KLASA OKRĘGOWA GRUPA I - GRUPA SPADKOWA

Tabela rozgrywek: Klasa okręgowa "GRUPA SPADKOWA" Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE0290000:0
2UKS RODŁO OPOLE0250000:0
31.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE0240000:0
4LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY0230000:0
5ZKS MOTOR PRASZKA0230000:0
6KS KRASIEJÓW0210000:0
7LKS POLONIA KARŁOWICE0210000:0
8LZS VICTORIA DOBRZYŃ0180000:0
9KS STOBRAWA LIGOTA DOLNA0150000:0
10KS START DOBRODZIEŃ0140000:0
11LKS HETMAN BYCZYNA0100000:0
12MKS WOŁCZYN090000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: Klasa okręgowa "GRUPA SPADKOWA" Grupa 1
Terminarz rozgrywek: Klasa okręgowa "GRUPA SPADKOWA" Grupa 1
Kolejka 1
1LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEMKS WOŁCZYN2021-03-0615:00
2UKS RODŁO OPOLELKS HETMAN BYCZYNA2021-03-0615:00
31.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS START DOBRODZIEŃ2021-03-0715:00
4ZKS MOTOR PRASZKAKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2021-03-0615:00
5LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS VICTORIA DOBRZYŃ2021-03-0615:00
6KS KRASIEJÓWLKS POLONIA KARŁOWICE2021-03-0615:00
Kolejka 2
7MKS WOŁCZYNLKS POLONIA KARŁOWICE2021-03-1315:00
8LZS VICTORIA DOBRZYŃKS KRASIEJÓW2021-03-1315:00
9KS STOBRAWA LIGOTA DOLNALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2021-03-1315:00
10KS START DOBRODZIEŃZKS MOTOR PRASZKA2021-03-1315:00
11LKS HETMAN BYCZYNA1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2021-03-1315:00
12LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEUKS RODŁO OPOLE2021-03-1315:00
Kolejka 3
13UKS RODŁO OPOLEMKS WOŁCZYN2021-03-2015:00
141.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2021-03-2115:00
15ZKS MOTOR PRASZKALKS HETMAN BYCZYNA2021-03-2015:00
16LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS START DOBRODZIEŃ2021-03-2015:00
17KS KRASIEJÓWKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2021-03-2015:00
18LKS POLONIA KARŁOWICELZS VICTORIA DOBRZYŃ2021-03-2015:00
Kolejka 4
19MKS WOŁCZYNLZS VICTORIA DOBRZYŃ2021-03-2715:30
20KS STOBRAWA LIGOTA DOLNALKS POLONIA KARŁOWICE2021-03-2715:30
21KS START DOBRODZIEŃKS KRASIEJÓW2021-03-2715:30
22LKS HETMAN BYCZYNALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2021-03-2715:30
23LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEZKS MOTOR PRASZKA2021-03-2715:30
24UKS RODŁO OPOLE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2021-03-2715:30
Kolejka 5
251.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEMKS WOŁCZYN2021-04-0313:00
26ZKS MOTOR PRASZKAUKS RODŁO OPOLE2021-04-0313:00
27LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2021-04-0313:00
28KS KRASIEJÓWLKS HETMAN BYCZYNA2021-04-0313:00
29LKS POLONIA KARŁOWICEKS START DOBRODZIEŃ2021-04-0313:00
30LZS VICTORIA DOBRZYŃKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2021-04-0313:00
Kolejka 6
31MKS WOŁCZYNKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2021-04-1016:00
32KS START DOBRODZIEŃLZS VICTORIA DOBRZYŃ2021-04-1016:00
33LKS HETMAN BYCZYNALKS POLONIA KARŁOWICE2021-04-1016:00
34LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEKS KRASIEJÓW2021-04-1016:00
35UKS RODŁO OPOLELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2021-04-1016:00
361.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEZKS MOTOR PRASZKA2021-04-1116:00
Kolejka 7
37ZKS MOTOR PRASZKAMKS WOŁCZYN2021-04-1716:30
38LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2021-04-1716:30
39KS KRASIEJÓWUKS RODŁO OPOLE2021-04-1716:30
40LKS POLONIA KARŁOWICELZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2021-04-1716:30
41LZS VICTORIA DOBRZYŃLKS HETMAN BYCZYNA2021-04-1816:30
42KS STOBRAWA LIGOTA DOLNAKS START DOBRODZIEŃ2021-04-1716:30
Kolejka 8
43MKS WOŁCZYNKS START DOBRODZIEŃ2021-04-2417:00
44LKS HETMAN BYCZYNAKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2021-04-2417:00
45LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIELZS VICTORIA DOBRZYŃ2021-04-2417:00
46UKS RODŁO OPOLELKS POLONIA KARŁOWICE2021-04-2417:00
471.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS KRASIEJÓW2021-04-2417:00
48ZKS MOTOR PRASZKALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2021-04-2417:00
Kolejka 9
49LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYMKS WOŁCZYN2021-05-0117:00
50KS KRASIEJÓWZKS MOTOR PRASZKA2021-05-0117:00
51LKS POLONIA KARŁOWICE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2021-05-0117:00
52LZS VICTORIA DOBRZYŃUKS RODŁO OPOLE2021-05-0217:00
53KS STOBRAWA LIGOTA DOLNALZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2021-05-0117:00
54KS START DOBRODZIEŃLKS HETMAN BYCZYNA2021-05-0117:00
Kolejka 10
55MKS WOŁCZYNLKS HETMAN BYCZYNA2021-05-0817:00
56LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEKS START DOBRODZIEŃ2021-05-0817:00
57UKS RODŁO OPOLEKS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2021-05-0817:00
581.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELZS VICTORIA DOBRZYŃ2021-05-0817:00
59ZKS MOTOR PRASZKALKS POLONIA KARŁOWICE2021-05-0817:00
60LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS KRASIEJÓW2021-05-0817:00
Kolejka 11
61KS KRASIEJÓWMKS WOŁCZYN2021-05-1517:00
62LKS POLONIA KARŁOWICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2021-05-1517:00
63LZS VICTORIA DOBRZYŃZKS MOTOR PRASZKA2021-05-1517:00
64KS STOBRAWA LIGOTA DOLNA1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2021-05-1517:00
65KS START DOBRODZIEŃUKS RODŁO OPOLE2021-05-1517:00
66LKS HETMAN BYCZYNALZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIE2021-05-1517:00