3 LIGA KOBIET

Tabela rozgrywek: Trzecia liga kobiet "Grupa Opolska "
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1ULKS BOGDAŃCZOWICE000000:0
2UKS SAP BRZEG000000:0
3SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE000000:0
4MUKS POGOŃ PRUDNIK000000:0
5MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 000000:0
6LZS PAKOSŁAWICE000000:0
7LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ000000:0
8LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE000000:0
9KS UNIA II OPOLE000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: Trzecia liga kobiet "Grupa Opolska "
Terminarz rozgrywek: Trzecia liga kobiet "Grupa Opolska "
Kolejka 1
3LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚKS UNIA II OPOLE2018-09-0215:00
4LZS PAKOSŁAWICEMKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2018-09-0215:00
2MUKS POGOŃ PRUDNIKULKS BOGDAŃCZOWICE2018-09-0215:00
1UKS SAP BRZEGLKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2018-09-0215:00
0SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
Kolejka 2
6KS UNIA II OPOLELZS PAKOSŁAWICE2018-09-0915:00
8LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICEMUKS POGOŃ PRUDNIK2018-09-0915:00
9SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEUKS SAP BRZEG2018-09-0915:00
7ULKS BOGDAŃCZOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-09-0915:00
5MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW
Kolejka 3
12LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2018-09-1615:00
13LZS PAKOSŁAWICEULKS BOGDAŃCZOWICE2018-09-1615:00
14MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW KS UNIA II OPOLE2018-09-1615:00
11MUKS POGOŃ PRUDNIKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-09-1615:00
10UKS SAP BRZEG
Kolejka 4
17LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICELZS PAKOSŁAWICE2018-09-2315:00
18SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-09-2315:00
19UKS SAP BRZEGMUKS POGOŃ PRUDNIK2018-09-2315:00
16ULKS BOGDAŃCZOWICEMKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2018-09-2315:00
15KS UNIA II OPOLE
Kolejka 5
24KS UNIA II OPOLEULKS BOGDAŃCZOWICE2018-09-3015:00
21LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚUKS SAP BRZEG2018-09-3015:00
22LZS PAKOSŁAWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-09-3015:00
23MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2018-09-3015:00
20MUKS POGOŃ PRUDNIK
Kolejka 6
26LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICEKS UNIA II OPOLE2018-10-0715:00
29MUKS POGOŃ PRUDNIKLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-10-0715:00
27SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2018-10-0715:00
28UKS SAP BRZEGLZS PAKOSŁAWICE2018-10-0715:00
25ULKS BOGDAŃCZOWICE
Kolejka 7
33KS UNIA II OPOLESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-10-1415:00
31LZS PAKOSŁAWICEMUKS POGOŃ PRUDNIK2018-10-1415:00
32MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW UKS SAP BRZEG2018-10-1415:00
34ULKS BOGDAŃCZOWICELKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2018-10-1415:00
30LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ
Kolejka 8
39LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS PAKOSŁAWICE2018-10-2114:00
38MUKS POGOŃ PRUDNIKMKS GWIAZDA PRÓSZKÓW 2018-10-2114:00
36SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEULKS BOGDAŃCZOWICE2018-10-2114:00
37UKS SAP BRZEGKS UNIA II OPOLE2018-10-2114:00
35LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE
Kolejka 9
42KS UNIA II OPOLEMUKS POGOŃ PRUDNIK2018-10-2814:00
44LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-10-2814:00
41MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-10-2814:00
43ULKS BOGDAŃCZOWICEUKS SAP BRZEG2018-10-2814:00
40LZS PAKOSŁAWICE