KADRY MĘSKIE

Powołania zawodników

Tabele i wyniki spotkań

Puchar im. K. Deyny 2017/18 - tabela rozgrywek

Lp.DrużynaMeczePunktyZ - R - PBramkiBilans
1Dolnośląski ZPN393 - 0 - 010:1+9
2Śląski ZPN362 - 0 - 17:3+4
3Opolski ZPN331 - 0 - 24:40
4Lubuski ZPN300 - 0 - 31:14-13

Puchar im. K. Deyny 2017/18 - wyniki spotkań

KolejkaDataGospodarzeWynikGoście
127.09.2017Śląski ZPN4-1Lubuski ZPN
127.09.2017Dolnośląski ZPN2-0Opolski ZPN
211.10.2017Lubuski ZPN0-6Dolnośląski ZPN
211.10.2017Opolski ZPN0-2Śląski ZPN
325.10.2017Opolski ZPN4-0Lubuski ZPN
325.10.2017Śląski ZPN1-2Dolnośląski ZPN
4Lubuski ZPNŚląski ZPN
4Opolski ZPNDolnośląski ZPN
5Dolnośląski ZPNLubuski ZPN
5Śląski ZPNOpolski ZPN
6Lubuski ZPNOpolski ZPN
6Dolnośląski ZPNŚląski ZPN

Puchar im. K. Górskiego 2017/18 - tabela rozgrywek

Lp.DrużynaMeczePunktyZ - R - PBramkiBilans
1Śląski ZPN393- 0 - 015:9+6
2Dolnośląski ZPN362 - 0 - 112:3+9
3Opolski ZPN331 - 0 - 27:9-2
4Lubuski ZPN300 - 0 - 36:19-13

Puchar im. K. Górskiego 2017/18 - wyniki spotkań

KolejkaDataGospodarzeWynikGoście
127.09.2017Śląski ZPN6-5Lubuski ZPN
127.09.2017Dolnośląski ZPN2-0Opolski ZPN
211.10.2017Lubuski ZPN0-8Dolnośląski ZPN
211.10.2017Opolski ZPN2-6Śląski ZPN
325.10.2017Opolski ZPN5-1Lubuski ZPN
325.10.2017Śląski ZPN3-2Dolnośląski ZPN
4Lubuski ZPNŚląski ZPN
4Opolski ZPNDolnośląski ZPN
5Dolnośląski ZPNLubuski ZPN
5Śląski ZPNOpolski ZPN
6Lubuski ZPNOpolski ZPN
6Dolnośląski ZPNŚląski ZPN

Reprezentacja selekcyjna U13 2017/18 - tabela rozgrywek

Lp.DrużynaMeczePunktyZ - R - PBramkiBilans
1Śląski ZPN000- 0 - 00:00
2Dolnośląski ZPN000 - 0 - 00:00
3Opolski ZPN000 - 0 - 00:00
4Lubuski ZPN000 - 0 - 00:00

Reprezentacja selekcyjna U13 2017/18 - wyniki spotkań

KolejkaDataGospodarzeWynikGoście
127.09.2017Śląski ZPNLubuski ZPN
127.09.2017Dolnośląski ZPNOpolski ZPN
211.10.2017Lubuski ZPNDolnośląski ZPN
211.10.2017Opolski ZPNŚląski ZPN
325.10.2017Opolski ZPNLubuski ZPN
325.10.2017Śląski ZPNDolnośląski ZPN
4Lubuski ZPNŚląski ZPN
4Opolski ZPNDolnośląski ZPN
5Dolnośląski ZPNLubuski ZPN
5Śląski ZPNOpolski ZPN
6Lubuski ZPNOpolski ZPN
6Dolnośląski ZPNŚląski ZPN

Sztab szkoleniowy kadr

Filip Sikorski

Data urodzenia : 22.10.1986r. Opole
Telefon kontaktowy : 533 474 766
Adres e-mail : filip.sikorski@opolskizpn.pl
Wykształcenie : Wyższe
Uprawnienia trenerskie (licencja) : trener II klasy, licencja UEFA A

Trener – Jarosław Wolański

Data urodzenia : 09.09.1979
Telefon kontaktowy : 609 134 446
Adres e-mail : jaroslaw.wolanski@wp.pl
Wykształcenie : Wyższe
Uprawnienia trenerskie (licencja) : I KLASA/UEFA A
Przebieg kariery trenerskiej :
Trener Kadry Wojewódzkiej OZPN U-12
Rodło Opole U – 10/11
II Trener Tor Dobrzeń Wielki – seniorzy III/ IV Liga

Prowadzony obecnie Klub : UKS Rodło Opole

Asystent – Paweł Wolański

Data urodzenia : 17.01.1988
Telefon kontaktowy : 609 851 491
Adres e-mail : pawel.wolanski@onet.pl
Wykształcenie : Wyższe
Uprawnienia trenerskie (licencja) : II KLASA/UEFA A
Przebieg kariery trenerskiej :
Trener UKS Rodło Opole
Trener Reprezentacja AWF Wrocław

Prowadzony obecnie Klub : UKS Rodło Opole

Trener – Tomasz Piwowarczyk

Data urodzenia : 24.06.1977
Telefon kontaktowy : 504 032 370
Adres e-mail : tomasz.piwo.pl@wp.pl
Wykształcenie : Wyższe
Uprawnienia trenerskie (licencja) : II Klasa / UEFA Elite Youth
Przebieg kariery trenerskiej :
OLIMPIA LEWIN BRZESKI – seniorzy
OKS Odra Opole od 2007 Juniorzy Mł. oraz Juniorzy St.
Prowadzony obecnie Klub : MKS MOSiR Opole – trampkarze

Trener – Mateusz Wojs

Data urodzenia : 17.12.1989
Telefon kontaktowy : 886-051-340
Adres e-mail : mateusz.wojs@o2.pl
Wykształcenie : wyższe
Uprawnienia trenerskie (licencja) : UEFA B

Prowadzony obecnie Klub : LKS Jedność Rozmierka

Trener – Krzysztof Białek

Data urodzenia : 14.01.1988
Telefon kontaktowy : 794 018 671
Adres e-mail : bialek.kr@gmail.com
Wykształcenie : wyższe magisterskie
Uprawnienia trenerskie (licencja) : II klasa trenerska/ UEFA A
Przebieg kariery trenerskiej:
LZS Kup (trener młodzików i trampkarzy),
ASD Gwardia Opole (grupy młodzieżowe),
FA Niemodlin (trener grup młodzieżowych),
OKS Odra Opole (rocznik 2003),
FA Opole (rocznik 2007/2008),
Pomologia Prószków (Junior Starszy CLJ – II trener)
Pomologia Prószków (trampkarz młodszy)

Prowadzony obecnie Klub : Pomologia Prószków (rocznik 2003), Football Academy Opole(rocznik 2007/2008)

Trener – Marek Duraj

Data urodzenia : 02.12.1986
Telefon kontaktowy : 600 045 466
Adres e-mail : m.duraj@oksodraopole.pl
Wykształcenie : wyższe
Uprawnienia trenerskie (licencja) : II klasa trenerska/UEFA A
Przebieg kariery trenerskiej:
2012-2012 trener kadry województwa R-97
2010 – nadal – OKS Odra Opole (grupy młodzieżowe)
2005 – 2010 Piomar Przywory – grupy młodzieżowe

Prowadzony obecnie Klub : OKS Odra Opole

Trener Bramkarzy – Grzegorz Świerczek

Data urodzenia: 28.03.1969
Telefon kontaktowy: 603-200-562
Adres e-mail: mat.swierczek@wp.pl
Wykształcenie: wyższe
Uprawnienia trenerskie (licencja): UEFA A
Prowadzony obecnie klub:
LZS Kup (seniorzy)
Trener bramkarzy w WOSM Prószków i Brzeg

Wojciech Morka

Data urodzenia : 06.01.1993
Telefon kontaktowy : 502 035 453
Adres e-mail : moyra17@op.pl
Wykształcenie : średnie
Uprawnienia trenerskie (licencja) : UEFA B
Przebieg kariery trenerskiej : Tor Dobrzeń Wielki – Orliki i Żaki
Prowadzony obecnie Klub: Tor Dobrzeń Wielki

Patrycja Koza

Data urodzenia : 12.09.1989r.
Telefon kontaktowy : 667 100 310
Adres e-mail : koza.patrycja@gmail.com
Wykształcenie : wyższe, mgr Fizjoterapii
Prowadzony obecnie Klub : PLUKS Pomologia Prószków

POWIAT BRZESKI

Andrzej Wolański
​tel. 604-140-127
e-mail:andrzejwol91@interia.pl

POWIAT GŁUBCZYCKI

Artur Komarnicki
tel.663-550-098
e-mail:akomar5@wp.pl

POWIAT KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKI

Tomasz Dubiel
​tel. 607-732-923
e-mail: tomason1985@wp.pl

POWIAT KLUCZBORSKI

Okaj Ryszard
​tel. 693-660-129
e-mail:kontakt@kampus.kluczbork.pl

POWIAT KRAPKOWICKI

Krzysztof Bucior
​tel. 696-875-523
email:krzysztof@opolskizpn.pl

POWIAT NAMYSŁOWSKI

Wojciech Baczyński
​tel. 795-982-567
e-mail:wojciech.baczynski.bnp@gmail.com

POWIAT NYSKI

Grzegorz Komar
tel. 794-517-532
e-mail:grzegorzkomar@interia.eu

POWIAT OLESKI

Świerc Arkadiusz
​tel. 665-579-272
e-mail:swiercu09@o2.pl

POWIAT m. OPOLE

Damian Serwuszok
​tel.: 883-960-960
e-mail:d.serwuszok@onet.pl

POWIAT OPOLSKI

Piotr Ruzik
​tel.: 505-864-798
e-mail:piotr.ruzik9@gmail.com

POWIAT PRUDNICKI

Zmarzlik Adam
​tel.: 511-693-543
e-mail:adamzma@wp.pl

POWIAT STRZELECKI

Adrian Matuszczyk
tel. 609-599-045
e-mail: adrian3543@wp.pl