3 LIGA GRUPA III

Tabela rozgrywek: Trzecia liga "GRUPA III"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
11 KS ŚLĘZA WROCŁAW82170122:7
2RUCH CHORZÓW S.A.81752121:9
3MKS KLUCZBORK91651319:15
4BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 61442014:5
5BTP STAL BRZEG81334117:7
6GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.81341319:13
7LKS GOCZAŁKOWICE91341416:14
8ZAGŁĘBIE II LUBIN61240217:5
9BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA71132213:10
10GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE7923212:12
11WARTA GORZÓW9930611:22
12KS ROW 1964 RYBNIK8923313:14
13TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY582219:9
14FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ882249:17
15MKS MIEDŹ II LEGNICA672138:12
16KS LECHIA ZIELONA GÓRA772149:17
17PIAST ŻMIGRÓD9613511:21
18KS POLONIA NYSA741158:22
19POLONIA-STAL ŚWIDNICA9411712:29
20PAUZA000000:0
Ostatnia kolejka (9) rozgrywek: Trzecia liga "GRUPA III"
81TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYFOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ2020-09-1916:004:1
82MKS MIEDŹ II LEGNICAPAUZA
83GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEBTP STAL BRZEG2020-09-1916:001:1
84LKS GOCZAŁKOWICEKS ROW 1964 RYBNIK2020-09-1916:002:3
85GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.KS POLONIA NYSA2020-09-1916:004:0
86POLONIA-STAL ŚWIDNICABTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2020-09-1915:000:3
87RUCH CHORZÓW S.A.KS LECHIA ZIELONA GÓRA2020-09-2019:204:0
88WARTA GORZÓWBYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 2020-09-1916:000:3
89MKS KLUCZBORKZAGŁĘBIE II LUBIN2020-09-1916:300:2
90PIAST ŻMIGRÓD1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2020-09-1916:000:1
Terminarz rozgrywek: Trzecia liga "GRUPA III"
Kolejka 1
1KS POLONIA NYSAFOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ2020-08-0117:001:2
2KS ROW 1964 RYBNIKBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2020-08-0117:001:1
3BTP STAL BRZEGKS LECHIA ZIELONA GÓRA2020-08-0117:001:1
4PAUZABYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. Mecz nie odbył się
5TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYZAGŁĘBIE II LUBIN2020-08-0117:000:4
6MKS MIEDŹ II LEGNICA1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2020-08-0117:001:4
7GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEPIAST ŻMIGRÓD2020-08-0115:001:1
8LKS GOCZAŁKOWICEMKS KLUCZBORK2020-08-0117:002:3
9GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.WARTA GORZÓW2020-08-0217:005:1
10POLONIA-STAL ŚWIDNICARUCH CHORZÓW S.A.2020-08-0117:002:4
Kolejka 2
11FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆRUCH CHORZÓW S.A.2020-08-0817:001:4
12WARTA GORZÓWPOLONIA-STAL ŚWIDNICA2020-08-0817:301:3
13MKS KLUCZBORKGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2020-08-0818:002:0
14PIAST ŻMIGRÓDLKS GOCZAŁKOWICE2020-08-0817:000:3
151 KS ŚLĘZA WROCŁAWGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2020-10-1414:00Mecz nie odbył się
16ZAGŁĘBIE II LUBINMKS MIEDŹ II LEGNICA2020-08-0813:303:1
17BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY2020-10-1415:00Mecz nie odbył się
18KS LECHIA ZIELONA GÓRAPAUZAMecz nie odbył się
19BTS REKORD BIELSKO-BIAŁABTP STAL BRZEG2020-08-0817:002:1
20KS POLONIA NYSAKS ROW 1964 RYBNIK2020-08-0817:000:5
Kolejka 3
21KS ROW 1964 RYBNIKFOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ2020-08-1218:001:1
22BTP STAL BRZEGKS POLONIA NYSA2020-08-1218:007:1
23PAUZABTS REKORD BIELSKO-BIAŁAMecz nie odbył się
24TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYKS LECHIA ZIELONA GÓRA2020-09-0216:302:1
25MKS MIEDŹ II LEGNICABYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 2020-09-3015:30Mecz nie odbył się
26GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEZAGŁĘBIE II LUBIN2020-09-3016:00Mecz nie odbył się
27LKS GOCZAŁKOWICE1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2020-09-0916:302:1
28GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.PIAST ŻMIGRÓD2020-08-1218:001:3
29POLONIA-STAL ŚWIDNICAMKS KLUCZBORK2020-08-1218:001:2
30RUCH CHORZÓW S.A.WARTA GORZÓW2020-08-1219:203:1
Kolejka 4
31FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆWARTA GORZÓW2020-08-1517:001:3
32MKS KLUCZBORKRUCH CHORZÓW S.A.2020-08-1518:001:3
33PIAST ŻMIGRÓDPOLONIA-STAL ŚWIDNICA2020-08-1517:001:1
341 KS ŚLĘZA WROCŁAWGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2020-08-1614:003:0
35ZAGŁĘBIE II LUBINLKS GOCZAŁKOWICE2020-08-1513:001:2
36BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2020-09-0217:003:0
37KS LECHIA ZIELONA GÓRAMKS MIEDŹ II LEGNICA2020-10-1414:00Mecz nie odbył się
38BTS REKORD BIELSKO-BIAŁATS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY2020-09-2316:00Mecz nie odbył się
39KS POLONIA NYSAPAUZAMecz nie odbył się
40KS ROW 1964 RYBNIKBTP STAL BRZEG2020-08-1517:000:2
Kolejka 5
41BTP STAL BRZEGFOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ2020-08-2217:003:0
42PAUZAKS ROW 1964 RYBNIKMecz nie odbył się
43TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYKS POLONIA NYSA2020-10-2814:30Mecz nie odbył się
44MKS MIEDŹ II LEGNICABTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2020-08-2217:002:0
45GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEKS LECHIA ZIELONA GÓRA2020-08-2217:001:2
46LKS GOCZAŁKOWICEBYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 2020-08-2217:001:2
47GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.ZAGŁĘBIE II LUBIN2020-10-0715:00Mecz nie odbył się
48POLONIA-STAL ŚWIDNICA1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2020-08-2215:002:5
49RUCH CHORZÓW S.A.PIAST ŻMIGRÓD2020-08-2219:202:2
50WARTA GORZÓWMKS KLUCZBORK2020-08-2217:001:2
Kolejka 6
51FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆMKS KLUCZBORK2020-08-2917:000:0
52PIAST ŻMIGRÓDWARTA GORZÓW2020-08-2917:001:2
531 KS ŚLĘZA WROCŁAWRUCH CHORZÓW S.A.2020-08-2914:001:0
54ZAGŁĘBIE II LUBINPOLONIA-STAL ŚWIDNICA2020-09-1617:006:0
55BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2020-08-2917:002:2
56KS LECHIA ZIELONA GÓRALKS GOCZAŁKOWICE2020-08-2917:001:3
57BTS REKORD BIELSKO-BIAŁAGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2020-08-2917:002:2
58KS POLONIA NYSAMKS MIEDŹ II LEGNICA2020-08-2917:004:1
59KS ROW 1964 RYBNIKTS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY2020-08-2917:002:2
60BTP STAL BRZEGPAUZAMecz nie odbył się
Kolejka 7
61PAUZAFOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆMecz nie odbył się
62TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYBTP STAL BRZEG2020-09-0516:301:1
63MKS MIEDŹ II LEGNICAKS ROW 1964 RYBNIK2020-09-0513:002:0
64GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEKS POLONIA NYSA2020-09-0516:303:2
65LKS GOCZAŁKOWICEBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2020-09-0515:001:3
66GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.KS LECHIA ZIELONA GÓRA2020-09-0615:304:0
67POLONIA-STAL ŚWIDNICABYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 2020-09-0517:001:3
68RUCH CHORZÓW S.A.ZAGŁĘBIE II LUBIN2020-10-2118:00Mecz nie odbył się
69WARTA GORZÓW1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2020-09-0516:300:3
70MKS KLUCZBORKPIAST ŻMIGRÓD2020-09-0517:007:2
Kolejka 8
71FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆPIAST ŻMIGRÓD2020-09-1216:303:1
721 KS ŚLĘZA WROCŁAWMKS KLUCZBORK2020-09-1314:004:2
73ZAGŁĘBIE II LUBINWARTA GORZÓW2020-09-1213:001:2
74BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. RUCH CHORZÓW S.A.2020-09-1315:001:1
75KS LECHIA ZIELONA GÓRAPOLONIA-STAL ŚWIDNICA2020-09-1216:304:2
76BTS REKORD BIELSKO-BIAŁAGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2020-09-1216:002:3
77KS POLONIA NYSALKS GOCZAŁKOWICE2020-09-1216:300:0
78KS ROW 1964 RYBNIKGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2020-09-1216:301:4
79BTP STAL BRZEGMKS MIEDŹ II LEGNICA2020-09-1216:301:1
80PAUZATS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYMecz nie odbył się
Kolejka 9
81TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYFOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ2020-09-1916:004:1
82MKS MIEDŹ II LEGNICAPAUZA
83GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEBTP STAL BRZEG2020-09-1916:001:1
84LKS GOCZAŁKOWICEKS ROW 1964 RYBNIK2020-09-1916:002:3
85GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.KS POLONIA NYSA2020-09-1916:004:0
86POLONIA-STAL ŚWIDNICABTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2020-09-1915:000:3
87RUCH CHORZÓW S.A.KS LECHIA ZIELONA GÓRA2020-09-2019:204:0
88WARTA GORZÓWBYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 2020-09-1916:000:3
89MKS KLUCZBORKZAGŁĘBIE II LUBIN2020-09-1916:300:2
90PIAST ŻMIGRÓD1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2020-09-1916:000:1
Kolejka 10
91FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2020-09-2616:00
92ZAGŁĘBIE II LUBINPIAST ŻMIGRÓD2020-09-2613:00
93BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. MKS KLUCZBORK2020-09-2615:00
94KS LECHIA ZIELONA GÓRAWARTA GORZÓW2020-09-2616:00
95BTS REKORD BIELSKO-BIAŁARUCH CHORZÓW S.A.2020-09-2618:00
96KS POLONIA NYSAPOLONIA-STAL ŚWIDNICA2020-09-2616:00
97KS ROW 1964 RYBNIKGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2020-09-2616:00
98BTP STAL BRZEGLKS GOCZAŁKOWICE2020-09-2615:00
99PAUZAGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE
100TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYMKS MIEDŹ II LEGNICA2020-09-2715:00
Kolejka 11
101MKS MIEDŹ II LEGNICAFOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ2020-10-0315:30
102GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICETS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY2020-10-0315:30
103LKS GOCZAŁKOWICEPAUZA
104GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.BTP STAL BRZEG2020-10-0313:00
105POLONIA-STAL ŚWIDNICAKS ROW 1964 RYBNIK2020-10-0715:30
106RUCH CHORZÓW S.A.KS POLONIA NYSA2020-10-0319:20
107WARTA GORZÓWBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2020-10-0315:00
108MKS KLUCZBORKKS LECHIA ZIELONA GÓRA2020-10-0318:00
109PIAST ŻMIGRÓDBYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 2020-10-0315:00
1101 KS ŚLĘZA WROCŁAWZAGŁĘBIE II LUBIN2020-10-0314:00
Kolejka 12
111FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆZAGŁĘBIE II LUBIN2020-10-1015:00
112BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2020-10-1015:00
113KS LECHIA ZIELONA GÓRAPIAST ŻMIGRÓD2020-10-1015:00
114BTS REKORD BIELSKO-BIAŁAMKS KLUCZBORK2020-10-1015:00
115KS POLONIA NYSAWARTA GORZÓW2020-10-1015:00
116KS ROW 1964 RYBNIKRUCH CHORZÓW S.A.2020-10-1015:00
117BTP STAL BRZEGPOLONIA-STAL ŚWIDNICA2020-10-1015:00
118PAUZAGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.
119TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYLKS GOCZAŁKOWICE2020-10-1015:00
120MKS MIEDŹ II LEGNICAGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2020-10-1015:00
Kolejka 13
121GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEFOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ2020-10-1714:30
122LKS GOCZAŁKOWICEMKS MIEDŹ II LEGNICA2020-10-1714:30
123GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY2020-10-1714:30
124POLONIA-STAL ŚWIDNICAPAUZA
125RUCH CHORZÓW S.A.BTP STAL BRZEG2020-10-1718:00
126WARTA GORZÓWKS ROW 1964 RYBNIK2020-10-1714:30
127MKS KLUCZBORKKS POLONIA NYSA2020-10-1718:00
128PIAST ŻMIGRÓDBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2020-10-1714:30
1291 KS ŚLĘZA WROCŁAWKS LECHIA ZIELONA GÓRA2020-10-1814:00
130ZAGŁĘBIE II LUBINBYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 2020-10-1714:30
Kolejka 14
131FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆBYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 2020-10-2414:30
132KS LECHIA ZIELONA GÓRAZAGŁĘBIE II LUBIN2020-10-2414:00
133BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2020-10-2414:30
134KS POLONIA NYSAPIAST ŻMIGRÓD2020-10-2414:30
