KOLEGIUM SĘDZIÓW OZPN

Zarząd Kolegium Sędziów OZPN

Arkadiusz Przystał

Przewodniczący Kolegium Sędziów

tel. 534 537 893
e-mail: a.przystal@opolskizpn.pl

Janusz Sztonyk

Wiceprzewodniczący Zarządu ds. obsady sędziów i obserwatorów

tel. 534 154 896
obserwatorzy@opolskizpn.pl

Daniel Szpila

Członek Zarządu ds szkolenia

szkolenie_ks@opolskizpn.pl

Radosław Paszek

Skarbnik Zarządu

tel. 534 440 725
obsada.ksozpn@gmail.com

Adam Piegza

Sekretarz Zarządu

tel. 534 154 529
adam.piegza@opolskizpn.pl

Przemysław Dudek

Członek Zarządu ds organizacyjnych

libero_7@interia.pl

Dagobert Kroll

Członek Zarządu ds organizacyjnych

krolld@wp.pl

Pełnomocnicy ds Zarządu Kolegium Sędziów

Pełnomocnik ds. obsady szczebla okręgu oraz dla powiatu nyskiego i prudnickiego

Mateusz Kacprzak

tel. 534 563 842
obsada@opolskizpn.pl

Pełnomocnik ds. obsady dla powiatu namysłowskiego, kluczborskiego i oleskiego

Radosław Paszek

tel. 534 440 725
obsada.ksozpn@gmail.com

Pełnomocnik ds. obsady dla powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego i głubczyckiego

Adam Piegza

tel. 534 154 529
adam.piegza@op.pl

Pełnomocnik ds. obsady dla powiatu opolskiego i brzeskiego

Sebastian Stemplewski

tel. 534 090 528
obsada.podokreg.opole@gmail.com

Pełnomocnik ds. obsady dla powiatu krapkowickiego i strzeleckiego

Michał Wolnik

lucekwolnik@o2.pl

Pełnomocnik ds. mediów i strony internetowej

Dawid Matyszczak

d.matyszczak@gmail.com

Pełnomocnik ds. Koleżeńskiego Funduszu Pośmiertnego

Dariusz Kuczer

Obserwatorzy

Obserwatorzy szczebla centralnego (grupa II)

Krzysztof Bartoszek

Obserwatorzy III ligi

Dagobert Kroll, Jarosław Klecza, Ryszard Okaj, Damian Picz, Janusz Sztonyk, Józef Włodarczyk

Obserwatorzy szczebla okręgu

August Bożentka, Jan Kozimor, Paweł Nakonieczny, Józef Palica, Leszek Radecki, Franciszek Rasała, Bernard Riedel, Bogdan Stasiak, Mieczysław Tomsza, Tomasz Wąsiak

Komisja Mentorska

Klecza Jarosław

przewodniczący

Przybył Jarosław

członek komisji

Przystał Arkadiusz

członek komisji
Pary Mentorskie
Lp. Nazwisko i imię sędziego Klasa rozgrywkowa Mentor
1. Kupka Adam 4 liga Kroll Dagobert
2. Mendla Szymon 4 liga Włodarczyk Józef
3. Zator Kamil 4 liga Okaj Ryszard
4. Zubal Dymitr 4 liga Klecza Jarosław
5. Ciastoń Patryk Klasa Okręgowa B Riedel Bernard
6. Dul Paweł Klasa Okręgowa B Przystał Arkadiusz
7. Russ Fabian Klasa Okręgowa B Sztonyk Janusz
8. Żmuda Bartosz Klasa Okręgowa B Bartoszek Krzysztof