KLASA OKRĘGOWA GRUPA II - GRUPA SPADKOWA

Tabela rozgrywek: Klasa okręgowa "GRUPA SPADKOWA" Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS TWARDAWA0280000:0
2GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ0270000:0
3LKS NAPRZÓD JEMIELNICA0270000:0
4LZS RACŁAWICZKI0250000:0
5MKS SOKÓŁ NIEMODLIN0230000:0
6LZS START BOGDANOWICE0210000:0
7KKS SUDETY BURGRABICE0190000:0
8LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA0160000:0
9KS METALOWIEC ŁAMBINOWICE0140000:0
10LZS VICTORIA 1900 ŁANY0140000:0
11LKS VICTORIA CISEK0130000:0
12LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE0120000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: Klasa okręgowa "GRUPA SPADKOWA" Grupa 2
Terminarz rozgrywek: Klasa okręgowa "GRUPA SPADKOWA" Grupa 2
Kolejka 1
1KS TWARDAWALZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2021-03-0615:00
2LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS VICTORIA CISEK2021-03-0615:00
3GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS VICTORIA 1900 ŁANY2021-03-0615:00
4LZS RACŁAWICZKIKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2021-03-0615:00
5MKS SOKÓŁ NIEMODLINLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2021-03-0615:00
6LZS START BOGDANOWICEKKS SUDETY BURGRABICE2021-03-0715:00
Kolejka 2
7LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEKKS SUDETY BURGRABICE2021-03-1315:00
8LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS START BOGDANOWICE2021-03-1415:00
9KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2021-03-1315:00
10LZS VICTORIA 1900 ŁANYLZS RACŁAWICZKI2021-03-1315:00
11LKS VICTORIA CISEKGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2021-03-1315:00
12KS TWARDAWALKS NAPRZÓD JEMIELNICA2021-03-1315:00
Kolejka 3
13LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2021-03-2015:00
14GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZKS TWARDAWA2021-03-2015:00
15LZS RACŁAWICZKILKS VICTORIA CISEK2021-03-2015:00
16MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS VICTORIA 1900 ŁANY2021-03-2015:00
17LZS START BOGDANOWICEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2021-03-2015:00
18KKS SUDETY BURGRABICELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2021-03-2015:00
Kolejka 4
19LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2021-03-2715:30
20KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEKKS SUDETY BURGRABICE2021-03-2715:30
21LZS VICTORIA 1900 ŁANYLZS START BOGDANOWICE2021-03-2715:30
22LKS VICTORIA CISEKMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2021-03-2715:30
23KS TWARDAWALZS RACŁAWICZKI2021-03-2715:30
24LKS NAPRZÓD JEMIELNICAGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2021-03-2715:30
Kolejka 5
25GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2021-04-0313:00
26LZS RACŁAWICZKILKS NAPRZÓD JEMIELNICA2021-04-0313:00
27MKS SOKÓŁ NIEMODLINKS TWARDAWA2021-04-0313:00
28LZS START BOGDANOWICELKS VICTORIA CISEK2021-04-0313:00
29KKS SUDETY BURGRABICELZS VICTORIA 1900 ŁANY2021-04-0313:00
30LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2021-04-0313:00
Kolejka 6
31LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2021-04-1016:00
32LZS VICTORIA 1900 ŁANYLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2021-04-1016:00
33LKS VICTORIA CISEKKKS SUDETY BURGRABICE2021-04-1016:00
34KS TWARDAWALZS START BOGDANOWICE2021-04-1016:00
35LKS NAPRZÓD JEMIELNICAMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2021-04-1016:00
36GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS RACŁAWICZKI2021-04-1016:00
Kolejka 7
37LZS RACŁAWICZKILZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2021-04-1716:30
38MKS SOKÓŁ NIEMODLINGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2021-04-1716:30
39LZS START BOGDANOWICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2021-04-1716:30
40KKS SUDETY BURGRABICEKS TWARDAWA2021-04-1716:30
41LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALKS VICTORIA CISEK2021-04-1716:30
42KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS VICTORIA 1900 ŁANY2021-04-1716:30
Kolejka 8
43LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELZS VICTORIA 1900 ŁANY2021-04-2417:00
44LKS VICTORIA CISEKKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2021-04-2417:00
45KS TWARDAWALKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2021-04-2417:00
46LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKKS SUDETY BURGRABICE2021-04-2417:00
47GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS START BOGDANOWICE2021-04-2417:00
48LZS RACŁAWICZKIMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2021-04-2417:00
Kolejka 9
49MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2021-05-0117:00
50LZS START BOGDANOWICELZS RACŁAWICZKI2021-05-0117:00
51KKS SUDETY BURGRABICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2021-05-0117:00
52LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALKS NAPRZÓD JEMIELNICA2021-05-0117:00
53KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEKS TWARDAWA2021-05-0117:00
54LZS VICTORIA 1900 ŁANYLKS VICTORIA CISEK2021-05-0117:00
Kolejka 10
55LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICELKS VICTORIA CISEK2021-05-0817:00
56KS TWARDAWALZS VICTORIA 1900 ŁANY2021-05-0817:00
57LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2021-05-0817:00
58GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2021-05-0817:00
59LZS RACŁAWICZKIKKS SUDETY BURGRABICE2021-05-0817:00
60MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS START BOGDANOWICE2021-05-0817:00
Kolejka 11
61LZS START BOGDANOWICELZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICE2021-05-1517:00
62KKS SUDETY BURGRABICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2021-05-1517:00
63LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS RACŁAWICZKI2021-05-1517:00
64KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2021-05-1517:00
65LZS VICTORIA 1900 ŁANYLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2021-05-1517:00
66LKS VICTORIA CISEKKS TWARDAWA2021-05-1517:00
NazwaE-mailTelefon
1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEchrzastowice.fc@pilkaopolska.pl575 723 786
GLKS WŁOKNIARZ KIETRZkietrz.glks@pilkaopolska.pl601839346
KS FORTUNA GŁOGÓWEKglogowek.fortuna@pilkaopolska.pl668716794
KS SPARTA PACZKÓWpaczkow.kssparta@pilkaopolska.pl608386272
KS TWARDAWAtwardawa.ks@pilkaopolska.pl692377862
LKS KORONA KRĘPNAkrepna.korona@pilkaopolska.pl662209525
LKS NAPRZÓD JEMIELNICAjemielnica.lksnaprzod@pilkaopolska.pl500467920
LKS UJAZDujazd.lks@pilkaopolska.pl608026634
LKS VICTORIA CISEKcisek.lks@pilkaopolska.pl797349812
LZS NAPRZÓD UJAZD NIEZDROWICEujazdniezdrowice.lzs@pilkaopolska.pl602627620
LZS PIOTRÓWKApiotrowka.lzs@pilkaopolska.pl604281040
LZS RACŁAWICZKIraclawiczki.lzs@pilkaopolska.pl503197413
LZS START BOGDANOWICEbogdanowice.lzs@pilkaopolska.pl506055094
LZS WALCEwalce.lzs@pilkaopolska.pl602790551
MKS SOKÓŁ NIEMODLINniemodlin.mks@pilkaopolska.pl66606951
MZLKS CZARNI OTMUCHÓWotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl604800256