KLASA OKRĘGOWA GRUPA I - GRUPA MISTRZOWSKA

Tabela rozgrywek: Klasa okręgowa "GRUPA MISTRZOWSKA" Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI0470000:0
2SSTIR LZS MECHNICE0450000:0
3ULKS ORZEŁ ŹLINICE0400000:0
4LZS JEŁOWA0380000:0
5LZS LIGOTA TURAWSKA0370000:0
6KS UNIA KOLONOWSKIE0320000:0
7GZ LZS ŁUBNIANY0310000:0
8LZS KUNIÓW 0310000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: Klasa okręgowa "GRUPA MISTRZOWSKA" Grupa 1
Terminarz rozgrywek: Klasa okręgowa "GRUPA MISTRZOWSKA" Grupa 1
Kolejka 1
1SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIGZ LZS ŁUBNIANY2021-03-0615:00
2SSTIR LZS MECHNICELZS KUNIÓW 2021-03-0615:00
3ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS UNIA KOLONOWSKIE2021-03-0615:00
4LZS JEŁOWALZS LIGOTA TURAWSKA2021-03-0615:00
Kolejka 2
5GZ LZS ŁUBNIANYLZS LIGOTA TURAWSKA2021-03-1315:00
6KS UNIA KOLONOWSKIELZS JEŁOWA2021-03-1315:00
7LZS KUNIÓW ULKS ORZEŁ ŹLINICE2021-03-1315:00
8SKF TOR DOBRZEŃ WIELKISSTIR LZS MECHNICE2021-03-1315:00
Kolejka 3
9SSTIR LZS MECHNICEGZ LZS ŁUBNIANY2021-03-2015:00
10ULKS ORZEŁ ŹLINICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2021-03-2015:00
11LZS JEŁOWALZS KUNIÓW 2021-03-2015:00
12LZS LIGOTA TURAWSKAKS UNIA KOLONOWSKIE2021-03-2015:00
Kolejka 4
13GZ LZS ŁUBNIANYKS UNIA KOLONOWSKIE2021-03-2715:30
14LZS KUNIÓW LZS LIGOTA TURAWSKA2021-03-2715:30
15SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS JEŁOWA2021-03-2715:30
16SSTIR LZS MECHNICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2021-03-2715:30
Kolejka 5
17ULKS ORZEŁ ŹLINICEGZ LZS ŁUBNIANY2021-04-0313:00
18LZS JEŁOWASSTIR LZS MECHNICE2021-04-0313:00
19LZS LIGOTA TURAWSKASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2021-04-0313:00
20KS UNIA KOLONOWSKIELZS KUNIÓW 2021-04-0313:00
Kolejka 6
21GZ LZS ŁUBNIANYLZS KUNIÓW 2021-04-1016:00
22SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS UNIA KOLONOWSKIE2021-04-1016:00
23SSTIR LZS MECHNICELZS LIGOTA TURAWSKA2021-04-1016:00
24ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS JEŁOWA2021-04-1016:00
Kolejka 7
25LZS JEŁOWAGZ LZS ŁUBNIANY2021-04-1716:30
26LZS LIGOTA TURAWSKAULKS ORZEŁ ŹLINICE2021-04-1716:30
27KS UNIA KOLONOWSKIESSTIR LZS MECHNICE2021-04-1716:30
28LZS KUNIÓW SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2021-04-1716:30
Kolejka 8
29GZ LZS ŁUBNIANYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2021-04-2417:00
30LZS KUNIÓW SSTIR LZS MECHNICE2021-04-2417:00
31KS UNIA KOLONOWSKIEULKS ORZEŁ ŹLINICE2021-04-2417:00
32LZS LIGOTA TURAWSKALZS JEŁOWA2021-04-2417:00
Kolejka 9
33LZS LIGOTA TURAWSKAGZ LZS ŁUBNIANY2021-05-0117:00
34LZS JEŁOWAKS UNIA KOLONOWSKIE2021-05-0117:00
35ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS KUNIÓW 2021-05-0117:00
36SSTIR LZS MECHNICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2021-05-0117:00
Kolejka 10
37GZ LZS ŁUBNIANYSSTIR LZS MECHNICE2021-05-0817:00
38SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIULKS ORZEŁ ŹLINICE2021-05-0817:00
39LZS KUNIÓW LZS JEŁOWA2021-05-0817:00
40KS UNIA KOLONOWSKIELZS LIGOTA TURAWSKA2021-05-0817:00
Kolejka 11
41KS UNIA KOLONOWSKIEGZ LZS ŁUBNIANY2021-05-1517:00
42LZS LIGOTA TURAWSKALZS KUNIÓW 2021-05-1517:00
43LZS JEŁOWASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2021-05-1517:00
44ULKS ORZEŁ ŹLINICESSTIR LZS MECHNICE2021-05-1517:00
Kolejka 12
45GZ LZS ŁUBNIANYULKS ORZEŁ ŹLINICE2021-05-2217:00
46SSTIR LZS MECHNICELZS JEŁOWA2021-05-2217:00
47SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS LIGOTA TURAWSKA2021-05-2217:00
48LZS KUNIÓW KS UNIA KOLONOWSKIE2021-05-2217:00
Kolejka 13
49LZS KUNIÓW GZ LZS ŁUBNIANY2021-05-2917:00
50KS UNIA KOLONOWSKIESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2021-05-2917:00
51LZS LIGOTA TURAWSKASSTIR LZS MECHNICE2021-05-2917:00
52LZS JEŁOWAULKS ORZEŁ ŹLINICE2021-05-2917:00
Kolejka 14
53GZ LZS ŁUBNIANYLZS JEŁOWA2021-06-0517:00
54ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS LIGOTA TURAWSKA2021-06-0517:00
55SSTIR LZS MECHNICEKS UNIA KOLONOWSKIE2021-06-0517:00
56SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS KUNIÓW 2021-06-0517:00