LIGA MŁODZIKÓW GRUPA VII

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 7
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1UKS SPIDERS KRAPKOWICE000000:0
2UKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLE000000:0
3TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE000000:0
4TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE000000:0
5RTS ODRA K-KOŹLE000000:0
6LZS WALCE000000:0
7LZS RASZOWA000000:0
8LZS ODRZANKA DZIERGOWICE000000:0
9LUKS POLONIA GOŚCIĘCIN000000:0
10LUKS PAWŁOWICZKI000000:0
11LKS VICTORIA CISEK000000:0
12KS CISOWA K-KOŹLE000000:0
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 7
Kolejka 1
1LZS RASZOWATS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-09-0217:30
2LZS ODRZANKA DZIERGOWICETKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE2019-09-0217:30
3LUKS PAWŁOWICZKIUKS SPIDERS KRAPKOWICE2019-09-0217:30
4RTS ODRA K-KOŹLELKS VICTORIA CISEK2019-09-0217:30
5KS CISOWA K-KOŹLELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2019-09-0217:30
6UKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLELZS WALCE2019-09-0217:30
Kolejka 2
7TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLELZS WALCE2019-09-0517:30
8LUKS POLONIA GOŚCIĘCINUKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLE2019-09-0517:30
9LKS VICTORIA CISEKKS CISOWA K-KOŹLE2019-09-0517:30
10UKS SPIDERS KRAPKOWICERTS ODRA K-KOŹLE2019-09-0517:30
11TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLELUKS PAWŁOWICZKI2019-09-0517:30
12LZS RASZOWALZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-09-0517:30
Kolejka 3
13LZS ODRZANKA DZIERGOWICETS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-09-0917:00
14LUKS PAWŁOWICZKILZS RASZOWA2019-09-0917:00
15RTS ODRA K-KOŹLETKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE2019-09-0917:00
16KS CISOWA K-KOŹLEUKS SPIDERS KRAPKOWICE2019-09-0917:00
17UKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLELKS VICTORIA CISEK2019-09-0917:00
18LZS WALCELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2019-09-0917:00
Kolejka 4
19TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2019-09-1617:00
20LKS VICTORIA CISEKLZS WALCE2019-09-1617:00
21UKS SPIDERS KRAPKOWICEUKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLE2019-09-1617:00
22TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLEKS CISOWA K-KOŹLE2019-09-1617:00
23LZS RASZOWARTS ODRA K-KOŹLE2019-09-1617:00
24LZS ODRZANKA DZIERGOWICELUKS PAWŁOWICZKI2019-09-1617:00
Kolejka 5
25LUKS PAWŁOWICZKITS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-09-2317:00
26RTS ODRA K-KOŹLELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-09-2317:00
27KS CISOWA K-KOŹLELZS RASZOWA2019-09-2317:00
28UKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLETKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE2019-09-2317:00
29LZS WALCEUKS SPIDERS KRAPKOWICE2019-09-2317:00
30LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLKS VICTORIA CISEK2019-09-2317:00
Kolejka 6
31TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLELKS VICTORIA CISEK2019-09-3016:30
32UKS SPIDERS KRAPKOWICELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2019-09-3016:30
33TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLELZS WALCE2019-09-3016:30
34LZS RASZOWAUKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLE2019-09-3016:30
35LZS ODRZANKA DZIERGOWICEKS CISOWA K-KOŹLE2019-09-3016:30
36LUKS PAWŁOWICZKIRTS ODRA K-KOŹLE2019-09-3016:30
Kolejka 7
37RTS ODRA K-KOŹLETS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-10-0716:30
38KS CISOWA K-KOŹLELUKS PAWŁOWICZKI2019-10-0716:30
39UKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-10-0716:30
40LZS WALCELZS RASZOWA2019-10-0716:30
41LUKS POLONIA GOŚCIĘCINTKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE2019-10-0716:30
42LKS VICTORIA CISEKUKS SPIDERS KRAPKOWICE2019-10-0716:30
Kolejka 8
43TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLEUKS SPIDERS KRAPKOWICE2019-10-1416:00
44TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLELKS VICTORIA CISEK2019-10-1416:00
45LZS RASZOWALUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2019-10-1416:00
46LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS WALCE2019-10-1416:00
47LUKS PAWŁOWICZKIUKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLE2019-10-1416:00
48RTS ODRA K-KOŹLEKS CISOWA K-KOŹLE2019-10-1416:00
Kolejka 9
49KS CISOWA K-KOŹLETS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-10-2115:30
50UKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLERTS ODRA K-KOŹLE2019-10-2115:30
51LZS WALCELUKS PAWŁOWICZKI2019-10-2115:30
52LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-10-2115:30
53LKS VICTORIA CISEKLZS RASZOWA2019-10-2115:30
54UKS SPIDERS KRAPKOWICETKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE2019-10-2115:30
Kolejka 10
55TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLETKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE2019-10-2815:00
56LZS RASZOWAUKS SPIDERS KRAPKOWICE2019-10-2815:00
57LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS VICTORIA CISEK2019-10-2815:00
58LUKS PAWŁOWICZKILUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2019-10-2815:00
59RTS ODRA K-KOŹLELZS WALCE2019-10-2815:00
60KS CISOWA K-KOŹLEUKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLE2019-10-2815:00
Kolejka 11
61UKS 9 FOOTBALL ACADEMY K-KOŹLETS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-11-0414:30
62LZS WALCEKS CISOWA K-KOŹLE2019-11-0414:30
63LUKS POLONIA GOŚCIĘCINRTS ODRA K-KOŹLE2019-11-0414:30
64LKS VICTORIA CISEKLUKS PAWŁOWICZKI2019-11-0414:30
65UKS SPIDERS KRAPKOWICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-11-0414:30
66TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLELZS RASZOWA2019-11-0414:30