3 LIGA KOBIET

Tabela rozgrywek: Trzecia liga kobiet "Grupa Opolska "
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA1231101169:19
2LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE1227903118:21
3UKS SAP BRZEG122581361:30
4LZS PAKOSŁAWICE122372357:11
5MUKS POGOŃ PRUDNIK122170538:26
6LKS GOCZAŁKOWICE112170419:21
7KS UNIA II OPOLE121341745:20
8MTS KNURÓW111031724:33
9SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE12310113:111
10LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ12000121:143
Ostatnia kolejka (12) rozgrywek: Trzecia liga kobiet "Grupa Opolska "
11LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICEUKS SAP BRZEG2018-04-1515:0012:3
12SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMUKS POGOŃ PRUDNIK2018-04-1515:000:3
13LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-04-1513:0013:0
14LZS PAKOSŁAWICEMTS KNURÓW2018-04-1511:002:2
15KS UNIA II OPOLELKS GOCZAŁKOWICE2018-04-1515:000:2
Terminarz rozgrywek: Trzecia liga kobiet "Grupa Opolska "
Kolejka 1
1SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2017-09-0315:000:26
2UKS SAP BRZEGLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-09-0311:004:4
3MUKS POGOŃ PRUDNIKLZS PAKOSŁAWICE2017-09-0314:001:3
4LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚKS UNIA II OPOLE2017-09-0314:000:14
5MTS KNURÓWLKS GOCZAŁKOWICE2017-09-3014:001:2
Kolejka 2
6LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICELKS GOCZAŁKOWICE2017-09-1014:008:0
7KS UNIA II OPOLEMTS KNURÓW2017-09-0915:002:1
8LZS PAKOSŁAWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-09-0911:0011:0
9LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAMUKS POGOŃ PRUDNIK2017-09-1013:007:2
10SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEUKS SAP BRZEG2017-09-1014:000:14
Kolejka 3
11UKS SAP BRZEGLKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2017-09-1711:001:5
12MUKS POGOŃ PRUDNIKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-09-1714:008:0
13LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-09-1613:000:16
14MTS KNURÓWLZS PAKOSŁAWICE2017-09-1715:300:2
15LKS GOCZAŁKOWICEKS UNIA II OPOLE2017-09-1714:001:0
Kolejka 4
16LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICEKS UNIA II OPOLE2017-09-2414:006:2
17LZS PAKOSŁAWICELKS GOCZAŁKOWICE2017-09-2416:000:1
18LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAMTS KNURÓW2017-09-2411:304:1
19SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-09-2414:003:0
20UKS SAP BRZEGMUKS POGOŃ PRUDNIK2017-09-2414:007:0
Kolejka 5
21MUKS POGOŃ PRUDNIKLKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2017-10-0711:004:1
22LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚUKS SAP BRZEG2017-10-0814:000:13
23MTS KNURÓWSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-10-0814:008:0
24LKS GOCZAŁKOWICELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-10-0814:002:4
25KS UNIA II OPOLELZS PAKOSŁAWICE2017-10-0814:000:0
Kolejka 6
26LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICELZS PAKOSŁAWICE2017-10-1514:000:7
27LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAKS UNIA II OPOLE2017-10-1514:001:0
28SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS GOCZAŁKOWICE2017-10-1514:000:2
29UKS SAP BRZEGMTS KNURÓW2017-10-1514:006:0
30MUKS POGOŃ PRUDNIKLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-10-1514:009:0
Kolejka 7
31LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2017-10-2214:000:30
32MTS KNURÓWMUKS POGOŃ PRUDNIK2017-10-2214:001:3
33LKS GOCZAŁKOWICEUKS SAP BRZEG2017-10-2214:000:2
34KS UNIA II OPOLESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-10-2214:0010:0
35LZS PAKOSŁAWICELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-10-2214:001:3
Kolejka 8
36LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-10-2913:008:1
37SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS PAKOSŁAWICE2017-10-2913:000:16
38UKS SAP BRZEGKS UNIA II OPOLE2017-10-2814:002:1
39MUKS POGOŃ PRUDNIKLKS GOCZAŁKOWICE2017-10-2813:003:0
40LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚMTS KNURÓW2017-11-1111:000:7
Kolejka 9
41MTS KNURÓWLKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2017-11-0515:000:10
42LKS GOCZAŁKOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-11-0513:006:1
43KS UNIA II OPOLEMUKS POGOŃ PRUDNIK2017-11-0513:003:4
44LZS PAKOSŁAWICEUKS SAP BRZEG2017-11-0513:003:4
45LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-11-0513:009:0
Kolejka 10
1LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-03-2514:3010:0
2LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAUKS SAP BRZEG2018-03-2516:005:0
3LZS PAKOSŁAWICEMUKS POGOŃ PRUDNIK2018-03-2515:002:0
4KS UNIA II OPOLELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-03-2515:0011:0
5LKS GOCZAŁKOWICEMTS KNURÓW2018-05-0918:15:
Kolejka 11
6LKS GOCZAŁKOWICELKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2018-04-0815:003:2
7MTS KNURÓWKS UNIA II OPOLE2018-04-0815:003:2
8LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS PAKOSŁAWICE2018-04-0711:000:10
9MUKS POGOŃ PRUDNIKLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2018-04-0715:001:2
10UKS SAP BRZEGSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-04-0815:005:0
Kolejka 12
11LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICEUKS SAP BRZEG2018-04-1515:0012:3
12SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMUKS POGOŃ PRUDNIK2018-04-1515:000:3
13LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-04-1513:0013:0
14LZS PAKOSŁAWICEMTS KNURÓW2018-04-1511:002:2
15KS UNIA II OPOLELKS GOCZAŁKOWICE2018-04-1515:000:2
Kolejka 13
16KS UNIA II OPOLELKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2018-04-2215:00:
17LKS GOCZAŁKOWICELZS PAKOSŁAWICE2018-04-2215:00:
18MTS KNURÓWLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2018-04-2115:00:
19LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-04-2215:00:
20MUKS POGOŃ PRUDNIKUKS SAP BRZEG2018-04-2115:00:
Kolejka 14
21LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICEMUKS POGOŃ PRUDNIK2018-04-2915:00:
22UKS SAP BRZEGLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-04-2915:00:
23SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMTS KNURÓW2018-04-2915:00:
24LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALKS GOCZAŁKOWICE2018-04-2815:00:
25LZS PAKOSŁAWICEKS UNIA II OPOLE2018-04-2915:00:
Kolejka 15
26LZS PAKOSŁAWICELKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2018-05-0615:00:
27KS UNIA II OPOLELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2018-05-0615:00:
28LKS GOCZAŁKOWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-05-0615:00:
29MTS KNURÓWUKS SAP BRZEG2018-05-0515:00:
30LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚMUKS POGOŃ PRUDNIK2018-05-0615:00:
Kolejka 16
31LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-05-1315:00:
32MUKS POGOŃ PRUDNIKMTS KNURÓW2018-05-1215:00:
33UKS SAP BRZEGLKS GOCZAŁKOWICE2018-05-1315:00:
34SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS UNIA II OPOLE2018-05-1315:00:
35LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALZS PAKOSŁAWICE2018-05-1315:00:
Kolejka 17
36LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2018-05-2015:00:
37LZS PAKOSŁAWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-05-2015:00:
38KS UNIA II OPOLEUKS SAP BRZEG2018-05-2015:00:
39LKS GOCZAŁKOWICEMUKS POGOŃ PRUDNIK2018-05-2015:00:
40MTS KNURÓWLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-05-2015:00:
Kolejka 18
41LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICEMTS KNURÓW2018-05-2715:00:
42LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS GOCZAŁKOWICE2018-05-2715:00:
43MUKS POGOŃ PRUDNIKKS UNIA II OPOLE2018-05-2715:00:
44UKS SAP BRZEGLZS PAKOSŁAWICE2018-05-2715:00:
45SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2018-05-2715:00: