KLASA B GRUPA VIII

Tabela rozgrywek: Klasa B Grupa 8
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS GOŚWINOWICE1434111254:14
2LZS ŁĄKA-JODŁÓW1434111263:18
3LZS JĘDRZYCHÓW 1433110355:19
4LZS MACIEJOWICE1432102244:17
5LZS GOŚCICE1431101346:23
6MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE132790463:37
7LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC152372633:23
8LZS BUKÓW142372540:33
9LZS SIESTRZECHOWICE151752826:40
10KS POLONIA II NYSA131651758:42
11LKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚ141550924:49
12LZS ŚLIWICE 137211021:83
13LZS SĘKOWICE130001314:83
14LZS KAMIENICA NYSKA224112026:86
Ostatnia kolejka (22) rozgrywek: Klasa B Grupa 8
57LZS SĘKOWICEKS POLONIA II NYSA2020-05-1717:00
58MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELZS ŚLIWICE 2020-05-1717:00
59LZS JĘDRZYCHÓW LZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkower3:0Walkower
60LZS BUKÓWLZS GOŚCICE2020-05-1617:00
61LZS MACIEJOWICELKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚ2020-05-1717:00
62LZS SIESTRZECHOWICELZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2020-03-0815:001:1
63LZS ŁĄKA-JODŁÓWLKS GOŚWINOWICE2020-05-1717:00
Terminarz rozgrywek: Klasa B Grupa 8
Kolejka 1
1LZS MACIEJOWICELZS SĘKOWICE2019-08-1817:006:0
2LZS BUKÓWLZS SIESTRZECHOWICE2019-08-1817:005:3
3LZS JĘDRZYCHÓW LZS ŁĄKA-JODŁÓW2019-08-1817:002:1
4MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELKS GOŚWINOWICE2019-08-1817:003:2
5KS POLONIA II NYSALZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2019-08-1818:000:3Walkower
6LZS ŚLIWICE LKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚ2019-08-1817:000:3
7LZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkowerLZS GOŚCICE2019-08-1817:002:5
Kolejka 2
8LZS SĘKOWICELZS GOŚCICE2019-08-2517:000:3Walkower
9LKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚLZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkower2019-08-2517:003:1
10LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLZS ŚLIWICE 2019-08-2417:005:2
11LKS GOŚWINOWICEKS POLONIA II NYSA2019-08-2517:006:2
12LZS ŁĄKA-JODŁÓWMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2019-08-2517:006:0
13LZS SIESTRZECHOWICELZS JĘDRZYCHÓW 2019-08-2517:000:2
14LZS MACIEJOWICELZS BUKÓW2019-08-2517:001:1
Kolejka 3
15LZS BUKÓWLZS SĘKOWICE2019-08-3117:008:0
16LZS JĘDRZYCHÓW LZS MACIEJOWICE2019-08-3113:001:2
17MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELZS SIESTRZECHOWICE2019-09-0117:005:1
18KS POLONIA II NYSALZS ŁĄKA-JODŁÓW2019-09-0118:002:5
19LZS ŚLIWICE LKS GOŚWINOWICE2019-09-0117:000:6
20LZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkowerLZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2019-09-0117:001:1
21LZS GOŚCICELKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚ2019-09-0117:005:0
Kolejka 4
22LZS SĘKOWICELKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚ2019-09-0816:001:3
23LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLZS GOŚCICE2019-09-0816:002:3
24LKS GOŚWINOWICELZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkower2019-09-0816:005:0
25LZS ŁĄKA-JODŁÓWLZS ŚLIWICE 2019-09-0816:004:3
26LZS SIESTRZECHOWICEKS POLONIA II NYSA2019-09-0816:000:3
27LZS MACIEJOWICEMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2019-09-0816:004:0
28LZS BUKÓWLZS JĘDRZYCHÓW 2019-09-0716:002:1
Kolejka 5
29LZS JĘDRZYCHÓW LZS SĘKOWICE2019-09-1516:005:2
30MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELZS BUKÓW2019-09-1516:005:2
31KS POLONIA II NYSALZS MACIEJOWICE2019-09-1518:005:5
32LZS ŚLIWICE LZS SIESTRZECHOWICE2019-09-1516:000:3
33LZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkowerLZS ŁĄKA-JODŁÓW2019-09-1516:002:6
34LZS GOŚCICELKS GOŚWINOWICE2019-09-1516:000:2
35LKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚLZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2019-09-1516:000:2
Kolejka 6
36LZS SĘKOWICELZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2019-09-2216:001:5
37LKS GOŚWINOWICELKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚ2019-09-2216:003:1
38LZS ŁĄKA-JODŁÓWLZS GOŚCICE2019-09-2216:001:1
39LZS SIESTRZECHOWICELZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkower2019-09-2216:004:3
40LZS MACIEJOWICELZS ŚLIWICE 2019-09-2216:007:2
41LZS BUKÓWKS POLONIA II NYSA2019-09-2216:003:0Walkower
42LZS JĘDRZYCHÓW MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2019-09-2216:006:4
Kolejka 7
43MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELZS SĘKOWICE2019-09-2915:006:1
44KS POLONIA II NYSALZS JĘDRZYCHÓW 2019-09-2918:002:4
45LZS ŚLIWICE LZS BUKÓW2019-09-2915:002:2
46LZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkowerLZS MACIEJOWICE2019-09-2915:001:2
47LZS GOŚCICELZS SIESTRZECHOWICE2019-09-2915:003:2
48LKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚLZS ŁĄKA-JODŁÓW2019-09-2915:001:7
49LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLKS GOŚWINOWICE2019-09-2815:002:4
Kolejka 8
50LZS SĘKOWICELKS GOŚWINOWICE2019-10-0615:000:9
51LZS ŁĄKA-JODŁÓWLZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2019-10-0615:005:2
52LZS SIESTRZECHOWICELKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚ2019-10-0615:002:3
53LZS MACIEJOWICELZS GOŚCICE2019-10-0615:003:0
54LZS BUKÓWLZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkower2019-10-0515:0011:4
55LZS JĘDRZYCHÓW LZS ŚLIWICE 2019-10-0615:0012:0Walkower
56MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICEKS POLONIA II NYSA2019-10-0615:006:4
Kolejka 9
57KS POLONIA II NYSALZS SĘKOWICE2019-10-1317:0012:3
58LZS ŚLIWICE MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2019-10-1315:001:12
59LZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkowerLZS JĘDRZYCHÓW 2019-10-1315:000:3Walkower
60LZS GOŚCICELZS BUKÓW2019-10-1315:001:0
61LKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚLZS MACIEJOWICE2019-10-1315:003:4
62LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLZS SIESTRZECHOWICE2019-10-1215:000:2
63LKS GOŚWINOWICELZS ŁĄKA-JODŁÓW2019-10-1315:003:0
Kolejka 10
64LZS SĘKOWICELZS ŁĄKA-JODŁÓW2019-10-2014:000:8
65LZS SIESTRZECHOWICELKS GOŚWINOWICE2019-10-2014:002:2
66LZS MACIEJOWICELZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2019-10-2014:000:1
67LZS BUKÓWLKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚ2019-10-2014:002:1
68LZS JĘDRZYCHÓW LZS GOŚCICE2019-10-2014:007:2
69MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkower2019-10-2014:006:2
70KS POLONIA II NYSALZS ŚLIWICE 2019-10-2014:0016:1
Kolejka 11
71LZS ŚLIWICE LZS SĘKOWICE2019-10-2713:005:2
72LZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkowerKS POLONIA II NYSA2019-10-2713:000:7Walkower
73LZS GOŚCICEMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2019-10-2713:005:2
74LKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚLZS JĘDRZYCHÓW 2019-10-2713:000:6
75LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLZS BUKÓW2019-10-2614:004:0Walkower
76LKS GOŚWINOWICELZS MACIEJOWICE2019-10-2713:000:1
77LZS ŁĄKA-JODŁÓWLZS SIESTRZECHOWICE2019-10-2713:008:0
Kolejka 12
78LZS SĘKOWICELZS SIESTRZECHOWICE2019-11-0313:001:3
79LZS MACIEJOWICELZS ŁĄKA-JODŁÓW2019-11-0313:002:3
80LZS BUKÓWLKS GOŚWINOWICE2019-11-0213:001:5
81LZS JĘDRZYCHÓW LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2019-11-0313:001:0
82MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚ2019-11-0313:0011:1
83KS POLONIA II NYSALZS GOŚCICE2019-11-0313:000:4
84LZS ŚLIWICE LZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkower2019-11-0313:003:0
Kolejka 13
85LZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkowerLZS SĘKOWICE2019-11-1013:0010:3
86LZS GOŚCICELZS ŚLIWICE 2019-11-1013:0011:2
87LKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚKS POLONIA II NYSA2019-11-1013:002:5
88LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2019-11-1013:002:3
89LKS GOŚWINOWICELZS JĘDRZYCHÓW 2019-11-1013:004:2
90LZS ŁĄKA-JODŁÓWLZS BUKÓW2019-11-1013:006:0Walkower
91LZS SIESTRZECHOWICELZS MACIEJOWICE2019-11-1013:000:4
Kolejka 14
1LZS SĘKOWICELZS MACIEJOWICE2020-03-1515:00Mecz nie odbył się
2LZS SIESTRZECHOWICELZS BUKÓW2020-03-1515:00
3LZS ŁĄKA-JODŁÓWLZS JĘDRZYCHÓW 2020-03-1515:00
4LKS GOŚWINOWICEMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2020-03-1515:00
5LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECKS POLONIA II NYSA2020-03-1515:00
6LKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚLZS ŚLIWICE 2020-03-1515:00
7LZS GOŚCICELZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkower3:0Walkower
Kolejka 15
8LZS GOŚCICELZS SĘKOWICE2020-03-2215:00Mecz nie odbył się
9LZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkowerLKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚ0:3Walkower
10LZS ŚLIWICE LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2020-03-2215:00Mecz nie odbył się
11KS POLONIA II NYSALKS GOŚWINOWICE2020-03-2215:00Mecz nie odbył się
12MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELZS ŁĄKA-JODŁÓW2020-03-2215:00Mecz nie odbył się
13LZS JĘDRZYCHÓW LZS SIESTRZECHOWICE2020-03-2215:00Mecz nie odbył się
14LZS BUKÓWLZS MACIEJOWICE2020-03-2115:00Mecz nie odbył się
Kolejka 16
15LZS SĘKOWICELZS BUKÓW2020-03-2916:00Mecz nie odbył się
16LZS MACIEJOWICELZS JĘDRZYCHÓW 2020-03-2916:00Mecz nie odbył się
17LZS SIESTRZECHOWICEMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2020-03-2916:00Mecz nie odbył się
18LZS ŁĄKA-JODŁÓWKS POLONIA II NYSA2020-03-2916:00Mecz nie odbył się
19LKS GOŚWINOWICELZS ŚLIWICE 2020-03-2916:00Mecz nie odbył się
20LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkower3:0Walkower
21LKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚLZS GOŚCICE2020-03-2916:00Mecz nie odbył się
Kolejka 17
22LKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚLZS SĘKOWICE2020-04-0516:00Mecz nie odbył się
23LZS GOŚCICELZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2020-04-0516:00Mecz nie odbył się
24LZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkowerLKS GOŚWINOWICE0:3Walkower
25LZS ŚLIWICE LZS ŁĄKA-JODŁÓW2020-04-0516:00Mecz nie odbył się
26KS POLONIA II NYSALZS SIESTRZECHOWICE2020-04-0516:00Mecz nie odbył się
27MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELZS MACIEJOWICE2020-04-0516:00Mecz nie odbył się
28LZS JĘDRZYCHÓW LZS BUKÓW2020-04-0516:00Mecz nie odbył się
Kolejka 18
29LZS SĘKOWICELZS JĘDRZYCHÓW 2020-04-1916:30Mecz nie odbył się
30LZS BUKÓWMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2020-04-1916:30Mecz nie odbył się
31LZS MACIEJOWICEKS POLONIA II NYSA2020-04-1916:30Mecz nie odbył się
32LZS SIESTRZECHOWICELZS ŚLIWICE 2020-04-1916:30Mecz nie odbył się
33LZS ŁĄKA-JODŁÓWLZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkower3:0Walkower
34LKS GOŚWINOWICELZS GOŚCICE2020-04-1916:30Mecz nie odbył się
35LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚ2020-04-1916:30Mecz nie odbył się
Kolejka 19
36LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLZS SĘKOWICE2020-04-2517:00Mecz nie odbył się
37LKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚLKS GOŚWINOWICE2020-04-2617:00Mecz nie odbył się
38LZS GOŚCICELZS ŁĄKA-JODŁÓW2020-04-2617:00Mecz nie odbył się
39LZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkowerLZS SIESTRZECHOWICE0:3Walkower
40LZS ŚLIWICE LZS MACIEJOWICE2020-04-2617:00Mecz nie odbył się
41KS POLONIA II NYSALZS BUKÓW2020-04-2617:00Mecz nie odbył się
42MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELZS JĘDRZYCHÓW 2020-04-2617:00Mecz nie odbył się
Kolejka 20
43LZS SĘKOWICEMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2020-05-0317:00Mecz nie odbył się
44LZS JĘDRZYCHÓW KS POLONIA II NYSA2020-05-0317:00Mecz nie odbył się
45LZS BUKÓWLZS ŚLIWICE 2020-05-0217:00Mecz nie odbył się
46LZS MACIEJOWICELZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkower3:0Walkower
47LZS SIESTRZECHOWICELZS GOŚCICE2020-05-0317:00Mecz nie odbył się
48LZS ŁĄKA-JODŁÓWLKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚ2020-05-0317:00Mecz nie odbył się
49LKS GOŚWINOWICELZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2020-05-0317:00Mecz nie odbył się
Kolejka 21
50LKS GOŚWINOWICELZS SĘKOWICE2020-05-1017:00Mecz nie odbył się
51LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLZS ŁĄKA-JODŁÓW2020-05-0917:00Mecz nie odbył się
52LKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚLZS SIESTRZECHOWICE2020-05-1017:00Mecz nie odbył się
53LZS GOŚCICELZS MACIEJOWICE2020-05-1017:00Mecz nie odbył się
54LZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkowerLZS BUKÓW0:3Walkower
55LZS ŚLIWICE LZS JĘDRZYCHÓW 2020-05-1017:00Mecz nie odbył się
56KS POLONIA II NYSAMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2020-05-1017:00Mecz nie odbył się
Kolejka 22
57LZS SĘKOWICEKS POLONIA II NYSA2020-05-1717:00
58MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELZS ŚLIWICE 2020-05-1717:00
59LZS JĘDRZYCHÓW LZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkower3:0
60LZS BUKÓWLZS GOŚCICE2020-05-1617:00
61LZS MACIEJOWICELKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚ2020-05-1717:00
62LZS SIESTRZECHOWICELZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2020-03-0815:001:1
63LZS ŁĄKA-JODŁÓWLKS GOŚWINOWICE2020-05-1717:00
Kolejka 23
64LZS ŁĄKA-JODŁÓWLZS SĘKOWICE2020-05-2417:00
65LKS GOŚWINOWICELZS SIESTRZECHOWICE2020-05-2417:00
66LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLZS MACIEJOWICE2020-05-2317:00
67LKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚLZS BUKÓW2020-05-2417:00
68LZS GOŚCICELZS JĘDRZYCHÓW 2020-05-2417:00
69LZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkowerMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE0:3
70LZS ŚLIWICE KS POLONIA II NYSA2020-05-2417:00
Kolejka 24
71LZS SĘKOWICELZS ŚLIWICE 2020-05-3117:00
72KS POLONIA II NYSALZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkower3:0
73MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELZS GOŚCICE2020-05-3117:00
74LZS JĘDRZYCHÓW LKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚ2020-05-3117:00
75LZS BUKÓWLZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2020-05-3017:00
76LZS MACIEJOWICELKS GOŚWINOWICE2020-05-3117:00
77LZS SIESTRZECHOWICELZS ŁĄKA-JODŁÓW2020-05-3117:00
Kolejka 25
78LZS SIESTRZECHOWICELZS SĘKOWICE2020-06-0717:30
79LZS ŁĄKA-JODŁÓWLZS MACIEJOWICE2020-06-0717:30
80LKS GOŚWINOWICELZS BUKÓW2020-06-0717:30
81LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLZS JĘDRZYCHÓW 2020-06-0717:30
82LKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2020-06-0717:30
83LZS GOŚCICEKS POLONIA II NYSA2020-06-0717:30
84LZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkowerLZS ŚLIWICE 0:3
Kolejka 26
85LZS SĘKOWICELZS KAMIENICA NYSKA - drużyna wycofana, walkower3:0
86LZS ŚLIWICE LZS GOŚCICE2020-06-1417:30
87KS POLONIA II NYSALKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚ2020-06-1417:30
88MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2020-06-1417:30
89LZS JĘDRZYCHÓW LKS GOŚWINOWICE2020-06-1417:30
90LZS BUKÓWLZS ŁĄKA-JODŁÓW2020-06-1417:30
91LZS MACIEJOWICELZS SIESTRZECHOWICE2020-06-1417:30
NazwaEmailTelefon
TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE
kkozle.blachowianka@pilkaopolska.pl
605368043
609126823
KS CHRZĄSZCZ CHRZĄSZCZYCE
chrzaszczyce.chrzaszcz@pilkaopolska.pl
602795004
GKS KOMPRACHCICE
komprachcice.gks@pilkaopolska.pl
692693316
LZS ORZEŁ OLSZANKA
olszanka.orzel@pilkaopolska.pl
725679411
LZS AGROPLON II GŁUSZYNA
gluszyna.lzsagroplon@pilkaopolska.pl
604592904
KS GÓRAŻDŻE
gorazdze.ks@pilkaopolska.pl
692917343
LZS STRADUNIA
stradunia.lzs@pilkaopolska.pl
607978907
LZS KUJAWY
kujawy.lzs@pilkaopolska.pl

502173102

KS CISOWA KEDZIERZYN-KOZLE
kkozle.cisowa@pilkaopolska.pl
697827314
LKS POLONIA PRÓSZKÓW
proszkow.polonia@pilkaopolska.pl
791571423
LKS START SIOŁKOWICE
siolkowice.start@pilkaopolska.pl
609548882
KS MAGNUM CHORULAchorula.magnum@pilkaopolska.pl
605071963
LKS POPIELÓW
popielow.lks@pilkaopolska.pl
663566725
KS POGOŃ WOJNOWICE
wojnowice.pogon@pilkaopolska.pl
535129465
LZS POLANOWICE
polanowice.lzs@pilkaopolska.pl
889130018
LKS BŁĘKITNI ROZMIERZ
rozmierz.blekitni@pilkaopolska.pl
506057114
LKS CZARNI KALINÓW - KALINOWICE
kalinow.czarni@pilkaopolska.pl
606854628
OTMĘT FKS
krapkowice.otmet@pilkaopolska.pl
723523753
LZS RZEPCE

rzepce.lzs@pilkaopolska.pl
600089910
LKS TĘCZA SZYMISZÓW
szymiszow.tecza@pilkaopolska.pl
603629452
LKS BABICE
babice.lks@pilkaopolska.pl
661815074
GZ LZS W ŁUBNIANACH LZS BRYNICA
brynica.lzs@pilkaopolska.pl
604720337
LKS BIZON KURZNIEkurznie.bizon@pilkaopolska.pl
783683717
LKS CHMIELOWICEchmielowice.sks@pilkaopolska.pl
509272207
LKS GOŚWINOWICEgoswinowice.lks@pilkaopolska.pl
501166264
LZS ZNICZ WŁOCHY
wlochy.lzs@pilkaopolska.pl

660712592
LKS OBROWIEC
obrowiec.lks@pilkaopolska.pl
781788275
LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKA
chroscinanyska.ogrodnik@pilkaopolska.pl
602415083
LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA
blotnicastrzelecka.plon@pilkaopolska.pl
507363987
LKS PLON SKOROSZYCEskoroszyce.plon@pilkaopolska.pl
509062436
LKS PRZEDMOŚĆ
przedmosc.lks@pilkaopolska.pl
606208975
LZS ŁĘŻCE
lezce.lzs@pilkaopolska.pl
602658917
LKS HETMAN II BYCZYNA
byczyna.lkshetman@pilkaopolska.pl
609191058
LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAW

dzierzyslaw.lzs@pilkaopolska.pl

601573575
LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICEdziewkowice.rzemioslo@pilkaopolska.pl
509827749
LKS STOBRAWA STARE KOLNIE
starekolnie.stobrawa@pilkaopolska.pl
668130019
LKS STRZELECZKIstrzeleczki.lks@pilkaopolska.pl
889736707
LZS RADŁÓW
radlow.lzs@pilkaopolska.pl
663942470
LKS UNIA MURÓWmurow.unia@pilkaopolska.pl
605491806
500284926
LZS KAŁKÓW
kalkow.lzs@pilkaopolska.pl
774357379
607347397
LZS SŁAWICE
slawice.lzs@pilkaopolska.pl
600905327
LUKS POLONIA GOŚCIĘCIN
gosciecin.polonia@pilkaopolska.pl
604724152
LUKS DELTA BIELICEbielice.delta@pilkaopolska.pl
723407072
LKS LEW SZYMONKÓW

szymonkow.lks@pilkaopolska.pl

605610498

LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKpogorzelacznik.polonia@pilkaopolska.pl
694218932
POGRANICZE MOKRE
mokre.pogranicze@pilkaopolska.pl
663439127
LZS FC EGIPT KRZYŻOWICEkrzyzowice.egipt@pilkaopolska.pl
501483591
LKS ROZUMICE
rozumice.lks@pilkaopolska.pl
600425459
LZS GROM SZYBOWICE
szybowice.grom@pilkaopolska.pl
695669391
LZS RUCH ZUBRZYCE
zubrzyce.ruch@pilkaopolska.pl
535421025
LZS KOSMOS DOBRA
dobra.kosmos@pilkaopolska.pl
606928397
LZS ORZEŁ BIESTRZYKOWICE- MIODARYbiestrzykowice.lzs@pilkaopolska.pl
668857402
LZS MACIEJOWICE

maciejowice.lzs@pilkaopolska.pl

663356692

LZS ZRYW SZYDŁOWICE
szydlowice.zryw@pilkaopolska.pl
606188889
LZS AGRO - CHMIEL UJEŹDZIEC
ujezdziec.lzs@pilkaopolska.pl
649454043
lzs ALBOR BORKI MALEborkimale.lzs@pilkaopolska.pl
609468011
LZS ŁĄKA PRUDNICKA
lakaprudnicka.lzs@pilkaopolska.pl
602758465
LZS BŁĘKITNI II JARYSZÓWjaryszow.lzs@pilkaopolska.pl
504851297
LZS BŁĘKITNI PRZECZAprzecza.blekitni@pilkaopolska.pl
884991431
LZS BOGACICA
bogacica.lzs@pilkaopolska.pl
533532369
LZS BORKI WIELKIE
borkiwielkie.lzs@pilkaopolska.pl
724101510
LZS BORKOWICEborkowice.lzs@pilkaopolska.pl
886461894
LZS GOŚCICE
goscice.lzs@pilkaopolska.pl
661184674
LZS BUGAJ NOWYbugajnowy.lzs@pilkaopolska.pl
723228078
LZS BURZA GRĘBOSZÓW
greboszow.burza@pilkaopolska.pl
724563276
LZS BURZA KOSOROWICEkosorowice.burza@pilkaopolska.pl
723495200
LZS CHOCIANOWICEchocianowice.lzs@pilkaopolska.pl
604837012
LZS CHRZELICE
chrzelice.lzs@pilkaopolska.pl
696823277
600521130
LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNEprzylesiedolne.czarni@pilkaopolska.pl
600317781
LZS Czyżowiceczyzowice.lzs@pilkaopolska.pl
774395186
LZS DĄBRÓWKA GÓRNA
dabrowkagorna.lzs@pilkaopolska.pl
692197085
MKS II GOGOLIN
gogolin.mks@pilkaopolska.pl
515424208
LZS GRODZIEC
grodziec.lzs@pilkaopolska.pl

609907765
LKS ROŻNÓW

roznow.lks@pilkaopolska.pl

724733296

LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁO
naklo.fiorentina@pilkaopolska.pl
609838189
LZS  FORTUNA  CHOMIĄŻAchomiaza.fortuna@pilkaopolska.pl
667973686
LZS BURZA LIPKI
lipki.burza@pilkaopolska.pl
605525844
LZS GAZOWNIK WAWELNO
wawelno.gazownik@pilkaopolska.pl
512245789
LZS RASZOWA
raszowa.lzs@pilkaopolska.pl
511435607

