2 LIGA TRAMPKARZY GRUPA V

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 5
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1ULKS ORZEŁ ŹLINICE1233110148:8
2LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD1230100257:18
31.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE122790359:21
4KS UNIA KRAPKOWICE121961543:30
5MKS GOGOLIN121860647:34
6KS UNIA KOLONOWSKIE121752534:32
7LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY121550729:36
8UKS TURAWA121031830:70
9SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE12930931:56
10LKS NAPRZÓD JEMIELNICA12000126:79
Ostatnia kolejka (12) rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 5
11SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIEUKS TURAWA2019-04-1311:001:3
12KS UNIA KOLONOWSKIEMKS GOGOLIN2019-04-1311:001:4
13LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2019-04-1311:003:0Walkower
14LKS NAPRZÓD JEMIELNICAULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-04-1311:000:3
15KS UNIA KRAPKOWICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2019-04-1311:001:2
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 5
Kolejka 1
1KS UNIA KOLONOWSKIESKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2018-09-0114:004:2
2UKS TURAWALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2018-09-0114:003:9
3MKS GOGOLINLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2018-09-0211:0013:0
41.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS UNIA KRAPKOWICE2018-09-0111:005:4
5ULKS ORZEŁ ŹLINICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2018-09-0111:003:1
Kolejka 2
6SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2018-09-0811:002:3
7KS UNIA KRAPKOWICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-09-0811:000:4
8LKS NAPRZÓD JEMIELNICA1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2018-09-0811:000:7
9LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYMKS GOGOLIN2018-09-0811:002:1
10KS UNIA KOLONOWSKIEUKS TURAWA2018-09-0811:006:1
Kolejka 3
11UKS TURAWASKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2018-09-1511:005:3
12MKS GOGOLINKS UNIA KOLONOWSKIE2018-09-1611:003:4
131.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2018-09-1511:003:0
14ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2018-09-1511:005:0
15LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDKS UNIA KRAPKOWICE2018-09-1511:007:3
Kolejka 4
16SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIEKS UNIA KRAPKOWICE2018-09-2211:001:7
17LKS NAPRZÓD JEMIELNICALUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2018-09-2211:002:11
18LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-09-2211:000:2
19KS UNIA KOLONOWSKIE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2018-10-0317:001:2
20UKS TURAWAMKS GOGOLIN2018-09-2211:001:4
Kolejka 5
21MKS GOGOLINSKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2018-09-3011:005:3
221.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEUKS TURAWA2018-09-2911:0014:2
23ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS UNIA KOLONOWSKIE2018-09-2911:002:1
24LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2018-09-2911:003:0
25KS UNIA KRAPKOWICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2018-09-2911:006:1
Kolejka 6
26SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2018-10-0611:004:0
27LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS UNIA KRAPKOWICE2018-10-0611:001:4
28KS UNIA KOLONOWSKIELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2018-10-0611:001:4
29UKS TURAWAULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-10-0611:000:13
30MKS GOGOLIN1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2018-10-0711:001:7
Kolejka 7
311.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICESKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2018-10-1311:006:2
32ULKS ORZEŁ ŹLINICEMKS GOGOLIN2018-10-1311:004:1
33LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDUKS TURAWA2018-10-1311:003:0Walkower
34KS UNIA KRAPKOWICEKS UNIA KOLONOWSKIE2018-10-1311:001:1
35LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2018-10-1311:001:4
Kolejka 8
36SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2018-10-2011:005:4
37KS UNIA KOLONOWSKIELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2018-10-2011:004:0
38UKS TURAWAKS UNIA KRAPKOWICE2018-10-2011:001:9
39MKS GOGOLINLUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2018-10-2010:003:5
401.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2018-10-2011:003:0
Kolejka 9
41ULKS ORZEŁ ŹLINICESKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2018-10-2711:006:2
42LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2018-10-2711:005:1
43KS UNIA KRAPKOWICEMKS GOGOLIN2018-10-2711:006:2
44LKS NAPRZÓD JEMIELNICAUKS TURAWA2018-10-2711:001:8
45LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS UNIA KOLONOWSKIE2018-10-2711:003:6
Kolejka 10
1SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIEKS UNIA KOLONOWSKIE2019-03-3011:005:0
2LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYUKS TURAWA2019-03-3011:002:1
3LKS NAPRZÓD JEMIELNICAMKS GOGOLIN2019-03-3010:000:3Walkower
4KS UNIA KRAPKOWICE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2019-03-3116:302:0
5LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-03-3011:000:1
Kolejka 11
6LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDSKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2019-04-0611:0013:1
7ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS UNIA KRAPKOWICE2019-04-0611:005:0
81.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-04-0711:0011:1
9MKS GOGOLINLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-04-0711:007:1
10UKS TURAWAKS UNIA KOLONOWSKIE2019-04-0611:005:5
Kolejka 12
11SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIEUKS TURAWA2019-04-1311:001:3
12KS UNIA KOLONOWSKIEMKS GOGOLIN2019-04-1311:001:4
13LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2019-04-1311:003:0
14LKS NAPRZÓD JEMIELNICAULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-04-1311:000:3
15KS UNIA KRAPKOWICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2019-04-1311:001:2
Kolejka 13
16KS UNIA KRAPKOWICESKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2019-04-2711:00
17LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-04-2711:00
18ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-04-2711:00
191.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS UNIA KOLONOWSKIE2019-04-2618:00
20MKS GOGOLINUKS TURAWA2019-04-2711:00
Kolejka 14
21SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIEMKS GOGOLIN2019-05-0411:00
22UKS TURAWA1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2019-05-0411:00
23KS UNIA KOLONOWSKIEULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-05-0411:00
24LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2019-05-0411:00
25LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKS UNIA KRAPKOWICE2019-05-0411:00
Kolejka 15
26LKS NAPRZÓD JEMIELNICASKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2019-05-1111:00
27KS UNIA KRAPKOWICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-05-1217:00
28LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDKS UNIA KOLONOWSKIE2019-05-1111:00
29ULKS ORZEŁ ŹLINICEUKS TURAWA2019-05-1111:00
301.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEMKS GOGOLIN2019-05-1111:00
Kolejka 16
31SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2019-05-1811:00
32MKS GOGOLINULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-05-1813:00
33UKS TURAWALUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2019-05-1811:00
34KS UNIA KOLONOWSKIEKS UNIA KRAPKOWICE2019-05-1811:00
35LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-05-1811:00
Kolejka 17
36LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYSKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2019-05-2511:00
37LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKS UNIA KOLONOWSKIE2019-05-2511:00
38KS UNIA KRAPKOWICEUKS TURAWA2019-05-2511:00
39LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDMKS GOGOLIN2019-05-2511:00
40ULKS ORZEŁ ŹLINICE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2019-05-2511:00
Kolejka 18
41SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIEULKS ORZEŁ ŹLINICE2019-06-0111:00
421.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2019-06-0111:00
43MKS GOGOLINKS UNIA KRAPKOWICE2019-06-0111:00
44UKS TURAWALKS NAPRZÓD JEMIELNICA2019-06-0111:00
45KS UNIA KOLONOWSKIELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2019-06-0111:00