2 LIGA TRAMPKARZY GRUPA II

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS POGOŃ ŁOSIÓW 61860038:6
2BTP STAL II BRZEG61550140:9
3LKS SKALNIK GRACZE61240226:21
4SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI6930327:21
5LZS SKOROGOSZCZ6930341:12
6LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI6411411:29
7LZS STAROŚCIN6411411:36
8LZS VICTORIA DOBRZYŃ600069:69
Ostatnia kolejka (6) rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
21SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIBTP STAL II BRZEG2019-10-1211:001:4
22LKS SKALNIK GRACZELZS POGOŃ ŁOSIÓW 2019-10-1311:001:2
23LZS SKOROGOSZCZLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-10-1211:001:2
24LZS VICTORIA DOBRZYŃLZS STAROŚCIN2019-10-1311:003:5
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
Kolejka 1
1LKS SKALNIK GRACZESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-09-0717:003:0Walkower
2LZS SKOROGOSZCZBTP STAL II BRZEG2019-09-0711:002:5
3LZS VICTORIA DOBRZYŃLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2019-09-0711:001:12
4LZS STAROŚCINLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-09-0711:001:1
Kolejka 2
5SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-09-1411:009:4
6LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS STAROŚCIN2019-09-1411:008:1
7BTP STAL II BRZEGLZS VICTORIA DOBRZYŃ2019-09-1411:0018:0
8LKS SKALNIK GRACZELZS SKOROGOSZCZ2019-09-1511:001:11
Kolejka 3
9LZS SKOROGOSZCZSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-09-2111:002:4
10LZS VICTORIA DOBRZYŃLKS SKALNIK GRACZE2019-09-2111:004:8
11LZS STAROŚCINBTP STAL II BRZEG2019-09-2111:003:7
12LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS POGOŃ ŁOSIÓW 2019-09-2111:000:7
Kolejka 4
13SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS POGOŃ ŁOSIÓW 2019-09-2811:002:7
14BTP STAL II BRZEGLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-09-2811:005:1
15LKS SKALNIK GRACZELZS STAROŚCIN2019-09-2911:007:1
16LZS SKOROGOSZCZLZS VICTORIA DOBRZYŃ2019-09-2811:0015:0
Kolejka 5
17LZS VICTORIA DOBRZYŃSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-10-0511:001:11
18LZS STAROŚCINLZS SKOROGOSZCZ2019-10-0511:000:10
19LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILKS SKALNIK GRACZE2019-10-0511:003:6
20LZS POGOŃ ŁOSIÓW BTP STAL II BRZEG2019-10-0511:002:1
Kolejka 6
21SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIBTP STAL II BRZEG2019-10-1211:001:4
22LKS SKALNIK GRACZELZS POGOŃ ŁOSIÓW 2019-10-1311:001:2
23LZS SKOROGOSZCZLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2019-10-1211:001:2
24LZS VICTORIA DOBRZYŃLZS STAROŚCIN2019-10-1311:003:5
Kolejka 7
25LZS STAROŚCINSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2019-10-1911:00
26LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS VICTORIA DOBRZYŃ2019-10-1911:00
27LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS SKOROGOSZCZ2019-10-1911:00
28BTP STAL II BRZEGLKS SKALNIK GRACZE2019-10-1911:00