2 LIGA TRAMPKARZY GRUPA II

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW3930030:3
2LZS VICTORIA CHRÓŚCICE4930149:6
3KS UNIA OPOLE3721018:7
4LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI3721012:4
5ULKS ORZEŁ ŹLINICE4411220:20
6LZS SKOROGOSZCZ4411211:18
7SSTIR LZS MECHNICE3310210:23
8SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI200027:15
9LZS GAZOWNIK WAWELNO400044:65
Ostatnia kolejka (4) rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
16PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-09-1817:002:1
17LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-09-1911:001:1
18KS UNIA OPOLELZS GAZOWNIK WAWELNO2020-09-1911:0010:2
19SSTIR LZS MECHNICELZS SKOROGOSZCZ2020-09-1911:002:5
20SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIPAUZJE2020-09-1911:00
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
Kolejka 1
1SSTIR LZS MECHNICEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2020-09-1617:000:15
2SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS UNIA OPOLE2020-08-2911:004:7
3PAUZJELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-08-2911:00
4LZS SKOROGOSZCZLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-08-2911:004:12
5LZS GAZOWNIK WAWELNOULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-08-2911:000:17
Kolejka 2
6PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-09-0511:0013:2
7LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS GAZOWNIK WAWELNO2020-09-0511:0030:0
8LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS SKOROGOSZCZ2020-09-0511:003:1
9KS UNIA OPOLEPAUZJE2020-09-0511:00
10SSTIR LZS MECHNICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-09-0511:008:3
Kolejka 3
11SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2020-09-2317:00
12PAUZJESSTIR LZS MECHNICE2020-09-1211:00
13LZS SKOROGOSZCZKS UNIA OPOLE2020-09-1211:001:1
14LZS GAZOWNIK WAWELNOLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-09-1211:002:8
15ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-09-1211:000:6
Kolejka 4
16PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-09-1817:002:1
17LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-09-1911:001:1
18KS UNIA OPOLELZS GAZOWNIK WAWELNO2020-09-1911:0010:2
19SSTIR LZS MECHNICELZS SKOROGOSZCZ2020-09-1911:002:5
20SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIPAUZJE2020-09-1911:00
Kolejka 5
21PAUZJEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2020-09-2611:00
22LZS SKOROGOSZCZSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-09-2611:00
23LZS GAZOWNIK WAWELNOSSTIR LZS MECHNICE2020-09-2611:00
24ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS UNIA OPOLE2020-09-2611:00
25LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-09-2611:00
Kolejka 6
26PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-10-0311:00
27KS UNIA OPOLELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-10-0311:00
28SSTIR LZS MECHNICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-10-0311:00
29SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS GAZOWNIK WAWELNO2020-10-0311:00
30PAUZJELZS SKOROGOSZCZ2020-10-0311:00
Kolejka 7
31LZS SKOROGOSZCZPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2020-10-1011:00
32LZS GAZOWNIK WAWELNOPAUZJE2020-10-1011:00
33ULKS ORZEŁ ŹLINICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-10-1011:00
34LZS VICTORIA CHRÓŚCICESSTIR LZS MECHNICE2020-10-1011:00
35LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIKS UNIA OPOLE2020-10-1011:00
Kolejka 8
36PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS UNIA OPOLE2020-10-1711:00
37SSTIR LZS MECHNICELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2020-10-1711:00
38SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-10-1711:00
39PAUZJEULKS ORZEŁ ŹLINICE2020-10-1711:00
40LZS SKOROGOSZCZLZS GAZOWNIK WAWELNO2020-10-1711:00
Kolejka 9
41LZS GAZOWNIK WAWELNOPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2020-10-2411:00
42ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS SKOROGOSZCZ2020-10-2411:00
43LZS VICTORIA CHRÓŚCICEPAUZJE2020-10-2411:00
44LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKISKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2020-10-2411:00
45KS UNIA OPOLESSTIR LZS MECHNICE2020-10-2411:00