KLASA A GRUPA II

Tabela rozgrywek: Klasa A Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS SKARBIMIERZ1435112158:14
2LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA1434104052:18
3LZS RUDATOM KĘPA 1432102274:19
4MKS POLONIA PRÓSZKÓW143093263:27
5LZS VICTORIA KOŚCIERZYCE142992352:23
6LZS VICTORIA II CHRÓŚCICE142891450:26
7LZS SŁAWICE142581535:23
8SSKF KS DĄBROWA142581545:34
9SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI141853635:44
10LZS BURZA LIPKI141442819:33
11LZS POGOŃ ŁOSIÓW 141341933:54
12LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN1410311014:58
13LZS LUBOSZYCE 147211115:49
14LKS POPIELÓW143101314:46
15PAUZA000000:0
16LZS WRZOSKI14000143:94
Ostatnia kolejka (15) rozgrywek: Klasa A Grupa 2
113MKS POLONIA PRÓSZKÓWLZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2020-11-2113:004:1
114LZS VICTORIA II CHRÓŚCICEKS SKARBIMIERZ2020-11-2213:000:1
115LZS LUBOSZYCE LZS SŁAWICE2020-11-2213:001:3
116LZS POGOŃ ŁOSIÓW SSKF KS DĄBROWA2020-11-2213:001:6
117PAUZALZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA
118LZS WRZOSKILZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2020-11-2213:002:3
119SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILZS RUDATOM KĘPA 2020-11-2213:003:6
120LZS BURZA LIPKILKS POPIELÓW2020-11-2113:003:2
Terminarz rozgrywek: Klasa A Grupa 2
Kolejka 1
1LKS POPIELÓWLZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2020-08-0917:000:4
2LZS RUDATOM KĘPA LZS BURZA LIPKI2020-08-0917:003:0
3LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINSKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2020-08-0917:001:5
4LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALZS WRZOSKI2020-08-0817:006:1
5SSKF KS DĄBROWAPAUZAMecz nie odbył się
6LZS SŁAWICELZS POGOŃ ŁOSIÓW 2020-08-0817:003:1
7KS SKARBIMIERZLZS LUBOSZYCE 2020-08-0917:006:1
8MKS POLONIA PRÓSZKÓWLZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2020-08-0817:003:3
Kolejka 2
9LZS VICTORIA KOŚCIERZYCELZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2020-08-1614:004:0
10LZS LUBOSZYCE MKS POLONIA PRÓSZKÓW2020-08-1517:000:2
11LZS POGOŃ ŁOSIÓW KS SKARBIMIERZ2020-08-1614:001:3
12PAUZALZS SŁAWICEMecz nie odbył się
13LZS WRZOSKISSKF KS DĄBROWA2020-08-1614:000:6
14SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2020-08-1617:002:6
15LZS BURZA LIPKILZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2020-08-1614:003:0
16LKS POPIELÓWLZS RUDATOM KĘPA 2020-08-1614:000:8
Kolejka 3
17LZS RUDATOM KĘPA LZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2020-08-2317:002:3
18LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLKS POPIELÓW2020-08-2317:005:0
19LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALZS BURZA LIPKI2020-08-2217:003:1
20SSKF KS DĄBROWASKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2020-08-2317:003:0
21LZS SŁAWICELZS WRZOSKI2020-08-2217:006:0
22KS SKARBIMIERZPAUZAMecz nie odbył się
23MKS POLONIA PRÓSZKÓWLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2020-08-2217:005:4
24LZS VICTORIA II CHRÓŚCICELZS LUBOSZYCE 2020-08-2317:006:1
Kolejka 4
25LZS VICTORIA KOŚCIERZYCELZS LUBOSZYCE 2020-08-3017:006:1
26LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2020-08-3017:003:4
27PAUZAMKS POLONIA PRÓSZKÓWMecz nie odbył się
28LZS WRZOSKIKS SKARBIMIERZ2020-08-3017:000:9
29SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILZS SŁAWICE2020-08-3017:003:2
30LZS BURZA LIPKISSKF KS DĄBROWA2020-08-3017:001:2
31LKS POPIELÓWLZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2020-08-3017:000:1
32LZS RUDATOM KĘPA LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2020-08-3017:008:0
Kolejka 5
33LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2020-09-0613:300:3Walkower
34LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALZS RUDATOM KĘPA 2020-09-0516:302:2
35SSKF KS DĄBROWALKS POPIELÓW2020-09-0516:304:0
36LZS SŁAWICELZS BURZA LIPKI2020-09-0516:304:0
37KS SKARBIMIERZSKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2020-09-0613:309:1
38MKS POLONIA PRÓSZKÓWLZS WRZOSKI2020-09-0516:3012:0
39LZS VICTORIA II CHRÓŚCICEPAUZAMecz nie odbył się
40LZS LUBOSZYCE LZS POGOŃ ŁOSIÓW 2020-09-0613:303:5
Kolejka 6
41LZS VICTORIA KOŚCIERZYCELZS POGOŃ ŁOSIÓW 2020-09-1316:308:5
42PAUZALZS LUBOSZYCE Mecz nie odbył się
43LZS WRZOSKILZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2020-09-1316:300:7
44SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKIMKS POLONIA PRÓSZKÓW2020-09-1316:301:1
45LZS BURZA LIPKIKS SKARBIMIERZ2020-09-1216:302:4
46LKS POPIELÓWLZS SŁAWICE2020-09-1316:301:3
47LZS RUDATOM KĘPA SSKF KS DĄBROWA2020-09-1316:303:3
48LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2020-09-1316:301:3
Kolejka 7
49LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2020-09-1916:001:1
50SSKF KS DĄBROWALZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2020-09-1916:008:1
51LZS SŁAWICELZS RUDATOM KĘPA 2020-09-1916:003:2
52KS SKARBIMIERZLKS POPIELÓW2020-09-2016:002:0
53MKS POLONIA PRÓSZKÓWLZS BURZA LIPKI2020-09-1916:005:1
54LZS VICTORIA II CHRÓŚCICESKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2020-09-2016:005:0
55LZS LUBOSZYCE LZS WRZOSKI2020-09-2016:001:0
56LZS POGOŃ ŁOSIÓW PAUZAMecz nie odbył się
Kolejka 8
57LZS VICTORIA KOŚCIERZYCEPAUZAMecz nie odbył się
58LZS WRZOSKILZS POGOŃ ŁOSIÓW 2020-09-2713:000:3
59SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILZS LUBOSZYCE 2020-09-2716:005:1
60LZS BURZA LIPKILZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2020-09-2713:000:4
61LKS POPIELÓWMKS POLONIA PRÓSZKÓW2020-09-2616:000:2
62LZS RUDATOM KĘPA KS SKARBIMIERZ2020-09-2713:002:0
63LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS SŁAWICE2020-09-2713:000:4
64LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKASSKF KS DĄBROWA2020-09-2616:007:0
Kolejka 9
65SSKF KS DĄBROWALZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2020-10-0315:302:0
66LZS SŁAWICELZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2020-10-0315:302:4
67KS SKARBIMIERZLZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2020-10-0415:306:0
68MKS POLONIA PRÓSZKÓWLZS RUDATOM KĘPA 2020-10-0313:003:6
69LZS VICTORIA II CHRÓŚCICELKS POPIELÓW2020-10-0415:307:2
70LZS LUBOSZYCE LZS BURZA LIPKI2020-10-0415:300:1
71LZS POGOŃ ŁOSIÓW SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2020-10-0415:304:3
72PAUZALZS WRZOSKIMecz nie odbył się
Kolejka 10
73LZS VICTORIA KOŚCIERZYCELZS WRZOSKI2020-10-1115:0010:0
74SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKIPAUZAMecz nie odbył się
75LZS BURZA LIPKILZS POGOŃ ŁOSIÓW 2020-10-1115:003:3
76LKS POPIELÓWLZS LUBOSZYCE 2020-10-1115:001:2
77LZS RUDATOM KĘPA LZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2020-10-1115:004:1
78LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINMKS POLONIA PRÓSZKÓW2020-10-1015:001:10
79LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKAKS SKARBIMIERZ2020-10-1015:002:2
80SSKF KS DĄBROWALZS SŁAWICE2020-10-1015:001:2
Kolejka 11
81LZS SŁAWICELZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2020-10-1714:301:4
82KS SKARBIMIERZSSKF KS DĄBROWA2020-10-1814:308:0
83MKS POLONIA PRÓSZKÓWLZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2020-10-1714:302:2
84LZS VICTORIA II CHRÓŚCICELZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2020-10-1814:305:0
85LZS LUBOSZYCE LZS RUDATOM KĘPA 2020-10-1814:301:3
86LZS POGOŃ ŁOSIÓW LKS POPIELÓW2020-10-1814:303:1
87PAUZALZS BURZA LIPKIMecz nie odbył się
88LZS WRZOSKISKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2020-10-1814:300:5
Kolejka 12
89LZS VICTORIA KOŚCIERZYCESKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2020-10-2514:004:4
90LZS BURZA LIPKILZS WRZOSKI2020-10-2414:003:0Walkower
91LKS POPIELÓWPAUZAMecz nie odbył się
92LZS RUDATOM KĘPA LZS POGOŃ ŁOSIÓW 2020-10-2514:008:0
93LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS LUBOSZYCE 2020-10-2514:001:1
94LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2020-10-2514:005:2
95SSKF KS DĄBROWAMKS POLONIA PRÓSZKÓW2020-10-2414:002:7
96LZS SŁAWICEKS SKARBIMIERZ2020-10-2414:000:0
Kolejka 13
97KS SKARBIMIERZLZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2020-11-0713:003:2
98MKS POLONIA PRÓSZKÓWLZS SŁAWICE2020-11-0713:304:1
99LZS VICTORIA II CHRÓŚCICESSKF KS DĄBROWA2020-11-0813:304:2
100LZS LUBOSZYCE LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2020-11-0813:302:4
101LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2020-11-0813:300:1
102PAUZALZS RUDATOM KĘPA Mecz nie odbył się
103LZS WRZOSKILKS POPIELÓW2020-11-0813:300:6
104SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILZS BURZA LIPKI2020-11-0813:301:1
Kolejka 14
105LZS VICTORIA KOŚCIERZYCELZS BURZA LIPKI2020-11-1513:302:0
106LKS POPIELÓWSKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2020-11-1513:301:2
107LZS RUDATOM KĘPA LZS WRZOSKI2020-11-1513:3017:0
108LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINPAUZAMecz nie odbył się
109LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALZS POGOŃ ŁOSIÓW 2020-11-1413:306:0
110SSKF KS DĄBROWALZS LUBOSZYCE 2020-11-1413:306:0
111LZS SŁAWICELZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2020-11-1513:301:2
112KS SKARBIMIERZMKS POLONIA PRÓSZKÓW2020-11-1413:305:3
Kolejka 15
113MKS POLONIA PRÓSZKÓWLZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2020-11-2113:004:1
114LZS VICTORIA II CHRÓŚCICEKS SKARBIMIERZ2020-11-2213:000:1
115LZS LUBOSZYCE LZS SŁAWICE2020-11-2213:001:3
116LZS POGOŃ ŁOSIÓW SSKF KS DĄBROWA2020-11-2213:001:6
117PAUZALZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA
118LZS WRZOSKILZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2020-11-2213:002:3
119SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILZS RUDATOM KĘPA 2020-11-2213:003:6
120LZS BURZA LIPKILKS POPIELÓW2020-11-2113:003:2
Kolejka 16
1LZS VICTORIA KOŚCIERZYCELKS POPIELÓW2021-03-0715:00
2LZS BURZA LIPKILZS RUDATOM KĘPA 2021-03-0715:00
3SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2021-03-0715:00
4LZS WRZOSKILZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2021-03-0715:00
5PAUZASSKF KS DĄBROWA
6LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS SŁAWICE2021-03-0715:00
7LZS LUBOSZYCE KS SKARBIMIERZ2021-03-0715:00
8LZS VICTORIA II CHRÓŚCICEMKS POLONIA PRÓSZKÓW2021-03-0715:00
Kolejka 17
9LZS VICTORIA II CHRÓŚCICELZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2021-03-1415:00
10MKS POLONIA PRÓSZKÓWLZS LUBOSZYCE 2021-03-1315:00
11KS SKARBIMIERZLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2021-03-1415:00
12LZS SŁAWICEPAUZA
13SSKF KS DĄBROWALZS WRZOSKI2021-03-1415:00
14LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKASKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2021-03-1415:00
15LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS BURZA LIPKI2021-03-1415:00
16LZS RUDATOM KĘPA LKS POPIELÓW2021-03-1415:00
Kolejka 18
17LZS VICTORIA KOŚCIERZYCELZS RUDATOM KĘPA 2021-03-2115:00
18LKS POPIELÓWLZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2021-03-2115:00
19LZS BURZA LIPKILZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2021-03-2115:00
20SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKISSKF KS DĄBROWA2021-03-2115:00
21LZS WRZOSKILZS SŁAWICE2021-03-2115:00
22PAUZAKS SKARBIMIERZ
23LZS POGOŃ ŁOSIÓW MKS POLONIA PRÓSZKÓW2021-03-2015:00
24LZS LUBOSZYCE LZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2021-03-2115:00
Kolejka 19
25LZS LUBOSZYCE LZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2021-03-2816:00
26LZS VICTORIA II CHRÓŚCICELZS POGOŃ ŁOSIÓW 2021-03-2816:00
27MKS POLONIA PRÓSZKÓWPAUZA
28KS SKARBIMIERZLZS WRZOSKI2021-03-2816:00
29LZS SŁAWICESKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2021-03-2816:00
30SSKF KS DĄBROWALZS BURZA LIPKI2021-03-2816:00
31LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALKS POPIELÓW2021-03-2816:00
32LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS RUDATOM KĘPA 2021-03-2816:00
Kolejka 20
33LZS VICTORIA KOŚCIERZYCELZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2021-04-1113:30
34LZS RUDATOM KĘPA LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2021-04-1113:30
35LKS POPIELÓWSSKF KS DĄBROWA2021-04-1113:30
36LZS BURZA LIPKILZS SŁAWICE2021-04-1113:30
37SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKIKS SKARBIMIERZ2021-04-1113:30
38LZS WRZOSKIMKS POLONIA PRÓSZKÓW2021-04-1013:30
39PAUZALZS VICTORIA II CHRÓŚCICE
40LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS LUBOSZYCE 2021-04-1113:30
Kolejka 21
41LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2021-04-1816:30
42LZS LUBOSZYCE PAUZA
43LZS VICTORIA II CHRÓŚCICELZS WRZOSKI2021-04-1816:30
44MKS POLONIA PRÓSZKÓWSKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2021-04-1716:30
45KS SKARBIMIERZLZS BURZA LIPKI2021-04-1816:30
46LZS SŁAWICELKS POPIELÓW2021-04-1816:30
47SSKF KS DĄBROWALZS RUDATOM KĘPA 2021-04-1816:30
48LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2021-04-1816:30
Kolejka 22
49LZS VICTORIA KOŚCIERZYCELZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2021-04-2517:00
50LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINSSKF KS DĄBROWA2021-04-2517:00
51LZS RUDATOM KĘPA LZS SŁAWICE2021-04-2517:00
52LKS POPIELÓWKS SKARBIMIERZ2021-04-2517:00
53LZS BURZA LIPKIMKS POLONIA PRÓSZKÓW2021-04-2417:00
54SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2021-04-2517:00
55LZS WRZOSKILZS LUBOSZYCE 2021-04-2517:00
56PAUZALZS POGOŃ ŁOSIÓW
Kolejka 23
57PAUZALZS VICTORIA KOŚCIERZYCE
58LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS WRZOSKI2021-05-0214:00
59LZS LUBOSZYCE SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2021-05-0214:00
60LZS VICTORIA II CHRÓŚCICELZS BURZA LIPKI2021-05-0214:00
61MKS POLONIA PRÓSZKÓWLKS POPIELÓW2021-05-0114:00
62KS SKARBIMIERZLZS RUDATOM KĘPA 2021-05-0214:00
63LZS SŁAWICELZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2021-05-0214:00
64SSKF KS DĄBROWALZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2021-05-0214:00
Kolejka 24
65LZS VICTORIA KOŚCIERZYCESSKF KS DĄBROWA2021-05-0917:00
66LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALZS SŁAWICE2021-05-0917:00
67LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINKS SKARBIMIERZ2021-05-0917:00
68LZS RUDATOM KĘPA MKS POLONIA PRÓSZKÓW2021-05-0817:00
69LKS POPIELÓWLZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2021-05-0917:00
70LZS BURZA LIPKILZS LUBOSZYCE 2021-05-0917:00
71SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILZS POGOŃ ŁOSIÓW 2021-05-0917:00
72LZS WRZOSKIPAUZA
Kolejka 25
73LZS WRZOSKILZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2021-05-1617:00
74PAUZASKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI
75LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS BURZA LIPKI2021-05-1617:00
76LZS LUBOSZYCE LKS POPIELÓW2021-05-1617:00
77LZS VICTORIA II CHRÓŚCICELZS RUDATOM KĘPA 2021-05-1617:00
