2 LIGA TRAMPKARZY GRUPA III

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE72170083:7
2ŁDMT KS SPARTA PACZKÓW71651154:11
3LZS LUBRZA71550263:14
4KS POLONIA II NYSA71341252:30
5LZS DOMASZKOWICE7930417:50
6MKS SOKÓŁ NIEMODLIN7620521:29
7LUKS PAKOSŁAWICE7310611:72
8LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK700078:96
Ostatnia kolejka (7) rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3
25LUKS PAKOSŁAWICELUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2019-10-1911:007:3
26LZS DOMASZKOWICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2019-10-1911:001:0
27LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEKS POLONIA II NYSA2019-10-2316:007:2
28ŁDMT KS SPARTA PACZKÓWLZS LUBRZA2019-10-1911:003:2
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3
Kolejka 1
1LZS LUBRZALUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2019-09-0711:0023:0
2LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEŁDMT KS SPARTA PACZKÓW2019-09-0711:005:1
3MKS SOKÓŁ NIEMODLINKS POLONIA II NYSA2019-10-0317:003:9
4LUKS PAKOSŁAWICELZS DOMASZKOWICE2019-09-0711:001:9
Kolejka 2
5LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLZS DOMASZKOWICE2019-09-1411:000:6
6KS POLONIA II NYSALUKS PAKOSŁAWICE2019-09-1411:0012:0
7ŁDMT KS SPARTA PACZKÓWMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2019-09-1411:003:0
8LZS LUBRZALKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2019-09-1411:004:9
Kolejka 3
9LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2019-09-2114:0017:0
10MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS LUBRZA2019-09-2111:001:2
11LUKS PAKOSŁAWICEŁDMT KS SPARTA PACZKÓW2019-09-2111:001:14
12LZS DOMASZKOWICEKS POLONIA II NYSA2019-09-2111:001:13
Kolejka 4
13LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKKS POLONIA II NYSA2019-09-2811:002:12
14ŁDMT KS SPARTA PACZKÓWLZS DOMASZKOWICE2019-09-2811:0012:0
15LZS LUBRZALUKS PAKOSŁAWICE2019-09-2811:0012:0
16LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2019-09-2814:009:0
Kolejka 5
17MKS SOKÓŁ NIEMODLINLUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2019-10-0511:0013:3
18LUKS PAKOSŁAWICELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2019-10-0511:000:18
19LZS DOMASZKOWICELZS LUBRZA2019-10-0511:000:6
20KS POLONIA II NYSAŁDMT KS SPARTA PACZKÓW2019-10-0511:003:3
Kolejka 6
21LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKŁDMT KS SPARTA PACZKÓW2019-10-1211:000:18
22LZS LUBRZAKS POLONIA II NYSA2019-10-1211:0014:1
23LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS DOMASZKOWICE2019-10-1214:0018:0
24MKS SOKÓŁ NIEMODLINLUKS PAKOSŁAWICE2019-10-1211:004:2
Kolejka 7
25LUKS PAKOSŁAWICELUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2019-10-1911:007:3
26LZS DOMASZKOWICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2019-10-1911:001:0
27LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEKS POLONIA II NYSA2019-10-2316:007:2
28ŁDMT KS SPARTA PACZKÓWLZS LUBRZA2019-10-1911:003:2
Kolejka 8
1LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLZS LUBRZA2020-04-0411:00
2ŁDMT KS SPARTA PACZKÓWLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-04-0411:00
3KS POLONIA II NYSAMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-04-0411:00
4LZS DOMASZKOWICELUKS PAKOSŁAWICE2020-04-0411:00
Kolejka 9
5LZS DOMASZKOWICELUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2020-04-1811:00
6LUKS PAKOSŁAWICEKS POLONIA II NYSA2020-04-1811:00
7MKS SOKÓŁ NIEMODLINŁDMT KS SPARTA PACZKÓW2020-04-1811:00
8LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS LUBRZA2020-04-1811:00
Kolejka 10
9LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-04-2511:00
10LZS LUBRZAMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-04-2511:00
11ŁDMT KS SPARTA PACZKÓWLUKS PAKOSŁAWICE2020-04-2511:00
12KS POLONIA II NYSALZS DOMASZKOWICE2020-04-2511:00
Kolejka 11
13KS POLONIA II NYSALUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2020-05-0911:00
14LZS DOMASZKOWICEŁDMT KS SPARTA PACZKÓW2020-05-0911:00
15LUKS PAKOSŁAWICELZS LUBRZA2020-05-0911:00
16MKS SOKÓŁ NIEMODLINLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-05-0911:00
Kolejka 12
17LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-05-1611:00
18LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELUKS PAKOSŁAWICE2020-05-1611:00
19LZS LUBRZALZS DOMASZKOWICE2020-05-1611:00
20ŁDMT KS SPARTA PACZKÓWKS POLONIA II NYSA2020-05-1611:00
Kolejka 13
21ŁDMT KS SPARTA PACZKÓWLUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2020-05-2311:00
22KS POLONIA II NYSALZS LUBRZA2020-05-2311:00
23LZS DOMASZKOWICELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-05-2311:00
24LUKS PAKOSŁAWICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2020-05-2311:00
Kolejka 14
25LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLUKS PAKOSŁAWICE2020-05-3011:00
26MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS DOMASZKOWICE2020-05-3011:00
27KS POLONIA II NYSALKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-05-3011:00
28LZS LUBRZAŁDMT KS SPARTA PACZKÓW2020-05-3011:00