135KS ROW 1964 RYBNIKMKS KLUCZBORK2020-10-2414:30
136BTP STAL BRZEGWARTA GORZÓW2020-10-2414:30
137PAUZARUCH CHORZÓW S.A.
138TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYPOLONIA-STAL ŚWIDNICA2020-10-2414:30
139MKS MIEDŹ II LEGNICAGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2020-10-2414:30
140GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICELKS GOCZAŁKOWICE2020-10-2414:30
Kolejka 15
141LKS GOCZAŁKOWICEFOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ2020-10-3114:00
142GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2020-10-3114:00
143POLONIA-STAL ŚWIDNICAMKS MIEDŹ II LEGNICA2020-10-3114:00
144RUCH CHORZÓW S.A.TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY2020-10-3119:20
145WARTA GORZÓWPAUZA
146MKS KLUCZBORKBTP STAL BRZEG2020-10-3116:00
147PIAST ŻMIGRÓDKS ROW 1964 RYBNIK2020-10-3114:00
1481 KS ŚLĘZA WROCŁAWKS POLONIA NYSA2020-10-3113:00
149ZAGŁĘBIE II LUBINBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2020-10-3114:00
150BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. KS LECHIA ZIELONA GÓRA2020-10-3113:00
Kolejka 16
151FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆKS LECHIA ZIELONA GÓRA2020-11-0713:30
152BTS REKORD BIELSKO-BIAŁABYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 2020-11-0713:30
153KS POLONIA NYSAZAGŁĘBIE II LUBIN2020-11-0713:30
154KS ROW 1964 RYBNIK1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2020-11-0713:30
155BTP STAL BRZEGPIAST ŻMIGRÓD2020-11-0713:30
156PAUZAMKS KLUCZBORK
157TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYWARTA GORZÓW2020-11-0713:30
158MKS MIEDŹ II LEGNICARUCH CHORZÓW S.A.2020-11-0713:30
159GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEPOLONIA-STAL ŚWIDNICA2020-11-0713:30
160LKS GOCZAŁKOWICEGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2020-11-0713:30
Kolejka 17
161GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ2020-11-1413:30
162POLONIA-STAL ŚWIDNICALKS GOCZAŁKOWICE2020-11-1413:30
163RUCH CHORZÓW S.A.GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2020-11-1419:20
164WARTA GORZÓWMKS MIEDŹ II LEGNICA2020-11-1413:00
165MKS KLUCZBORKTS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY2020-11-1416:00
166PIAST ŻMIGRÓDPAUZA
1671 KS ŚLĘZA WROCŁAWBTP STAL BRZEG2020-11-1513:30
168ZAGŁĘBIE II LUBINKS ROW 1964 RYBNIK2020-11-1413:30
169BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. KS POLONIA NYSA2020-11-1413:00
170KS LECHIA ZIELONA GÓRABTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2020-11-1413:00
Kolejka 18
171FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2020-11-2113:00
172KS POLONIA NYSAKS LECHIA ZIELONA GÓRA2020-11-2113:00
173KS ROW 1964 RYBNIKBYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 2020-11-2113:00
174BTP STAL BRZEGZAGŁĘBIE II LUBIN2020-11-2113:00
175PAUZA1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
176TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRYPIAST ŻMIGRÓD2020-11-2113:00
177MKS MIEDŹ II LEGNICAMKS KLUCZBORK2020-11-2113:00
178GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEWARTA GORZÓW2020-11-2113:00
179LKS GOCZAŁKOWICERUCH CHORZÓW S.A.2020-11-2113:00
180GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.POLONIA-STAL ŚWIDNICA2020-11-2113:00
Kolejka 19
181POLONIA-STAL ŚWIDNICAFOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ2020-11-2813:00
182RUCH CHORZÓW S.A.GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2020-11-2819:20
183WARTA GORZÓWLKS GOCZAŁKOWICE2020-11-2813:00
184MKS KLUCZBORKGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2020-11-2816:00
185PIAST ŻMIGRÓDMKS MIEDŹ II LEGNICA2020-11-2813:00
1861 KS ŚLĘZA WROCŁAWTS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY2020-11-1114:00
187ZAGŁĘBIE II LUBINPAUZA
188BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. BTP STAL BRZEG2020-11-2813:00
189KS LECHIA ZIELONA GÓRAKS ROW 1964 RYBNIK2020-11-2813:00
190BTS REKORD BIELSKO-BIAŁAKS POLONIA NYSA2020-11-2813:00
REKORD BIELSKO-BIAŁA

