2 LIGA TRAMPKARZY GRUPA III

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1MZLKS CZARNI OTMUCHÓW102682064:11
2ŁDMT KS METALOWIEC ŁAMBINOWICE102170357:19
3LKS POLONIA BIAŁA101860433:23
4LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW101752340:26
5SKS GAS GRODKÓW101651414:16
6KS SPARTA PACZKÓW10923518:29
7LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK10721717:59
8LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE1010197:67
Ostatnia kolejka (10) rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3
9MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2018-04-2111:0011:0
10LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-04-2111:006:1
11LKS POLONIA BIAŁAŁDMT KS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2018-04-2111:003:7
12SKS GAS GRODKÓWKS SPARTA PACZKÓW2018-04-2111:003:0
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3
Kolejka 1
1LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-09-0911:003:12
2LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLKS POLONIA BIAŁA2017-09-0911:000:3
3LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICESKS GAS GRODKÓW2017-09-0911:000:2
4ŁDMT KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEKS SPARTA PACZKÓW2017-09-0911:009:1
Kolejka 2
5MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS SPARTA PACZKÓW2017-09-1611:005:1
6SKS GAS GRODKÓWŁDMT KS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-09-1611:003:1
7LKS POLONIA BIAŁALZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-09-1611:007:1
8LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2017-09-1611:009:0
Kolejka 3
9LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-09-2311:000:5 Walkower
10LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2017-09-2311:001:6
11ŁDMT KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELKS POLONIA BIAŁA2017-09-2411:004:3
12KS SPARTA PACZKÓWSKS GAS GRODKÓW2017-09-2311:003:0 Walkower
Kolejka 4
13MZLKS CZARNI OTMUCHÓWSKS GAS GRODKÓW2017-09-3011:003:2
14LKS POLONIA BIAŁAKS SPARTA PACZKÓW2017-09-3011:002:1
15LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWŁDMT KS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-09-3011:000:5
16LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-09-3011:009:2
Kolejka 5
17LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-10-0711:000:15
18ŁDMT KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2017-10-0711:009:1
19KS SPARTA PACZKÓWLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2017-10-0711:001:1
20SKS GAS GRODKÓWLKS POLONIA BIAŁA2017-10-0711:002:1
Kolejka 6
21MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS POLONIA BIAŁA2017-10-1411:006:0
22LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWSKS GAS GRODKÓW2017-10-1411:002:0
23LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKKS SPARTA PACZKÓW2017-10-1411:002:2
24LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEŁDMT KS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-10-1411:000:16
Kolejka 7
25ŁDMT KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-10-2111:001:3
26KS SPARTA PACZKÓWLZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-10-2111:003:0 Walkower
27SKS GAS GRODKÓWLUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2017-10-2111:000:5
28LKS POLONIA BIAŁALZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2017-10-2111:004:1
Kolejka 8
1MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-04-0711:002:2
2LKS POLONIA BIAŁALUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2018-04-0711:008:0
3SKS GAS GRODKÓWLZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-04-0711:001:1
4KS SPARTA PACZKÓWŁDMT KS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2018-04-0711:004:5
Kolejka 9
5KS SPARTA PACZKÓWMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2018-04-1411:002:2
6ŁDMT KS METALOWIEC ŁAMBINOWICESKS GAS GRODKÓW2018-04-1411:000:1
7LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELKS POLONIA BIAŁA2018-04-1411:001:2
8LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-04-1411:000:10
Kolejka 10
9MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2018-04-2111:0011:0
10LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-04-2111:006:1
11LKS POLONIA BIAŁAŁDMT KS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2018-04-2111:003:7
12SKS GAS GRODKÓWKS SPARTA PACZKÓW2018-04-2111:003:0
Kolejka 11
13SKS GAS GRODKÓWMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2018-04-2811:00:
14KS SPARTA PACZKÓWLKS POLONIA BIAŁA2018-04-2811:00:
15ŁDMT KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-04-2811:00:
16LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2018-04-2811:00:
Kolejka 12
17MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-05-0511:00:
18LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKŁDMT KS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2018-05-0511:00:
19LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWKS SPARTA PACZKÓW2018-05-0511:00:
20LKS POLONIA BIAŁASKS GAS GRODKÓW2018-05-0511:00:
Kolejka 13
21LKS POLONIA BIAŁAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2018-05-1211:00:
22SKS GAS GRODKÓWLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2018-05-1211:00:
23KS SPARTA PACZKÓWLUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2018-05-1211:00:
24ŁDMT KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-05-1211:00:
Kolejka 14
25MZLKS CZARNI OTMUCHÓWŁDMT KS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2018-05-1911:00:
26LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEKS SPARTA PACZKÓW2018-05-1911:00:
27LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKSKS GAS GRODKÓW2018-05-1911:00:
28LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS POLONIA BIAŁA2018-05-1911:00: