WERYFIKACJA ZAWODÓW
I. ROZGRYWKI SENIORSKIE
Klasa „A”, grupa II:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 13 kolejki, Klasy „A”, grupa II z dnia 10.11.2019 r: LKS Polonia Karłowice – GZ LZS II Łubniany-Luboszyce jako walkower 4-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości w 11 minucie meczu została zdekompletowana.

Klasa „A”, grupa III:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 13 kolejki, Klasy „A”, grupa III z dnia 09.11.2019 r: KS Bodzanów-Nowy Świętów – LKS Biała Nyska jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości nie przyjechała na zawody w wyznaczonym terminie.

Klasa „B”, grupa II:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 11 kolejki, Klasy „B”, grupa II z dnia 10.11.2019 r.: LZS Polanowice – LZS Komorzno jako walkower 0-3 na korzyść drużyny gości.
Zawody przerwane w doliczonym czasie gry, tj. 96 minucie meczu ze względu na znieważenie sędziego przez zawodnika gospodarzy.

Klasa „B”, grupa VIII:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 13 kolejki, Klasy „B”, grupa VIII z dnia 10.11.2019 r: LZS Łąka-Jodłów – LZS Buków jako walkower 6-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości w 80 minucie meczu została zdekompletowana.

Klasa „B”, grupa X:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 11 kolejki, Klasy „B”, grupa X z dnia 09.11.2019 r: LZS Rzepce – LKS Rolnik Biedrzychowice jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości nie posiadała wymaganej minimalnej ilości zawodników, tj. siedmiu.

II. ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE
KATEGORIA WIEKOWA – JUNIORZY MŁODSI:
1 Liga Juniorów Młodszych:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 11 kolejki, 1 Ligi Juniorów Młodszych z dnia 10.11.2019 r: LZS Olimpia Lewin Brzeski – LZS Victoria Chróścice jako walkower 0-3 na korzyść drużyny gości (na boisku 0-2).
W drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik.

KATEGORIA WIEKOWA – MŁODZIKI:
Terytorialna Liga Młodzików, grupa III:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 11 kolejki, Terytorialnej Ligi Młodzików, grupa III z dnia 11.11.2019 r: OKS Odra II Opole – OSS Orlik Opole jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.