KLASA A GRUPA III

Tabela rozgrywek: Klasa A Grupa 3
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS II STAROWICE DOLNE122783148:20
2KKS SUDETY BURGRABICE122581342:26
3MZLKS CZARNI OTMUCHÓW122473227:15
4LZS PODZAMCZE NYSA122163332:31
5LZS CZARNOLAS122163333:21
6LZS KASTOR JASIENICA GÓRNA121752534:36
7LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ121752533:28
8LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE121543537:37
9LZS DZIEWIĘTLICE121442631:42
10LZS KAŁKÓW121442627:35
11LZS TRZEBOSZOWICE121024624:37
12LKS BIAŁA NYSKA121031828:41
13LZS BUKÓW12303916:43
Ostatnia kolejka (13) rozgrywek: Klasa A Grupa 3
85LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚKKS SUDETY BURGRABICE2018-11-1013:005:2
86PAUZJELZS BUKÓW
87LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2018-11-1013:002:2
88LZS DZIEWIĘTLICELZS KAŁKÓW2018-11-1013:002:1
89LZS TRZEBOSZOWICELZS CZARNOLAS2018-11-1013:000:4
90LKS BIAŁA NYSKALZS PODZAMCZE NYSA2018-11-1013:004:6
91LZS II STAROWICE DOLNELZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2018-11-1113:003:1
Terminarz rozgrywek: Klasa A Grupa 3
Kolejka 1
1LZS II STAROWICE DOLNEKKS SUDETY BURGRABICE2018-11-1813:002:4
2LZS PODZAMCZE NYSALZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2018-08-1917:001:1
3LZS CZARNOLASLKS BIAŁA NYSKA2018-08-1914:003:2
4LZS KAŁKÓWLZS TRZEBOSZOWICE2018-08-1917:003:1
5MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS DZIEWIĘTLICE2018-08-1817:000:0
6LZS BUKÓWLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-08-1817:003:9
7LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚPAUZJE
Kolejka 2
8KKS SUDETY BURGRABICEPAUZJE
9LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-08-2517:000:2
10LZS DZIEWIĘTLICELZS BUKÓW2018-08-2617:006:2
11LZS TRZEBOSZOWICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2018-08-2517:002:4
12LKS BIAŁA NYSKALZS KAŁKÓW2018-08-2517:002:3
13LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALZS CZARNOLAS2018-08-2617:004:4
14LZS II STAROWICE DOLNELZS PODZAMCZE NYSA2018-08-2617:007:1
Kolejka 3
15LZS PODZAMCZE NYSAKKS SUDETY BURGRABICE2018-09-0214:001:3
16LZS II STAROWICE DOLNELZS CZARNOLAS2018-09-0214:002:0
17LZS KAŁKÓWLZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2018-09-0214:003:4
18MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS BIAŁA NYSKA2018-09-0117:000:1
19LZS BUKÓWLZS TRZEBOSZOWICE2018-09-0117:000:2
20LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS DZIEWIĘTLICE2018-09-0117:004:2
21PAUZJELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE
Kolejka 4
22KKS SUDETY BURGRABICELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-09-0816:005:3
23LZS DZIEWIĘTLICEPAUZJE
24LZS TRZEBOSZOWICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-09-0816:002:3
25LKS BIAŁA NYSKALZS BUKÓW2018-09-0816:002:2
26LZS KASTOR JASIENICA GÓRNAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2018-09-0816:001:4
27LZS II STAROWICE DOLNELZS KAŁKÓW2018-09-0916:008:1
28LZS PODZAMCZE NYSALZS CZARNOLAS2018-09-0916:002:1
Kolejka 5
29LZS CZARNOLASKKS SUDETY BURGRABICE2018-09-1616:005:1
30LZS KAŁKÓWLZS PODZAMCZE NYSA2018-09-1616:002:2
31LZS II STAROWICE DOLNEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2018-09-1616:002:0
32LZS BUKÓWLZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2018-09-1516:001:2
33LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLKS BIAŁA NYSKA2018-09-1516:002:3
34PAUZJELZS TRZEBOSZOWICE
35LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS DZIEWIĘTLICE2018-09-1516:002:5
Kolejka 6
36KKS SUDETY BURGRABICELZS DZIEWIĘTLICE2018-09-2215:005:1
37LZS TRZEBOSZOWICELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-09-2216:003:3
38LKS BIAŁA NYSKAPAUZJE
39LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-09-2216:004:2
40LZS II STAROWICE DOLNELZS BUKÓW2018-09-2313:002:1
41LZS PODZAMCZE NYSAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2018-09-2213:002:5
42LZS CZARNOLASLZS KAŁKÓW2018-09-2313:003:1
Kolejka 7
43LZS KAŁKÓWKKS SUDETY BURGRABICE2018-09-3015:002:4
44MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS CZARNOLAS2018-09-2915:002:2
45LZS BUKÓWLZS PODZAMCZE NYSA2018-09-2915:001:3
46LZS II STAROWICE DOLNELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-09-3015:002:2
47PAUZJELZS KASTOR JASIENICA GÓRNA
48LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELKS BIAŁA NYSKA2018-09-2915:003:1
49LZS DZIEWIĘTLICELZS TRZEBOSZOWICE2018-09-3015:003:3
Kolejka 8
50KKS SUDETY BURGRABICELZS TRZEBOSZOWICE2018-10-0615:003:0
51LKS BIAŁA NYSKALZS DZIEWIĘTLICE2018-10-0615:007:2
52LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-10-0715:003:6
53LZS II STAROWICE DOLNEPAUZJE
54LZS PODZAMCZE NYSALKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-10-0615:003:1
55LZS CZARNOLASLZS BUKÓW2018-10-0715:004:0
56LZS KAŁKÓWMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2018-10-0615:002:4
Kolejka 9
57MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKKS SUDETY BURGRABICE2018-10-1315:001:0
58LZS BUKÓWLZS KAŁKÓW2018-10-1315:001:1
59LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS CZARNOLAS2018-10-1315:002:2
60PAUZJELZS PODZAMCZE NYSA
61LZS II STAROWICE DOLNELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-10-1415:004:4
62LZS DZIEWIĘTLICELZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2018-10-1415:003:2
63LZS TRZEBOSZOWICELKS BIAŁA NYSKA2018-10-1315:004:2
Kolejka 10
64KKS SUDETY BURGRABICELKS BIAŁA NYSKA2018-10-2014:007:1
65LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALZS TRZEBOSZOWICE2018-10-2014:007:2
66LZS II STAROWICE DOLNELZS DZIEWIĘTLICE2018-10-2114:007:2
67LZS PODZAMCZE NYSALKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-10-2114:003:1
68LZS CZARNOLASPAUZJE
69LZS KAŁKÓWLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-10-2014:004:3
70MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS BUKÓW2018-10-2014:003:0
Kolejka 11
71LZS BUKÓWKKS SUDETY BURGRABICE2018-10-2813:303:3
72LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2018-10-2714:001:2
73PAUZJELZS KAŁKÓW
74LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS CZARNOLAS2018-10-2813:003:2
75LZS DZIEWIĘTLICELZS PODZAMCZE NYSA2018-10-2813:003:6
76LZS II STAROWICE DOLNELZS TRZEBOSZOWICE2018-10-2813:003:3
77LKS BIAŁA NYSKALZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2018-10-2714:002:3
Kolejka 12
78KKS SUDETY BURGRABICELZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2018-11-0313:005:2
79LZS II STAROWICE DOLNELKS BIAŁA NYSKA2018-11-0413:006:1
80LZS PODZAMCZE NYSALZS TRZEBOSZOWICE2018-11-0413:002:2
81LZS CZARNOLASLZS DZIEWIĘTLICE2018-11-0413:003:2
82LZS KAŁKÓWLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2018-11-0413:004:1
83MZLKS CZARNI OTMUCHÓWPAUZJE
84LZS BUKÓWLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2018-11-0313:002:6
Kolejka 13
85LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚKKS SUDETY BURGRABICE2018-11-1013:005:2
86PAUZJELZS BUKÓW
87LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2018-11-1013:002:2
88LZS DZIEWIĘTLICELZS KAŁKÓW2018-11-1013:002:1
89LZS TRZEBOSZOWICELZS CZARNOLAS2018-11-1013:000:4
90LKS BIAŁA NYSKALZS PODZAMCZE NYSA2018-11-1013:004:6
91LZS II STAROWICE DOLNELZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2018-11-1113:003:1
Kolejka 14
1KKS SUDETY BURGRABICELZS II STAROWICE DOLNE2019-03-1715:00
2LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALZS PODZAMCZE NYSA2019-03-1715:00
3LKS BIAŁA NYSKALZS CZARNOLAS2019-03-1715:00
4LZS TRZEBOSZOWICELZS KAŁKÓW2019-03-1715:00
5LZS DZIEWIĘTLICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-03-1615:00
6LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS BUKÓW2019-03-1715:00
7PAUZJELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ
Kolejka 15
8PAUZJEKKS SUDETY BURGRABICE
9LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2019-03-2315:00
10LZS BUKÓWLZS DZIEWIĘTLICE2019-03-2415:00
11MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS TRZEBOSZOWICE2019-03-2315:00
12LZS KAŁKÓWLKS BIAŁA NYSKA2019-03-2415:00
13LZS CZARNOLASLZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2019-03-2415:00
14LZS PODZAMCZE NYSALZS II STAROWICE DOLNE2019-03-2415:00
Kolejka 16
15KKS SUDETY BURGRABICELZS PODZAMCZE NYSA2019-03-3116:00
16LZS CZARNOLASLZS II STAROWICE DOLNE2019-03-3116:00
17LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALZS KAŁKÓW2019-03-3116:00
18LKS BIAŁA NYSKAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-03-3015:00
19LZS TRZEBOSZOWICELZS BUKÓW2019-03-3116:00
20LZS DZIEWIĘTLICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2019-03-3015:00
21LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEPAUZJE
Kolejka 17
22LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEKKS SUDETY BURGRABICE2019-04-0716:00
23PAUZJELZS DZIEWIĘTLICE
24LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS TRZEBOSZOWICE2019-04-0616:00
25LZS BUKÓWLKS BIAŁA NYSKA2019-04-0716:00
26MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2019-04-0616:00
27LZS KAŁKÓWLZS II STAROWICE DOLNE2019-04-0716:00
28LZS CZARNOLASLZS PODZAMCZE NYSA2019-04-0716:00
Kolejka 18
29KKS SUDETY BURGRABICELZS CZARNOLAS2019-04-1413:30
30LZS PODZAMCZE NYSALZS KAŁKÓW2019-04-1413:30
31MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS II STAROWICE DOLNE2019-04-1316:00
32LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALZS BUKÓW2019-04-1413:30
33LKS BIAŁA NYSKALKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2019-04-1316:00
34LZS TRZEBOSZOWICEPAUZJE
35LZS DZIEWIĘTLICELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2019-04-1413:30
Kolejka 19
36LZS DZIEWIĘTLICEKKS SUDETY BURGRABICE2019-04-2817:00
37LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS TRZEBOSZOWICE2019-04-2817:00
38PAUZJELKS BIAŁA NYSKA
39LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2019-04-2717:00
40LZS BUKÓWLZS II STAROWICE DOLNE2019-04-2817:00
41MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS PODZAMCZE NYSA2019-04-2717:00
42LZS KAŁKÓWLZS CZARNOLAS2019-04-2817:00
Kolejka 20
43KKS SUDETY BURGRABICELZS KAŁKÓW2019-05-0517:00
44LZS CZARNOLASMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-05-0417:00
45LZS PODZAMCZE NYSALZS BUKÓW2019-05-0517:00
46LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS II STAROWICE DOLNE2019-05-0417:00
47LZS KASTOR JASIENICA GÓRNAPAUZJE
48LKS BIAŁA NYSKALKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2019-05-0517:00
49LZS TRZEBOSZOWICELZS DZIEWIĘTLICE2019-05-0517:00
Kolejka 21
50LZS TRZEBOSZOWICEKKS SUDETY BURGRABICE2019-05-1214:00
51LZS DZIEWIĘTLICELKS BIAŁA NYSKA2019-05-1214:00
52LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2019-05-1214:00
53PAUZJELZS II STAROWICE DOLNE
54LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS PODZAMCZE NYSA2019-05-1117:00
55LZS BUKÓWLZS CZARNOLAS2019-05-1214:00
56MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS KAŁKÓW2019-05-1117:00
Kolejka 22
57KKS SUDETY BURGRABICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-05-1817:00
58LZS KAŁKÓWLZS BUKÓW2019-05-1917:00
59LZS CZARNOLASLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2019-05-1817:00
60LZS PODZAMCZE NYSAPAUZJE
61LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS II STAROWICE DOLNE2019-05-1917:00
62LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALZS DZIEWIĘTLICE2019-05-1917:00
63LKS BIAŁA NYSKALZS TRZEBOSZOWICE2019-05-1917:00
Kolejka 23
64LKS BIAŁA NYSKAKKS SUDETY BURGRABICE2019-05-2617:00
65LZS TRZEBOSZOWICELZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2019-05-2617:00
66LZS DZIEWIĘTLICELZS II STAROWICE DOLNE2019-05-2617:00
67LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS PODZAMCZE NYSA2019-05-2617:00
68PAUZJELZS CZARNOLAS
69LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS KAŁKÓW2019-05-2517:00
70LZS BUKÓWMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2019-05-2517:00
Kolejka 24
71KKS SUDETY BURGRABICELZS BUKÓW2019-06-0214:00
72MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2019-06-0117:00
73LZS KAŁKÓWPAUZJE
74LZS CZARNOLASLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2019-06-0214:00
75LZS PODZAMCZE NYSALZS DZIEWIĘTLICE2019-06-0214:00
76LZS TRZEBOSZOWICELZS II STAROWICE DOLNE2019-06-0214:00
77LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALKS BIAŁA NYSKA2019-06-0214:00
Kolejka 25
78LZS KASTOR JASIENICA GÓRNAKKS SUDETY BURGRABICE2019-06-0917:00
79LKS BIAŁA NYSKALZS II STAROWICE DOLNE2019-06-0917:00
80LZS TRZEBOSZOWICELZS PODZAMCZE NYSA2019-06-0917:00
81LZS DZIEWIĘTLICELZS CZARNOLAS2019-06-0917:00
82LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS KAŁKÓW2019-06-0917:00
83PAUZJEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW
84LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS BUKÓW2019-06-0917:00
Kolejka 26
85KKS SUDETY BURGRABICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2019-06-1617:00
86LZS BUKÓWPAUZJE
87MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2019-06-1617:00
88LZS KAŁKÓWLZS DZIEWIĘTLICE2019-06-1617:00
89LZS CZARNOLASLZS TRZEBOSZOWICE2019-06-1617:00
90LZS PODZAMCZE NYSALKS BIAŁA NYSKA2019-06-1617:00
91LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALZS II STAROWICE DOLNE2019-06-1617:00
NazwaEmailTelefon
MZLKS CZARNI OTMUCHÓWotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl698989646

KKS "SUDETY" BURGRABICEburgrabice.kks@pilkaopolska.pl
695436150
LKS ATOM GRĄDY - GOŚWINOWICEgoswinowicegrady.lzs@pilkaopolska.pl
602439903
LZS "KASTOR" Jasienica Górnajasienicagorna.lzs@pilkaopolska.pl502263386
LKS "Orzeł" Reńska Wieśrenskawies.lksorzel@pilkaopolska.pl
509812394
LZS CZARNOLASczarnolas.lzs@pilkaopolska.pl609343806
LZS BUKÓWbukow.lzs@pilkaopolska.pl664051218
LZS MALERZOWICE MAŁE
malerzowicemale.lzs@pilkaopolska.pl
608663242
LZS II STAROWICE DOLNEstarowicedolne.lzs@pilkaopolska.pl
728342079
LKS BIAŁA NYSKA
bialanyska.lks@pilkaopolska.pl
607430800
LZS Kalkówkalkow.lzs@pilkaopolska.pl
774357379
607347397
LZS PODZAMCZE NYSAnysa.podzamcze@pilkaopolska.pl720824062
LZS DZIEWIĘTLICEdziewietlice.lzs@pilkaopolska.pl693376625
LZS TRZEBOSZOWICEtrzeboszowice.lzs@pilkaopolska.pl
725443071