LIGA MŁODZIKÓW - MISTRZOWSKA - GRUPA II

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik "MISTRZOWSKA" Grupa 2 (RW)
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1MKS I KLUCZBORK 51550024:4
2UKS RODŁO I OPOLE 51240123:7
3OKS I OLESNO 51031114:10
4LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 462029:7
5OKS ODRA II OPOLE 451218:12
6KS UNIA KOLONOWSKIE 531043:14
7SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE 410137:19
8LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD 400043:18
Ostatnia kolejka (6) rozgrywek: D1 Młodzik "MISTRZOWSKA" Grupa 2 (RW)
21OKS ODRA II OPOLE KS UNIA KOLONOWSKIE 2018-04-2618:00:
22LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD MKS I KLUCZBORK 2018-04-2618:00:
23OKS I OLESNO SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE 2018-04-2618:00:
24LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA UKS RODŁO I OPOLE 2018-04-2618:00:
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik "MISTRZOWSKA" Grupa 2 (RW)
Kolejka 1
1LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD OKS ODRA II OPOLE 2018-03-2616:302:3
2OKS I OLESNO KS UNIA KOLONOWSKIE 2018-03-2616:303:0
3LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA MKS I KLUCZBORK 2018-03-2616:300:2
4UKS RODŁO I OPOLE SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE 2018-04-0318:006:1
Kolejka 2
5OKS ODRA II OPOLE SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE 2018-04-0518:003:3
6MKS I KLUCZBORK UKS RODŁO I OPOLE 2018-04-0517:004:2
7KS UNIA KOLONOWSKIE LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 2018-04-0617:001:2
8LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD OKS I OLESNO 2018-04-2110:001:3
Kolejka 3
9OKS I OLESNO OKS ODRA II OPOLE 2018-04-1817:302:2
10LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD 2018-04-0917:005:0
11UKS RODŁO I OPOLE KS UNIA KOLONOWSKIE 2018-04-0917:003:0
12SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE MKS I KLUCZBORK 2018-04-0917:002:8
Kolejka 4
13OKS ODRA II OPOLE MKS I KLUCZBORK 2018-04-1618:000:5
14KS UNIA KOLONOWSKIE SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE 2018-04-1617:302:1
15LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD UKS RODŁO I OPOLE 2018-04-1617:300:7
16OKS I OLESNO LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 2018-04-1617:304:2
Kolejka 5
17LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA OKS ODRA II OPOLE 2018-04-2318:00: Mecz nie odbył się
18UKS RODŁO I OPOLE OKS I OLESNO 2018-04-2318:005:2
19SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD 2018-04-2318:00: Mecz nie odbył się
20MKS I KLUCZBORK KS UNIA KOLONOWSKIE 2018-04-2318:005:0
Kolejka 6
21OKS ODRA II OPOLE KS UNIA KOLONOWSKIE 2018-04-2618:00:
22LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD MKS I KLUCZBORK 2018-04-2618:00:
23OKS I OLESNO SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE 2018-04-2618:00:
24LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA UKS RODŁO I OPOLE 2018-04-2618:00:
Kolejka 7
25UKS RODŁO I OPOLE OKS ODRA II OPOLE 2018-04-3018:00:
26SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 2018-04-3018:00:
27MKS I KLUCZBORK OKS I OLESNO 2018-04-3018:00:
28KS UNIA KOLONOWSKIE LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD 2018-04-3018:00:
Kolejka 8
29OKS ODRA II OPOLE LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD 2018-05-0718:00:
30KS UNIA KOLONOWSKIE OKS I OLESNO 2018-05-0718:00:
31MKS I KLUCZBORK LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 2018-05-0718:00:
32SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE UKS RODŁO I OPOLE 2018-05-0718:00:
Kolejka 9
33SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE OKS ODRA II OPOLE 2018-05-1018:00:
34UKS RODŁO I OPOLE MKS I KLUCZBORK 2018-05-1018:00:
35LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA KS UNIA KOLONOWSKIE 2018-05-1018:00:
36OKS I OLESNO LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD 2018-05-1016:30:
Kolejka 10
37OKS ODRA II OPOLE OKS I OLESNO 2018-05-1418:00:
38LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 2018-05-1418:00:
39KS UNIA KOLONOWSKIE UKS RODŁO I OPOLE 2018-05-1418:00:
40MKS I KLUCZBORK SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE 2018-05-1311:00:
Kolejka 11
41MKS I KLUCZBORK OKS ODRA II OPOLE 2018-05-2118:00:
42SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE KS UNIA KOLONOWSKIE 2018-05-2118:00:
43UKS RODŁO I OPOLE LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD 2018-05-2118:00:
44LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA OKS I OLESNO 2018-05-2118:00:
Kolejka 12
45OKS ODRA II OPOLE LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 2018-05-2418:00:
46OKS I OLESNO UKS RODŁO I OPOLE 2018-05-2418:00:
47LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE 2018-05-2418:00:
48KS UNIA KOLONOWSKIE MKS I KLUCZBORK 2018-05-2418:00:
Kolejka 13
49KS UNIA KOLONOWSKIE OKS ODRA II OPOLE 2018-05-2818:00:
50MKS I KLUCZBORK LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD 2018-05-2818:00:
51SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE OKS I OLESNO 2018-05-2818:00:
52UKS RODŁO I OPOLE LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 2018-05-2818:00:
Kolejka 14
53OKS ODRA II OPOLE UKS RODŁO I OPOLE 2018-06-0418:00:
54LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE 2018-06-0418:00:
55OKS I OLESNO MKS I KLUCZBORK 2018-06-0418:00:
56LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD KS UNIA KOLONOWSKIE 2018-06-0418:00: