LIGA MŁODZIKÓW GRUPA VIII

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 8
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS POLONIA GŁUBCZYCE1640131277:26
2LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ1638122277:20
3LZS ORZEŁ BRANICE1631101571:20
4GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ162891677:39
5KS LUKS PAWŁOWICZKI162581755:38
6MGKS CUKROWNIK BABORÓW162271855:58
7LZS LISIĘCICE162062858:77
8LZS ODRZANKA DZIERGOWICE161961975:57
9RTS ODRA II K-KOŹLE1616511036:70
10LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW166201423:143
11TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE166201418:95
12LUKS POLONIA GOŚCIĘCIN16000164:200
13TS CHEMIK II K-KOŹLE13391300142:5
14RTS ODRA I K-KOŹLE1331101295:15
Ostatnia kolejka (16) rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 8
13LZS LISIĘCICELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2019-04-1517:308:3
14TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLEKS LUKS PAWŁOWICZKI2019-04-1517:301:5
15RTS ODRA II K-KOŹLEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-04-1517:301:7
16KS POLONIA GŁUBCZYCEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2019-04-1517:306:0
17LZS ORZEŁ BRANICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-04-1617:301:1
18LZS ODRZANKA DZIERGOWICELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2019-04-1517:3032:0
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 8
Kolejka 1
1TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2018-09-0317:303:1
2TS CHEMIK II K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerRTS ODRA II K-KOŹLE2018-09-0317:3014:0
3KS LUKS PAWŁOWICZKIKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-09-0317:304:4
4GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-09-0318:301:5
5MGKS CUKROWNIK BABORÓWLUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2018-09-0317:307:0
6RTS ODRA I K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerLZS LISIĘCICE2018-09-0317:3012:0
7LZS ORZEŁ BRANICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2018-09-0317:304:1
Kolejka 2
8LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2018-09-0617:302:4
9LZS LISIĘCICELZS ORZEŁ BRANICE2018-09-0617:301:3
10LUKS POLONIA GOŚCIĘCINRTS ODRA I K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2018-09-0617:300:20
11LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚMGKS CUKROWNIK BABORÓW2018-09-0617:301:0
12KS POLONIA GŁUBCZYCEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-09-0617:303:1
13RTS ODRA II K-KOŹLEKS LUKS PAWŁOWICZKI2018-09-0617:300:4
14TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLETS CHEMIK II K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2018-09-0617:300:12
Kolejka 3
15TS CHEMIK II K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerLZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2018-09-1017:0027:0
16KS LUKS PAWŁOWICZKITKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE2018-09-1017:002:1
17GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZRTS ODRA II K-KOŹLE2018-09-1017:005:2
18MGKS CUKROWNIK BABORÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-09-1017:002:3
19RTS ODRA I K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-09-1017:301:1
20LZS ORZEŁ BRANICELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2018-09-1017:003:0Walkower
21LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS LISIĘCICE2018-09-1017:006:4
Kolejka 4
22LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS LISIĘCICE2018-09-1317:002:7
23LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2018-09-1217:001:8
24LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ORZEŁ BRANICE2018-09-1317:302:1
25KS POLONIA GŁUBCZYCERTS ODRA I K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2018-09-1317:002:8
26RTS ODRA II K-KOŹLEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2018-09-1317:001:2
27TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-09-1317:002:7
28TS CHEMIK II K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerKS LUKS PAWŁOWICZKI2018-09-1317:006:0
Kolejka 5
29KS LUKS PAWŁOWICZKILZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2018-09-2417:0011:0
30GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZTS CHEMIK II K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2018-09-2417:000:3
31MGKS CUKROWNIK BABORÓWTKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE2018-09-2417:006:2
32RTS ODRA I K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerRTS ODRA II K-KOŹLE2018-09-2417:008:1
33LZS ORZEŁ BRANICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-09-2417:000:2
34LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-09-2417:001:7
35LZS LISIĘCICELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2018-09-2417:0016:1
Kolejka 6
36LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2018-09-2717:005:1
37LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS LISIĘCICE2018-09-2717:308:3
38KS POLONIA GŁUBCZYCELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2018-10-0316:304:1
39RTS ODRA II K-KOŹLELZS ORZEŁ BRANICE2018-09-2717:000:5
40TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLERTS ODRA I K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2018-09-2717:000:13
41TS CHEMIK II K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerMGKS CUKROWNIK BABORÓW2018-09-2717:008:1
42KS LUKS PAWŁOWICZKIGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-09-2617:001:2
Kolejka 7
43GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2018-10-0116:3010:0
44MGKS CUKROWNIK BABORÓWKS LUKS PAWŁOWICZKI2018-10-0116:304:3
45RTS ODRA I K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerTS CHEMIK II K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2018-10-0116:301:3
46LZS ORZEŁ BRANICETKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE2018-10-0611:0011:0
47LZS ODRZANKA DZIERGOWICERTS ODRA II K-KOŹLE2018-10-0116:304:5
48LZS LISIĘCICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-10-0116:300:1
49LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-10-0117:450:12
Kolejka 8
50LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-10-0816:300:10
51KS POLONIA GŁUBCZYCELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2018-10-0816:3012:0
52RTS ODRA II K-KOŹLELZS LISIĘCICE2018-10-0816:302:2
53TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2018-10-0816:300:3
54TS CHEMIK II K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerLZS ORZEŁ BRANICE2018-10-0816:303:0Walkower
55KS LUKS PAWŁOWICZKIRTS ODRA I K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2018-10-0816:302:4
56GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZMGKS CUKROWNIK BABORÓW2018-10-0816:307:3
Kolejka 9
57MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2018-10-1516:0011:1
58RTS ODRA I K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-10-1516:003:1
59LZS ORZEŁ BRANICEKS LUKS PAWŁOWICZKI2018-10-1516:001:2
60LZS ODRZANKA DZIERGOWICETS CHEMIK II K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2018-10-1516:000:14
61LZS LISIĘCICETKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE2018-10-1516:004:2
62LUKS POLONIA GOŚCIĘCINRTS ODRA II K-KOŹLE2018-10-1516:000:7
63LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-10-1310:000:1
Kolejka 10
64LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-10-2010:001:13
65RTS ODRA II K-KOŹLELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-10-2215:303:5
66TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2018-10-2215:303:1
67TS CHEMIK II K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerLZS LISIĘCICE2018-10-2215:3016:0
68KS LUKS PAWŁOWICZKILZS ODRZANKA DZIERGOWICE2018-10-2215:302:0
69GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS ORZEŁ BRANICE2018-10-2215:307:1
70MGKS CUKROWNIK BABORÓWRTS ODRA I K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2018-10-2215:301:8
Kolejka 11
71RTS ODRA I K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerLZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2018-10-2915:0012:0
72LZS ORZEŁ BRANICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2018-10-2915:0011:0
73LZS ODRZANKA DZIERGOWICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-10-2915:002:2
74LZS LISIĘCICEKS LUKS PAWŁOWICZKI2018-10-2915:004:2
75LUKS POLONIA GOŚCIĘCINTS CHEMIK II K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2018-10-2011:000:30
76LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚTKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE2018-10-2710:007:1
77KS POLONIA GŁUBCZYCERTS ODRA II K-KOŹLE2018-10-2915:003:1
Kolejka 12
78LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWRTS ODRA II K-KOŹLE2018-11-0311:003:4
79TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE2018-11-0514:302:10
80TS CHEMIK II K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-11-0411:003:2
81KS LUKS PAWŁOWICZKILUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2018-11-0514:308:0
82GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS LISIĘCICE2018-11-0514:3013:1
83MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2018-11-0514:303:0Walkower
84RTS ODRA I K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerLZS ORZEŁ BRANICE2018-11-0514:300:1
Kolejka 13
85LZS ORZEŁ BRANICELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2018-11-1214:3013:0
86LZS ODRZANKA DZIERGOWICERTS ODRA I K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2018-11-1214:303:5
87LZS LISIĘCICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2018-11-1214:302:2
88LUKS POLONIA GOŚCIĘCINGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2018-11-1214:300:13
89LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚKS LUKS PAWŁOWICZKI2018-11-1214:306:1
90KS POLONIA GŁUBCZYCETS CHEMIK II K-KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2018-11-1010:001:3
91RTS ODRA II K-KOŹLETKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE2018-11-1214:306:0
Kolejka 14
1LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWTKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE2019-04-0117:003:0
2LZS LISIĘCICERTS ODRA II K-KOŹLE2019-04-0117:002:3
3KS POLONIA GŁUBCZYCEKS LUKS PAWŁOWICZKI2019-04-0117:005:2
4LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-04-0117:005:0
5LUKS POLONIA GOŚCIĘCINMGKS CUKROWNIK BABORÓW2019-04-0117:000:10
6LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS ORZEŁ BRANICE2019-04-0117:001:2
Kolejka 15
7LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2019-04-0817:009:2
8LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS ORZEŁ BRANICE2019-04-0817:000:14
9MGKS CUKROWNIK BABORÓWLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-04-0817:003:5
10GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-04-0817:001:7
11KS LUKS PAWŁOWICZKIRTS ODRA II K-KOŹLE2019-04-0817:006:0
12TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLELZS LISIĘCICE2019-04-0817:001:4
Kolejka 16
13LZS LISIĘCICELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2019-04-1517:308:3
14TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLEKS LUKS PAWŁOWICZKI2019-04-1517:301:5
15RTS ODRA II K-KOŹLEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-04-1517:301:7
16KS POLONIA GŁUBCZYCEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2019-04-1517:306:0
17LZS ORZEŁ BRANICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-04-1617:301:1
18LZS ODRZANKA DZIERGOWICELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2019-04-1517:3032:0
Kolejka 17
19LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2019-04-2918:00
20LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-04-3018:00
21KS POLONIA GŁUBCZYCELZS ORZEŁ BRANICE2019-04-2918:00
22MGKS CUKROWNIK BABORÓWRTS ODRA II K-KOŹLE2019-04-2918:00
23GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZTKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE2019-04-2918:00
24KS LUKS PAWŁOWICZKILZS LISIĘCICE2019-04-2918:00
Kolejka 18
25LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWKS LUKS PAWŁOWICZKI2019-05-0618:00
26LZS LISIĘCICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-05-0618:00
27TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2019-05-0618:00
28LZS ORZEŁ BRANICERTS ODRA II K-KOŹLE2019-05-0618:00
29LZS ODRZANKA DZIERGOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-05-0618:00
30LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2019-05-0618:00
Kolejka 19
31LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2019-05-0918:00
32LUKS POLONIA GOŚCIĘCINKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-05-0918:00
33RTS ODRA II K-KOŹLELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-05-0918:00
34TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLELZS ORZEŁ BRANICE2019-05-0918:00
35MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS LISIĘCICE2019-05-0918:00
36GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZKS LUKS PAWŁOWICZKI2019-05-0918:00
Kolejka 20
37LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-05-1318:00
38KS LUKS PAWŁOWICZKIMGKS CUKROWNIK BABORÓW2019-05-1318:00
39LZS ORZEŁ BRANICELZS LISIĘCICE2019-05-1318:00
40LZS ODRZANKA DZIERGOWICETKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE2019-05-1318:00
41RTS ODRA II K-KOŹLELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2019-05-1318:00
42KS POLONIA GŁUBCZYCELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-05-1318:00
Kolejka 21
43KS POLONIA GŁUBCZYCELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2019-05-1618:00
44LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚRTS ODRA II K-KOŹLE2019-05-1618:00
45LUKS POLONIA GOŚCIĘCINTKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE2019-05-1618:00
46LZS LISIĘCICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-05-1618:00
47KS LUKS PAWŁOWICZKILZS ORZEŁ BRANICE2019-05-1618:00
48MGKS CUKROWNIK BABORÓWGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-05-1618:00
Kolejka 22
49LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWMGKS CUKROWNIK BABORÓW2019-05-2718:00
50LZS ORZEŁ BRANICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2019-05-2718:00
51LZS ODRZANKA DZIERGOWICEKS LUKS PAWŁOWICZKI2019-05-2718:00
52LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS LISIĘCICE2019-05-2718:00
53TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-05-2718:00
54RTS ODRA II K-KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE2019-05-2718:00
Kolejka 23
55RTS ODRA II K-KOŹLELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2019-06-0318:00
56KS POLONIA GŁUBCZYCETKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLE2019-06-0318:00
57LZS LISIĘCICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-06-0318:00
58LUKS POLONIA GOŚCIĘCINKS LUKS PAWŁOWICZKI2019-06-0318:00
59GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2019-06-0318:00
60MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS ORZEŁ BRANICE2019-06-0318:00
Kolejka 24
61LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS ORZEŁ BRANICE2019-06-1018:00
62LZS ODRZANKA DZIERGOWICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2019-06-1018:00
63GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2019-06-1018:00
64KS LUKS PAWŁOWICZKILKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2019-06-1018:00
65KS POLONIA GŁUBCZYCELZS LISIĘCICE2019-06-1018:00
66TKKF BLACHOWIANKA K-KOŹLERTS ODRA II K-KOŹLE2019-06-1018:00