LIGA MŁODZIKÓW GRUPA V

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik "LIGA TERYTORIALNA" Grupa 5
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS VICTORIA ŻYROWA41240034:3
2UKS SPIDERS II KRAPKOWICE4620244:14
3SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE3620126:2
4SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2620026:4
5SKS PIAST III STRZELCE OPOLSKIE4620229:14
6UKS AP OTMĘT KRAPKOWICE4620216:29
7LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE231018:7
8PAUZA000000:0
9LZS RASZOWA300031:45
10DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK400043:69
Ostatnia kolejka (4) rozgrywek: D1 Młodzik "LIGA TERYTORIALNA" Grupa 5
16SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIELKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2020-10-0217:00
17SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEPAUZA
18UKS SPIDERS II KRAPKOWICELZS RASZOWA2020-09-2117:3024:1
19DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEKUKS AP OTMĘT KRAPKOWICE2020-09-2117:301:6
20SKS PIAST III STRZELCE OPOLSKIELKS VICTORIA ŻYROWA2020-09-2117:301:5
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik "LIGA TERYTORIALNA" Grupa 5
Kolejka 1
1DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEKSKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2020-08-3116:001:21
2SKS PIAST III STRZELCE OPOLSKIEUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2020-08-3116:005:4
3LKS VICTORIA ŻYROWASMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2020-08-3116:001:0
4UKS AP OTMĘT KRAPKOWICELKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2020-08-3116:007:1
5LZS RASZOWAPAUZAMecz nie odbył się
Kolejka 2
6SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIEPAUZAMecz nie odbył się
7LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELZS RASZOWA2020-09-0718:007:0
8SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEUKS AP OTMĘT KRAPKOWICE2020-09-0718:0012:1
9UKS SPIDERS II KRAPKOWICELKS VICTORIA ŻYROWA2020-09-0718:001:6
10DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEKSKS PIAST III STRZELCE OPOLSKIE2020-09-0718:000:20
Kolejka 3
11SKS PIAST III STRZELCE OPOLSKIESKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2020-09-1417:303:5
12LKS VICTORIA ŻYROWADZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2020-09-1417:3022:1
13UKS AP OTMĘT KRAPKOWICEUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2020-09-1417:302:15
14LZS RASZOWASMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2020-09-1417:300:14
15PAUZALKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICEMecz nie odbył się
Kolejka 4
16SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIELKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2020-10-0217:00
17SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEPAUZA
18UKS SPIDERS II KRAPKOWICELZS RASZOWA2020-09-2117:3024:1
19DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEKUKS AP OTMĘT KRAPKOWICE2020-09-2117:301:6
20SKS PIAST III STRZELCE OPOLSKIELKS VICTORIA ŻYROWA2020-09-2117:301:5
Kolejka 5
21LKS VICTORIA ŻYROWASKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2020-09-2817:00
22UKS AP OTMĘT KRAPKOWICESKS PIAST III STRZELCE OPOLSKIE2020-09-2817:00
23LZS RASZOWADZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2020-09-2817:00
24PAUZAUKS SPIDERS II KRAPKOWICE
25LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2020-09-2817:00
Kolejka 6
26SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2020-10-0517:00
27UKS SPIDERS II KRAPKOWICELKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2020-10-0517:00
28DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEKPAUZA
29SKS PIAST III STRZELCE OPOLSKIELZS RASZOWA2020-10-0517:00
30LKS VICTORIA ŻYROWAUKS AP OTMĘT KRAPKOWICE2020-10-0517:00
Kolejka 7
31UKS AP OTMĘT KRAPKOWICESKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2020-10-1216:30
32LZS RASZOWALKS VICTORIA ŻYROWA2020-10-1216:30
33PAUZASKS PIAST III STRZELCE OPOLSKIE
34LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICEDZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2020-10-1216:30
35SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2020-10-1216:30
Kolejka 8
36SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIEUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2020-10-1916:00
37DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEKSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2020-10-1916:00
38SKS PIAST III STRZELCE OPOLSKIELKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2020-10-1916:00
39LKS VICTORIA ŻYROWAPAUZA
40UKS AP OTMĘT KRAPKOWICELZS RASZOWA2020-10-1916:00
Kolejka 9
41LZS RASZOWASKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2020-10-2615:30
42PAUZAUKS AP OTMĘT KRAPKOWICE
43LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELKS VICTORIA ŻYROWA2020-10-2615:30
44SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICESKS PIAST III STRZELCE OPOLSKIE2020-10-2615:30
45UKS SPIDERS II KRAPKOWICEDZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2020-10-2615:30