2 LIGA TRAMPKARZY GRUPA IV

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 4
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS POLONIA GŁUBCZYCE16481600118:4
2LZS WALCE1636120486:21
3LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ1636120465:21
4LZS ORZEŁ BRANICE1630100672:38
5LZS START BOGDANOWICE162581768:38
6GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ161961939:50
7LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE1612401220:61
8MGKS CUKROWNIK BABORÓW166201411:135
9LZS STARE KOŹLE163101513:124
Ostatnia kolejka (18) rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 4
44KS POLONIA GŁUBCZYCELZS WALCE2018-06-0211:002:0
40LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS STARE KOŹLE2018-06-0211:003:1
41LZS START BOGDANOWICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2018-06-0211:0014:0
43LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ORZEŁ BRANICE2018-06-0311:005:2
42GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZPAUZJE
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 4
Kolejka 1
2GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS ORZEŁ BRANICE2017-09-0211:001:2
1LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS WALCE2017-09-0211:002:3
4LZS STARE KOŹLEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-09-0211:002:3
0KS POLONIA GŁUBCZYCELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2017-09-1317:307:0
3LZS START BOGDANOWICEPAUZJE
Kolejka 2
5LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-09-0911:004:1
7LZS ORZEŁ BRANICELZS START BOGDANOWICE2017-09-0911:000:3
8LZS WALCEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2017-09-0911:0010:0
9KS POLONIA GŁUBCZYCELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-09-1011:009:0
6PAUZJELZS STARE KOŹLE
Kolejka 3
11GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZKS POLONIA GŁUBCZYCE2017-09-1611:000:3
10LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2017-09-1611:002:0
13LZS STARE KOŹLELZS ORZEŁ BRANICE2017-09-1611:001:9
12LZS START BOGDANOWICELZS WALCE2017-09-1611:002:5
14MGKS CUKROWNIK BABORÓWPAUZJE
Kolejka 4
16LZS ORZEŁ BRANICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-09-2311:0016:0
17LZS WALCELZS STARE KOŹLE2017-09-2311:009:0
18KS POLONIA GŁUBCZYCELZS START BOGDANOWICE2017-09-2411:008:2
19LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2017-09-2416:0010:0
15LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEPAUZJE
Kolejka 5
20GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2017-09-3011:003:1
22LZS STARE KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE2017-09-3011:000:14
21LZS START BOGDANOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-09-3011:002:3
23MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS WALCE2017-09-3011:000:16
24PAUZJELZS ORZEŁ BRANICE
Kolejka 6
29GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS START BOGDANOWICE2017-10-0711:002:2
25LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS ORZEŁ BRANICE2017-10-0711:001:3
28LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS STARE KOŹLE2017-10-0711:008:0
27KS POLONIA GŁUBCZYCEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-10-0811:003:0Walkower
26LZS WALCEPAUZJE
Kolejka 7
34LZS ORZEŁ BRANICELZS WALCE2017-10-1411:003:0
31LZS STARE KOŹLEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2017-10-1411:000:8
30LZS START BOGDANOWICELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2017-10-1411:005:1
32MGKS CUKROWNIK BABORÓWLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-10-1411:000:13
33PAUZJEKS POLONIA GŁUBCZYCE
Kolejka 8
38GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-10-2111:009:0
35LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS WALCE2017-10-2111:000:8
39LZS START BOGDANOWICELZS STARE KOŹLE2017-10-2111:0014:2
36KS POLONIA GŁUBCZYCELZS ORZEŁ BRANICE2017-10-2211:009:1
37LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚPAUZJE
Kolejka 9
44LZS WALCEKS POLONIA GŁUBCZYCE2017-10-2810:001:5
43LZS ORZEŁ BRANICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-10-2811:000:5
40LZS STARE KOŹLELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2017-10-2811:003:0Walkower
41MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS START BOGDANOWICE2017-10-2811:000:10
42PAUZJEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ
Kolejka 10
0LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-04-0711:000:4
2LZS ORZEŁ BRANICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-04-0711:007:3
1LZS WALCELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-04-0711:001:0
4MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS STARE KOŹLE2018-04-0711:005:2
3PAUZJELZS START BOGDANOWICE
Kolejka 11
8GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS WALCE2018-04-1411:001:2
9LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-04-1411:000:1
7LZS START BOGDANOWICELZS ORZEŁ BRANICE2018-04-1411:002:0
5MGKS CUKROWNIK BABORÓWLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2018-04-1411:000:5
6LZS STARE KOŹLEPAUZJE
Kolejka 12
11KS POLONIA GŁUBCZYCEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-04-2111:006:0
10LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-04-2111:001:4
13LZS ORZEŁ BRANICELZS STARE KOŹLE2018-04-2111:008:1
12LZS WALCELZS START BOGDANOWICE2018-04-2111:003:1
14PAUZJEMGKS CUKROWNIK BABORÓW
Kolejka 13
19GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-04-2811:001:3
17LZS STARE KOŹLELZS WALCE2018-04-2811:001:9
18LZS START BOGDANOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-04-2811:000:7
16MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS ORZEŁ BRANICE2018-04-2811:001:9
15PAUZJELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE
Kolejka 14
22KS POLONIA GŁUBCZYCELZS STARE KOŹLE2018-05-0511:0024:0
20LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-05-0511:003:2
21LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS START BOGDANOWICE2018-05-0511:002:1
23LZS WALCEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2018-05-0511:0014:1
24LZS ORZEŁ BRANICEPAUZJE
Kolejka 15
25LZS ORZEŁ BRANICELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2018-05-1211:009:0
28LZS STARE KOŹLELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-05-1211:000:5
29LZS START BOGDANOWICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-05-1211:001:4
27MGKS CUKROWNIK BABORÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-05-1211:000:12
26PAUZJELZS WALCE
Kolejka 16
31GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS STARE KOŹLE2018-05-1911:002:0
30LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS START BOGDANOWICE2018-05-1911:001:6
32LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚMGKS CUKROWNIK BABORÓW2018-05-1911:003:0Walkower
34LZS WALCELZS ORZEŁ BRANICE2018-05-1911:002:3
33KS POLONIA GŁUBCZYCEPAUZJE
Kolejka 17
36LZS ORZEŁ BRANICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-05-2611:000:4
39LZS STARE KOŹLELZS START BOGDANOWICE2018-05-2611:000:3Walkower
35LZS WALCELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2018-05-2611:003:0Walkower
38MGKS CUKROWNIK BABORÓWGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-05-2611:000:3Walkower
37PAUZJELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ
Kolejka 18
44KS POLONIA GŁUBCZYCELZS WALCE2018-06-0211:002:0
40LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS STARE KOŹLE2018-06-0211:003:1
41LZS START BOGDANOWICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2018-06-0211:0014:0
43LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ORZEŁ BRANICE2018-06-0311:005:2
42GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZPAUZJE