KLASA A GRUPA VI

Tabela rozgrywek: Klasa A Grupa 6
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1PAUZA000000:0
2LZS ZAWISZA STARA KUŹNIA000000:0
3LZS STRADUNIA000000:0
4LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW000000:0
5LZS RASZOWA000000:0
6LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE000000:0
7LZS ORZEŁ BRANICE000000:0
8LZS ODRZANKA DZIERGOWICE000000:0
9LZS KOTLARNIA- GOSZYCE000000:0
10LZS FC PILSZCZ000000:0
11LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ000000:0
12LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE000000:0
13LKS BABICE000000:0
14KS ŻĄDŁO SUCHA PSINA000000:0
15KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE000000:0
16GÓRNIK JANUSZKOWICE000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: Klasa A Grupa 6
Terminarz rozgrywek: Klasa A Grupa 6
Kolejka 1
1LZS STRADUNIALKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2020-08-0917:00
2LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ORZEŁ BRANICE2020-08-0817:00
3GÓRNIK JANUSZKOWICEKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2020-08-0917:00
4LKS BABICEPAUZA
5LZS FC PILSZCZLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2020-08-0917:00
6LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2020-08-0917:00
7LZS KOTLARNIA- GOSZYCELZS RASZOWA2020-08-0917:00
8KS ŻĄDŁO SUCHA PSINALZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2020-08-0917:00
Kolejka 2
9LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2020-08-1617:00
10LZS RASZOWAKS ŻĄDŁO SUCHA PSINA2020-08-1616:00
11LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS KOTLARNIA- GOSZYCE2020-08-1617:00
12LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2020-08-1617:00
13PAUZALZS FC PILSZCZ
14KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELKS BABICE2020-08-1617:00
15LZS ORZEŁ BRANICEGÓRNIK JANUSZKOWICE2020-08-1517:00
16LZS STRADUNIALKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2020-08-1617:00
Kolejka 3
17LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2020-08-2314:00
18GÓRNIK JANUSZKOWICELZS STRADUNIA2020-08-2315:30
19LKS BABICELZS ORZEŁ BRANICE2020-08-2314:00
20LZS FC PILSZCZKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2020-08-2314:00
21LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIEPAUZA
22LZS KOTLARNIA- GOSZYCELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2020-08-2314:00
23KS ŻĄDŁO SUCHA PSINALZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2020-08-2314:00
24LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS RASZOWA2020-08-2314:00
Kolejka 4
25LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCELZS RASZOWA2020-08-3017:00
26LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2020-08-3017:00
27LZS ODRZANKA DZIERGOWICEKS ŻĄDŁO SUCHA PSINA2020-08-3017:00
28PAUZALZS KOTLARNIA- GOSZYCE
29KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2020-08-3017:00
30LZS ORZEŁ BRANICELZS FC PILSZCZ2020-08-2917:00
31LZS STRADUNIALKS BABICE2020-08-3017:00
32LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚGÓRNIK JANUSZKOWICE2020-08-2917:00
Kolejka 5
33GÓRNIK JANUSZKOWICELKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2020-09-0616:30
34LKS BABICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2020-09-0616:30
35LZS FC PILSZCZLZS STRADUNIA2020-09-0616:30
36LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIELZS ORZEŁ BRANICE2020-09-0616:30
37LZS KOTLARNIA- GOSZYCEKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2020-09-0616:30
38KS ŻĄDŁO SUCHA PSINAPAUZA
39LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2020-09-0616:30
40LZS RASZOWALZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2020-09-0616:00
Kolejka 6
41LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2020-09-1313:30
42LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS RASZOWA2020-09-1313:30
43PAUZALZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW
44KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLEKS ŻĄDŁO SUCHA PSINA2020-09-1313:30
45LZS ORZEŁ BRANICELZS KOTLARNIA- GOSZYCE2020-09-1216:30
46LZS STRADUNIALZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2020-09-1313:30
47LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS FC PILSZCZ2020-09-1213:30
48GÓRNIK JANUSZKOWICELKS BABICE2020-09-1216:30
Kolejka 7
49LKS BABICELKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2020-09-2016:00
50LZS FC PILSZCZGÓRNIK JANUSZKOWICE2020-09-2016:00
51LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2020-09-2016:00
52LZS KOTLARNIA- GOSZYCELZS STRADUNIA2020-09-2016:00
53KS ŻĄDŁO SUCHA PSINALZS ORZEŁ BRANICE2020-09-2016:00
54LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2020-09-2016:00
55LZS RASZOWAPAUZA
56LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS ODRZANKA DZIERGOWICE2020-09-2016:00
Kolejka 8
57LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2020-09-2716:00
58PAUZALZS ZAWISZA STARA KUŹNIA
59KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELZS RASZOWA2020-09-2716:00
60LZS ORZEŁ BRANICELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2020-09-2616:00
61LZS STRADUNIAKS ŻĄDŁO SUCHA PSINA2020-09-2716:00
62LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS KOTLARNIA- GOSZYCE2020-09-2616:00
63GÓRNIK JANUSZKOWICELZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2020-09-2616:00
64LKS BABICELZS FC PILSZCZ2020-09-2716:00
Kolejka 9
65LZS FC PILSZCZLKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2020-10-0413:00
66LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIELKS BABICE2020-10-0413:00
67LZS KOTLARNIA- GOSZYCEGÓRNIK JANUSZKOWICE2020-10-0413:00
68KS ŻĄDŁO SUCHA PSINALKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2020-10-0413:00
69LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS STRADUNIA2020-10-0413:00
70LZS RASZOWALZS ORZEŁ BRANICE2020-10-0413:00
71LZS ZAWISZA STARA KUŹNIAKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2020-10-0413:00
72LZS ODRZANKA DZIERGOWICEPAUZA
Kolejka 10
73LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCEPAUZA
74KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2020-10-1115:00
75LZS ORZEŁ BRANICELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2020-10-1015:00
76LZS STRADUNIALZS RASZOWA2020-10-1115:00
77LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2020-10-1015:00
78GÓRNIK JANUSZKOWICEKS ŻĄDŁO SUCHA PSINA2020-10-1115:00
79LKS BABICELZS KOTLARNIA- GOSZYCE2020-10-1115:00
80LZS FC PILSZCZLZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2020-10-1115:00
Kolejka 11
81LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIELKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2020-10-1814:30
82LZS KOTLARNIA- GOSZYCELZS FC PILSZCZ2020-10-1814:30
83KS ŻĄDŁO SUCHA PSINALKS BABICE2020-10-1814:30
84LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWGÓRNIK JANUSZKOWICE2020-10-1814:30
85LZS RASZOWALKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2020-10-1814:30
86LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS STRADUNIA2020-10-1814:30
87LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS ORZEŁ BRANICE2020-10-1814:30
88PAUZAKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE
Kolejka 12
89LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCEKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2020-10-2514:00
90LZS ORZEŁ BRANICEPAUZA
91LZS STRADUNIALZS ODRZANKA DZIERGOWICE2020-10-2514:00
92LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2020-10-2414:00
93GÓRNIK JANUSZKOWICELZS RASZOWA2020-10-2514:00
94LKS BABICELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2020-10-2514:00
95LZS FC PILSZCZKS ŻĄDŁO SUCHA PSINA2020-10-2514:00
96LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIELZS KOTLARNIA- GOSZYCE2020-10-2514:00
Kolejka 13
97LZS KOTLARNIA- GOSZYCELKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2020-11-0813:30
98KS ŻĄDŁO SUCHA PSINALZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2020-11-0813:30
99LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS FC PILSZCZ2020-11-0813:30
100LZS RASZOWALKS BABICE2020-11-0813:30
101LZS ZAWISZA STARA KUŹNIAGÓRNIK JANUSZKOWICE2020-11-0813:30
102LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2020-11-0813:30
103PAUZALZS STRADUNIA
104KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELZS ORZEŁ BRANICE2020-11-0813:30
Kolejka 14
105LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCELZS ORZEŁ BRANICE2020-11-1513:30
106LZS STRADUNIAKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2020-11-1513:30
107LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚPAUZA
108GÓRNIK JANUSZKOWICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2020-11-1513:30
109LKS BABICELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2020-11-1513:30
110LZS FC PILSZCZLZS RASZOWA2020-11-1513:30
111LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2020-11-1513:30
112LZS KOTLARNIA- GOSZYCEKS ŻĄDŁO SUCHA PSINA2020-11-1513:30
Kolejka 15
113KS ŻĄDŁO SUCHA PSINALKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2020-11-2213:00
114LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS KOTLARNIA- GOSZYCE2020-11-2213:00
115LZS RASZOWALZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2020-11-2213:00
116LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS FC PILSZCZ2020-11-2213:00
117LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS BABICE2020-11-2213:00
118PAUZAGÓRNIK JANUSZKOWICE
119KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2020-11-2213:00
120LZS ORZEŁ BRANICELZS STRADUNIA2020-11-2113:00
NazwaE-mailTelefon
KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLEslawiecice.ks@pilkaopolska.pl604375871
LKS BABICEbabice.lks@pilkaopolska.pl661815074
LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCEwiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl668212733
LKS SZONÓWszonow.lks@pilkaopolska.pl669852152
LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚrenskawies.lksslask@pilkaopolska.pl504433184
LZS FC PILSZCZpilszcz.lzs@pilkaopolska.pl695088175
LZS INTER MECHNICAmechnica.lzs@pilkaopolska.pl692779292
LZS KOTLARNIA- GOSZYCEkotlarnia.lzs@pilkaopolska.pl693860740
LZS LISIĘCICElisiecice.lzs@pilkaopolska.pl669010786
LZS ODRZANKA DZIERGOWICEdziergowice.lzs@pilkaopolska.pl774830216
LZS ORZEŁ BRANICEbranice.lzsorzel@pilkaopolska.pl609304664
LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIEsciborzycewielkie.polonia@pilkaopolska.pl882545379
LZS VICTORIA 1900 ŁANYlany.lzs@pilkaopolska.pl516931789
LZS ZAWISZA STARA KUŹNIAstarakuznia.zawisza@pilkaopolska.pl600001009