4 LIGA OPOLSKA

Sponsorem rozgrywek 4 Ligi jest:    

Tabela rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS POLONIA NYSA1545150052:8
2LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE1533103233:14
3KS MAŁAPANEW OZIMEK1533110442:18
4LZS AGROPLON GŁUSZYNA1532102338:12
5KS UNIA KRAPKOWICE1530100534:20
6MKS GOGOLIN152891522:24
7KS POLONIA GŁUBCZYCE152682545:26
8TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE152372623:23
9LKS SKALNIK GRACZE152271727:26
10SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE151961825:34
11GKS GŁUCHOŁAZY151860925:36
12LZS SKOROGOSZCZ1511321022:37
13NKS START NAMYSŁÓW151031119:36
14MKS POGOŃ PRUDNIK158221115:51
15LZS SWORNICA CZARNOWĄSY157211214:37
16OKS OLESNO155121218:42
Ostatnia kolejka (15) rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
113NKS START NAMYSŁÓWLZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-11-1613:000:7
114LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEOKS OLESNO2019-11-1613:003:1
115SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA NYSA2019-11-1613:000:4
116KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS POGOŃ PRUDNIK2019-11-1611:008:1
117LZS SWORNICA CZARNOWĄSYGKS GŁUCHOŁAZY2019-11-1613:000:1
118KS POLONIA GŁUBCZYCELKS SKALNIK GRACZE2019-11-1613:003:2
119MKS GOGOLINLZS SKOROGOSZCZ2019-11-1613:003:2
120KS UNIA KRAPKOWICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-11-1613:000:1
Terminarz rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
Kolejka 1
1TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-08-1017:000:2
2LZS SKOROGOSZCZKS UNIA KRAPKOWICE2019-08-1017:003:1
3LKS SKALNIK GRACZEMKS GOGOLIN2019-08-1013:000:1
4GKS GŁUCHOŁAZYKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-08-1017:000:3
5MKS POGOŃ PRUDNIKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-08-1017:000:3
6KS POLONIA NYSAKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-08-1017:002:1
7LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-08-1011:003:2
8NKS START NAMYSŁÓWOKS OLESNO2019-08-1017:001:1
Kolejka 2
9LZS AGROPLON GŁUSZYNAOKS OLESNO2019-08-1717:004:0
10SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIENKS START NAMYSŁÓW2019-08-1717:003:1
11KS MAŁAPANEW OZIMEKLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2019-08-1717:000:2
12LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA NYSA2019-08-1717:000:3
13KS POLONIA GŁUBCZYCEMKS POGOŃ PRUDNIK2019-08-1717:008:0
14MKS GOGOLINGKS GŁUCHOŁAZY2019-08-1717:001:0
15KS UNIA KRAPKOWICELKS SKALNIK GRACZE2019-08-1717:002:1
16TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS SKOROGOSZCZ2019-08-1713:003:2
Kolejka 3
17LZS SKOROGOSZCZLZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-08-2412:000:5
18LKS SKALNIK GRACZETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-08-2413:003:0
19GKS GŁUCHOŁAZYKS UNIA KRAPKOWICE2019-08-2417:001:8
20MKS POGOŃ PRUDNIKMKS GOGOLIN2019-08-2417:001:5
21KS POLONIA NYSAKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-08-2417:004:0
22LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-08-2417:001:0
23NKS START NAMYSŁÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-08-2417:000:2
24SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEOKS OLESNO2019-08-2417:000:3
Kolejka 4
25LZS AGROPLON GŁUSZYNASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-08-3117:002:1
26KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS OLESNO2019-08-3117:003:2
27LZS SWORNICA CZARNOWĄSYNKS START NAMYSŁÓW2019-08-3117:002:1
28KS POLONIA GŁUBCZYCELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2019-08-3117:001:4
29MKS GOGOLINKS POLONIA NYSA2019-08-3117:001:6
30KS UNIA KRAPKOWICEMKS POGOŃ PRUDNIK2019-08-3117:006:1
31TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEGKS GŁUCHOŁAZY2019-08-3117:001:3
