LIGA MŁODZIKÓW GRUPA II

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1NKS START II NAMYSŁÓW101651448:24
2UKS SAP BRZEG101442425:26
3GZ LZS GRODKÓW101341543:31
4PAUZA41240012:0
5LKS POLONIA KARŁOWICE10930721:62
6LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN10930721:63
7LKS SKALNIK GRACZE10620828:79
8LZS POGOŃ ŁOSIÓW 100001019:102
9LZS STAROWICE DOLNE 112581247:17
10BTP STAL III BRZEG112581279:14
11BTP STAL II BRZEG112480357:17
12SKS GAS GRODKÓW112170456:21
Ostatnia kolejka (11) rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 2
61LKS SKALNIK GRACZELZS STAROWICE DOLNE - drużyna wycofana, walkower2019-10-3015:300:1
62GZ LZS GRODKÓWLZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2019-10-0317:008:1
63NKS START II NAMYSŁÓWPAUZA2019-11-0414:30
64BTP STAL II BRZEG - drużyna wycofana, walkowerBTP STAL III BRZEG - drużyna wycofana, walkower2019-11-0414:300:2
65UKS SAP BRZEGLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2019-11-0416:006:3
66LKS POLONIA KARŁOWICESKS GAS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkower2019-10-2610:000:12
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 2
Kolejka 1
1SKS GAS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS STAROWICE DOLNE - drużyna wycofana, walkower2019-09-0217:301:5
2UKS SAP BRZEGLKS POLONIA KARŁOWICE2019-09-0219:003:0Walkower
3BTP STAL III BRZEG - drużyna wycofana, walkowerLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2019-09-0217:3017:0
4PAUZABTP STAL II BRZEG - drużyna wycofana, walkower3:0Walkower
5LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINNKS START II NAMYSŁÓW2019-09-0217:300:9
6LKS SKALNIK GRACZEGZ LZS GRODKÓW2019-09-0217:300:10
Kolejka 2
7LZS STAROWICE DOLNE - drużyna wycofana, walkowerGZ LZS GRODKÓW2019-09-0517:306:1
8NKS START II NAMYSŁÓWLKS SKALNIK GRACZE2019-09-0517:3015:1
9BTP STAL II BRZEG - drużyna wycofana, walkowerLZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2019-09-0517:303:0
10LZS POGOŃ ŁOSIÓW PAUZA2019-09-0517:30Mecz nie odbył się
11LKS POLONIA KARŁOWICEBTP STAL III BRZEG - drużyna wycofana, walkower2019-09-1817:000:10
12SKS GAS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkowerUKS SAP BRZEG2019-09-0517:300:1
Kolejka 3
13UKS SAP BRZEGLZS STAROWICE DOLNE - drużyna wycofana, walkower2019-09-0919:001:4
14BTP STAL III BRZEG - drużyna wycofana, walkowerSKS GAS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkower2019-09-0917:307:2
15PAUZALKS POLONIA KARŁOWICE2019-09-0917:00Mecz nie odbył się
16LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2019-09-0917:006:2
17LKS SKALNIK GRACZEBTP STAL II BRZEG - drużyna wycofana, walkower2019-09-0917:000:15
18GZ LZS GRODKÓWNKS START II NAMYSŁÓW2019-09-0917:003:2
Kolejka 4
19LZS STAROWICE DOLNE - drużyna wycofana, walkowerNKS START II NAMYSŁÓW2019-09-1617:002:2
20BTP STAL II BRZEG - drużyna wycofana, walkowerGZ LZS GRODKÓW2019-09-1617:305:3
21LZS POGOŃ ŁOSIÓW LKS SKALNIK GRACZE2019-09-1617:003:9
22LKS POLONIA KARŁOWICELZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2019-09-1617:009:1
23SKS GAS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkowerPAUZA0:3Walkower
24UKS SAP BRZEGBTP STAL III BRZEG - drużyna wycofana, walkower2019-09-1616:002:2
Kolejka 5
25BTP STAL III BRZEG - drużyna wycofana, walkowerLZS STAROWICE DOLNE - drużyna wycofana, walkower2019-09-2319:001:2
26PAUZAUKS SAP BRZEG2019-09-2317:00Mecz nie odbył się
27LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINSKS GAS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkower2019-09-2317:000:6
28LKS SKALNIK GRACZELKS POLONIA KARŁOWICE2019-09-2317:009:1
29GZ LZS GRODKÓWLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2019-09-2317:0010:3
30NKS START II NAMYSŁÓWBTP STAL II BRZEG - drużyna wycofana, walkower2019-09-2317:004:5
Kolejka 6
31LZS STAROWICE DOLNE - drużyna wycofana, walkowerBTP STAL II BRZEG - drużyna wycofana, walkower2019-09-3016:301:3
32LZS POGOŃ ŁOSIÓW NKS START II NAMYSŁÓW2019-09-3016:301:3
33LKS POLONIA KARŁOWICEGZ LZS GRODKÓW2019-09-3016:303:2
34SKS GAS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkowerLKS SKALNIK GRACZE2019-09-3016:3010:1
35UKS SAP BRZEGLZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2019-09-3019:002:4
36BTP STAL III BRZEG - drużyna wycofana, walkowerPAUZA0:3Walkower
Kolejka 7
37PAUZALZS STAROWICE DOLNE - drużyna wycofana, walkower3:0Walkower
38LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINBTP STAL III BRZEG - drużyna wycofana, walkower2019-10-0716:300:15
39LKS SKALNIK GRACZEUKS SAP BRZEG2019-10-0716:301:3
40GZ LZS GRODKÓWSKS GAS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkower2019-10-0716:302:3
41NKS START II NAMYSŁÓWLKS POLONIA KARŁOWICE2019-10-0716:306:0
42BTP STAL II BRZEG - drużyna wycofana, walkowerLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2019-10-0717:3013:0
Kolejka 8
43LZS STAROWICE DOLNE - drużyna wycofana, walkowerLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2019-10-1416:0015:2
44LKS POLONIA KARŁOWICEBTP STAL II BRZEG - drużyna wycofana, walkower2019-10-1416:000:7
45SKS GAS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkowerNKS START II NAMYSŁÓW2019-10-1416:003:1
46UKS SAP BRZEGGZ LZS GRODKÓW2019-10-1419:003:3
47BTP STAL III BRZEG - drużyna wycofana, walkowerLKS SKALNIK GRACZE2019-10-1417:3013:2
48PAUZALZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2019-10-1416:00Mecz nie odbył się
Kolejka 9
49LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS STAROWICE DOLNE - drużyna wycofana, walkower2019-10-2115:301:4
50LKS SKALNIK GRACZEPAUZA2019-10-2115:30Mecz nie odbył się
51GZ LZS GRODKÓWBTP STAL III BRZEG - drużyna wycofana, walkower2019-10-2115:301:5
52NKS START II NAMYSŁÓWUKS SAP BRZEG2019-10-2115:304:2
53BTP STAL II BRZEG - drużyna wycofana, walkowerSKS GAS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkower2019-10-2117:301:2
54LZS POGOŃ ŁOSIÓW LKS POLONIA KARŁOWICE2019-10-2115:305:6
Kolejka 10
55LZS STAROWICE DOLNE - drużyna wycofana, walkowerLKS POLONIA KARŁOWICE2019-10-2815:007:2
56SKS GAS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2019-10-2815:0017:0
57UKS SAP BRZEGBTP STAL II BRZEG - drużyna wycofana, walkower2019-10-2816:002:5
58BTP STAL III BRZEG - drużyna wycofana, walkowerNKS START II NAMYSŁÓW2019-10-2817:307:2
59PAUZAGZ LZS GRODKÓW2019-10-2815:00Mecz nie odbył się
60LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLKS SKALNIK GRACZE2019-10-2815:008:5
Kolejka 11
61LKS SKALNIK GRACZELZS STAROWICE DOLNE - drużyna wycofana, walkower2019-10-3015:300:1
62GZ LZS GRODKÓWLZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2019-10-0317:008:1
63NKS START II NAMYSŁÓWPAUZA2019-11-0414:30
64BTP STAL II BRZEG - drużyna wycofana, walkowerBTP STAL III BRZEG - drużyna wycofana, walkower2019-11-0414:300:2
65UKS SAP BRZEGLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2019-11-0416:006:3
66LKS POLONIA KARŁOWICESKS GAS GRODKÓW - drużyna wycofana, walkower2019-10-2610:000:12
Kolejka 12
1LKS POLONIA KARŁOWICEUKS SAP BRZEG2020-03-3017:00
2LZS POGOŃ ŁOSIÓW PAUZA2020-03-3017:00
3NKS START II NAMYSŁÓWLZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2020-03-3017:00
4GZ LZS GRODKÓWLKS SKALNIK GRACZE2020-03-3017:00
Kolejka 13
5GZ LZS GRODKÓWLKS POLONIA KARŁOWICE2020-04-0617:00
6LKS SKALNIK GRACZENKS START II NAMYSŁÓW2020-04-0617:00
7LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2020-04-0617:00
8PAUZAUKS SAP BRZEG2020-04-0617:00
Kolejka 14
9LKS POLONIA KARŁOWICEPAUZA2020-04-2018:00
10LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINUKS SAP BRZEG2020-04-2018:00
11LKS SKALNIK GRACZELZS POGOŃ ŁOSIÓW 2020-04-2018:00
12NKS START II NAMYSŁÓWGZ LZS GRODKÓW2020-04-2018:00
Kolejka 15
13LKS POLONIA KARŁOWICENKS START II NAMYSŁÓW2020-04-2718:00
14LZS POGOŃ ŁOSIÓW GZ LZS GRODKÓW2020-04-2718:00
15UKS SAP BRZEGLKS SKALNIK GRACZE2020-04-2718:00
16LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINPAUZA2020-04-2718:00
Kolejka 16
17LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLKS POLONIA KARŁOWICE2020-05-0418:00
18PAUZALKS SKALNIK GRACZE2020-05-0418:00
19GZ LZS GRODKÓWUKS SAP BRZEG2020-05-0418:00
20NKS START II NAMYSŁÓWLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2020-05-0418:00
Kolejka 17
21LKS POLONIA KARŁOWICELZS POGOŃ ŁOSIÓW 2020-05-1118:00
22UKS SAP BRZEGNKS START II NAMYSŁÓW2020-05-1118:00
23GZ LZS GRODKÓWPAUZA2020-05-1118:00
24LKS SKALNIK GRACZELZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2020-05-1118:00
Kolejka 18
25LKS POLONIA KARŁOWICELKS SKALNIK GRACZE2020-05-1818:00
26LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINGZ LZS GRODKÓW2020-05-1818:00
27PAUZANKS START II NAMYSŁÓW2020-05-1818:00
28LZS POGOŃ ŁOSIÓW UKS SAP BRZEG2020-05-1818:00