LIGA MŁODZIKÓW - MISTRZOWSKA - GRUPA I

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik "MISTRZOWSKA" Grupa 1 (RW)
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1OKS ODRA I OPOLE 14421400143:6
2BTP STAL I BRZEG 142790555:22
3KS POLONIA I NYSA 142790553:33
4UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE 142581550:45
5MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 142170744:47
6KS FORTUNA GŁOGÓWEK 141961756:50
7BTP STAL II BRZEG 146201226:80
8LZS DYTMARÓW 140001413:157
Ostatnia kolejka (14) rozgrywek: D1 Młodzik "MISTRZOWSKA" Grupa 1 (RW)
55BTP STAL I BRZEG UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE 2018-06-0418:006:0
53KS POLONIA I NYSA BTP STAL II BRZEG 2018-06-0418:005:0
52LZS DYTMARÓW OKS ODRA I OPOLE 2018-06-0418:000:25
54MZLKS CZARNI OTMUCHÓW KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-06-0418:002:5
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik "MISTRZOWSKA" Grupa 1 (RW)
Kolejka 1
0BTP STAL I BRZEG LZS DYTMARÓW 2018-03-2616:3010:0
2KS POLONIA I NYSA KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-03-2616:303:5
1MZLKS CZARNI OTMUCHÓW UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE 2018-03-2616:305:2
3OKS ODRA I OPOLE BTP STAL II BRZEG 2018-03-2618:0015:1
Kolejka 2
7MZLKS CZARNI OTMUCHÓW BTP STAL I BRZEG 2018-04-0516:002:1
5KS FORTUNA GŁOGÓWEK OKS ODRA I OPOLE 2018-04-0517:000:7
4LZS DYTMARÓW BTP STAL II BRZEG 2018-04-0517:000:4
6UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE KS POLONIA I NYSA 2018-04-0517:003:1
Kolejka 3
11BTP STAL II BRZEG KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-04-0917:003:4
9KS POLONIA I NYSA BTP STAL I BRZEG 2018-04-0917:004:3
8MZLKS CZARNI OTMUCHÓW LZS DYTMARÓW 2018-04-0917:006:3
10OKS ODRA I OPOLE UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE 2018-04-0918:005:0
Kolejka 4
13UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE BTP STAL II BRZEG 2018-04-1617:004:2
14BTP STAL I BRZEG OKS ODRA I OPOLE 2018-04-1617:301:5
15MZLKS CZARNI OTMUCHÓW KS POLONIA I NYSA 2018-04-1617:302:3
12LZS DYTMARÓW KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-04-1618:001:15
Kolejka 5
18BTP STAL II BRZEG BTP STAL I BRZEG 2018-04-2318:000:3
19KS FORTUNA GŁOGÓWEK UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE 2018-04-2318:004:4
16KS POLONIA I NYSA LZS DYTMARÓW 2018-04-2318:0013:1
17OKS ODRA I OPOLE MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 2018-04-2318:0011:0
Kolejka 6
23KS POLONIA I NYSA OKS ODRA I OPOLE 2018-04-2618:001:4
20LZS DYTMARÓW UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE 2018-04-2618:001:5
22MZLKS CZARNI OTMUCHÓW BTP STAL II BRZEG 2018-04-2618:002:1
21BTP STAL I BRZEG KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-05-1717:304:1
Kolejka 7
27UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE BTP STAL I BRZEG 2018-04-3017:002:1
25BTP STAL II BRZEG KS POLONIA I NYSA 2018-04-3018:001:5
26KS FORTUNA GŁOGÓWEK MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 2018-04-3018:000:2
24OKS ODRA I OPOLE LZS DYTMARÓW 2018-04-3018:0025:0
Kolejka 8
29UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 2018-05-0717:005:2
31BTP STAL II BRZEG OKS ODRA I OPOLE 2018-05-0718:000:11
30KS FORTUNA GŁOGÓWEK KS POLONIA I NYSA 2018-05-0718:000:1
28LZS DYTMARÓW BTP STAL I BRZEG 2018-05-0718:000:6
Kolejka 9
35BTP STAL I BRZEG MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 2018-05-1018:003:1
32BTP STAL II BRZEG LZS DYTMARÓW 2018-05-1018:008:2
34KS POLONIA I NYSA UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE 2018-05-1018:003:1
33OKS ODRA I OPOLE KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-05-1018:007:0
Kolejka 10
38UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE OKS ODRA I OPOLE 2018-05-1417:001:8
37BTP STAL I BRZEG KS POLONIA I NYSA 2018-05-1418:004:0
39KS FORTUNA GŁOGÓWEK BTP STAL II BRZEG 2018-05-1418:0010:2
36LZS DYTMARÓW MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 2018-05-1418:001:14
Kolejka 11
41BTP STAL II BRZEG UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE 2018-04-1918:303:8
40KS FORTUNA GŁOGÓWEK LZS DYTMARÓW 2018-05-2118:006:2
43KS POLONIA I NYSA MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 2018-05-2118:003:0Walkower
42OKS ODRA I OPOLE BTP STAL I BRZEG 2018-05-2118:004:0
Kolejka 12
46BTP STAL I BRZEG BTP STAL II BRZEG 2018-05-2319:006:0
47UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-05-2417:005:3
44LZS DYTMARÓW KS POLONIA I NYSA 2018-05-2418:001:10
45MZLKS CZARNI OTMUCHÓW OKS ODRA I OPOLE 2018-05-2418:001:8
Kolejka 13
50BTP STAL II BRZEG MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 2018-05-2818:001:5
49KS FORTUNA GŁOGÓWEK BTP STAL I BRZEG 2018-05-2818:003:7
51OKS ODRA I OPOLE KS POLONIA I NYSA 2018-05-2818:008:1
48UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE LZS DYTMARÓW 2018-05-2818:0010:1
Kolejka 14
55BTP STAL I BRZEG UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE 2018-06-0418:006:0
53KS POLONIA I NYSA BTP STAL II BRZEG 2018-06-0418:005:0
52LZS DYTMARÓW OKS ODRA I OPOLE 2018-06-0418:000:25
54MZLKS CZARNI OTMUCHÓW KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-06-0418:002:5