4 LIGA OPOLSKA

Sponsorem rozgrywek 4 Ligi jest:    

Tabela rozgrywek: IV Liga
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS POLONIA GŁUBCZYCE102581130:14
2KS MAŁAPANEW OZIMEK102264025:13
3NKS START NAMYSŁÓW102264011:3
4LZS STAROWICE DOLNE101954118:12
5KS POLONIA NYSA101644218:10
6LZS SWORNICA CZARNOWĄSY101651412:12
7LKS SKALNIK GRACZE101644210:6
8SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE101442417:11
9KS UNIA KRAPKOWICE101442417:17
10OKS OLESNO101341516:15
11MKS GOGOLIN101031615:21
12TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE101031612:15
13SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI10930717:27
14MKS POGOŃ PRUDNIK10721713:27
15LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE10721718:31
16LZS VICTORIA CHRÓŚCICE10411813:28
Ostatnia kolejka (10) rozgrywek: IV Liga
73LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-10-1315:001:3
74MKS GOGOLINLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-10-1315:002:4
75LKS SKALNIK GRACZESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-10-1313:002:1
76OKS OLESNOLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-10-1315:004:0
77KS POLONIA GŁUBCZYCELZS STAROWICE DOLNE2018-10-1315:003:1
78SKF TOR DOBRZEŃ WIELKITS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-10-1315:002:1
79MKS POGOŃ PRUDNIKKS UNIA KRAPKOWICE2018-10-1315:004:1
80NKS START NAMYSŁÓWKS POLONIA NYSA2018-10-1315:000:0
Terminarz rozgrywek: IV Liga
Kolejka 1
1OKS OLESNOLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2018-08-1117:004:1
2KS POLONIA GŁUBCZYCELKS SKALNIK GRACZE2018-08-1117:000:0
3SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIMKS GOGOLIN2018-08-1118:001:3
4MKS POGOŃ PRUDNIKKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-08-1117:000:1
5NKS START NAMYSŁÓWLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-08-1117:001:0
6KS POLONIA NYSASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-08-1117:000:1
7KS UNIA KRAPKOWICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-08-1117:001:0
8TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS STAROWICE DOLNE2018-08-1117:001:3
Kolejka 2
9LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS STAROWICE DOLNE2018-08-1817:001:4
10LZS SWORNICA CZARNOWĄSYTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-08-1817:001:0
11SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS UNIA KRAPKOWICE2018-08-1817:001:1
12LZS VICTORIA CHRÓŚCICEKS POLONIA NYSA2018-08-1817:001:1
13KS MAŁAPANEW OZIMEKNKS START NAMYSŁÓW2018-08-1817:001:1
14MKS GOGOLINMKS POGOŃ PRUDNIK2018-08-1917:002:0
15LKS SKALNIK GRACZESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-08-1813:002:0
16OKS OLESNOKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-08-1817:002:3
Kolejka 3
17KS POLONIA GŁUBCZYCELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2018-08-2517:008:3
18OKS OLESNOSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-08-2517:002:0
19MKS POGOŃ PRUDNIKLKS SKALNIK GRACZE2018-08-2517:001:3
20NKS START NAMYSŁÓWMKS GOGOLIN2018-08-2513:002:1
21KS POLONIA NYSAKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-08-2517:001:1
22KS UNIA KRAPKOWICELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-08-2517:002:1
23TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-08-2517:001:0
24LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS STAROWICE DOLNE2018-08-2517:001:1
Kolejka 4
25LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-09-0117:000:2
26SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS STAROWICE DOLNE2018-09-0117:000:1
27LZS VICTORIA CHRÓŚCICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-09-0117:001:3
28KS MAŁAPANEW OZIMEKKS UNIA KRAPKOWICE2018-09-0117:003:1
29MKS GOGOLINKS POLONIA NYSA2018-09-0117:001:1
30LKS SKALNIK GRACZENKS START NAMYSŁÓW2018-09-0113:000:0
31OKS OLESNOMKS POGOŃ PRUDNIK2018-09-0117:001:0
32KS POLONIA GŁUBCZYCESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-09-0117:004:2
Kolejka 5
33SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2018-09-0816:000:4
34MKS POGOŃ PRUDNIKKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-09-0816:001:4
35OKS OLESNONKS START NAMYSŁÓW2018-09-0816:000:1
36KS POLONIA NYSALKS SKALNIK GRACZE2018-09-0816:001:0
37KS UNIA KRAPKOWICEMKS GOGOLIN2018-09-0816:005:2
38TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-09-0814:002:2
39LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS STAROWICE DOLNE2018-09-0816:001:2
40LZS SWORNICA CZARNOWĄSYSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-09-0816:000:2
Kolejka 6
41LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-09-1516:003:3
42LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-09-1516:001:3
43LZS STAROWICE DOLNEKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-09-1511:002:2
44MKS GOGOLINTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-09-1516:003:1
45LKS SKALNIK GRACZEKS UNIA KRAPKOWICE2018-09-1513:000:0
46OKS OLESNOKS POLONIA NYSA2018-09-1516:001:4
47KS POLONIA GŁUBCZYCENKS START NAMYSŁÓW2018-09-1516:000:1
48SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIMKS POGOŃ PRUDNIK2018-09-1516:007:4
Kolejka 7
49MKS POGOŃ PRUDNIKLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2018-09-2216:003:2
50NKS START NAMYSŁÓWSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-09-2216:003:1
