LIGA MŁODZIKÓW GRUPA V

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 5
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1UKS AP OTMĘT KRAPKOWICE000000:0
2SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE000000:0
3SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE000000:0
4SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE000000:0
5MKS II GOGOLIN000000:0
6LZS SOKÓŁ LEŚNICA000000:0
7LZS PIOTRÓWKA000000:0
8LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW000000:0
9LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZD000000:0
10LKS VICTORIA ŻYROWA000000:0
11LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE000000:0
12ŁDMM LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 5
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 5
Kolejka 1
1SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2019-09-0217:30
2MKS II GOGOLINSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2019-09-0217:30
3UKS AP OTMĘT KRAPKOWICEŁDMM LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2019-09-0217:30
4LZS PIOTRÓWKALKS VICTORIA ŻYROWA2019-09-0217:30
5LZS SOKÓŁ LEŚNICALKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2019-09-0217:30
6LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZDSKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2019-08-3110:00
Kolejka 2
7LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWSKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2019-09-0517:30
8LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZD2019-09-0617:30
9LKS VICTORIA ŻYROWALZS SOKÓŁ LEŚNICA2019-09-0517:30
10ŁDMM LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS PIOTRÓWKA2019-09-0517:30
11SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEUKS AP OTMĘT KRAPKOWICE2019-09-0517:30
12SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIEMKS II GOGOLIN2019-09-0517:30
Kolejka 3
13MKS II GOGOLINLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2019-09-0917:00
14UKS AP OTMĘT KRAPKOWICESKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2019-09-0917:00
15LZS PIOTRÓWKASMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2019-09-0917:00
16LZS SOKÓŁ LEŚNICAŁDMM LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2019-09-0917:00
17LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZDLKS VICTORIA ŻYROWA2019-09-1017:00
18SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIELKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2019-09-0917:00
Kolejka 4
19LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2019-09-1617:00
20LKS VICTORIA ŻYROWASKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2019-09-1617:00
21ŁDMM LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZD2019-09-1717:00
22SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELZS SOKÓŁ LEŚNICA2019-09-1617:00
23SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIELZS PIOTRÓWKA2019-09-1617:00
24MKS II GOGOLINUKS AP OTMĘT KRAPKOWICE2019-09-1617:00
Kolejka 5
25UKS AP OTMĘT KRAPKOWICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2019-09-2317:00
26LZS PIOTRÓWKAMKS II GOGOLIN2019-09-2317:00
27LZS SOKÓŁ LEŚNICASKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2019-09-2317:00
28LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZDSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2019-09-2517:00
29SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIEŁDMM LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2019-09-2317:00
30LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELKS VICTORIA ŻYROWA2019-09-2317:00
Kolejka 6
31LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS VICTORIA ŻYROWA2019-09-3016:30
32ŁDMM LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2019-09-3016:30
33SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICESKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2019-09-3016:30
34SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZD2019-09-2810:00
35MKS II GOGOLINLZS SOKÓŁ LEŚNICA2019-09-3016:30
36UKS AP OTMĘT KRAPKOWICELZS PIOTRÓWKA2019-09-3016:30
Kolejka 7
37LZS PIOTRÓWKALZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2019-10-0716:30
38LZS SOKÓŁ LEŚNICAUKS AP OTMĘT KRAPKOWICE2019-10-0716:30
39LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZDMKS II GOGOLIN2019-10-0610:00
40SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIESKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2019-10-0716:30
41LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2019-10-0716:30
42LKS VICTORIA ŻYROWAŁDMM LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2019-10-0716:30
Kolejka 8
43LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWŁDMM LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2019-10-1416:00
44SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELKS VICTORIA ŻYROWA2019-10-1416:00
45SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIELKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2019-10-1416:00
46MKS II GOGOLINSKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2019-10-1416:00
47UKS AP OTMĘT KRAPKOWICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZD2019-10-1416:00
48LZS PIOTRÓWKALZS SOKÓŁ LEŚNICA2019-10-1416:00
Kolejka 9
49LZS SOKÓŁ LEŚNICALZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2019-10-2115:30
50LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZDLZS PIOTRÓWKA2019-10-2215:30
51SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIEUKS AP OTMĘT KRAPKOWICE2019-10-2115:30
52LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICEMKS II GOGOLIN2019-10-2115:30
53LKS VICTORIA ŻYROWASKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2019-10-2115:30
54ŁDMM LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKASMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2019-10-2115:30
Kolejka 10
55LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2019-10-2815:00
56SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIEŁDMM LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2019-10-2815:00
57MKS II GOGOLINLKS VICTORIA ŻYROWA2019-10-2815:00
58UKS AP OTMĘT KRAPKOWICELKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICE2019-10-2815:00
59LZS PIOTRÓWKASKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2019-10-2815:00
60LZS SOKÓŁ LEŚNICALUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZD2019-10-2916:00
Kolejka 11
61LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA II UJAZDLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2019-11-0210:00
62SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIELZS SOKÓŁ LEŚNICA2019-11-0414:30
63LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICELZS PIOTRÓWKA2019-11-0414:30
64LKS VICTORIA ŻYROWAUKS AP OTMĘT KRAPKOWICE2019-11-0414:30
65ŁDMM LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAMKS II GOGOLIN2019-11-0414:30
66SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICESKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2019-11-0414:30