LIGA MŁODZIKÓW - MISTRZOWSKA - GRUPA II

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik "MISTRZOWSKA" Grupa 2 (RW)
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS POLONIA I NYSA 1438122062:11
2LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE 1432102250:24
3TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE142891460:23
4MKS I GOGOLIN 142891472:25
5LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD 141860834:46
6MKS POGOŃ I PRUDNIK 141550924:54
7RTS ODRA I K-KOŹLE 143101316:71
8UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY 143101315:79
Ostatnia kolejka (14) rozgrywek: D1 Młodzik "MISTRZOWSKA" Grupa 2 (RW)
53RTS ODRA I K-KOŹLE TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-06-0317:001:7
54MKS I GOGOLIN KS POLONIA I NYSA 2019-05-3118:002:3
55LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD MKS POGOŃ I PRUDNIK 2019-06-0318:001:5
56UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE 2019-06-0318:002:4
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik "MISTRZOWSKA" Grupa 2 (RW)
Kolejka 1
1UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY RTS ODRA I K-KOŹLE 2019-03-2718:000:5
2LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE 2019-03-2716:303:4
3MKS I GOGOLIN MKS POGOŃ I PRUDNIK 2019-03-2716:307:0
4TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLEKS POLONIA I NYSA 2019-03-2716:300:2
Kolejka 2
5RTS ODRA I K-KOŹLE KS POLONIA I NYSA 2019-04-0117:000:11
6MKS POGOŃ I PRUDNIK TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-04-0117:001:5
7LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE MKS I GOGOLIN 2019-04-0317:003:4
8UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD 2019-03-3110:000:1
Kolejka 3
9LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD RTS ODRA I K-KOŹLE 2019-04-0817:004:1
10MKS I GOGOLIN UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY 2019-04-0817:0011:1
11TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE 2019-04-0817:002:2
12KS POLONIA I NYSA MKS POGOŃ I PRUDNIK 2019-04-0818:003:1
Kolejka 4
13RTS ODRA I K-KOŹLE MKS POGOŃ I PRUDNIK 2019-04-1117:003:5
14LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE KS POLONIA I NYSA 2019-04-1117:002:2
15UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-04-1118:001:6
16LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD MKS I GOGOLIN 2019-04-1117:002:3
Kolejka 5
17MKS I GOGOLIN RTS ODRA I K-KOŹLE 2019-04-1517:0010:0
18TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD 2019-04-1517:300:1
19KS POLONIA I NYSA UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY 2019-04-1517:307:0
20MKS POGOŃ I PRUDNIK LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE 2019-04-1517:300:6
Kolejka 6
21RTS ODRA I K-KOŹLE LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE 2019-04-2518:000:6
22UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY MKS POGOŃ I PRUDNIK 2019-04-2418:001:2
23LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD KS POLONIA I NYSA 2019-04-2518:001:3
24MKS I GOGOLIN TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-04-2517:003:6
Kolejka 7
25TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLERTS ODRA I K-KOŹLE 2019-04-2916:304:0
26KS POLONIA I NYSA MKS I GOGOLIN 2019-04-2918:001:1
27MKS POGOŃ I PRUDNIK LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD 2019-04-2918:002:5
28LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY 2019-04-2918:006:2
Kolejka 8
29RTS ODRA I K-KOŹLE UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY 2019-05-0618:003:5
30LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD 2019-05-0618:003:2
31MKS POGOŃ I PRUDNIK MKS I GOGOLIN 2019-05-0618:001:6
32KS POLONIA I NYSA TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-05-0618:007:1
Kolejka 9
33KS POLONIA I NYSA RTS ODRA I K-KOŹLE 2019-05-0918:003:0Walkower
34TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS POGOŃ I PRUDNIK 2019-05-0918:007:0
35MKS I GOGOLIN LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE 2019-05-1017:000:2
36LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY 2019-05-0918:006:1
Kolejka 10
37RTS ODRA I K-KOŹLE LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD 2019-05-1813:300:4
38UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY MKS I GOGOLIN 2019-05-1318:001:11
39LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-05-1318:003:0
40MKS POGOŃ I PRUDNIK KS POLONIA I NYSA 2019-05-1318:001:6
Kolejka 11
41MKS POGOŃ I PRUDNIK RTS ODRA I K-KOŹLE 2019-05-2318:001:0
42KS POLONIA I NYSA LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE 2019-05-1519:004:0
43TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLEUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY 2019-05-1618:009:0
44MKS I GOGOLIN LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD 2019-05-1617:008:1
Kolejka 12
45RTS ODRA I K-KOŹLE MKS I GOGOLIN 2019-05-2018:002:5
46LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-05-2118:001:11
47UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY KS POLONIA I NYSA 2019-05-2018:000:5
48LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE MKS POGOŃ I PRUDNIK 2019-05-2018:003:2
Kolejka 13
49LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE RTS ODRA I K-KOŹLE 2019-05-2718:006:1
50MKS POGOŃ I PRUDNIK UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY 2019-05-2718:003:1
51KS POLONIA I NYSA LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD 2019-05-2318:005:2
52TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS I GOGOLIN 2019-05-2718:002:1
Kolejka 14
53RTS ODRA I K-KOŹLE TS CHEMIK II KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-06-0317:001:7
54MKS I GOGOLIN KS POLONIA I NYSA 2019-05-3118:002:3
55LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA I UJAZD MKS POGOŃ I PRUDNIK 2019-06-0318:001:5
56UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE 2019-06-0318:002:4