LZS GKS PIOMAR II TARNÓW OP. - PRZYWORY
tarnowprzywory.lzsgks@pilkaopolska.pl
660480911
LZS GOLCZOWICEgolczowice.lzs@pilkaopolska.pl
783672576
LZS GOWOROWICEgoworowice.lzs@pilkaopolska.pl
514462597
LZS KRZYWIZNA
krzywizna.lzs@pilkaopolska.pl
889286631
LZS GROM ŚWIERKLE
swierkle.grom@pilkaopolska.pl
885491042
LZS GRUDZICEgrudzice.lzs@pilkaopolska.pl
606257026
LKS SZONÓW
szonow.lks@pilkaopolska.pl
669852152
LKS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚ

renskawies.lksorzel@pilkaopolska.pl

509812394

LZS KÓRNICA - NOWY DWÓR
kornica.lzs@pilkaopolska.pl
663197012
LKS KOMORZNO
komorzno.lks@pilkaopolska.pl
602448157
LZS JAKUB PROŚLICE
proslice.jakub@pilkaopolska.pl
606489687
LZS KADŁUBIEC
kadlubiec.lzs@pilkaopolska.pl
795463080
LZS KAMIENICA NYSKAkamienicanyska.lzs@pilkaopolska.pl
663997929
LZS KĘPNICA
kepnica.lzs@pilkaopolska.pl
691893751
LZS STAROŚCIN

staroscin.lzs@pilkaopolska.pl

602753719

LKS ROLNIK WIERZBICA GÓRNA
wierzbicagorna.rolnik@pilkaopolska.pl
662615826
LZS KOLNOWICE
kolnowice.lzs@pilkaopolska.pl
668224950
RTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLE
kkozle.odra@pilkaopolska.pl
502120869
LZS KOPERNIKI - MORÓW
koperniki.lzs@pilkaopolska.pl504078514
501509221
LZS KOPICE SKORPION II WIECMIERZYCEkopice-wiecmierzyce.skorpion@pilkaopolska.pl
602461391
LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚnowawies.kresowianka@pilkaopolska.pl
665564012
KS START II DOBRODZIEŃ

dobrodzien.ks@pilkaopolska.pl

606355956
LZS KRUSZYNA-PRĘDOCINkruszyna.lzs@pilkaopolska.pl
699038796
LZS STAL GROBNIKI
grobniki.stal@pilkaopolska.pl
696710070
LZS KS JANKOWICE WIELKIE
jankowicewielkie.ks@pilkaopolska.pl
660668072
LZS LUBRZA
lubrza.lzs@pilkaopolska.pl
500861239
LZS ROLNIK LEWICE
lewice.rolnik@pilkaopolska.pl
505728814
SSKS STAL ZAWADZKIE
zawadzkie.stal@pilkaopolska.pl
667696930
SOKÓŁ LEŚNICA
lesnica.sokol@pilkaopolska.pl
600354233
LZS II WALCE-KROMOŁÓW
walce.lzs@pilkaopolska.pl

602790551
511281000
LZS LIGOTA GÓRNAligotagorna.lzs@pilkaopolska.pl
660796391
LZS LIGOTA WOŁCZAŃSKAligotawolczynska.lks@pilkaopolska.pl
535387195
LZS ŁĄCZANYlaczany.lzs@pilkaopolska.pl
722276397
LZS ŁĄKA JODŁÓWlakajodlow.lzs@pilkaopolska.pl
601074010
LZS ŁOWKOWICElowkowice.lzs@pilkaopolska.pl
508765852
LZS MACIOWAKRZEmaciowakrze.lzs@pilkaopolska.pl
798763153
SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE
strzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl

607276831
602303050
LZS NIEWODNIKIniewodniki.lzs@pilkaopolska.pl
501411781
LZS NIWNICA-KONRADOWA
niwnicakonradowa.lzs@pilkaopolska.pl
600192480
GZ LZS GRODKÓW

grodkow.gzlzs@pilkaopolska.pl

516867697
LZS POGOŃ ŁOSIÓWlosiow.pogon@pilkaopolska.pl
502919555
LZS POKRZYWNICA
pokrzywnica.lzs@pilkaopolska.pl
600503577
KS ŻĄDŁO SUCHA PSINA
suchapsina.kszadlo@pilkaopolska.pl

512166005
LZS POLONIA PRZYLESIEprzylesie.polonia@pilkaopolska.pl
532536695
LZS POLONIA SMARDY
smardy.polonia@pilkaopolska.pl
886568131
LZS POLSKI ŚWIĘTÓW
polskiswietow.lzs@pilkaopolska.pl
697385700
LZS PORĘBAporeba.lzs@pilkaopolska.pl
500285112
LZS PRZECHÓD
przechod.lzs@pilkaopolska.pl
505896534
LZS PRZYSIECZ
przysiecz.lzs@pilkaopolska.pl
602704446
LZS RADOMIEROWICEradomierowice.lzs@pilkaopolska.pl
723116885
LZS ROLNIK LASOCICE
lasocice.rolnik@pilkaopolska.pl
509521477
LZS ROLNIK PARUSZOWICEparuszowice.rolnik@pilkaopolska.pl
880514832
LZS RUCH STEBLÓW
steblow.ruch@pilkaopolska.pl
502435797
LZS RUDZICZKA
rudziczka.lzs@pilkaopolska.pl
796626133
LZS SĘKOWICEsekowice.lzs@pilkaopolska.pl
695498815
LZS SIESTRZECHOWICEsiestrzechowice.lzs@pilkaopolska.pl
609364912
LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW
boguchwalow.sokol@pilkaopolska.pl
668165193
LZS SPARTAN WÓJTOWICE
wojtowice.spartan@pilkaopolska.pl
508060085
LZS STANISZCZE WIELKIE
staniszczewielkie.lzs@pilkaopolska.pl
793434546
LZS STARE BUDKOWICE
starebudkowice.lzs@pilkaopolska.pl
785512300
LZS STARE KOTKOWICE
starekotkowice.lzs@pilkaopolska.pl
607102329
LZS STARE KOŹLEstarekozle.lzs@pilkaopolska.pl
661386569
LZS STOBRAWA WACHOWICE
wachowice.stobrawa@pilkaopolska.pl
668117205
LZS ŚLIWCEsliwice.lzs@pilkaopolska.pl
691051018
LZS TURAWA
turawa.lzs@pilkaopolska.pl
604155442
LZS ORŁY WOSKOWICE MAŁE

woskowicemale.lzs@pilkaopolska.pl

785298701
LZS VICTORIA II CHRÓŚCICE
chroscice.lzs@pilkaopolska.pl
887843333
LZS SMARCHOWICE WIELKIE

smarchowicewielkie.lzs@pilkaopolska.pl

539826402

LZS VICTORIA POMORZOWICEpomorzowice.victoria@pilkaopolska.pl
608288657
LZS VIKTORIA WIERZBNIKwierzbnik.victoria@pilkaopolska.pl
604818308
LZS WICHRÓW
wichrow.lzs@pilkaopolska.pl
724101507
LZS WŁODARY-WĘŻAwlodaryweza.lzs@pilkaopolska.pl
695897552
LZS WOJCIECHÓW
wojciechow.lzs@pilkaopolska.pl
690019873
LZS ZAWADA
zawada.lzs-gm.turawa@pilkaopolska.pl
504251946
LZS ZAWADA (KOŁO GŁOGÓWKA)
zawada.lzs-gm.glogowek@pilkaopolska.pl
605447328
LZS METEOR JASIENICA DOLNA 

jasienicadolna.meteor@pilkaopolska.pl

662252725
LZS ZĘBOWICEzebowice.lzs@pilkaopolska.pl
881602050
LZS ZIMNA WÓDKA
zimnawodka.lzs@pilkaopolska.pl
697330090
LZS ZRYW WYSOKA
wysoka.zryw@pilkaopolska.pl
668541556
LZS ŻYTNIÓW
zytniow.lzs@pilkaopolska.pl
602620549
LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA
ligotatulowicka.zieloni@pilkaopolska.pl
790435641
LZS ŁUKOWICE BRZESKIE

lukowicebrzeskie.lzs@pilkaopolska.pl

537929077

MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICEotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl698989646
1. FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE
chrzastowice.fc@pilkaopolska.pl
575723786
KS II KRASIEJÓW
krasiejow.ks@pilkaopolska.pl
512113570
TS UNIA POLSKA CEREKIEW

polskacerekiew.unia@pilkaopolska.pl
602373994

LZS WIDAWKA LUBSKA 
widawkalubska.lzs@pilkaopolska.pl
720854277
LZS GROSZMAL OPOLE 
opole.groszmal@pilkaopolska.pl
607058532