Rok założenia: 1994
Barwy klubowe: zielono-białe
Adres email: sportbts@rekord.com.pl
Telefon kontaktowy: 33 829 96 11, 600 831 389
Stadion (pojemność): 600 miejsc

STAL BRZEG

Rok założenia: 1967
Barwy klubowe: żółto-niebieskie
Adres email: stalbrzeg67@gmail.com
Telefon kontaktowy: 694 678 875
Stadion (pojemność): 2000 miejsc

POLONIA BYTOM

Rok założenia: 1920
Barwy klubowe: niebiesko-czerwone
Adres email: kontakt@bspb.pl
Telefon kontaktowy: 32 288 08 88, 731 749 470
Stadion (pojemność): 724 miejsca

RUCH CHORZÓW

Rok założenia: 1920
Barwy klubowe: niebiesko-białe
Adres email: ruch@ruchchorzow.com.pl
Telefon kontaktowy: 32 739 04 19, 696 902 393
Stadion (pojemność): 9300 miejsc

FOTO-HIGIENA GAĆ

Rok założenia: 1946
Barwy klubowe: czerwono-niebieskie
Adres email: fotohigiena.gac@gmail.com
Telefon kontaktowy: 661 969 686
Stadion (pojemność): 700 miejsc

LKS GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ

Rok założenia: 1960
Barwy klubowe: niebiesko-białe
Adres email: lksgoczalkowicezdroj@gmail.com
Telefon kontaktowy: 697 909 934
Stadion (pojemność): 286 miejsc

WARTA GORZÓW WLKP.

Rok założenia: 1945
Barwy klubowe: bordowo-granatowe
Adres email: biuro@apwartagorzow.pl
Telefon kontaktowy: 664 324 899
Stadion (pojemność): 5000 miejsc

MKS KLUCZBORK

Rok założenia: 2003
Barwy klubowe: biało-niebieskie
Adres email: biuro@mkskluczbork.pl
Telefon kontaktowy: 77 418 78 77
Stadion (pojemność): 2586 miejsc

MIEDŹ LEGNICA

Rok założenia: 1971
Barwy klubowe: zielono – niebiesko – czerwone
Adres e-mail: biuro@miedzlegnica.eu
Stadion (pojemność): 502 miejsca

