KOMISJA DS LICENCJI SĘDZIOWSKICH

Członkowie Komisji ds Licencji Sędziowskich

Waldemar Antkowiak

Wiceprezes OZPN

Arkadiusz Przystał

Przewodniczący KS OZPN

Dariusz Broll

Przedstawiciel Wydziału Szkolenia OZPN

Józef Palica

Członek Zarządu OZPN

Piotr Głowacki

Przewodniczący Wydziału Gier

Licencje sędziowskie 2017/2018

ZAWODOWY
1 Przybył Jarosław 1/LS/II
TOP AMATOR
1 Kochanek Marcin 09/LS/IV
ASYSTENCI SZCZEBLA CENRALNEGO
1 Szpila Daniel 24/LS/O
2 Tokarski Jacek 25/LS/O
III LIGA
1 Babiarz Jacek 10/LS/III
2 Łężny Szymon 61/LS/A
3 Matyszczak Dawid 85/LS/b
4 Owsiany Bartosz 27/LS/O
5 Sipiora Ireneusz 03/LS/III
6 Sowada Łukasz 18/LS/IV
IV liga
1 Bazan Marcin 02/LS/O
2 Białowąs Wojciech 01/LS/III
3 BIEGUN Marcin 02/LS/IV
4 Chudala Artur 03/LS/IV
5 DUDEK Przemysław 04/LS/IV
6 Grzebski Sebastian 09/LS/III
7 Kacprzak Mateusz 10/LS/A
8 Kosarzecki Maciej 12/LS/IV
9 Krzyżowski Maciej 05/LS/IV
10 Kulesa Łukasz 49/LS/A
11 Kupka Adam 216/LS/B
12 Mazański Rafał 06/LS/IV
13 Mazurek Michał 36/LS/B
14 Mendla Szymon 207/LS/B
15 Mielczarek Przemysław 31/LS/A
16 Okaj Tomasz 26/LS/O
17 Orzeł Grzegorz 17/LS/IV
18 Paszek Radosław 22/LS/O
19 Prochera Bartosz 23/LS/O
20 Przystał Arkadiusz 05/LS/III
21 Pytlik Łukasz 10/LS/O
22 Tokarska Karolina 23/LS/IV
23 Zapotoczny Mirosław 07/LS/III
24 Zator Bartłomiej 47/LS/A
25 Zator Kamil 167/LS/B
26 Zubal Dymitr 270/LS/B
Klasa Okręgowa A
1 Bednarz Leszek 01/LS/IV
2 Bryś Sławomir 03/LS/O
3 Czerwiński Adam 07/LS/A
4 Czpak Adrian 05/LS/A
5 Filarski Marcin 19/LS/IV
6 Giza Marek 66/LS/A
7 Glensk Krzysztof 06/LS/A
8 Gondek Adam 25/LS/A
9 Gowin Łukasz 14/LS/O
10 Gruszka Janusz 40/LS/A
11 Jochem Adam 15/LS/A
12 Kalita Anna 05/LS/O
13 Kantor Marek 26/LS/A
14 Kluz Sebastian 06/LS/O
15 Komarnicki Artur 43/LS/A
16 Kulpa Artur 22/LS/A
17 Narewski Radosław 17/LS/A
18 Nowak Wojciech 21/LS/O
19 Piotrowski Przemysław 213/LS/B
20 Stefanides Piotr 55/LS/A
21 Ślusarek Łukasz 172/LS/B
22 Wąsiak Mateusz 108/LS/B
23 Włodarczyk Wiktor 10/LS/IV
Klasa Okręgowa B
1 Bagiński Adam 37/LS/A
2 Barszczewski Mirosław 01/LS/O
3 Bieniusa Michał 67/LS/A
4 Ciastoń Patryk 274/LS/B
5 Cieśla Tomasz 274/LS/B
6 Czekaj Bogdan 72/LS/B
7 Dąbrowski Tomasz 24/LS/A
8 Dolipski Andrzej 04/LS/B
9 Dul Paweł 275/LS/B
10 Folęga Wojciech 242/LS/B
11 Glik Dariusz 296/LS/B
12 Gołębiowski Marcin 10/LS/B
13 Grzebień Dariusz 35/LS/A
14 Hejna Roman 225/LS/B
15 Jacyniuk Łukasz 13/LS/B
16 Joniec Janusz 08/LS/A
17 Kapusta Paweł 65/LS/A
18 Kitajczuk Adam 22/LS/B
19 Kołodyński Dariusz 231/LS/B
20 Konicki Jakub 227/LS/B
21 Konicki Krzysztof 244/LS/B
22 Koperniak Arkadiusz 329/LS/B
23 Kowaczek Przemysław 27/LS/A
24 Krzciuk Jacek 16/LS/A
25 Labusga Paweł 209/LS/B
26 Lenart Marcin 152/LS/B
27 Lipok Michał 163/LS/B
28 Majowski Marek 32/LS/B
29 Martyna Łukasz 282/LS/B
30 Marzec Grzegorz 51/LS/B
31 Mikołajczyk Klaudiusz 251/LS/B
32 Mosion Michał 41/LS/B
33 Mróz Jan 202/LS/B
34 Niemiec Paweł 158/LS/B
35 Oszczęda Wojciech 124/LS/B
36 Pankala Jan 53/LS/A
37 Piela Mateusz 319/LS/B
38 Płachta Michał 283/LS/B
39 Podmostka Marcin 94/LS/B
40 Radecki Bartosz 174/LS/B
41 Russ Fabian 286/LS/B
42 Rypień Bartosz 331/LS/B
43 Rypień Grzegorz 332/LS/B
44 Saliński Mateusz 127/LS/B
45 Stemplewski Sebastian 17/LS/A
46 Szaja Marcin 19/LS/A
47 Szostak Łukasz 08/LS/O
48 Taul Dawid 44/LS/A
49 Tobiś Krzysztof 105/LS/B
50 Tobiś Wojciech 45/LS/A
51 Ułamek Jarosław 176/LS/B
52 Wiatr Paweł 46/LS/A
53 Zadrożny Arkadiusz 173/LS/B
54 Zadworny Arkadiusz 38/LS/A
55 Żmuda Bartosz 271/LS/B
56 Żyłka Paweł 325/LS/B
Klasa B
1 Balicki Tomasz 203/LS/B
2 Bieniasz Wiesław 142/LS/B
3 Bieńkowski Daniel 02/LS/B
4 Bondyra Andrzej 69/LS/B
5 Borowiec Mirosław 365/LS/B
6 Bruzda Michał 218/LS/B
7 Brzezicki Dawid 384/LS/B
8 Buszka Damian 224/LS/B
9 Chmura Krzysztof 372/LS/B
10 Chojnowski Eugeniusz 03/LS/B
11 Chowaniec Łukasz 237/LS/B
12 Cieleń Marcin 381/LS/B
13 Cisiński Ireneusz 35/LS/B
14 Cybiński Paweł 238/LS/B
15 Czernek Tomasz 307/LS/B
16 Dera Mateusz 224/LS/B
17 Długokęcki Jan 304/LS/B
18 Dobrzyński Damian 240/LS/B
19 Dukat Mateusz 361/LS/B
20 Dworacki Jacek 06/LS/B
21 Dymek Dorota 73/LS/B
22 Fidali Mariusz 82/LS/B
23 Fuczyło Przemysław 276/LS/B
24 Fujarczuk Michał 382/LS/B
25 Gaweł Katarzyna 360/LS/B
26 Gierłach Jan 09/LS/B
27 Głowania Łukasz 375/LS/B
28 Gomoła Adam 312/LS/B
29 Gopoń Marek 278/LS/B
30 Gruszecki Mateusz 313/LS/B
31 Gryszke Krystian 23/LS/B
32 Grzeliński Daniel 401/LS/B
33 Hanusek Grzegorz 146/LS/B
34 Jałowiec Paweł 280/LS/B
35 Jamiński Daniel 16/LS/B
36 Janik Anna 315/LS/O
37 Jarczewski Łukasz 400/LS/B
38 Jedliński Mariusz 78/LS/B
39 Jurkowski Jarosław 80/LS/B
40 Juszczyk Łukasz 09/LS/B
41 Kalita Marta 21/LS/B
42 Kanas Bronisław 15/LS/B
43 Kantner Robert 81/LS/B
44 Kluczyński Kamil 386/LS/B
45 Kochanek Dariusz 11/LS/A
46 Konwant Zbigniew 114/LS/B
47 Kopek Paweł 356/LS/B
48 Korbus Bartłomiej 347/LS/B
49 Kostka Mario 178/LS/B
50 Kowalczyk Krzysztof 23/LS/B
51 Kowalczyk Monika 364/LS/B
52 Krafczyk Michał 370/LS/B
53 Krawczyk Tomasz 281/LS/B
54 Kroll Dagobert 117/LS/B
55 Kucia Wiesław 83/LS/B
56 Kulej Krystian 399/LS/B
57 Kulpa Kacper 349/LS/B
58 Kumka Jan 29/LS/B
59 Kupka Szymon 217/LS/B
60 Latańska Monika 363/LS/B
61 Lebok Piotr 182/LS/B
62 Lech Joanna 405/LS/B
63 Łowicki Henryk 121/LS/B
64 Łoza Stanisław 91/LS/B
65 Madej Denis 388/LS/B
66 Makowski Oskar 369/LS/B
67 Marciniszyn Arkadiusz 292/LS/B
68 Matuszczyk Mateusz 389/LS/B
69 Mazurek Tomasz 403/LS/B
70 Mazurkiewicz Dominik 398/LS/B
71 Mejsyk Grzegorz 122/LS/B
72 Michalewski Adam 38/LS/B
73 Minartowicz Dawid 42/LS/B
74 Mróz Tadeusz 126/LS/B
75 Muszyński Wojciech 16/LS/IV
76 Niemiec Damian 204/LS/B
77 Nowak Grzegorz 390/LS/B
78 Nowak Paweł 164/LS/B
79 Okaj Ryszard 89/LS/B
80 Owczarek Jacek 90/LS/B
81 Panek Bogdan 49/LS/B
82 Pawlików Adam 45/LS/B
83 Pelc Roman 186/LS/B
84 Pępek Paweł 46/LS/B
85 Piegza Adam 34/LS/B
86 Piekarz Bartosz 289/LS/B
87 Pietrzak Paweł 394/LS/B
88 Pietrzak Wojciech 395/LS/B
89 Piotrowski Łukasz 351/LS/A
90 Polaczek Daniel 295/LS/B
91 Polak Łukasz 254/LS/B
92 Przybyła Alojzy 125/LS/B
93 Pukajło Jan 95/LS/B
94 Pukajło Miłosz 355/LS/B
95 Radecki Leszek 97/LS/B
96 Ramus Mateusz 321/LS/B
97 Rasała Franciszek 47/LS/B
98 Rasała Maciej 285/LS/B
99 Rippel Piotr 391/LS/IV
100 Rohaczyński Łukasz 344/LS/B
101 Rudyk Tomasz 48/LS/B
102 Rusin Rafał 357/LS/B
103 Rybiałek Piotr 337/LS/B
104 Rybol Piotr 04/LS/O
105 Rzepka Zbigniew 98/LS/B
106 Siłakowski Kacper 373/LS/B
107 Skóra Dominik 377/LS/B
108 Sobczak Paweł 333/LS/B
109 Sotor Jan 378/LS/B
110 Sowada Bartłomiej 259/LS/B
111 Spychała Wojciech 49/LS/B
112 Staszczyszyn Damian 129/LS/B
113 Stefanides Paweł 300/LS/B
114 Stepczuk Mirosław 101/LS/B
115 Stobrawe Robert 131/LS/B
116 Stokłosa Nicola 323/LS/A
117 Strąg Karol 340/LS/B
118 Sułek Tomasz 379/LS/B
119 Szeremeta Waldemar 397/LS/B
120 Szeremeta Wojciech 396/LS/B
121 Szkopiński Adam 50/LS/B
122 Szostek Sławomir 211/LS/B
123 Szyc Tomasz 402/LS/B
124 Śpiewak Ireneusz 334/LS/B
125 Tabaczkowski Krzysztof 53/LS/B
126 Tkocz Dawid 345/LS/B
127 Tobiś Aleksandra 339/LS/B
128 Tomsza Mieczysław 55/LS/B
129 Urbaniak Adam 392/LS/B
130 Wawro Ryszard 56/LS/B
131 Węgrzyn Jan 109/LS/B
132 Wiechowski Robert 111/LS/B
133 Wieczorek Tadeusz 136/LS/B
134 Wilczek Henryk 112/LS/B
135 Wilman Stanisław 144/LS/B
136 Wolnik Michał 138/LS/B
137 Wyszomirski Zdzisław 61/LS/B
138 Zadrożny Wojciech 113/LS/B
139 Zając Norbert 63/LS/A
140 Załugowicz Adam 65/LS/B
141 Zapotoczny Janusz 66/LS/B
142 Zenke Dawid 206/LS/B
143 Zwolenkiewicz Sławomir 380/LS/B
144 Żołnowski Rafał 404/LS/B