LIGA MŁODZIKÓW GRUPA II

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS MASTERS BRZEG1025811111:17
2BTP STAL II BRZEG102480293:14
3LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI101651451:46
4LZS POGOŃ ŁOSIÓW 101132532:24
5UKS SAP BRZEG101031617:61
6LKS SKALNIK GRACZE10822630:70
7LKS POLONIA KARŁOWICE10822623:78
8LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN10411821:112
9LZS BURZA LIPKI10101914:148
10BTP STAL I BRZEG102790199:7
11UKS JEDYNKA NIEMODLIN1025811101:15
Ostatnia kolejka (11) rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 2
61LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-11-0514:301:11
62LZS BURZA LIPKIBTP STAL I BRZEG - drużyna wycofana, walkower2018-11-0514:300:15
63UKS SAP BRZEGLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2018-11-0517:452:0
64LKS POLONIA KARŁOWICEUKS JEDYNKA NIEMODLIN - drużyna wycofana, walkower2018-11-0514:300:15
65PAUZJEKS MASTERS BRZEG
66BTP STAL II BRZEGLKS SKALNIK GRACZE2018-11-0516:3014:1
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 2
Kolejka 1
1LKS SKALNIK GRACZELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-09-0317:305:8
2KS MASTERS BRZEGBTP STAL II BRZEG2018-09-0317:002:8
3UKS JEDYNKA NIEMODLIN - drużyna wycofana, walkowerPAUZJE
4LZS POGOŃ ŁOSIÓW LKS POLONIA KARŁOWICE2018-09-0317:302:2
5BTP STAL I BRZEG - drużyna wycofana, walkowerUKS SAP BRZEG2018-09-0318:1511:0
6LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS BURZA LIPKI2018-09-0317:3013:1
Kolejka 2
7LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS BURZA LIPKI2018-09-0617:3017:0
8UKS SAP BRZEGLZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2018-09-0617:454:1
9BTP STAL I BRZEG - drużyna wycofana, walkowerLKS POLONIA KARŁOWICE2018-09-0619:0012:0Walkower
10PAUZJELZS POGOŃ ŁOSIÓW
11BTP STAL II BRZEGUKS JEDYNKA NIEMODLIN - drużyna wycofana, walkower2018-09-0616:304:5
12LKS SKALNIK GRACZEKS MASTERS BRZEG2018-09-0617:301:9
Kolejka 3
13KS MASTERS BRZEGLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-09-1017:0011:0
14UKS JEDYNKA NIEMODLIN - drużyna wycofana, walkowerLKS SKALNIK GRACZE2018-09-1017:0012:0
15LZS POGOŃ ŁOSIÓW BTP STAL II BRZEG2018-09-1017:000:1
16BTP STAL I BRZEG - drużyna wycofana, walkowerPAUZJE
17LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLKS POLONIA KARŁOWICE2018-09-1017:002:2
18LZS BURZA LIPKIUKS SAP BRZEG2018-09-1017:006:7
Kolejka 4
19LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIUKS SAP BRZEG2018-09-1317:004:1
20LKS POLONIA KARŁOWICELZS BURZA LIPKI2018-09-1317:0015:3
21PAUZJELZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN
22BTP STAL II BRZEGBTP STAL I BRZEG - drużyna wycofana, walkower2018-09-1317:001:5
23LKS SKALNIK GRACZELZS POGOŃ ŁOSIÓW 2018-09-1317:000:10
24KS MASTERS BRZEGUKS JEDYNKA NIEMODLIN - drużyna wycofana, walkower2018-09-1317:003:3
Kolejka 5
25UKS JEDYNKA NIEMODLIN - drużyna wycofana, walkowerLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-09-2417:008:0
26LZS POGOŃ ŁOSIÓW KS MASTERS BRZEG2018-09-2417:003:6
27BTP STAL I BRZEG - drużyna wycofana, walkowerLKS SKALNIK GRACZE2018-09-2418:1511:1
28LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINBTP STAL II BRZEG2018-09-2417:000:14
29LZS BURZA LIPKIPAUZJE
30UKS SAP BRZEGLKS POLONIA KARŁOWICE2018-09-2417:000:3
Kolejka 6
31LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILKS POLONIA KARŁOWICE2018-10-0116:307:0
32PAUZJEUKS SAP BRZEG
33BTP STAL II BRZEGLZS BURZA LIPKI2018-10-0116:3028:0
34LKS SKALNIK GRACZELZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2018-10-0116:3012:0
35KS MASTERS BRZEGBTP STAL I BRZEG - drużyna wycofana, walkower2018-10-3117:003:0Walkower
36UKS JEDYNKA NIEMODLIN - drużyna wycofana, walkowerLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2018-10-0116:306:2
Kolejka 7
37LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-10-0816:302:2
38BTP STAL I BRZEG - drużyna wycofana, walkowerUKS JEDYNKA NIEMODLIN - drużyna wycofana, walkower2018-10-0818:003:0
39LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINKS MASTERS BRZEG2018-10-0816:301:15
40LZS BURZA LIPKILKS SKALNIK GRACZE2018-10-0816:303:3
41UKS SAP BRZEGBTP STAL II BRZEG2018-10-0816:300:12
42LKS POLONIA KARŁOWICEPAUZJE
Kolejka 8
43LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIPAUZJE
44BTP STAL II BRZEGLKS POLONIA KARŁOWICE2018-10-1516:307:0Walkower
45LKS SKALNIK GRACZEUKS SAP BRZEG2018-10-1516:002:2
46KS MASTERS BRZEGLZS BURZA LIPKI2018-10-1517:4523:1
47UKS JEDYNKA NIEMODLIN - drużyna wycofana, walkowerLZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2018-10-1516:0020:2
48LZS POGOŃ ŁOSIÓW BTP STAL I BRZEG - drużyna wycofana, walkower2018-10-1516:001:4
Kolejka 9
49BTP STAL I BRZEG - drużyna wycofana, walkowerLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-10-2217:4514:1
50LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2018-10-2215:301:9
51LZS BURZA LIPKIUKS JEDYNKA NIEMODLIN - drużyna wycofana, walkower2018-10-2215:300:24
52UKS SAP BRZEGKS MASTERS BRZEG2018-10-2216:300:14
53LKS POLONIA KARŁOWICELKS SKALNIK GRACZE2018-10-2215:301:5
54PAUZJEBTP STAL II BRZEG
Kolejka 10
55LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIBTP STAL II BRZEG2018-10-2915:001:4
56LKS SKALNIK GRACZEPAUZJE
57KS MASTERS BRZEGLKS POLONIA KARŁOWICE2018-10-2916:3025:0
58UKS JEDYNKA NIEMODLIN - drużyna wycofana, walkowerUKS SAP BRZEG2018-10-2915:008:1
59LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS BURZA LIPKI2018-10-2915:003:0Walkower
60BTP STAL I BRZEG - drużyna wycofana, walkowerLZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2018-10-2917:4524:0
Kolejka 11
61LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2018-11-0514:301:11
62LZS BURZA LIPKIBTP STAL I BRZEG - drużyna wycofana, walkower2018-11-0514:300:15
63UKS SAP BRZEGLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2018-11-0517:452:0
64LKS POLONIA KARŁOWICEUKS JEDYNKA NIEMODLIN - drużyna wycofana, walkower2018-11-0514:300:15
65PAUZJEKS MASTERS BRZEG
66BTP STAL II BRZEGLKS SKALNIK GRACZE2018-11-0516:3014:1