LIGA MŁODZIKÓW - MISTRZOWSKA - GRUPA I

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik "MISTRZOWSKA" Grupa 1 (RW)
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE 000000:0
2OKS ODRA I OPOLE 000000:0
3MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 000000:0
4LZS DYTMARÓW 000000:0
5KS POLONIA I NYSA 000000:0
6KS FORTUNA GŁOGÓWEK 000000:0
7BTP STAL II BRZEG 000000:0
8BTP STAL I BRZEG 000000:0
Ostatnia kolejka (1) rozgrywek: D1 Młodzik "MISTRZOWSKA" Grupa 1 (RW)
1BTP STAL I BRZEG LZS DYTMARÓW 2018-03-2616:30:
2MZLKS CZARNI OTMUCHÓW UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE 2018-03-2616:30:
3KS POLONIA I NYSA KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-03-2616:30:
4OKS ODRA I OPOLE BTP STAL II BRZEG 2018-03-2616:30:
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik "MISTRZOWSKA" Grupa 1 (RW)
Kolejka 1
1BTP STAL I BRZEG LZS DYTMARÓW 2018-03-2616:30:
2MZLKS CZARNI OTMUCHÓW UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE 2018-03-2616:30:
3KS POLONIA I NYSA KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-03-2616:30:
4OKS ODRA I OPOLE BTP STAL II BRZEG 2018-03-2616:30:
Kolejka 2
5LZS DYTMARÓW BTP STAL II BRZEG 2018-04-0517:00:
6KS FORTUNA GŁOGÓWEK OKS ODRA I OPOLE 2018-04-0517:00:
7UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE KS POLONIA I NYSA 2018-04-0517:00:
8BTP STAL I BRZEG MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 2018-04-0517:00:
Kolejka 3
9MZLKS CZARNI OTMUCHÓW LZS DYTMARÓW 2018-04-0917:00:
10KS POLONIA I NYSA BTP STAL I BRZEG 2018-04-0917:00:
11OKS ODRA I OPOLE UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE 2018-04-0917:00:
12BTP STAL II BRZEG KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-04-0917:00:
Kolejka 4
13LZS DYTMARÓW KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-04-1617:30:
14UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE BTP STAL II BRZEG 2018-04-1617:00:
15BTP STAL I BRZEG OKS ODRA I OPOLE 2018-04-1617:30:
16MZLKS CZARNI OTMUCHÓW KS POLONIA I NYSA 2018-04-1617:30:
Kolejka 5
17KS POLONIA I NYSA LZS DYTMARÓW 2018-04-2318:00:
18OKS ODRA I OPOLE MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 2018-04-2318:00:
19BTP STAL II BRZEG BTP STAL I BRZEG 2018-04-2318:00:
20KS FORTUNA GŁOGÓWEK UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE 2018-04-2318:00:
Kolejka 6
21LZS DYTMARÓW UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE 2018-04-2618:00:
22BTP STAL I BRZEG KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-04-2618:00:
23MZLKS CZARNI OTMUCHÓW BTP STAL II BRZEG 2018-04-2618:00:
24KS POLONIA I NYSA OKS ODRA I OPOLE 2018-04-2618:00:
Kolejka 7
25OKS ODRA I OPOLE LZS DYTMARÓW 2018-04-3018:00:
26BTP STAL II BRZEG KS POLONIA I NYSA 2018-04-3018:00:
27KS FORTUNA GŁOGÓWEK MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 2018-04-3018:00:
28UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE BTP STAL I BRZEG 2018-04-3017:00:
Kolejka 8
29LZS DYTMARÓW BTP STAL I BRZEG 2018-05-0718:00:
30UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 2018-05-0717:00:
31KS FORTUNA GŁOGÓWEK KS POLONIA I NYSA 2018-05-0718:00:
32BTP STAL II BRZEG OKS ODRA I OPOLE 2018-05-0718:00:
Kolejka 9
33BTP STAL II BRZEG LZS DYTMARÓW 2018-05-1018:00:
34OKS ODRA I OPOLE KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-05-1018:00:
35KS POLONIA I NYSA UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE 2018-05-1018:00:
36MZLKS CZARNI OTMUCHÓW BTP STAL I BRZEG 2018-05-1018:00:
Kolejka 10
37LZS DYTMARÓW MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 2018-05-1418:00:
38BTP STAL I BRZEG KS POLONIA I NYSA 2018-05-1418:00:
39UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE OKS ODRA I OPOLE 2018-05-1417:00:
40KS FORTUNA GŁOGÓWEK BTP STAL II BRZEG 2018-05-1418:00:
Kolejka 11
41KS FORTUNA GŁOGÓWEK LZS DYTMARÓW 2018-05-2118:00:
42BTP STAL II BRZEG UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE 2018-05-2118:00:
43OKS ODRA I OPOLE BTP STAL I BRZEG 2018-05-2118:00:
44KS POLONIA I NYSA MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 2018-05-2118:00:
Kolejka 12
45LZS DYTMARÓW KS POLONIA I NYSA 2018-05-2418:00:
46MZLKS CZARNI OTMUCHÓW OKS ODRA I OPOLE 2018-05-2418:00:
47BTP STAL I BRZEG BTP STAL II BRZEG 2018-05-2418:00:
48UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-05-2417:00:
Kolejka 13
49UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE LZS DYTMARÓW 2018-05-2818:00:
50KS FORTUNA GŁOGÓWEK BTP STAL I BRZEG 2018-05-2818:00:
51BTP STAL II BRZEG MZLKS CZARNI OTMUCHÓW 2018-05-2818:00:
52OKS ODRA I OPOLE KS POLONIA I NYSA 2018-05-2818:00:
Kolejka 14
53LZS DYTMARÓW OKS ODRA I OPOLE 2018-06-0418:00:
54KS POLONIA I NYSA BTP STAL II BRZEG 2018-06-0418:00:
55MZLKS CZARNI OTMUCHÓW KS FORTUNA GŁOGÓWEK 2018-06-0418:00:
56BTP STAL I BRZEG UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLE 2018-06-0418:00: