3 LIGA KOBIET

Tabela rozgrywek: Trzecia liga kobiet "Grupa Opolska "
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA1847152193:23
2LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE18431413170:27
3UKS SAP BRZEG1841132389:35
4LZS PAKOSŁAWICE1832102674:21
5LKS GOCZAŁKOWICE1830100835:31
6MUKS POGOŃ PRUDNIK182790947:48
7MTS KNURÓW1820621035:50
8KS UNIA II OPOLE1816511252:54
9SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE18620164:124
10LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ18310174:190
Ostatnia kolejka (18) rozgrywek: Trzecia liga kobiet "Grupa Opolska "
40LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICEMTS KNURÓW2018-05-2715:007:0
41LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS GOCZAŁKOWICE2018-05-2715:000:9
42MUKS POGOŃ PRUDNIKKS UNIA II OPOLE2018-05-2715:003:2
44SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2018-05-2715:000:3
43UKS SAP BRZEGLZS PAKOSŁAWICE2018-05-2715:003:0Walkower
Terminarz rozgrywek: Trzecia liga kobiet "Grupa Opolska "
Kolejka 1
1UKS SAP BRZEGLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-09-0311:004:4
3LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚKS UNIA II OPOLE2017-09-0314:000:14
2MUKS POGOŃ PRUDNIKLZS PAKOSŁAWICE2017-09-0314:001:3
0SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2017-09-0315:000:26
4MTS KNURÓWLKS GOCZAŁKOWICE2017-09-3014:001:2
Kolejka 2
7LZS PAKOSŁAWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-09-0911:0011:0
6KS UNIA II OPOLEMTS KNURÓW2017-09-0915:002:1
8LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAMUKS POGOŃ PRUDNIK2017-09-1013:007:2
5LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICELKS GOCZAŁKOWICE2017-09-1014:008:0
9SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEUKS SAP BRZEG2017-09-1014:000:14
Kolejka 3
12LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-09-1613:000:16
10UKS SAP BRZEGLKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2017-09-1711:001:5
14LKS GOCZAŁKOWICEKS UNIA II OPOLE2017-09-1714:001:0
11MUKS POGOŃ PRUDNIKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-09-1714:008:0
13MTS KNURÓWLZS PAKOSŁAWICE2017-09-1715:300:2
Kolejka 4
17LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAMTS KNURÓW2017-09-2411:304:1
15LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICEKS UNIA II OPOLE2017-09-2414:006:2
18SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-09-2414:003:0
19UKS SAP BRZEGMUKS POGOŃ PRUDNIK2017-09-2414:007:0
16LZS PAKOSŁAWICELKS GOCZAŁKOWICE2017-09-2416:000:1
Kolejka 5
20MUKS POGOŃ PRUDNIKLKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2017-10-0711:004:1
24KS UNIA II OPOLELZS PAKOSŁAWICE2017-10-0814:000:0
23LKS GOCZAŁKOWICELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-10-0814:002:4
21LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚUKS SAP BRZEG2017-10-0814:000:13
22MTS KNURÓWSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-10-0814:008:0
Kolejka 6
26LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAKS UNIA II OPOLE2017-10-1514:001:0
25LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICELZS PAKOSŁAWICE2017-10-1514:000:7
29MUKS POGOŃ PRUDNIKLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-10-1514:009:0
27SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS GOCZAŁKOWICE2017-10-1514:000:2
28UKS SAP BRZEGMTS KNURÓW2017-10-1514:006:0
Kolejka 7
33KS UNIA II OPOLESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-10-2214:0010:0
32LKS GOCZAŁKOWICEUKS SAP BRZEG2017-10-2214:000:2
30LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2017-10-2214:000:30
34LZS PAKOSŁAWICELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-10-2214:001:3
31MTS KNURÓWMUKS POGOŃ PRUDNIK2017-10-2214:001:3
Kolejka 8
38MUKS POGOŃ PRUDNIKLKS GOCZAŁKOWICE2017-10-2813:003:0
37UKS SAP BRZEGKS UNIA II OPOLE2017-10-2814:002:1
35LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-10-2913:008:1
36SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS PAKOSŁAWICE2017-10-2913:000:16
39LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚMTS KNURÓW2017-11-1111:000:7
Kolejka 9
42KS UNIA II OPOLEMUKS POGOŃ PRUDNIK2017-11-0513:003:4
41LKS GOCZAŁKOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-11-0513:006:1
44LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-11-0513:009:0
43LZS PAKOSŁAWICEUKS SAP BRZEG2017-11-0513:003:4
40MTS KNURÓWLKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2017-11-0515:000:10
Kolejka 10
0LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-03-2514:3010:0
3KS UNIA II OPOLELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-03-2515:0011:0
2LZS PAKOSŁAWICEMUKS POGOŃ PRUDNIK2018-03-2515:002:0
1LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAUKS SAP BRZEG2018-03-2516:005:0
4LKS GOCZAŁKOWICEMTS KNURÓW2018-05-0918:152:1
Kolejka 11
7LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS PAKOSŁAWICE2018-04-0711:000:10
8MUKS POGOŃ PRUDNIKLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2018-04-0715:001:2
5LKS GOCZAŁKOWICELKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2018-04-0815:003:2
6MTS KNURÓWKS UNIA II OPOLE2018-04-0815:003:2
9UKS SAP BRZEGSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-04-0815:005:0
Kolejka 12
13LZS PAKOSŁAWICEMTS KNURÓW2018-04-1511:002:2
12LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-04-1513:0013:0
14KS UNIA II OPOLELKS GOCZAŁKOWICE2018-04-1515:000:2
10LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICEUKS SAP BRZEG2018-04-1515:0012:3
11SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMUKS POGOŃ PRUDNIK2018-04-1515:000:3
Kolejka 13
17MTS KNURÓWLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2018-04-2115:000:6
19MUKS POGOŃ PRUDNIKUKS SAP BRZEG2018-04-2115:002:3
15KS UNIA II OPOLELKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2018-04-2215:000:9
16LKS GOCZAŁKOWICELZS PAKOSŁAWICE2018-04-2215:000:2
18LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-04-2215:002:0
Kolejka 14
23LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALKS GOCZAŁKOWICE2018-04-2815:003:1
24LZS PAKOSŁAWICEKS UNIA II OPOLE2018-04-2817:008:2
20LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICEMUKS POGOŃ PRUDNIK2018-04-2915:0011:1
22SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMTS KNURÓW2018-04-2915:000:2
21UKS SAP BRZEGLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-04-2915:0012:0
Kolejka 15
28MTS KNURÓWUKS SAP BRZEG2018-05-0515:001:1
26KS UNIA II OPOLELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2018-05-0516:001:8
27LKS GOCZAŁKOWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-05-0615:000:1
29LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚMUKS POGOŃ PRUDNIK2018-05-0615:000:2
25LZS PAKOSŁAWICELKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2018-05-0615:002:3
Kolejka 16
31MUKS POGOŃ PRUDNIKMTS KNURÓW2018-05-1215:001:3
34LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALZS PAKOSŁAWICE2018-05-1315:002:0
30LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-05-1315:0020:1
33SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS UNIA II OPOLE2018-05-1315:000:1
32UKS SAP BRZEGLKS GOCZAŁKOWICE2018-05-1315:003:1
Kolejka 17
38LKS GOCZAŁKOWICEMUKS POGOŃ PRUDNIK2018-05-2015:003:0
35LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE2018-05-2015:002:2
36LZS PAKOSŁAWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-05-2015:005:0
39MTS KNURÓWLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-05-2015:004:0
37KS UNIA II OPOLEUKS SAP BRZEG2018-05-2017:001:6
Kolejka 18
40LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICEMTS KNURÓW2018-05-2715:007:0
41LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS GOCZAŁKOWICE2018-05-2715:000:9
42MUKS POGOŃ PRUDNIKKS UNIA II OPOLE2018-05-2715:003:2
44SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2018-05-2715:000:3
43UKS SAP BRZEGLZS PAKOSŁAWICE2018-05-2715:003:0