KONTAKT

Opolski Związek Piłki Nożnej


ul. Damrota 6
45-064 Opole

Telefon: 77 454 37 34
Fax: 077 441 84 81

NIP 754-10-96-067

Godziny otwarcia biura

Poniedziałek: 8:00-16:00
Wtorek: 8:00-16:00
Sroda: 8:00-17:00
Czwartek: 8:00-16:00
Piątek: 8:00-16:00
Księgowość: 7:00-15:00

Prezes OZPN

Tomasz Garbowski

tel: 77-454-37-34
e-mail:tgarbowski@opolskizpn.pl

Sekretariat

Aleksandra Sibilska

tel: 77-454-37-34
tel. kom. w godzinach pracy: 664-340-083
e-mail: sekretariat@opolskizpn.pl

Księgowość

Gracjan Idzi

kierownik ds. finansowych

tel. kom. 514 193 833
e-mail: gracjan@opolskizpn.pl

Agnieszka Kuleczko

referent ds. delegacji sędziowskich

tel: 77 454 37 34 w.30
e-mail: agnieszka@opolskizpn.pl

Kasa

Aleksandra Dombrowska

tel: 77-454-37-34 w.22
e-mail: aleksandra@opolskizpn.pl

Rozgrywki

Piotr Głowacki

tel: 77-454-37-34 w.23
tel. kom. w godzinach pracy: 604-072-315
e-mail: pglowacki@opolskizpn.pl

Klaudia Golasz

tel: 77-454-37-34 w.24
tel. kom. w godzinach pracy: 533-965- 799
e-mail: klaudia@opolskizpn.pl

Piotr Popiołek

tel: 77 454 37 34 – w.23
tel. kom. w godzinach pracy: 534-530-003
e-mail: p.popiolek@opolskizpn.pl, piotr@bawinaspilka.pl

Transfery

Klaudia Golasz

tel: 77-454-37-34 w.24
tel. kom. w godzinach pracy: 533-965- 799
e-mail: transfery@opolskizpn.pl

Piłkarstwo kobiece

Klaudia Golasz

tel: 77-454-37-34 w.24
tel. kom. w godzinach pracy: 533-965- 799
e-mail: klaudia@opolskizpn.pl

Szkolenie

Wiesław Korek

LICENCJE TRENERSKIE
tel: 77-454-37-34 w.21
e-mail: wieslaw.korek@wp.pl

Krzysztof Job

KURSY TRENERSKIE
tel: 77-454-37-34 w.21
e-mail: k.job@opolskizpn.pl

Filip Sikorski

KADRY OZPN
tel: 77-454-37-34 w.23
e-mail: filip.sikorski@opolskizpn.pl

Marketing / Media

Agnieszka Zarosa-Olkuśnik

tel. kom. 534 620 139
e-mail: a.olkusnik@opolskizpn.pl

Tomasz Wąsiak

tel. kom. 533 439 236
e-mail: pilkaopolska@opolskizpn.pl