78MKS POLONIA PRÓSZKÓWLZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2021-05-1517:00
79KS SKARBIMIERZLZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2021-05-1617:00
80LZS SŁAWICESSKF KS DĄBROWA2021-05-1617:00
Kolejka 26
81LZS VICTORIA KOŚCIERZYCELZS SŁAWICE2021-05-2314:00
82SSKF KS DĄBROWAKS SKARBIMIERZ2021-05-2314:00
83LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKAMKS POLONIA PRÓSZKÓW2021-05-2214:00
84LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2021-05-2314:00
85LZS RUDATOM KĘPA LZS LUBOSZYCE 2021-05-2314:00
86LKS POPIELÓWLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2021-05-2314:00
87LZS BURZA LIPKIPAUZA
88SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILZS WRZOSKI2021-05-2314:00
Kolejka 27
89SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2021-05-3017:00
90LZS WRZOSKILZS BURZA LIPKI2021-05-3017:00
91PAUZALKS POPIELÓW
92LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS RUDATOM KĘPA 2021-05-3017:00
93LZS LUBOSZYCE LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2021-05-3017:00
94LZS VICTORIA II CHRÓŚCICELZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2021-05-3017:00
95MKS POLONIA PRÓSZKÓWSSKF KS DĄBROWA2021-05-2917:00
96KS SKARBIMIERZLZS SŁAWICE2021-05-3017:00
Kolejka 28
97LZS VICTORIA KOŚCIERZYCEKS SKARBIMIERZ2021-06-0617:00
98LZS SŁAWICEMKS POLONIA PRÓSZKÓW2021-06-0517:00
99SSKF KS DĄBROWALZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2021-06-0617:00
100LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALZS LUBOSZYCE 2021-06-0617:00
101LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2021-06-0617:00
102LZS RUDATOM KĘPA PAUZA
103LKS POPIELÓWLZS WRZOSKI2021-06-0617:00
104LZS BURZA LIPKISKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2021-06-0617:00
Kolejka 29
105LZS BURZA LIPKILZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2021-06-1317:00
106SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILKS POPIELÓW2021-06-1317:00
107LZS WRZOSKILZS RUDATOM KĘPA 2021-06-1317:00
108PAUZALZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN
109LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2021-06-1317:00
110LZS LUBOSZYCE SSKF KS DĄBROWA2021-06-1317:00
111LZS VICTORIA II CHRÓŚCICELZS SŁAWICE2021-06-1317:00
112MKS POLONIA PRÓSZKÓWKS SKARBIMIERZ2021-06-1317:00
Kolejka 30
113LZS VICTORIA KOŚCIERZYCEMKS POLONIA PRÓSZKÓW2021-06-2017:00
114KS SKARBIMIERZLZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2021-06-2017:00
115LZS SŁAWICELZS LUBOSZYCE 2021-06-2017:00
116SSKF KS DĄBROWALZS POGOŃ ŁOSIÓW 2021-06-2017:00
117LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKAPAUZA
118LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS WRZOSKI2021-06-2017:00
119LZS RUDATOM KĘPA SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2021-06-2017:00
120LKS POPIELÓWLZS BURZA LIPKI2021-06-2017:00
NazwaE-mailTelefon
GKS GRODKÓWgrodkow.gks@pilkaopolska.pl509438425
GZ LZS II ŁUBNIANY-LUBOSZYCElubniany.gzlzs@pilkaopolska.pl774215143
KS SKARBIMIERZskarbimierz.ks@pilkaopolska.pl503139239
LKS POLONIA KARŁOWICEkarlowice.lks@pilkaopolska.pl796975081
LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYkotorzmaly.lks@pilkaopolska.pl697302525
LKS SOKOŁY BIERDZANYbierdzany.lks@pilkaopolska.pl694701936
LZS BURZA LIPKIlipki.burza@pilkaopolska.pl605525844
LZS RUDATOM KĘPAkepa.rudatom@pilkaopolska.pl608655536
LZS VICTORIA DOBRZYŃdobrzyn.lzs@pilkaopolska.pl668526591 
LZS VICTORIA II CHRÓŚCICEchroscice.lzs@opolskizpn.pl8878843333
LZS VICTORIA KOŚCIERZYCEkoscierzyce.victoria@pilkaopolska.pl692171828
LZS WRZOSKIwrzoski.lzs@pilkaopolska.pl784679407
SKF LZS TOR II DOBRZEŃ WIELKIdobrzenwielki.skftor@pilkaopolska.pl502035453
SSKF KS DĄBROWAdabrowa.ks@pilkaopolska.pl576885575