2 LIGA TRAMPKARZY GRUPA II

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS STAROŚCIN61860043:7
2UKS RODŁO OPOLE61341136:13
3BTP STAL II BRZEG61240227:18
4LZS POGOŃ ŁOSIÓW 6620421:30
5SSTIR LZS MECHNICE6620413:40
6LZS SKOROGOSZCZ6411413:21
7SSKF KS DĄBROWA6310515:39
Ostatnia kolejka (7) rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
25PAUZJEUKS RODŁO OPOLE
26BTP STAL II BRZEGLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2018-10-2015:0010:3
27SSTIR LZS MECHNICESSKF KS DĄBROWA2018-10-2010:004:3
28LZS SKOROGOSZCZLZS STAROŚCIN2018-10-2011:003:4
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
Kolejka 1
1LZS STAROŚCINUKS RODŁO OPOLE2018-09-0811:006:1
2SSKF KS DĄBROWALZS SKOROGOSZCZ2018-09-0811:008:2
3LZS POGOŃ ŁOSIÓW SSTIR LZS MECHNICE2018-09-0811:004:1
4PAUZJEBTP STAL II BRZEG
Kolejka 2
5UKS RODŁO OPOLEBTP STAL II BRZEG2018-09-1617:009:0
6SSTIR LZS MECHNICEPAUZJE
7LZS SKOROGOSZCZLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2018-09-1511:004:3
8LZS STAROŚCINSSKF KS DĄBROWA2018-09-1511:0011:0
Kolejka 3
9SSKF KS DĄBROWAUKS RODŁO OPOLE2018-09-2211:002:5
10LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS STAROŚCIN2018-09-2211:002:6
11PAUZJELZS SKOROGOSZCZ
12BTP STAL II BRZEGSSTIR LZS MECHNICE2018-09-2215:006:3
Kolejka 4
13UKS RODŁO OPOLESSTIR LZS MECHNICE2018-09-2911:0011:2
14LZS SKOROGOSZCZBTP STAL II BRZEG2018-09-2911:000:1
15LZS STAROŚCINPAUZJE
16SSKF KS DĄBROWALZS POGOŃ ŁOSIÓW 2018-09-2911:001:8
Kolejka 5
17LZS POGOŃ ŁOSIÓW UKS RODŁO OPOLE2018-10-0611:001:8
18PAUZJESSKF KS DĄBROWA
19BTP STAL II BRZEGLZS STAROŚCIN2018-10-0615:001:2
20SSTIR LZS MECHNICELZS SKOROGOSZCZ2018-10-0611:003:2
Kolejka 6
21UKS RODŁO OPOLELZS SKOROGOSZCZ2018-10-1311:002:2
22LZS STAROŚCINSSTIR LZS MECHNICE2018-10-1311:0014:0
23SSKF KS DĄBROWABTP STAL II BRZEG2018-10-1315:001:9
24LZS POGOŃ ŁOSIÓW PAUZJE
Kolejka 7
25PAUZJEUKS RODŁO OPOLE
26BTP STAL II BRZEGLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2018-10-2015:0010:3
27SSTIR LZS MECHNICESSKF KS DĄBROWA2018-10-2010:004:3
28LZS SKOROGOSZCZLZS STAROŚCIN2018-10-2011:003:4
Kolejka 8
1UKS RODŁO OPOLELZS STAROŚCIN2019-04-0611:00
2LZS SKOROGOSZCZSSKF KS DĄBROWA2019-04-0611:00
3SSTIR LZS MECHNICELZS POGOŃ ŁOSIÓW 2019-04-0611:00
4BTP STAL II BRZEGPAUZJE
Kolejka 9
5BTP STAL II BRZEGUKS RODŁO OPOLE2019-04-1311:00
6PAUZJESSTIR LZS MECHNICE
7LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS SKOROGOSZCZ2019-04-1311:00
8SSKF KS DĄBROWALZS STAROŚCIN2019-04-1311:00
Kolejka 10
9UKS RODŁO OPOLESSKF KS DĄBROWA2019-04-2711:00
10LZS STAROŚCINLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2019-04-2711:00
11LZS SKOROGOSZCZPAUZJE
12SSTIR LZS MECHNICEBTP STAL II BRZEG2019-04-2711:00
Kolejka 11
13SSTIR LZS MECHNICEUKS RODŁO OPOLE2019-05-0411:00
14BTP STAL II BRZEGLZS SKOROGOSZCZ2019-05-0411:00
15PAUZJELZS STAROŚCIN
16LZS POGOŃ ŁOSIÓW SSKF KS DĄBROWA2019-05-0411:00
Kolejka 12
17UKS RODŁO OPOLELZS POGOŃ ŁOSIÓW 2019-05-1111:00
18SSKF KS DĄBROWAPAUZJE
19LZS STAROŚCINBTP STAL II BRZEG2019-05-1111:00
20LZS SKOROGOSZCZSSTIR LZS MECHNICE2019-05-1111:00
Kolejka 13
21LZS SKOROGOSZCZUKS RODŁO OPOLE2019-05-1811:00
22SSTIR LZS MECHNICELZS STAROŚCIN2019-05-1811:00
23BTP STAL II BRZEGSSKF KS DĄBROWA2019-05-1811:00
24PAUZJELZS POGOŃ ŁOSIÓW
Kolejka 14
25UKS RODŁO OPOLEPAUZJE
26LZS POGOŃ ŁOSIÓW BTP STAL II BRZEG2019-05-2511:00
27SSKF KS DĄBROWASSTIR LZS MECHNICE2019-05-2511:00
28LZS STAROŚCINLZS SKOROGOSZCZ2019-05-2511:00