ZAGŁĘBIE LUBIN

Rok założenia: 1945
Barwy klubowe: miedziano–biało–zielone
Adres email: sekretariat@zaglebie.com
Telefon kontaktowy: 76 746 96 00
Stadion (pojemność): 506 miejsc

KS POLONIA NYSA

Rok założenia: 1946
Barwy klubowe: czerwono-biało-niebieskie
Adres email: nysa.kspolonia@pilkaopolska.pl
Telefon kontaktowy: 600 390 817
Stadion (pojemność): 3500 miejsc

GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE

Rok założenia: 1974
Barwy klubowe: żółto-zielono-czarne
Adres email: pniowek_74@op.pl
Telefon kontaktowy: 697 566 855
Stadion (pojemność): 450 miejsc

KS ROW 1964 RYBNIK

Rok założenia: 1964
Barwy klubowe: zielono-czarne
Adres email: biuro@row1964rybnik.com
Telefon kontaktowy: 32 423 09 04
Stadion (pojemność): 10304 miejsc

MKS POLONIA STAL ŚWIDNICA

Rok założenia: 1945
Barwy klubowe: biało-zielone
Adres email: velrakoczy@wp.pl
Telefon kontaktowy: 604 862 195
Stadion (pojemność): 999 miejsc

GWAREK TARNOWSKIE GÓRY

Rok założenia: 1953
Barwy klubowe: żółto-zielono-czarne
Adres email: sekretariat@tsgwarek.pl
Telefon kontaktowy: 32 770 01 22, 607 748 804
Stadion (pojemność): 999 miejsc

1KS ŚLĘZA WROCŁAW

Rok założenia: 1945
Barwy klubowe: żółto-czerwone
Adres email: biuro@slezawroclaw.pl
Telefon kontaktowy: 607 060 909
Stadion (pojemność): 800 miejsc

GÓRNIK ZABRZE

Rok założenia: 1948
Barwy klubowe: biało-niebiesko-czerwone
Adres email: gornikzabrze@gornikzabrze.pl
Telefon kontaktowy: 32 271 49 26
Stadion (pojemność): 24563 miejsca

KS LECHIA ZIELONA GÓRA

Rok założenia: 1979
Barwy klubowe: biało-zielone
Adres email: kontakt@lechia-zg.pl
Telefon kontaktowy: 608 379 070
Stadion (pojemność): 6000 miejsc

MKS PIAST ŻMIGRÓD

Rok założenia: 1946
Barwy klubowe: biało-czerwono-zielone
Adres email: piast_zmigrod@op.pl
Telefon kontaktowy: 609 533 964
Stadion (pojemność): 900 miejsc

KOMUNIKATY

Komunikat Wydziału Dyscypliny [III liga] z dnia 17.09.2020

Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższym załączniku Komunikat nr 8- III Liga  z dnia 17 września. Prosimy o zapoznanie się z treścią tego dokumentu

Komunikat Wydziału Dyscypliny [III liga] z dnia 10.09.2020

Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższym załączniku Komunikat nr 7- III Liga  z dnia 10 września. Prosimy o zapoznanie się z treścią tego dokumentu

Komunikat Wydziału Dyscypliny [III liga] z dnia 03.09.2020

Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższym załączniku Komunikat nr 6- III Liga  z dnia 3 września. Prosimy o zapoznanie się z treścią tego dokumentu

Komunikat Wydziału Dyscypliny [III liga] z dnia 27.08.2020

Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższym załączniku Komunikat nr 5- III Liga  z dnia 27 sierpnia. Prosimy o zapoznanie się z treścią tego dokumentu

Komunikat Wydziału Dyscypliny [III liga] z dnia 20.08 2020

Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższym załączniku Komunikat nr 4- III Liga  z dnia 20 sierpnia. Prosimy o zapoznanie się z treścią tego dokumentu

Komunikat Wydziału Gier z dnia 18.08.2020r.

Wydział Gier OZPN informuje, iż odwołał zaplanowane na dzień 19.08.2020r. oraz 22.08.2020r. następujące zawody: 3 liga, 3 kolejka: GKS Pniówek 74 Pawłowice - Zagłębie II...