2 LIGA TRAMPKARZY GRUPA IV

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 4
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1ŁDMT LZS ORZEŁ BRANICE61550157:12
2LKS VICTORIA ŻYROWA61550141:13
3MGKS CUKROWNIK BABORÓW61240227:24
4ŁDMT GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ61031233:15
5LKS OBROWIEC6930328:13
6ŁDMT LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE6721325:17
7LZS VICTORIA 1900 ŁANY631056:57
8LZS STARE KOŹLE600060:66
Ostatnia kolejka (6) rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 4
21ŁDMT GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLKS OBROWIEC2018-10-1311:003:2
22ŁDMT LZS ORZEŁ BRANICEŁDMT LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2018-10-1311:005:2
23LZS VICTORIA 1900 ŁANYLKS VICTORIA ŻYROWA2018-10-1311:001:13
24LZS STARE KOŹLEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2018-10-1311:000:8
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 4
Kolejka 1
1ŁDMT LZS ORZEŁ BRANICEŁDMT GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-09-0811:005:3
2LZS VICTORIA 1900 ŁANYLKS OBROWIEC2018-09-0811:002:7
3LZS STARE KOŹLEŁDMT LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2018-09-0911:000:9
4MGKS CUKROWNIK BABORÓWLKS VICTORIA ŻYROWA2018-09-0811:003:12
Kolejka 2
5ŁDMT GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLKS VICTORIA ŻYROWA2018-09-1511:002:5
6ŁDMT LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2018-09-1511:008:0
7LKS OBROWIECLZS STARE KOŹLE2018-09-1611:0011:0
8ŁDMT LZS ORZEŁ BRANICELZS VICTORIA 1900 ŁANY2018-09-1511:0020:0
Kolejka 3
9LZS VICTORIA 1900 ŁANYŁDMT GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-09-2311:001:8
10LZS STARE KOŹLEŁDMT LZS ORZEŁ BRANICE2018-09-2211:000:22
11MGKS CUKROWNIK BABORÓWLKS OBROWIEC2018-09-2211:002:1
12LKS VICTORIA ŻYROWAŁDMT LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2018-09-2211:005:2
Kolejka 4
13ŁDMT GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZŁDMT LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2018-09-2911:002:2
14LKS OBROWIECLKS VICTORIA ŻYROWA2018-09-2910:002:4
15ŁDMT LZS ORZEŁ BRANICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2018-09-2911:002:5
16LZS VICTORIA 1900 ŁANYLZS STARE KOŹLE2018-09-2911:001:0
Kolejka 5
17LZS STARE KOŹLEŁDMT GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-10-0611:000:15
18MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS VICTORIA 1900 ŁANY2018-10-0611:009:1
19LKS VICTORIA ŻYROWAŁDMT LZS ORZEŁ BRANICE2018-10-0611:002:3
20ŁDMT LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELKS OBROWIEC2018-10-0715:302:5
Kolejka 6
21ŁDMT GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLKS OBROWIEC2018-10-1311:003:2
22ŁDMT LZS ORZEŁ BRANICEŁDMT LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2018-10-1311:005:2
23LZS VICTORIA 1900 ŁANYLKS VICTORIA ŻYROWA2018-10-1311:001:13
24LZS STARE KOŹLEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2018-10-1311:000:8
Kolejka 7
25MGKS CUKROWNIK BABORÓWŁDMT GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-10-2011:00
26LKS VICTORIA ŻYROWALZS STARE KOŹLE2018-10-2011:00
27ŁDMT LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS VICTORIA 1900 ŁANY2018-10-2114:00
28LKS OBROWIECŁDMT LZS ORZEŁ BRANICE2018-10-2011:00