2 LIGA TRAMPKARZY GRUPA III

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1MKS II GOGOLIN41240057:2
21.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE4930128:12
3LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY4930118:10
4SSKS STAL ZAWADZKIE4620212:16
5LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA3620119:9
6LKS VICTORIA ŻYROWA4620220:12
7KS START DOBRODZIEŃ3620116:8
8KS UNIA KOLONOWSKIE4310310:20
9LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW3310234:7
10LKS NAPRZÓD JEMIELNICA400041:36
11KS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK300030:83
Ostatnia kolejka (4) rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3
19MKS II GOGOLIN1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-09-1911:0011:1
20PAUZJEKS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2020-09-1911:00
21KS UNIA KOLONOWSKIELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-09-1911:003:1
22LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2020-09-1911:000:13
23SSKS STAL ZAWADZKIEKS START DOBRODZIEŃ2020-09-1910:006:3
24LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS VICTORIA ŻYROWA2020-09-1911:006:1
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3
Kolejka 1
1SSKS STAL ZAWADZKIEMKS II GOGOLIN2020-08-2911:000:7
2LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-08-2911:009:1
3LKS VICTORIA ŻYROWAKS UNIA KOLONOWSKIE2020-08-2911:0010:1
4KS START DOBRODZIEŃPAUZJE2020-08-2911:00
5LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-08-2911:001:5
6LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWKS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2020-08-3011:0033:0
Kolejka 2
7MKS II GOGOLINKS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2020-09-0511:0032:0
81.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-09-0511:004:0
9PAUZJELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2020-09-0511:00
10KS UNIA KOLONOWSKIEKS START DOBRODZIEŃ2020-09-0511:002:4
11LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS VICTORIA ŻYROWA2020-09-0511:000:5Walkower
12SSKS STAL ZAWADZKIELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-09-0511:001:2
Kolejka 3
13LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYMKS II GOGOLIN2020-09-1311:001:7
14LKS VICTORIA ŻYROWASSKS STAL ZAWADZKIE2020-09-1211:004:5
15KS START DOBRODZIEŃLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-09-1211:009:0
16LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKS UNIA KOLONOWSKIE2020-09-1211:005:4
17LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWPAUZJE2020-09-1311:00
18KS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-09-1211:000:18
Kolejka 4
19MKS II GOGOLIN1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-09-1911:0011:1
20PAUZJEKS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2020-09-1911:00
21KS UNIA KOLONOWSKIELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-09-1911:003:1
22LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2020-09-1911:000:13
23SSKS STAL ZAWADZKIEKS START DOBRODZIEŃ2020-09-1910:006:3
24LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS VICTORIA ŻYROWA2020-09-1911:006:1
Kolejka 5
25LKS VICTORIA ŻYROWAMKS II GOGOLIN2020-09-2611:00
26KS START DOBRODZIEŃLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-09-2711:00
27LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKASSKS STAL ZAWADZKIE2020-09-2611:00
28LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-09-2611:00
29KS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEKKS UNIA KOLONOWSKIE2020-09-2615:00
301.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEPAUZJE2020-09-2611:00
Kolejka 6
31MKS II GOGOLINPAUZJE2020-10-0311:00
32KS UNIA KOLONOWSKIE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-10-0311:00
33LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2020-10-0311:00
34SSKS STAL ZAWADZKIELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-10-0311:00
35LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2020-10-0311:00
36LKS VICTORIA ŻYROWAKS START DOBRODZIEŃ2020-10-0311:00
Kolejka 7
37KS START DOBRODZIEŃMKS II GOGOLIN2020-10-1011:00
38LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALKS VICTORIA ŻYROWA2020-10-1011:00
39LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-10-1011:00
40KS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEKSSKS STAL ZAWADZKIE2020-10-1011:00
411.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-10-1011:00
42PAUZJEKS UNIA KOLONOWSKIE2020-10-1011:00
Kolejka 8
43MKS II GOGOLINKS UNIA KOLONOWSKIE2020-10-1711:00
44LKS NAPRZÓD JEMIELNICAPAUZJE2020-10-1711:00
45SSKS STAL ZAWADZKIE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-10-1711:00
46LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2020-10-1711:00
47LKS VICTORIA ŻYROWALZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-10-1711:00
48KS START DOBRODZIEŃLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2020-10-1711:00
Kolejka 9
49LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAMKS II GOGOLIN2020-10-2411:00
50LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWKS START DOBRODZIEŃ2020-10-2410:00
51KS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEKLKS VICTORIA ŻYROWA2020-10-2411:00
521.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-10-2411:00
53PAUZJESSKS STAL ZAWADZKIE2020-10-2411:00
54KS UNIA KOLONOWSKIELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-10-2411:00
Kolejka 10
55MKS II GOGOLINLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-10-3110:00
56SSKS STAL ZAWADZKIEKS UNIA KOLONOWSKIE2020-10-3110:00
57LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYPAUZJE2020-10-3110:00
58LKS VICTORIA ŻYROWA1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-10-3110:00
59KS START DOBRODZIEŃKS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2020-10-3110:00
60LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-10-3110:00
Kolejka 11
61LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWMKS II GOGOLIN2020-11-0710:00
62KS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEKLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2020-11-0710:00
631.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS START DOBRODZIEŃ2020-11-0710:00
64PAUZJELKS VICTORIA ŻYROWA2020-11-0710:00
65KS UNIA KOLONOWSKIELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-11-0710:00
66LKS NAPRZÓD JEMIELNICASSKS STAL ZAWADZKIE2020-11-0710:00