KUPMKS WOŁCZYN2018-04-2811:00:
Kolejka 16
25KS MASTERS BRZEGLZS KUP2018-05-0511:00:
26MKS WOŁCZYN:
27LZS RUDNIKIZKS MOTOR PRASZKA2018-05-0511:00:
28LZS MAX BAU SKOROGOSZCZLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2018-05-0511:00:
29LZS LIGOTA OLESKALUKS STAL OSOWIEC2018-05-0511:00:
30LZS STAROŚCINMKS II KLUCZBORK2018-05-0511:00:
Kolejka 17
31LZS STAROŚCINKS MASTERS BRZEG2018-05-1211:00:
32MKS II KLUCZBORKLZS LIGOTA OLESKA2018-05-1211:00:
33LZS MAX BAU SKOROGOSZCZLUKS STAL OSOWIEC2018-05-1211:00:
34LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS RUDNIKI2018-05-1211:00:
35ZKS MOTOR PRASZKAMKS WOŁCZYN2018-05-1211:00:
36LZS KUP:
Kolejka 18
37KS MASTERS BRZEG:
38LZS KUPZKS MOTOR PRASZKA2018-05-1911:00:
39MKS WOŁCZYNLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2018-05-2010:00:
40LZS RUDNIKILUKS STAL OSOWIEC2018-05-1911:00:
41LZS MAX BAU SKOROGOSZCZMKS II KLUCZBORK2018-05-1911:00:
42LZS LIGOTA OLESKALZS STAROŚCIN2018-05-1911:00:
Kolejka 19
43LZS LIGOTA OLESKAKS MASTERS BRZEG2018-05-2611:00:
44LZS STAROŚCINLZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2018-05-2611:00:
45MKS II KLUCZBORKLZS RUDNIKI2018-05-2611:00:
46MKS WOŁCZYNLUKS STAL OSOWIEC2018-05-2710:00:
47LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS KUP2018-05-2611:00:
48ZKS MOTOR PRASZKA:
Kolejka 20
49KS MASTERS BRZEGZKS MOTOR PRASZKA2018-06-0211:00:
50LZS POGOŃ ŁOSIÓW :
51LZS KUPLUKS STAL OSOWIEC2018-06-0211:00:
52MKS WOŁCZYNMKS II KLUCZBORK2018-06-0310:00:
53LZS RUDNIKILZS STAROŚCIN2018-06-0211:00:
54LZS MAX BAU SKOROGOSZCZLZS LIGOTA OLESKA2018-06-0211:00:
Kolejka 21
55LZS MAX BAU SKOROGOSZCZKS MASTERS BRZEG2018-06-0911:00:
56LZS LIGOTA OLESKALZS RUDNIKI2018-06-0911:00:
57LZS STAROŚCINMKS WOŁCZYN2018-06-0911:00:
58MKS II KLUCZBORKLZS KUP2018-06-0911:00:
59LUKS STAL OSOWIEC:
60LZS POGOŃ ŁOSIÓW ZKS MOTOR PRASZKA2018-06-0911:00:
Kolejka 22
61KS MASTERS BRZEGLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2018-06-1611:00:
62ZKS MOTOR PRASZKALUKS STAL OSOWIEC2018-06-1611:00:
63MKS II KLUCZBORK:
64LZS KUPLZS STAROŚCIN2018-06-1611:00:
65MKS WOŁCZYNLZS LIGOTA OLESKA2018-06-1611:00:
66LZS RUDNIKILZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2018-06-1611:00: