KADRY MĘSKIE

Powołania zawodników

Tabele i wyniki spotkań

Puchar im. K. Deyny 2017/18 - tabela rozgrywek

Lp.DrużynaMeczePunktyZ - R - PBramkiBilans
1Śląski ZPN493 - 0 - 112:3+9
2Dolnośląski ZPN493 - 0 - 112:4+8
3Opolski ZPN462 - 0 - 27:6+1
4Lubuski ZPN400 - 0 - 41:19-18

Puchar im. K. Deyny 2017/18 - wyniki spotkań

KolejkaDataGospodarzeWynikGoście
127.09.2017Śląski ZPN4-1Lubuski ZPN
127.09.2017Dolnośląski ZPN2-0Opolski ZPN
211.10.2017Lubuski ZPN0-6Dolnośląski ZPN
211.10.2017Opolski ZPN0-2Śląski ZPN
325.10.2017Opolski ZPN4-0Lubuski ZPN
325.10.2017Śląski ZPN1-2Dolnośląski ZPN
418.04.2018Lubuski ZPN0-5Śląski ZPN
418.04.2018Opolski ZPN3-2Dolnośląski ZPN
5Dolnośląski ZPNLubuski ZPN
5Śląski ZPNOpolski ZPN
6Lubuski ZPNOpolski ZPN
6Dolnośląski ZPNŚląski ZPN

Puchar im. K. Górskiego 2017/18 - tabela rozgrywek

Lp.DrużynaMeczePunktyZ - R - PBramkiBilans
1Śląski ZPN4124- 0 - 025:10+15
2Dolnośląski ZPN493 - 0 - 116:3+13
3Opolski ZPN431 - 0 - 37:13-6
4Lubuski ZPN400 - 0 - 47:28-21

Puchar im. K. Górskiego 2017/18 - wyniki spotkań

KolejkaDataGospodarzeWynikGoście
127.09.2017Śląski ZPN6-5Lubuski ZPN
127.09.2017Dolnośląski ZPN2-0Opolski ZPN
211.10.2017Lubuski ZPN0-8Dolnośląski ZPN
211.10.2017Opolski ZPN2-6Śląski ZPN
325.10.2017Opolski ZPN5-1Lubuski ZPN
325.10.2017Śląski ZPN3-2Dolnośląski ZPN
418.04.2018Lubuski ZPN1-9Śląski ZPN
418.04.2018Opolski ZPN0-4Dolnośląski ZPN
5Dolnośląski ZPNLubuski ZPN
5Śląski ZPNOpolski ZPN
6Lubuski ZPNOpolski ZPN
6Dolnośląski ZPNŚląski ZPN

Sztab szkoleniowy kadr

Filip Sikorski

Data urodzenia : 22.10.1986
Telefon kontaktowy : 533 474 766
Adres e-mail : filip.sikorski@opolskizpn.pl
Wykształcenie : Wyższe
Uprawnienia trenerskie (licencja) : UEFA A

Trener – Jarosław Wolański

Data urodzenia : 09.09.1979
Telefon kontaktowy : 609 134 446
Adres e-mail : jaroslaw.wolanski@wp.pl
Wykształcenie : Wyższe
Uprawnienia trenerskie (licencja) : I KLASA/UEFA A
Przebieg kariery trenerskiej :
Trener Kadry Wojewódzkiej OZPN U-12
Rodło Opole U – 10/11
II Trener Tor Dobrzeń Wielki – seniorzy III/ IV Liga

Prowadzony obecnie Klub : UKS Rodło Opole

Asystent – Paweł Wolański

Data urodzenia : 17.01.1988
Telefon kontaktowy : 609 851 491
Adres e-mail : pawel.wolanski@onet.pl
Wykształcenie : Wyższe
Uprawnienia trenerskie (licencja) : II KLASA/UEFA A
Przebieg kariery trenerskiej :
Trener UKS Rodło Opole
Trener Reprezentacja AWF Wrocław

Prowadzony obecnie Klub : UKS Rodło Opole

Trener – Tomasz Piwowarczyk

Data urodzenia : 24.06.1977
Telefon kontaktowy : 504 032 370
Adres e-mail : tomasz.piwo.pl@wp.pl
Wykształcenie : Wyższe
Uprawnienia trenerskie (licencja) : II Klasa/UEFA Elite Youth
Przebieg kariery trenerskiej :
OLIMPIA LEWIN BRZESKI – seniorzy
OKS Odra Opole od 2007 Juniorzy Mł. oraz Juniorzy St.
Prowadzony obecnie Klub : MKS MOSiR Opole – trampkarze

Asystent – Mateusz Wojs

Data urodzenia : 17.12.1989
Telefon kontaktowy : 886-051-340
Adres e-mail : mateusz.wojs@o2.pl
Wykształcenie : wyższe
Uprawnienia trenerskie (licencja) : UEFA B

Prowadzony obecnie Klub : LKS Jedność Rozmierka

Trener – Krzysztof Białek

Data urodzenia : 14.01.1988
Telefon kontaktowy : 794 018 671
Adres e-mail : bialek.kr@gmail.com
Wykształcenie : wyższe magisterskie
Uprawnienia trenerskie (licencja) : II klasa/UEFA A
Przebieg kariery trenerskiej:
LZS Kup (trener młodzików i trampkarzy),
ASD Gwardia Opole (grupy młodzieżowe),
FA Niemodlin (trener grup młodzieżowych),
OKS Odra Opole (rocznik 2003),
FA Opole (rocznik 2007/2008),
Pomologia Prószków (Junior Starszy CLJ – II trener)
Pomologia Prószków (trampkarz młodszy)

Prowadzony obecnie Klub : Pomologia Prószków (rocznik 2003), Football Academy Opole(rocznik 2007/2008)

Trener – Marek Duraj

Data urodzenia : 02.12.1986
Telefon kontaktowy : 600 045 466
Adres e-mail : m.duraj@oksodraopole.pl
Wykształcenie : wyższe
Uprawnienia trenerskie (licencja) : II klasa/UEFA A
Przebieg kariery trenerskiej:
2012-2012 trener kadry województwa R-97
2010 – nadal – OKS Odra Opole (grupy młodzieżowe)
2005 – 2010 Piomar Przywory – grupy młodzieżowe

Prowadzony obecnie Klub : OKS Odra Opole

Trener – Grzegorz Zmuda

Data urodzenia: 18.05.1984
Telefon kontaktowy: 507 467 445
Adres e-mail: zmudi84@wp.pl
Wykształcenie: Wyższe
Uprawnienia trenerskie: II klasa/UEFA A
Przebieg kariery trenerskiej:
KS Metalowiec Łambinowice (seniorzy)
Małapanew Ozimek (juniorzy młodsi, asystent seniorów – IV liga)
OKS Odra Opole (junior starszy)
Polish Soccer Skills (trener reprezentacji Polski U-16 i U-17)
Trener Reprezentacji Wojewódzkiej OZPN R – 2001
Prowadzony obecnie klub:
OKS Odra Opole (CLJ)

Asystent – Łukasz Wicher

Data urodzenia: 26.05.1983
Telefon kontaktowy: 781 552 248
Adres e-mail: wicher83@op.pl
Wykształcenie: Wyższe
Uprawnienia trenerskie: UEFA A, Trener Przygotowania Motorycznego
Przebieg kariery trenerskiej:
LZS Sławice (juniorzy i seniorzy – liga okręgowa)
KS Małapanew Ozimek (juniorzy i seniorzy – III liga)
Reprezentacja UEFA Regions Cup (edycja 2017/2019)
UKS Spiders Krapkowice (młodzicy)
Prowadzony obecnie klub:
KS Krapkowice (seniorzy IV liga)
UKS Spiders Krapkowice (młodzicy)

Grzegorz Świerczek

Data urodzenia: 28.03.1969
Telefon kontaktowy: 603-200-562
Adres e-mail: mat.swierczek@wp.pl
Wykształcenie: wyższe
Uprawnienia trenerskie (licencja): UEFA A
Prowadzony obecnie klub:
LZS Kup (seniorzy)
Trener bramkarzy w WOSM Prószków i Brzeg

Wojciech Morka

Data urodzenia : 06.01.1993
Telefon kontaktowy : 502 035 453
Adres e-mail : moyra17@op.pl
Wykształcenie : średnie
Uprawnienia trenerskie (licencja) : UEFA B
Przebieg kariery trenerskiej : Tor Dobrzeń Wielki – Orliki i Żaki
Prowadzony obecnie Klub: Tor Dobrzeń Wielki

Patrycja Koza

Data urodzenia : 12.09.1989r.
Telefon kontaktowy : 667 100 310
Adres e-mail : koza.patrycja@gmail.com
Wykształcenie : wyższe, mgr Fizjoterapii
Prowadzony obecnie Klub : PLUKS Pomologia Prószków

POWIAT BRZESKI

Andrzej Wolański
​tel. 604-140-127
andrzej.wolanski@bawinaspilka.pl

POWIAT GŁUBCZYCKI

Artur Komarnicki
tel.663-550-098
artur.komarnicki@bawinaspilka.pl

POWIAT KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKI

Tomasz Dubiel
​tel. 607-732-923
tomasz.dubiel@bawinaspilka.pl

POWIAT KLUCZBORSKI

Okaj Ryszard
​tel. 693-660-129
ryszard.okaj@bawinaspilka.pl

POWIAT KRAPKOWICKI

Krzysztof Bucior
​tel. 696-875-523
krzysztof.bucior@bawinaspilka.pl

POWIAT NAMYSŁOWSKI

Wojciech Baczyński
​tel. 795-982-567
wojciech.baczynski@bawinaspilka.pl

POWIAT NYSKI

Grzegorz Komar
tel. 794-517-532
grzegorz.komar@bawinaspilka.pl

POWIAT OLESKI

Świerc Arkadiusz
​tel. 665-579-272
arkadiusz.swierc@bawinaspilka.pl

POWIAT m. OPOLE

Damian Serwuszok
​tel.: 883-960-960
damian.serwuszok@bawinaspilka.pl

POWIAT OPOLSKI

Piotr Ruzik
​tel.: 505-864-798
piotr.ruzik@bawinaspilka.pl

POWIAT PRUDNICKI

Ireneusz Rut
​tel.: 660-468-937
ireneusz.rut@bawinaspilka.pl

POWIAT STRZELECKI

Adrian Matuszczyk
tel. 609-599-045
adrian.matuszczyk@bawinaspilka.pl