32LZS SKOROGOSZCZLKS SKALNIK GRACZE2019-09-0114:000:2
Kolejka 5
33LKS SKALNIK GRACZELZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-09-0713:001:2
34GKS GŁUCHOŁAZYLZS SKOROGOSZCZ2019-09-0716:003:2
35MKS POGOŃ PRUDNIKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-09-0716:001:0
36KS POLONIA NYSAKS UNIA KRAPKOWICE2019-09-0716:004:1
37LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEMKS GOGOLIN2019-09-0716:001:1
38NKS START NAMYSŁÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-09-0816:001:3
39LZS SWORNICA CZARNOWĄSYOKS OLESNO2019-09-0716:002:2
40SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-09-0716:002:3
Kolejka 6
41LZS AGROPLON GŁUSZYNAKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-09-1416:001:2
42LZS SWORNICA CZARNOWĄSYSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-09-1416:002:3
43KS POLONIA GŁUBCZYCEOKS OLESNO2019-09-1416:305:0
44MKS GOGOLINNKS START NAMYSŁÓW2019-09-1416:001:0
45KS UNIA KRAPKOWICELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2019-09-1416:001:0
46TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS POLONIA NYSA2019-09-1416:002:5
47LZS SKOROGOSZCZMKS POGOŃ PRUDNIK2019-09-1411:003:3
48LKS SKALNIK GRACZEGKS GŁUCHOŁAZY2019-09-1413:004:1
Kolejka 7
49GKS GŁUCHOŁAZYLZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-09-2116:001:2
50MKS POGOŃ PRUDNIKLKS SKALNIK GRACZE2019-09-2116:002:2
51KS POLONIA NYSALZS SKOROGOSZCZ2019-09-2116:004:2
52LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-09-2116:000:0
53NKS START NAMYSŁÓWKS UNIA KRAPKOWICE2019-09-2116:000:4
54MKS GOGOLINOKS OLESNO2019-09-2116:002:1
55SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-09-2116:001:5
56KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-09-2116:004:0
Kolejka 8
57LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-09-2815:003:1
58KS POLONIA GŁUBCZYCEKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-09-2815:005:2
59MKS GOGOLINSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-09-2815:001:2
60KS UNIA KRAPKOWICEOKS OLESNO2019-09-2815:003:1
61TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLENKS START NAMYSŁÓW2019-09-2815:003:0
62LZS SKOROGOSZCZLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2019-09-2815:000:4
63LKS SKALNIK GRACZEKS POLONIA NYSA2019-09-2813:000:2
64GKS GŁUCHOŁAZYMKS POGOŃ PRUDNIK2019-09-2815:002:0
Kolejka 9
65MKS POGOŃ PRUDNIKLZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-10-0515:000:4
66KS POLONIA NYSAGKS GŁUCHOŁAZY2019-10-0515:005:1
67LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELKS SKALNIK GRACZE2019-10-0515:005:0
68NKS START NAMYSŁÓWLZS SKOROGOSZCZ2019-10-0515:001:0
69TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEOKS OLESNO2019-10-0515:005:2
70SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS UNIA KRAPKOWICE2019-10-0515:005:2
71KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS GOGOLIN2019-10-0515:004:0
72LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-10-0515:002:6
Kolejka 10
73LZS AGROPLON GŁUSZYNAKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-10-1215:001:1
74MKS GOGOLINLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-10-1215:003:1
75KS UNIA KRAPKOWICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-10-1215:001:0
76TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-10-1215:001:1
77LZS SKOROGOSZCZOKS OLESNO2019-10-1315:002:0
78LKS SKALNIK GRACZENKS START NAMYSŁÓW2019-10-1213:002:0
79GKS GŁUCHOŁAZYLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2019-10-1215:002:4
80MKS POGOŃ PRUDNIKKS POLONIA NYSA2019-10-1215:000:2
Kolejka 11
81KS POLONIA NYSALZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-10-1914:002:0
82LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEMKS POGOŃ PRUDNIK2019-10-1914:003:2
83NKS START NAMYSŁÓWGKS GŁUCHOŁAZY2019-10-1914:003:2
84LKS SKALNIK GRACZEOKS OLESNO2019-09-1117:003:2
85SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS SKOROGOSZCZ2019-10-1914:002:1
86KS MAŁAPANEW OZIMEKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-10-1914:003:0
87LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS UNIA KRAPKOWICE2019-10-1914:000:1
88KS POLONIA GŁUBCZYCEMKS GOGOLIN2019-10-1914:001:2
Kolejka 12
89LZS AGROPLON GŁUSZYNAMKS GOGOLIN2019-10-2614:003:0
90KS UNIA KRAPKOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-10-2614:002:1
91TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-10-2614:002:0
92LZS SKOROGOSZCZKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-10-2714:001:3
93LKS SKALNIK GRACZESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-10-2613:002:1
94GKS GŁUCHOŁAZYOKS OLESNO2019-10-2614:004:1
95MKS POGOŃ PRUDNIKNKS START NAMYSŁÓW2019-10-2614:000:1
96KS POLONIA NYSALKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2019-10-2614:003:0
Kolejka 13
97LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-11-0211:001:1
98NKS START NAMYSŁÓWKS POLONIA NYSA2019-11-0213:000:4
99MKS POGOŃ PRUDNIKOKS OLESNO2019-11-0213:003:2
100SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEGKS GŁUCHOŁAZY2019-11-0213:000:3
101KS MAŁAPANEW OZIMEKLKS SKALNIK GRACZE2019-11-0313:005:0
102LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS SKOROGOSZCZ2019-11-0211:001:2
103KS POLONIA GŁUBCZYCETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-11-0213:001:3
104MKS GOGOLINKS UNIA KRAPKOWICE2019-11-0213:001:0
Kolejka 14
105LZS AGROPLON GŁUSZYNAKS UNIA KRAPKOWICE2019-11-0913:001:2
106TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS GOGOLIN2019-11-0913:002:0
107LZS SKOROGOSZCZKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-11-0913:002:2
108LKS SKALNIK GRACZELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-11-0913:005:0
109GKS GŁUCHOŁAZYKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-11-0913:001:2
110MKS POGOŃ PRUDNIKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-11-0913:001:2
111KS POLONIA NYSAOKS OLESNO2019-11-0913:002:0
112LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCENKS START NAMYSŁÓW2019-11-0913:002:0
Kolejka 15
113NKS START NAMYSŁÓWLZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-11-1613:000:7
114LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEOKS OLESNO2019-11-1613:003:1
115SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA NYSA2019-11-1613:000:4
116KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS POGOŃ PRUDNIK2019-11-1611:008:1
117LZS SWORNICA CZARNOWĄSYGKS GŁUCHOŁAZY2019-11-1613:000:1
118KS POLONIA GŁUBCZYCELKS SKALNIK GRACZE2019-11-1613:003:2
119MKS GOGOLINLZS SKOROGOSZCZ2019-11-1613:003:2
120KS UNIA KRAPKOWICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-11-1613:000:1
Kolejka 16
1LZS AGROPLON GŁUSZYNATS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-03-0715:00
2KS UNIA KRAPKOWICELZS SKOROGOSZCZ2020-03-0715:00
3MKS GOGOLINLKS SKALNIK GRACZE2020-03-0715:00
4KS POLONIA GŁUBCZYCEGKS GŁUCHOŁAZY2020-03-0715:00
5LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMKS POGOŃ PRUDNIK2020-03-0715:00
6KS MAŁAPANEW OZIMEKKS POLONIA NYSA2020-03-0715:00
7SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-03-0715:00
8OKS OLESNONKS START NAMYSŁÓW2020-03-0715:00
Kolejka 17
9OKS OLESNOLZS AGROPLON GŁUSZYNA2020-03-1415:00
10NKS START NAMYSŁÓWSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-03-1415:00
11LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-03-1415:00
12KS POLONIA NYSALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-03-1415:00
13MKS POGOŃ PRUDNIKKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-03-1415:00
14GKS GŁUCHOŁAZYMKS GOGOLIN2020-03-1415:00
15LKS SKALNIK GRACZEKS UNIA KRAPKOWICE2020-03-1415:00
16LZS SKOROGOSZCZTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-03-1415:00
Kolejka 18
17LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS SKOROGOSZCZ2020-03-2115:00
18TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELKS SKALNIK GRACZE2020-03-2115:00
19KS UNIA KRAPKOWICEGKS GŁUCHOŁAZY2020-03-2115:00
20MKS GOGOLINMKS POGOŃ PRUDNIK2020-03-2115:00
21KS POLONIA GŁUBCZYCEKS POLONIA NYSA2020-03-2115:00
22LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-03-2115:00
23KS MAŁAPANEW OZIMEKNKS START NAMYSŁÓW2020-03-2115:00
24OKS OLESNOSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-03-2115:00
Kolejka 19
25SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS AGROPLON GŁUSZYNA2020-03-2815:30
26OKS OLESNOKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-03-2815:30
27NKS START NAMYSŁÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-03-2815:30
28LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-03-2815:30
29KS POLONIA NYSAMKS GOGOLIN2020-03-2815:30
30MKS POGOŃ PRUDNIKKS UNIA KRAPKOWICE2020-03-2815:30
31GKS GŁUCHOŁAZYTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-03-2815:30
32LKS SKALNIK GRACZELZS SKOROGOSZCZ2020-03-2815:30
Kolejka 20
33LZS AGROPLON GŁUSZYNALKS SKALNIK GRACZE2020-04-0416:00
34LZS SKOROGOSZCZGKS GŁUCHOŁAZY2020-04-0416:00
35TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS POGOŃ PRUDNIK2020-04-0416:00
36KS UNIA KRAPKOWICEKS POLONIA NYSA2020-04-0416:00
37MKS GOGOLINLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-04-0416:00
38KS POLONIA GŁUBCZYCENKS START NAMYSŁÓW2020-04-0416:00
39OKS OLESNOLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-04-0416:00
40KS MAŁAPANEW OZIMEKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-04-0416:00
Kolejka 21
41KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS AGROPLON GŁUSZYNA2020-04-1113:00
42SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-04-1113:00
43OKS OLESNOKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-04-1113:00
44NKS START NAMYSŁÓWMKS GOGOLIN2020-04-1113:00
45LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS UNIA KRAPKOWICE2020-04-1113:00
46KS POLONIA NYSATS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-04-1113:00
47MKS POGOŃ PRUDNIKLZS SKOROGOSZCZ2020-04-1113:00
48GKS GŁUCHOŁAZYLKS SKALNIK GRACZE2020-04-1113:00
Kolejka 22
49LZS AGROPLON GŁUSZYNAGKS GŁUCHOŁAZY2020-04-1816:30
50LKS SKALNIK GRACZEMKS POGOŃ PRUDNIK2020-04-1816:30
51LZS SKOROGOSZCZKS POLONIA NYSA2020-04-1816:30
52TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-04-1816:30
53KS UNIA KRAPKOWICENKS START NAMYSŁÓW2020-04-1816:30
54OKS OLESNOMKS GOGOLIN2020-04-1816:30
55KS POLONIA GŁUBCZYCESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-04-1816:30
56LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-04-1816:30
Kolejka 23
57LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS AGROPLON GŁUSZYNA2020-04-2517:00
58KS MAŁAPANEW OZIMEKKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-04-2517:00
59SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMKS GOGOLIN2020-04-2517:00
60OKS OLESNOKS UNIA KRAPKOWICE2020-04-2517:00
61NKS START NAMYSŁÓWTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-04-2517:00
62LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS SKOROGOSZCZ2020-04-2517:00
63KS POLONIA NYSALKS SKALNIK GRACZE2020-04-2517:00
64MKS POGOŃ PRUDNIKGKS GŁUCHOŁAZY2020-04-2517:00
Kolejka 24
65LZS AGROPLON GŁUSZYNAMKS POGOŃ PRUDNIK2020-05-0114:00
66GKS GŁUCHOŁAZYKS POLONIA NYSA2020-05-0114:00
67LKS SKALNIK GRACZELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-05-0114:00
68LZS SKOROGOSZCZNKS START NAMYSŁÓW2020-05-0114:00
69OKS OLESNOTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-05-0114:00
70KS UNIA KRAPKOWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-05-0114:00
71MKS GOGOLINKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-05-0114:00
72KS POLONIA GŁUBCZYCELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-05-0114:00
Kolejka 25
73KS POLONIA GŁUBCZYCELZS AGROPLON GŁUSZYNA2020-05-0917:00
74LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMKS GOGOLIN2020-05-0917:00
75KS MAŁAPANEW OZIMEKKS UNIA KRAPKOWICE2020-05-0917:00
76SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-05-0917:00
77OKS OLESNOLZS SKOROGOSZCZ2020-05-0917:00
78NKS START NAMYSŁÓWLKS SKALNIK GRACZE2020-05-0917:00
79LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEGKS GŁUCHOŁAZY2020-05-0917:00
80KS POLONIA NYSAMKS POGOŃ PRUDNIK2020-05-0917:00
Kolejka 26
81LZS AGROPLON GŁUSZYNAKS POLONIA NYSA2020-05-1617:00
82MKS POGOŃ PRUDNIKLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-05-1617:00
83GKS GŁUCHOŁAZYNKS START NAMYSŁÓW2020-05-1617:00
84OKS OLESNOLKS SKALNIK GRACZE2020-05-1617:00
85LZS SKOROGOSZCZSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-05-1617:00
86TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-05-1617:00
87KS UNIA KRAPKOWICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-05-1617:00
88MKS GOGOLINKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-05-1617:00
Kolejka 27
89MKS GOGOLINLZS AGROPLON GŁUSZYNA2020-05-2317:00
90KS POLONIA GŁUBCZYCEKS UNIA KRAPKOWICE2020-05-2317:00
91LZS SWORNICA CZARNOWĄSYTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-05-2317:00
92KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS SKOROGOSZCZ2020-05-2317:00
93SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS SKALNIK GRACZE2020-05-2317:00
94OKS OLESNOGKS GŁUCHOŁAZY2020-05-2317:00
95NKS START NAMYSŁÓWMKS POGOŃ PRUDNIK2020-05-2317:00
96LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS POLONIA NYSA2020-05-2317:00
Kolejka 28
97LZS AGROPLON GŁUSZYNALKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-05-3017:00
98KS POLONIA NYSANKS START NAMYSŁÓW2020-05-3017:00
99OKS OLESNOMKS POGOŃ PRUDNIK2020-05-3017:00
100GKS GŁUCHOŁAZYSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-05-3017:00
101LKS SKALNIK GRACZEKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-05-3017:00
102LZS SKOROGOSZCZLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-05-3017:00
103TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-05-3017:00
104KS UNIA KRAPKOWICEMKS GOGOLIN2020-05-3017:00
Kolejka 29
105KS UNIA KRAPKOWICELZS AGROPLON GŁUSZYNA2020-06-0617:00
106MKS GOGOLINTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-06-0617:00
107KS POLONIA GŁUBCZYCELZS SKOROGOSZCZ2020-06-0617:00
108LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLKS SKALNIK GRACZE2020-06-0617:00
109KS MAŁAPANEW OZIMEKGKS GŁUCHOŁAZY2020-06-0617:00
110SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMKS POGOŃ PRUDNIK2020-06-0617:00
111OKS OLESNOKS POLONIA NYSA2020-06-0617:00
112NKS START NAMYSŁÓWLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-06-0617:00
Kolejka 30
113LZS AGROPLON GŁUSZYNANKS START NAMYSŁÓW2020-06-1317:00
114OKS OLESNOLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2020-06-1317:00
115KS POLONIA NYSASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-06-1317:00
116MKS POGOŃ PRUDNIKKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-06-1317:00
117GKS GŁUCHOŁAZYLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-06-1317:00
118LKS SKALNIK GRACZEKS POLONIA GŁUBCZYCE2020-06-1317:00
119LZS SKOROGOSZCZMKS GOGOLIN2020-06-1317:00
120TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS UNIA KRAPKOWICE2020-06-1317:00

KS UNIA KRAPKOWICE

Rok założenia: 2014
Barwy klubowe: żółto-niebieskie
Adres email: krapkowice.ks@pilkaopolska.pl
Telefon: 668 285 672
Stadion: 1 500 miejsc (400 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 99 m x 68 m

KS POLONIA GŁUBCZYCE

Rok założenia: 1945
Barwy klubowe: niebiesko – biało – czerwone
Adres email: glubczyce.polonia@pilkaopolska.pl
Telefon: 608298298
Stadion: 1067 miejsc

KS MAŁAPANEW OZIMEK

Rok założenia: 1946
Barwy klubowe: pomarańczowo-czarne
Adres email: ozimek.ksmalapanew@pilkaopolska.pl
Telefon: 662684955
Stadion: 5 000 miejsc (625 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 100 m x 78 m

KS POLONIA NYSA

Rok założenia: 1946
Barwy klubowe: czerwono-biało-niebieskie
Adres email: nysa.kspolonia@pilkaopolska.pl
Telefon: 600 390 817
Stadion: 3 500 miejsc (2 500 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 104 m x 68 m

LZS AGROPLON GŁUSZYNA

Rok założenia: 1948
Barwy klubowe: zielono-czerwono-żółte
Adres email: gluszyna.lzsagroplon@pilkaopolska.pl
Telefon: 604592904
Stadion: 1980 miejsc

GKS GŁUCHOŁAZY

Rok założenia: 2013
Barwy klubowe: biało-niebieskie
Adres email: glucholazy.gks@pilkaopolska.pl
Telefon: 607519938
Stadion: 450 miejsc

MKS POGOŃ PRUDNIK

Rok założenia: 1945
Barwy klubowe: biało-niebieskie
Adres email: prudnik.mkspogon@pilkaopolska.pl
Telefon: 602878502
Stadion: 500 miejsc

LKS SKALNIK GRACZE

Rok założenia: 1953
Barwy klubowe: zielono-czarno-żółte
Adres email: gracze.lksskalnik@pilkaopolska.pl
Telefon: 509 181 040
Stadion: 1 000 miejsc (800 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 106 m x 64 m

LZS SKOROGOSZCZ

Rok założenia: 1948
Barwy klubowe: niebiesko-czerwone
Adres email: skorogoszcz.lzs@pilkaopolska.pl
Telefon: 517170108
Stadion: 375 miejsc

LZS SWORNICA CZARNOWĄSY

Rok założenia: 1946
Barwy klubowe: biało-niebieskie
Adres email: czarnowasy.lzsswornica@pilkaopolska.pl
Telefon: 501 036 023
Stadion: 800 miejsc (400 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 105 m x 70 m

MKS GOGOLIN

Rok założenia: 1947
Barwy klubowe: żółto-czarne
Adres email: gogolin.mks@pilkaopolska.pl
Telefon: 515 424 208
Stadion: 1 600 miejsc (600 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 103 m x 64 m

NKS START NAMYSŁÓW

Rok założenia: 1952
Barwy klubowe: czerwono-czarne
Adres email: namyslow.nksstart@pilkaopolska.pl
Telefon: 661 649 714
Stadion: 2 280 miejsc (1 980 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 100 m x 64 m

OKS OLESNO

Rok założenia: 1991
Barwy klubowe: żółto-niebieskie
Adres email: olesno.oks@pilkaopolska.pl
Telefon: 697 503 508
Stadion: 1000 miejsc (400 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 103 m x 64 m

SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE

Rok założenia: 2002
Barwy klubowe: niebiesko-białe
Adres email: strzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl
Telefon: 607276831
Stadion: 1 200 miejsc siedzących
rozmiary boiska
105 m x 64 m

TS CHEMIK K-KOŹLE

Rok założenia: 1947
Barwy klubowe: niebiesko-biało-czerwone
Adres email: kkozle.tschemik@pilkaopolska.pl
Telefon: 695 429 227
Stadion: 3000 miejsc (1700 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 105 m x 68 m

LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE

Rok założenia: 1983
Barwy klubowe: żółto-czarne
Adres email: wiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl
Telefon: 668212733
Stadion: 640 miejsc