51KS POLONIA NYSAKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-09-2216:002:4
52OKS OLESNOKS UNIA KRAPKOWICE2018-09-2216:001:3
53TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELKS SKALNIK GRACZE2018-09-2216:000:1
54MKS GOGOLINLZS STAROWICE DOLNE2018-09-2216:000:1
55LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-09-2216:001:2
56SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-09-2216:004:0
Kolejka 8
57LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-09-2915:003:2
58KS MAŁAPANEW OZIMEKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-09-2915:003:2
59MKS GOGOLINLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-09-2915:001:3
60LKS SKALNIK GRACZELZS STAROWICE DOLNE2018-09-2913:002:2
61OKS OLESNOTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-09-2913:000:2
62KS POLONIA GŁUBCZYCEKS UNIA KRAPKOWICE2018-09-2915:002:1
63SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS POLONIA NYSA2018-09-2915:001:2
64MKS POGOŃ PRUDNIKNKS START NAMYSŁÓW2018-09-2915:000:0
Kolejka 9
65NKS START NAMYSŁÓWLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2018-10-0615:002:0
66KS POLONIA NYSAMKS POGOŃ PRUDNIK2018-10-0615:006:0
67KS UNIA KRAPKOWICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-10-0615:002:3
68TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-10-0615:001:2
69OKS OLESNOLZS STAROWICE DOLNE2018-10-0615:001:1
70LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLKS SKALNIK GRACZE2018-10-0615:001:0
71SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMKS GOGOLIN2018-10-0615:003:0
72LZS VICTORIA CHRÓŚCICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-10-0613:002:7
Kolejka 10
73LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-10-1315:001:3
74MKS GOGOLINLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-10-1315:002:4
75LKS SKALNIK GRACZESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-10-1313:002:1
76OKS OLESNOLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-10-1315:004:0
77KS POLONIA GŁUBCZYCELZS STAROWICE DOLNE2018-10-1315:003:1
78SKF TOR DOBRZEŃ WIELKITS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-10-1315:002:1
79MKS POGOŃ PRUDNIKKS UNIA KRAPKOWICE2018-10-1315:004:1
80NKS START NAMYSŁÓWKS POLONIA NYSA2018-10-1315:000:0
Kolejka 11
81KS POLONIA NYSALKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2018-10-2014:00
82KS UNIA KRAPKOWICENKS START NAMYSŁÓW2018-10-2014:00
83TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS POGOŃ PRUDNIK2018-10-2014:00
84SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS STAROWICE DOLNE2018-10-2014:00
85LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-10-2014:00
86OKS OLESNOSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-10-2014:00
87LZS VICTORIA CHRÓŚCICELKS SKALNIK GRACZE2018-10-2014:00
88KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS GOGOLIN2018-10-2014:00
Kolejka 12
89LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEMKS GOGOLIN2018-10-2714:00
90LKS SKALNIK GRACZEKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-10-2713:00
91OKS OLESNOLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-10-2714:00
92KS POLONIA GŁUBCZYCESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-10-2714:00
93SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-10-2714:00
94MKS POGOŃ PRUDNIKLZS STAROWICE DOLNE2018-10-2714:00
95NKS START NAMYSŁÓWTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-10-2714:30
96KS POLONIA NYSAKS UNIA KRAPKOWICE2018-10-2714:00
Kolejka 13
97KS UNIA KRAPKOWICELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2018-11-0313:00
98TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS POLONIA NYSA2018-11-0313:00
99LZS STAROWICE DOLNENKS START NAMYSŁÓW2018-11-0313:00
100LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMKS POGOŃ PRUDNIK2018-11-0313:00
101SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-11-0313:00
102LZS VICTORIA CHRÓŚCICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-11-0313:00
103OKS OLESNOKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-11-0313:00
104MKS GOGOLINLKS SKALNIK GRACZE2018-11-0313:00
Kolejka 14
105LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELKS SKALNIK GRACZE2018-11-1013:00
106OKS OLESNOMKS GOGOLIN2018-11-1013:00
107KS POLONIA GŁUBCZYCEKS MAŁAPANEW OZIMEK2018-11-1013:00
108SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS VICTORIA CHRÓŚCICE2018-11-1013:00
109MKS POGOŃ PRUDNIKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2018-11-1013:00
110NKS START NAMYSŁÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2018-11-1013:00
111KS POLONIA NYSALZS STAROWICE DOLNE2018-11-1013:00
112KS UNIA KRAPKOWICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-11-1013:00
Kolejka 15
113TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2018-11-1713:00
114KS UNIA KRAPKOWICELZS STAROWICE DOLNE2018-11-1713:00
115LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA NYSA2018-11-1713:00
116SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIENKS START NAMYSŁÓW2018-11-1713:00
117LZS VICTORIA CHRÓŚCICEMKS POGOŃ PRUDNIK2018-11-1713:00
118KS MAŁAPANEW OZIMEKSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2018-11-1713:00
119MKS GOGOLINKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-11-1713:00
120OKS OLESNOLKS SKALNIK GRACZE2018-11-1713:00

KS KRAPKOWICE

Rok założenia: 2014
Barwy klubowe: żółto-niebieskie
Adres email: krapkowice.ks@pilkaopolska.pl
Telefon: 668 285 672
Stadion: 1 500 miejsc (400 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 99 m x 68 m

KS POLONIA GŁUBCZYCE

Rok założenia: 1945
Barwy klubowe: niebiesko – biało – czerwone
Adres email: glubczyce.polonia@pilkaopolska.pl
Telefon: 608298298

KS MAŁAPANEW OZIMEK

Rok założenia: 1946
Barwy klubowe: pomarańczowo-czarne
Adres email: ozimek.ksmalapanew@pilkaopolska.pl
Telefon: 662684955
Stadion: 5 000 miejsc (625 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 100 m x 78 m

KS POLONIA NYSA

Rok założenia: 1946
Barwy klubowe: czerwono-biało-niebieskie
Adres email: nysa.kspolonia@pilkaopolska.pl
Telefon: 600 390 817
Stadion: 3 500 miejsc (2 500 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 104 m x 68 m

SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI

Rok założenia:
Barwy klubowe:
Adres email: dobrzenwielki.skftor@pilkaopolska.pl
Telefon: 502035453
Stadion:

LZS VICTORIA CHRÓŚCICE

Rok założenia:
Barwy klubowe:
Adres email: chroscice.lzs@pilkaopolska.pl
Telefon: 512474084
Stadion:

MKS POGOŃ PRUDNIK

Rok założenia:
Barwy klubowe:
Adres email: prudnik.mkspogon@pilkaopolska.pl
Telefon: 609263194
Stadion:

LKS SKALNIK GRACZE

Rok założenia: 1953
Barwy klubowe: zielono-czarno-żółte
Adres email: gracze.lksskalnik@pilkaopolska.pl
Telefon: 509 181 040
Stadion: 1 000 miejsc (800 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 106 m x 64 m

LZS STAROWICE DOLNE

Rok założenia: 2002
Barwy klubowe: niebiesko-czerwone
Adres email: starowicedolne.lzs@pilkaopolska.pl
Telefon: 728 342 079
Stadion: 450 miejsc (400 siedzących) / oświetlenie – brak

LZS SWORNICA CZARNOWĄSY

Rok założenia: 1946
Barwy klubowe: biało-niebieskie
Adres email: czarnowasy.lzsswornica@pilkaopolska.pl
Telefon: 501 036 023
Stadion: 800 miejsc (400 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 105 m x 70 m

MKS GOGOLIN

Rok założenia: 1947
Barwy klubowe: żółto-czarne
Adres email: gogolin.mks@pilkaopolska.pl
Telefon: 606 313 099
Stadion: 1 600 miejsc (600 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 103 m x 64 m

NKS START NAMYSŁÓW

Rok założenia: 1952
Barwy klubowe: czerwono-czarne
Adres email: namyslow.nksstart@pilkaopolska.pl
Telefon: 661 649 714
Stadion: 2 280 miejsc (1 980 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 100 m x 64 m

OKS OLESNO

Rok założenia: 1991
Barwy klubowe: żółto-niebieskie
Adres email: olesno.oks@pilkaopolska.pl
Telefon: 697 503 508
Stadion: 1000 miejsc (400 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 103 m x 64 m

SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE

Rok założenia: 2002
Barwy klubowe: niebiesko-białe
Adres email: strzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl
Telefon: 607276831
Stadion: 1 200 miejsc siedzących
rozmiary boiska
105 m x 64 m

TS CHEMIK K-KOŹLE

Rok założenia: 1947
Barwy klubowe: niebiesko-biało-czerwone
Adres email: kkozle.tschemik@pilkaopolska.pl
Telefon: 695 429 227
Stadion: 3000 miejsc (1700 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 105 m x 68 m

LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE

Rok założenia:
Barwy klubowe:
Adres email: wiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl
Telefon: 668212733
Stadion: