2 LIGA TRAMPKARZY GRUPA V

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 5
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS POLONIA II NYSA41240016:7
2GZ LZS GRODKÓW4930122:9
3LUKS PAKOSŁAWICE4930118:15
4LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA4930138:8
5LZS DOMASZKOWICE4930126:10
6LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW4310311:20
7SKS GAS GRODKÓW431039:19
8LZS STAROWICE DOLNE 431037:22
9LKS SKALNIK GRACZE431039:28
10LZS LUBRZA400046:24
Ostatnia kolejka (4) rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 5
16LKS SKALNIK GRACZELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-09-2011:002:5
17LZS STAROWICE DOLNE LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2020-09-1911:001:12
18GZ LZS GRODKÓWKS POLONIA II NYSA2020-09-1911:002:3
19LZS DOMASZKOWICESKS GAS GRODKÓW2020-09-1911:006:2
20LZS LUBRZALUKS PAKOSŁAWICE2020-09-1911:003:4
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 5
Kolejka 1
1LZS DOMASZKOWICELKS SKALNIK GRACZE2020-08-2911:009:1
2LZS LUBRZAGZ LZS GRODKÓW2020-08-2911:001:7
3LUKS PAKOSŁAWICELZS STAROWICE DOLNE 2020-08-2911:004:3
4SKS GAS GRODKÓWLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-08-2911:005:3
5KS POLONIA II NYSALZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2020-08-2911:005:3
Kolejka 2
6LKS SKALNIK GRACZELZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2020-09-0611:000:13
7LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWKS POLONIA II NYSA2020-09-0511:001:3
8LZS STAROWICE DOLNE SKS GAS GRODKÓW2020-09-0511:002:1
9GZ LZS GRODKÓWLUKS PAKOSŁAWICE2020-09-0511:005:4
10LZS DOMASZKOWICELZS LUBRZA2020-09-0511:007:1
Kolejka 3
11LZS LUBRZALKS SKALNIK GRACZE2020-09-1211:001:6
12LUKS PAKOSŁAWICELZS DOMASZKOWICE2020-09-1211:006:4
13SKS GAS GRODKÓWGZ LZS GRODKÓW2020-09-1211:001:8
14KS POLONIA II NYSALZS STAROWICE DOLNE 2020-09-1211:005:1
15LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-09-1211:0010:2
Kolejka 4
16LKS SKALNIK GRACZELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-09-2011:002:5
17LZS STAROWICE DOLNE LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2020-09-1911:001:12
18GZ LZS GRODKÓWKS POLONIA II NYSA2020-09-1911:002:3
19LZS DOMASZKOWICESKS GAS GRODKÓW2020-09-1911:006:2
20LZS LUBRZALUKS PAKOSŁAWICE2020-09-1911:003:4
Kolejka 5
21LUKS PAKOSŁAWICELKS SKALNIK GRACZE2020-09-2611:00
22SKS GAS GRODKÓWLZS LUBRZA2020-09-2611:00
23KS POLONIA II NYSALZS DOMASZKOWICE2020-09-2611:00
24LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKAGZ LZS GRODKÓW2020-09-2611:00
25LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS STAROWICE DOLNE 2020-09-2611:00
Kolejka 6
26LKS SKALNIK GRACZELZS STAROWICE DOLNE 2020-10-0311:00
27GZ LZS GRODKÓWLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-10-0311:00
28LZS DOMASZKOWICELZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2020-10-0311:00
29LZS LUBRZAKS POLONIA II NYSA2020-10-0311:00
30LUKS PAKOSŁAWICESKS GAS GRODKÓW2020-10-0311:00
Kolejka 7
31SKS GAS GRODKÓWLKS SKALNIK GRACZE2020-10-1011:00
32KS POLONIA II NYSALUKS PAKOSŁAWICE2020-10-1011:00
33LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALZS LUBRZA2020-10-1011:00
34LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS DOMASZKOWICE2020-10-1011:00
35LZS STAROWICE DOLNE GZ LZS GRODKÓW2020-10-1011:00
Kolejka 8
36LKS SKALNIK GRACZEGZ LZS GRODKÓW2020-10-1711:00
37LZS DOMASZKOWICELZS STAROWICE DOLNE 2020-10-1711:00
38LZS LUBRZALZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-10-1711:00
39LUKS PAKOSŁAWICELZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2020-10-1711:00
40SKS GAS GRODKÓWKS POLONIA II NYSA2020-10-1711:00
Kolejka 9
41KS POLONIA II NYSALKS SKALNIK GRACZE2020-10-2411:00
42LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKASKS GAS GRODKÓW2020-10-2411:00
43LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLUKS PAKOSŁAWICE2020-10-2411:00
44LZS STAROWICE DOLNE LZS LUBRZA2020-10-2411:00
45GZ LZS GRODKÓWLZS DOMASZKOWICE2020-10-2410:00