KLASA OKRĘGOWA GRUPA II - GRUPA MISTRZOWSKA

Tabela rozgrywek: Klasa okręgowa "GRUPA MISTRZOWSKA" Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS KORONA KRĘPNA0490000:0
2LZS PIOTRÓWKA0390000:0
3LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE0380000:0
4LKS UJAZD0360000:0
5KS SPARTA PACZKÓW0330000:0
6LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW0330000:0
7MZLKS CZARNI OTMUCHÓW0300000:0
8LZS LISIĘCICE0290000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: Klasa okręgowa "GRUPA MISTRZOWSKA" Grupa 2
Terminarz rozgrywek: Klasa okręgowa "GRUPA MISTRZOWSKA" Grupa 2
Kolejka 1
1LKS KORONA KRĘPNALZS LISIĘCICE2021-03-0615:00
2LZS PIOTRÓWKAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2021-03-0615:00
3LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEKS SPARTA PACZKÓW2021-03-0615:00
4LKS UJAZDLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2021-03-0615:00
Kolejka 2
5LZS LISIĘCICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2021-03-1314:00
6KS SPARTA PACZKÓWLKS UJAZD2021-03-1315:00
7MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2021-03-1315:00
8LKS KORONA KRĘPNALZS PIOTRÓWKA2021-03-1315:00
Kolejka 3
9LZS PIOTRÓWKALZS LISIĘCICE2021-03-2015:00
10LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELKS KORONA KRĘPNA2021-03-2015:00
11LKS UJAZDMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2021-03-2015:00
12LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWKS SPARTA PACZKÓW2021-03-2015:00
Kolejka 4
13LZS LISIĘCICEKS SPARTA PACZKÓW2021-03-2814:30
14MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2021-03-2715:30
15LKS KORONA KRĘPNALKS UJAZD2021-03-2715:30
16LZS PIOTRÓWKALKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2021-03-2715:30
Kolejka 5
17LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS LISIĘCICE2021-04-0313:00
18LKS UJAZDLZS PIOTRÓWKA2021-04-0313:00
19LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS KORONA KRĘPNA2021-04-0313:00
20KS SPARTA PACZKÓWMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2021-04-0313:00
Kolejka 6
21LZS LISIĘCICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2021-04-1016:00
22LKS KORONA KRĘPNAKS SPARTA PACZKÓW2021-04-1016:00
23LZS PIOTRÓWKALZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2021-04-1016:00
24LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELKS UJAZD2021-04-1016:00
Kolejka 7
25LKS UJAZDLZS LISIĘCICE2021-04-1716:30
26LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2021-04-1716:30
27KS SPARTA PACZKÓWLZS PIOTRÓWKA2021-04-1716:30
28MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS KORONA KRĘPNA2021-04-1716:30
Kolejka 8
29LZS LISIĘCICELKS KORONA KRĘPNA2021-04-2417:00
30MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS PIOTRÓWKA2021-04-2417:00
31KS SPARTA PACZKÓWLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2021-04-2417:00
32LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS UJAZD2021-04-2417:00
Kolejka 9
33LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS LISIĘCICE2021-05-0117:00
34LKS UJAZDKS SPARTA PACZKÓW2021-05-0117:00
35LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2021-05-0117:00
36LZS PIOTRÓWKALKS KORONA KRĘPNA2021-05-0117:00
Kolejka 10
37LZS LISIĘCICELZS PIOTRÓWKA2021-05-0817:00
38LKS KORONA KRĘPNALKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2021-05-0817:00
39MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS UJAZD2021-05-0817:00
40KS SPARTA PACZKÓWLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2021-05-0817:00
Kolejka 11
41KS SPARTA PACZKÓWLZS LISIĘCICE2021-05-1517:00
42LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2021-05-1517:00
43LKS UJAZDLKS KORONA KRĘPNA2021-05-1517:00
44LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS PIOTRÓWKA2021-05-1517:00
Kolejka 12
45LZS LISIĘCICELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2021-05-2217:00
46LZS PIOTRÓWKALKS UJAZD2021-05-2217:00
47LKS KORONA KRĘPNALZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2021-05-2217:00
48MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS SPARTA PACZKÓW2021-05-2217:00
Kolejka 13
49MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS LISIĘCICE2021-05-2917:00
50KS SPARTA PACZKÓWLKS KORONA KRĘPNA2021-05-2917:00
51LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS PIOTRÓWKA2021-05-2917:00
52LKS UJAZDLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2021-05-2917:00
Kolejka 14
53LZS LISIĘCICELKS UJAZD2021-06-0517:00
54LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2021-06-0517:00
55LZS PIOTRÓWKAKS SPARTA PACZKÓW2021-06-0517:00
56LKS KORONA KRĘPNAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2021-06-0517:00