2 LIGA TRAMPKARZY GRUPA V

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 5
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1SSTIR LZS MECHNICE51550033:7
2OKS ODRA III OPOLE41240057:0
3PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW51240122:10
4ŁDMT LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY6721314:27
5LKS VICTORIA ŻYROWA6620414:20
6LZS RACŁAWICZKI6512310:38
7KS UNIA OPOLE5310410:30
8LKS KORONA KRĘPNA510148:36
Ostatnia kolejka (6) rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 5
21PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWOKS ODRA III OPOLE2019-10-1618:00
22SSTIR LZS MECHNICELKS VICTORIA ŻYROWA2019-10-1211:006:0
23LKS KORONA KRĘPNAŁDMT LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-10-1211:003:5
24KS UNIA OPOLELZS RACŁAWICZKI2019-10-1311:000:1
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 5
Kolejka 1
1SSTIR LZS MECHNICEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-09-0711:004:2
2LKS KORONA KRĘPNAOKS ODRA III OPOLE2019-10-2710:00Mecz nie odbył się
3KS UNIA OPOLELKS VICTORIA ŻYROWA2019-09-0811:002:6
4LZS RACŁAWICZKIŁDMT LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-09-0711:002:2
Kolejka 2
5PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWŁDMT LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-09-1411:004:3
6LKS VICTORIA ŻYROWALZS RACŁAWICZKI2019-09-1411:004:3
7OKS ODRA III OPOLEKS UNIA OPOLE2019-09-1411:0019:0
8SSTIR LZS MECHNICELKS KORONA KRĘPNA2019-09-1411:0013:3
Kolejka 3
9LKS KORONA KRĘPNAPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-09-2016:000:10
10KS UNIA OPOLESSTIR LZS MECHNICE2019-10-2611:00Mecz nie odbył się
11LZS RACŁAWICZKIOKS ODRA III OPOLE2019-09-2111:000:21
12ŁDMT LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS VICTORIA ŻYROWA2019-09-2111:004:3
Kolejka 4
13PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWLKS VICTORIA ŻYROWA2019-09-2518:452:1
14OKS ODRA III OPOLEŁDMT LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-09-2811:0014:0
15SSTIR LZS MECHNICELZS RACŁAWICZKI2019-09-2811:009:2
16LKS KORONA KRĘPNAKS UNIA OPOLE2019-09-2811:000:6
Kolejka 5
17KS UNIA OPOLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-10-0611:002:4
18LZS RACŁAWICZKILKS KORONA KRĘPNA2019-10-0716:302:2
19ŁDMT LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYSSTIR LZS MECHNICE2019-10-0511:000:1
20LKS VICTORIA ŻYROWAOKS ODRA III OPOLE2019-10-0511:000:3
Kolejka 6
21PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWOKS ODRA III OPOLE2019-10-1618:00
22SSTIR LZS MECHNICELKS VICTORIA ŻYROWA2019-10-1211:006:0
23LKS KORONA KRĘPNAŁDMT LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-10-1211:003:5
24KS UNIA OPOLELZS RACŁAWICZKI2019-10-1311:000:1
Kolejka 7
25LZS RACŁAWICZKIPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-10-1911:00
26ŁDMT LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS UNIA OPOLE2019-10-2711:00
27LKS VICTORIA ŻYROWALKS KORONA KRĘPNA2019-10-1911:00
28OKS ODRA III OPOLESSTIR LZS MECHNICE2019-10-1911:00