LIGA MŁODZIKÓW GRUPA VIII

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 8
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1TS CHEMIK I KĘDZIERZYN-KOŹLE112682195:9
2UKS SPIDERS III KRAPKOWICE102372193:18
3RTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLE102170362:10
4LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ111651541:46
5LZS ODRZANKA DZIERGOWICE101031637:45
6KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLE1051279:54
7LUKS PAWŁOWICZKI11411919:91
8LUKS POLONIA GOŚCIĘCIN110001110:163
9LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD92271143:13
10SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE92170259:19
Ostatnia kolejka (12) rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 8
1LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2018-04-1717:002:15
2TS CHEMIK I KĘDZIERZYN-KOŹLELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-04-1617:309:0
3RTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLELUKS PAWŁOWICZKI2018-04-1617:307:0
4KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLEUKS SPIDERS III KRAPKOWICE2018-04-1617:301:7
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 8
Kolejka 1
1SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-09-0417:306:1
2PAUZJELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN:
3LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚTS CHEMIK I KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-09-0417:301:1
4LUKS PAWŁOWICZKILUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD - drużyna wycofana, walkower2017-09-0417:301:11
5RTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLEPAUZJE:
6UKS SPIDERS III KRAPKOWICEKS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-09-0417:3014:0
Kolejka 2
7LZS ODRZANKA DZIERGOWICEKS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-09-0717:301:1
8PAUZJEUKS SPIDERS III KRAPKOWICE:
9LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD - drużyna wycofana, walkowerRTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-09-0717:303:2
10TS CHEMIK I KĘDZIERZYN-KOŹLELUKS PAWŁOWICZKI2017-09-0717:3015:0
11LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-09-0717:300:11
12SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE - drużyna wycofana, walkowerPAUZJE:
Kolejka 3
13PAUZJELZS ODRZANKA DZIERGOWICE:
14LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE - drużyna wycofana, walkower2017-09-1117:003:10
15LUKS PAWŁOWICZKILUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2017-09-1117:0011:2
16RTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLETS CHEMIK I KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-09-1117:000:1
17UKS SPIDERS III KRAPKOWICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD - drużyna wycofana, walkower2017-09-1117:002:2
18KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLEPAUZJE:
Kolejka 4
19LZS ODRZANKA DZIERGOWICEPAUZJE:
20LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD - drużyna wycofana, walkowerKS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-09-1817:005:0
21TS CHEMIK I KĘDZIERZYN-KOŹLEUKS SPIDERS III KRAPKOWICE2017-09-1817:003:3
22LUKS POLONIA GOŚCIĘCINRTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-09-1817:000:17
23SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE - drużyna wycofana, walkowerLUKS PAWŁOWICZKI2017-09-1817:0013:1
24PAUZJELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ:
Kolejka 5
25LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-09-2517:004:2
26LUKS PAWŁOWICZKIPAUZJE:
27RTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE - drużyna wycofana, walkower2017-09-2717:000:1
28LUKS POLONIA GOŚCIĘCINUKS SPIDERS III KRAPKOWICE2017-09-2517:000:27
29KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLETS CHEMIK I KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-09-2311:000:10
30PAUZJELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD - drużyna wycofana, walkower:
Kolejka 6
31LZS ODRZANKA DZIERGOWICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD - drużyna wycofana, walkower2017-10-0416:300:5
32TS CHEMIK I KĘDZIERZYN-KOŹLEPAUZJE:
33LUKS POLONIA GOŚCIĘCINKS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-10-0216:301:4
34SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE - drużyna wycofana, walkowerUKS SPIDERS III KRAPKOWICE2017-10-0216:304:7
35PAUZJERTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLE:
36LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLUKS PAWŁOWICZKI2017-10-0216:304:1
Kolejka 7
37LUKS PAWŁOWICZKILZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-10-1116:301:5
38RTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-10-0916:304:1
39UKS SPIDERS III KRAPKOWICEPAUZJE:
40KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE - drużyna wycofana, walkower2017-10-0811:001:7
41PAUZJELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN:
42LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD - drużyna wycofana, walkowerTS CHEMIK I KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-10-0916:300:6
Kolejka 8
43LZS ODRZANKA DZIERGOWICETS CHEMIK I KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-10-1616:000:3
44LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD - drużyna wycofana, walkower2017-10-1616:001:9
45SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE - drużyna wycofana, walkowerPAUZJE:
46PAUZJEKS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLE:
47LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚUKS SPIDERS III KRAPKOWICE2017-10-1616:000:12
48LUKS PAWŁOWICZKIRTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-10-1616:001:11
Kolejka 9
49RTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-10-2315:3011:0
50UKS SPIDERS III KRAPKOWICELUKS PAWŁOWICZKI2017-10-2315:308:1
51KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-10-2111:000:2
52PAUZJEPAUZJE:
53LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD - drużyna wycofana, walkowerSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE - drużyna wycofana, walkower2017-10-2315:302:0
54TS CHEMIK I KĘDZIERZYN-KOŹLELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2017-10-2315:3031:0
Kolejka 10
55LZS ODRZANKA DZIERGOWICELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2017-10-3015:0011:2
56SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE - drużyna wycofana, walkowerTS CHEMIK I KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-10-3015:005:3
57PAUZJELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD - drużyna wycofana, walkower:
58LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚPAUZJE:
59LUKS PAWŁOWICZKIKS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-10-3015:002:2
60RTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLEUKS SPIDERS III KRAPKOWICE2017-10-3015:005:3
Kolejka 11
61UKS SPIDERS III KRAPKOWICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-11-0616:3010:2
62KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLERTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-11-0614:300:5
63PAUZJELUKS PAWŁOWICZKI:
64LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD - drużyna wycofana, walkowerLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-11-0614:306:1
65TS CHEMIK I KĘDZIERZYN-KOŹLEPAUZJE:
66LUKS POLONIA GOŚCIĘCINSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE - drużyna wycofana, walkower2017-11-0410:001:13
Kolejka 12
1LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2018-04-1717:002:15
2TS CHEMIK I KĘDZIERZYN-KOŹLELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-04-1617:309:0
3RTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLELUKS PAWŁOWICZKI2018-04-1617:307:0
4KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLEUKS SPIDERS III KRAPKOWICE2018-04-1617:301:7
Kolejka 13
5KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2018-05-1617:30:
6UKS SPIDERS III KRAPKOWICERTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-04-2318:00: Sms powiadamiający wysłano.
7LUKS PAWŁOWICZKITS CHEMIK I KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-04-2318:000:13
8LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2018-04-2318:0014:1
Kolejka 14
9LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-04-3018:00:
10LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLUKS PAWŁOWICZKI2018-04-3018:00:
11UKS SPIDERS III KRAPKOWICETS CHEMIK I KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-04-3018:00:
12KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLERTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-04-2911:00:
Kolejka 15
13LZS ODRZANKA DZIERGOWICERTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-05-0718:00:
14TS CHEMIK I KĘDZIERZYN-KOŹLEKS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-05-0718:00:
15UKS SPIDERS III KRAPKOWICELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2018-05-0718:00:
16LUKS PAWŁOWICZKILKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-05-0718:00:
Kolejka 16
17LZS ODRZANKA DZIERGOWICELUKS PAWŁOWICZKI2018-05-1418:00:
18UKS SPIDERS III KRAPKOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2018-05-1418:00:
19KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2018-05-1418:00:
20TS CHEMIK I KĘDZIERZYN-KOŹLERTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-05-1418:00:
Kolejka 17
21TS CHEMIK I KĘDZIERZYN-KOŹLELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2018-05-2118:00:
22RTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2018-05-2118:00:
23LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚKS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-05-2118:00:
24LUKS PAWŁOWICZKIUKS SPIDERS III KRAPKOWICE2018-05-2118:00:
Kolejka 18
25LZS ODRZANKA DZIERGOWICEUKS SPIDERS III KRAPKOWICE2018-05-2818:00:
26KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLELUKS PAWŁOWICZKI2018-05-2818:00:
27LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚRTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-05-2818:00:
28LUKS POLONIA GOŚCIĘCINTS CHEMIK I KĘDZIERZYN-KOŹLE2018-05-2818:00: