4 LIGA OPOLSKA

Sponsorem rozgrywek 4 Ligi jest:    

Tabela rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS AGROPLON GŁUSZYNA131002:0
2TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE231013:4
3LZS SWORNICA CZARNOWĄSY131003:0
4KS POLONIA GŁUBCZYCE131003:0
5LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE131003:2
6KS POLONIA NYSA131002:1
7MKS GOGOLIN131001:0
8LZS SKOROGOSZCZ231015:4
9OKS OLESNO110101:1
10NKS START NAMYSŁÓW110101:1
11SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE100012:3
12KS MAŁAPANEW OZIMEK100011:2
13LKS SKALNIK GRACZE100010:1
14KS UNIA KRAPKOWICE100011:3
15MKS POGOŃ PRUDNIK100010:3
16GKS GŁUCHOŁAZY100010:3
Ostatnia kolejka (2) rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
9LZS AGROPLON GŁUSZYNAOKS OLESNO2019-08-1717:00
10SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIENKS START NAMYSŁÓW2019-08-1717:00
11KS MAŁAPANEW OZIMEKLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2019-08-1717:00
12LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA NYSA2019-08-1717:00
13KS POLONIA GŁUBCZYCEMKS POGOŃ PRUDNIK2019-08-1717:00
14MKS GOGOLINGKS GŁUCHOŁAZY2019-08-1717:00
15KS UNIA KRAPKOWICELKS SKALNIK GRACZE2019-08-1717:00
16TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS SKOROGOSZCZ2019-08-1713:003:2
Terminarz rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
Kolejka 1
1TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-08-1017:000:2
2LZS SKOROGOSZCZKS UNIA KRAPKOWICE2019-08-1017:003:1
3LKS SKALNIK GRACZEMKS GOGOLIN2019-08-1013:000:1
4GKS GŁUCHOŁAZYKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-08-1017:000:3
5MKS POGOŃ PRUDNIKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-08-1017:000:3
6KS POLONIA NYSAKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-08-1017:002:1
7LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-08-1011:003:2
8NKS START NAMYSŁÓWOKS OLESNO2019-08-1017:001:1
Kolejka 2
9LZS AGROPLON GŁUSZYNAOKS OLESNO2019-08-1717:00
10SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIENKS START NAMYSŁÓW2019-08-1717:00
11KS MAŁAPANEW OZIMEKLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2019-08-1717:00
12LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA NYSA2019-08-1717:00
13KS POLONIA GŁUBCZYCEMKS POGOŃ PRUDNIK2019-08-1717:00
14MKS GOGOLINGKS GŁUCHOŁAZY2019-08-1717:00
15KS UNIA KRAPKOWICELKS SKALNIK GRACZE2019-08-1717:00
16TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS SKOROGOSZCZ2019-08-1713:003:2
Kolejka 3
17LZS SKOROGOSZCZLZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-08-2412:00
18LKS SKALNIK GRACZETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-08-2413:00
19GKS GŁUCHOŁAZYKS UNIA KRAPKOWICE2019-08-2417:00
20MKS POGOŃ PRUDNIKMKS GOGOLIN2019-08-2417:00
21KS POLONIA NYSAKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-08-2417:00
22LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-08-2417:00
23NKS START NAMYSŁÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-08-2417:00
24SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEOKS OLESNO2019-08-2417:00
Kolejka 4
25LZS AGROPLON GŁUSZYNASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-08-3117:00
26KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS OLESNO2019-08-3117:00
27LZS SWORNICA CZARNOWĄSYNKS START NAMYSŁÓW2019-08-3117:00
28KS POLONIA GŁUBCZYCELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2019-08-3117:00
29MKS GOGOLINKS POLONIA NYSA2019-08-3117:00
30KS UNIA KRAPKOWICEMKS POGOŃ PRUDNIK2019-08-3117:00
31TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEGKS GŁUCHOŁAZY2019-08-3117:00
32LZS SKOROGOSZCZLKS SKALNIK GRACZE2019-09-0114:00
Kolejka 5
33LKS SKALNIK GRACZELZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-09-0713:00
34GKS GŁUCHOŁAZYLZS SKOROGOSZCZ2019-09-0716:00
35MKS POGOŃ PRUDNIKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-09-0716:00
36KS POLONIA NYSAKS UNIA KRAPKOWICE2019-09-0716:00
37LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEMKS GOGOLIN2019-09-0716:00
38NKS START NAMYSŁÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-09-0716:00
39LZS SWORNICA CZARNOWĄSYOKS OLESNO2019-09-0716:00
40SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-09-0716:00
Kolejka 6
41LZS AGROPLON GŁUSZYNAKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-09-1416:00
42LZS SWORNICA CZARNOWĄSYSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-09-1416:00
43KS POLONIA GŁUBCZYCEOKS OLESNO2019-09-1416:00
44MKS GOGOLINNKS START NAMYSŁÓW2019-09-1416:00
45KS UNIA KRAPKOWICELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2019-09-1416:00
46TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS POLONIA NYSA2019-09-1416:00
47LZS SKOROGOSZCZMKS POGOŃ PRUDNIK2019-09-1416:00
48LKS SKALNIK GRACZEGKS GŁUCHOŁAZY2019-09-1413:00
Kolejka 7
49GKS GŁUCHOŁAZYLZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-09-2116:00
50MKS POGOŃ PRUDNIKLKS SKALNIK GRACZE2019-09-2116:00
51KS POLONIA NYSALZS SKOROGOSZCZ2019-09-2116:00
52LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-09-2116:00
53NKS START NAMYSŁÓWKS UNIA KRAPKOWICE2019-09-2116:00
54MKS GOGOLINOKS OLESNO2019-09-2116:00
55SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-09-2116:00
56KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-09-2116:00
Kolejka 8
57LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-09-2815:00
58KS POLONIA GŁUBCZYCEKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-09-2815:00
59MKS GOGOLINSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-09-2815:00
60KS UNIA KRAPKOWICEOKS OLESNO2019-09-2815:00
61TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLENKS START NAMYSŁÓW2019-09-2815:00
62LZS SKOROGOSZCZLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2019-09-2815:00
63LKS SKALNIK GRACZEKS POLONIA NYSA2019-09-2813:00
64GKS GŁUCHOŁAZYMKS POGOŃ PRUDNIK2019-09-2815:00
Kolejka 9
65MKS POGOŃ PRUDNIKLZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-10-0515:00
66KS POLONIA NYSAGKS GŁUCHOŁAZY2019-10-0515:00
67LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELKS SKALNIK GRACZE2019-10-0515:00
68NKS START NAMYSŁÓWLZS SKOROGOSZCZ2019-10-0515:00
69TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEOKS OLESNO2019-10-0515:00
70SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS UNIA KRAPKOWICE2019-10-0515:00
71KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS GOGOLIN2019-10-0515:00
72LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-10-0515:00
Kolejka 10
73LZS AGROPLON GŁUSZYNAKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-10-1215:00
74MKS GOGOLINLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-10-1215:00
75KS UNIA KRAPKOWICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-10-1215:00
76TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-10-1215:00
77LZS SKOROGOSZCZOKS OLESNO2019-10-1215:00
78LKS SKALNIK GRACZENKS START NAMYSŁÓW2019-10-1213:00
79GKS GŁUCHOŁAZYLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2019-10-1215:00
80MKS POGOŃ PRUDNIKKS POLONIA NYSA2019-10-1215:00
Kolejka 11
81KS POLONIA NYSALZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-10-1914:00
82LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEMKS POGOŃ PRUDNIK2019-10-1914:00
83NKS START NAMYSŁÓWGKS GŁUCHOŁAZY2019-10-1914:00
84LKS SKALNIK GRACZEOKS OLESNO2019-10-1913:00
85SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS SKOROGOSZCZ2019-10-1914:00
86KS MAŁAPANEW OZIMEKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-10-1914:00
87LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS UNIA KRAPKOWICE2019-10-1914:00
88KS POLONIA GŁUBCZYCEMKS GOGOLIN2019-10-1914:00
Kolejka 12
89LZS AGROPLON GŁUSZYNAMKS GOGOLIN2019-10-2614:00
90KS UNIA KRAPKOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-10-2614:00
91TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-10-2614:00
92LZS SKOROGOSZCZKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-10-2614:00
93LKS SKALNIK GRACZESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-10-2613:00
94GKS GŁUCHOŁAZYOKS OLESNO2019-10-2614:00
95MKS POGOŃ PRUDNIKNKS START NAMYSŁÓW2019-10-2614:00
96KS POLONIA NYSALKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2019-10-2614:00
Kolejka 13
97LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-11-0213:00
98NKS START NAMYSŁÓWKS POLONIA NYSA2019-11-0213:00
99MKS POGOŃ PRUDNIKOKS OLESNO2019-11-0213:00
100SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEGKS GŁUCHOŁAZY2019-11-0213:00
101KS MAŁAPANEW OZIMEKLKS SKALNIK GRACZE2019-11-0213:00
102LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS SKOROGOSZCZ2019-11-0213:00
103KS POLONIA GŁUBCZYCETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-11-0213:00
104MKS GOGOLINKS UNIA KRAPKOWICE2019-11-0213:00
Kolejka 14
105LZS AGROPLON GŁUSZYNAKS UNIA KRAPKOWICE2019-11-0913:00
106TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS GOGOLIN2019-11-0913:00
107LZS SKOROGOSZCZKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-11-0913:00
108LKS SKALNIK GRACZELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-11-0913:00
109GKS GŁUCHOŁAZYKS MAŁAPANEW OZIMEK2019-11-0913:00
110MKS POGOŃ PRUDNIKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-11-0913:00
111KS POLONIA NYSAOKS OLESNO2019-11-0913:00
112LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCENKS START NAMYSŁÓW2019-11-0913:00
Kolejka 15
113NKS START NAMYSŁÓWLZS AGROPLON GŁUSZYNA2019-11-1613:00
114LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEOKS OLESNO2019-11-1613:00
115SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA NYSA2019-11-1613:00
116KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS POGOŃ PRUDNIK2019-11-1613:00
117LZS SWORNICA CZARNOWĄSYGKS GŁUCHOŁAZY2019-11-1613:00
118KS POLONIA GŁUBCZYCELKS SKALNIK GRACZE2019-11-1613:00
119MKS GOGOLINLZS SKOROGOSZCZ2019-11-1613:00
120KS UNIA KRAPKOWICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-11-1613:00

KS UNIA KRAPKOWICE

Rok założenia: 2014
Barwy klubowe: żółto-niebieskie
Adres email: krapkowice.ks@pilkaopolska.pl
Telefon: 668 285 672
Stadion: 1 500 miejsc (400 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 99 m x 68 m

KS POLONIA GŁUBCZYCE

Rok założenia: 1945
Barwy klubowe: niebiesko – biało – czerwone
Adres email: glubczyce.polonia@pilkaopolska.pl
Telefon: 608298298
Stadion: 1067 miejsc

KS MAŁAPANEW OZIMEK

Rok założenia: 1946
Barwy klubowe: pomarańczowo-czarne
Adres email: ozimek.ksmalapanew@pilkaopolska.pl
Telefon: 662684955
Stadion: 5 000 miejsc (625 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 100 m x 78 m

KS POLONIA NYSA

Rok założenia: 1946
Barwy klubowe: czerwono-biało-niebieskie
Adres email: nysa.kspolonia@pilkaopolska.pl
Telefon: 600 390 817
Stadion: 3 500 miejsc (2 500 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 104 m x 68 m

LZS AGROPLON GŁUSZYNA

Rok założenia: 1948
Barwy klubowe: zielono-czerwono-żółte
Adres email: gluszyna.lzsagroplon@pilkaopolska.pl
Telefon: 604592904
Stadion: 1980 miejsc

GKS GŁUCHOŁAZY

Rok założenia: 2013
Barwy klubowe: biało-niebieskie
Adres email: glucholazy.gks@pilkaopolska.pl
Telefon: 607519938
Stadion: 450 miejsc

MKS POGOŃ PRUDNIK

Rok założenia: 1945
Barwy klubowe: biało-niebieskie
Adres email: prudnik.mkspogon@pilkaopolska.pl
Telefon: 602878502
Stadion: 500 miejsc

LKS SKALNIK GRACZE

Rok założenia: 1953
Barwy klubowe: zielono-czarno-żółte
Adres email: gracze.lksskalnik@pilkaopolska.pl
Telefon: 509 181 040
Stadion: 1 000 miejsc (800 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 106 m x 64 m

LZS SKOROGOSZCZ

Rok założenia: 1948
Barwy klubowe: niebiesko-czerwone
Adres email: skorogoszcz.lzs@pilkaopolska.pl
Telefon: 517170108
Stadion: 375 miejsc

LZS SWORNICA CZARNOWĄSY

Rok założenia: 1946
Barwy klubowe: biało-niebieskie
Adres email: czarnowasy.lzsswornica@pilkaopolska.pl
Telefon: 501 036 023
Stadion: 800 miejsc (400 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 105 m x 70 m

MKS GOGOLIN

Rok założenia: 1947
Barwy klubowe: żółto-czarne
Adres email: gogolin.mks@pilkaopolska.pl
Telefon: 515 424 208
Stadion: 1 600 miejsc (600 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 103 m x 64 m

NKS START NAMYSŁÓW

Rok założenia: 1952
Barwy klubowe: czerwono-czarne
Adres email: namyslow.nksstart@pilkaopolska.pl
Telefon: 661 649 714
Stadion: 2 280 miejsc (1 980 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 100 m x 64 m

OKS OLESNO

Rok założenia: 1991
Barwy klubowe: żółto-niebieskie
Adres email: olesno.oks@pilkaopolska.pl
Telefon: 697 503 508
Stadion: 1000 miejsc (400 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 103 m x 64 m

SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE

Rok założenia: 2002
Barwy klubowe: niebiesko-białe
Adres email: strzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl
Telefon: 607276831
Stadion: 1 200 miejsc siedzących
rozmiary boiska
105 m x 64 m

TS CHEMIK K-KOŹLE

Rok założenia: 1947
Barwy klubowe: niebiesko-biało-czerwone
Adres email: kkozle.tschemik@pilkaopolska.pl
Telefon: 695 429 227
Stadion: 3000 miejsc (1700 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 105 m x 68 m

LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE

Rok założenia: 1983
Barwy klubowe: żółto-czarne
Adres email: wiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl
Telefon: 668212733
Stadion: 640 miejsc