KOLEGIUM SĘDZIÓW OZPN

Zarząd Kolegium Sędziów OZPN

Arkadiusz Przystał

Przewodniczący Kolegium Sędziów

tel. 534 537 893
e-mail: a.przystal@opolskizpn.pl

Janusz Sztonyk

Wiceprzewodniczący Zarządu ds. obsady sędziów i obserwatorów

tel. 534 154 896
obserwatorzy@opolskizpn.pl

Daniel Szpila

Członek Zarządu ds szkolenia

szkolenie_ks@opolskizpn.pl

Radosław Paszek

Skarbnik Zarządu

tel. 534 440 725
radoslaw.paszek@opolskizpn.pl

Adam Piegza

Sekretarz Zarządu

tel. 534 154 529
adam.piegza@opolskizpn.pl

Przemysław Dudek

Członek Zarządu ds organizacyjnych

libero_7@interia.pl
przemyslaw.dudek@opolskizpn.pl

Dagobert Kroll

Członek Zarządu ds organizacyjnych

krolld@wp.pl

Władysław Łężny

Wiceprzewodniczący Zarządu ds.szkolenia
tel. 602 170 783
wladek95@op.pl
Pełnomocnicy ds Zarządu Kolegium Sędziów
Pełnomocnik ds. obsady szczebla okręgu

Mateusz Kacprzak

tel. 534 563 842
obsada@opolskizpn.pl

Pełnomocnik ds. obsady powiatu nyskiego i prudnickiego

Adam Kitajczuk

tel. 530 164 853
adam.kitajczuk@opolskizpn.pl

Pełnomocnik ds. obsady dla powiatu namysłowskiego, kluczborskiego i oleskiego

Radosław Paszek

tel. 534 440 725
radoslaw.paszek@opolskizpn.pl

Pełnomocnik ds. obsady dla powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego i głubczyckiego

Adam Piegza

tel. 534 154 529
adam.piegza@op.pl

Pełnomocnik ds. obsady dla powiatu opolskiego i brzeskiego

Przemysław Dudek

tel. 601 288 184
przemyslaw.dudek@opolskizpn.pl

Pełnomocnik ds. obsady dla powiatu krapkowickiego i strzeleckiego

Michał Wolnik

lucekwolnik@o2.pl

Pełnomocnik ds. mediów i strony internetowej

Dawid Matyszczak

dawid.matyszczak@opolskizpn.pl

Pełnomocnik ds. Koleżeńskiego Funduszu Pośmiertnego

Dariusz Kuczer

Obserwatorzy
Obserwatorzy szczebla centralnego

 Damian Picz, Arkadiusz Przystał

Obserwatorzy III ligi

Dagobert Kroll, Jarosław Klecza, Ryszard Okaj, Janusz Sztonyk, Józef Włodarczyk

Obserwatorzy szczebla okręgu

Jan Kozimor, Władysław Łężny, Paweł Nakonieczny, Leszek Radecki, Bernard Riedel,

Komisja Mentorska

Klecza Jarosław

przewodniczący

Włodarczyk Józef

członek komisji
Pary Mentorskie
Lp. Nazwisko i imię sędziego Klasa rozgrywkowa Mentor
1. Ciastoń Patryk 4 liga Sztonyk Janusz
2. Giza Marek 4 liga Klecza Jarosław
3. Mendla Szymon 4 liga Szpila Daniel
4. Zator Kamil 4. liga Kroll Dagobert
5. Barczyk Jakub Klasa Okręgowa A Przystał Arkadiusz
6. Dul Paweł Klasa Okręgowa A Włodarczyk Józef
7. Żmuda Bartosz Klasa Okręgowa A Picz Damian
8. Dukat Mateusz Klasa Okręgowa B Palica Józef
9. Chmura Krzysztof Klasa Okręgowa B Riedel Bernard