OPOLSKA LIGA JUNIORÓW

Sponsorem Opolskiej Ligi Juniorów jest:    

Tabela rozgrywek: A1 Junior "OLJ"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1BTP STAL BRZEG92790036:8
2TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE92480121:9
3PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW92271128:3
4SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE91651321:11
5MKS KLUCZBORK91442323:14
6OKS OLESNO91341423:23
7KS POLONIA NYSA91233314:17
8MKS POGOŃ PRUDNIK91031520:26
9LZS WALCE91031514:19
10LZS SWORNICA CZARNOWĄSY91031515:34
11KS KRAPKOWICE9822516:19
12MKS GOGOLIN9620710:22
13RTS ODRA K-KOŹLE9512610:26
14KS MAŁAPANEW OZIMEK9411711:31
Ostatnia kolejka (9) rozgrywek: A1 Junior "OLJ"
57TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-10-1411:002:0
58BTP STAL BRZEGRTS ODRA K-KOŹLE2017-10-1511:004:0
59MKS POGOŃ PRUDNIKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-10-1511:002:0
60KS POLONIA NYSAMKS KLUCZBORK2017-10-1411:001:1
61KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS WALCE2017-10-1511:003:2
62OKS OLESNOKS KRAPKOWICE2017-10-1511:003:2
63LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMKS GOGOLIN2017-10-1514:002:1
Terminarz rozgrywek: A1 Junior "OLJ"
Kolejka 1
1LZS WALCEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-08-1911:001:2
2MKS KLUCZBORKKS KRAPKOWICE2017-10-0416:003:1
3SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMKS GOGOLIN2017-08-1911:004:1
4RTS ODRA K-KOŹLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-08-1911:001:1
5TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEOKS OLESNO2017-08-1911:004:1
6BTP STAL BRZEGKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-08-2014:005:2
7MKS POGOŃ PRUDNIKKS POLONIA NYSA2017-08-1911:003:5
Kolejka 2
8PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS POLONIA NYSA2017-08-2611:004:0
9KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS POGOŃ PRUDNIK2017-08-2611:002:2
10OKS OLESNOBTP STAL BRZEG2017-08-2611:002:6
11LZS SWORNICA CZARNOWĄSYTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-08-2611:002:3
12MKS GOGOLINRTS ODRA K-KOŹLE2017-08-2611:000:3 Walkower
13KS KRAPKOWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-08-2611:001:2
14LZS WALCEMKS KLUCZBORK2017-08-2611:001:1
Kolejka 3
15MKS KLUCZBORKPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-09-0211:000:6
16SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS WALCE2017-09-0211:005:0
17RTS ODRA K-KOŹLEKS KRAPKOWICE2017-09-0211:002:2
18TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS GOGOLIN2017-09-0211:003:1
19BTP STAL BRZEGLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-09-0314:0010:1
20MKS POGOŃ PRUDNIKOKS OLESNO2017-09-0316:002:3
21KS POLONIA NYSAKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-09-0211:002:1
Kolejka 4
22PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-09-1016:001:0
23OKS OLESNOKS POLONIA NYSA2017-09-1011:002:2
24LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMKS POGOŃ PRUDNIK2017-09-1015:001:5
25MKS GOGOLINBTP STAL BRZEG2017-09-0911:000:1
26KS KRAPKOWICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-09-0911:002:3
27LZS WALCERTS ODRA K-KOŹLE2017-09-0911:003:2
28MKS KLUCZBORKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-09-0911:001:2
Kolejka 5
29SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-09-1611:000:0
30RTS ODRA K-KOŹLEMKS KLUCZBORK2017-09-1611:001:6
31TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS WALCE2017-09-1611:002:1
32BTP STAL BRZEGKS KRAPKOWICE2017-09-1714:004:0
33MKS POGOŃ PRUDNIKMKS GOGOLIN2017-09-1711:003:1
34KS POLONIA NYSALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-09-1611:003:1
35KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS OLESNO2017-09-1711:000:7
Kolejka 6
36PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWOKS OLESNO2017-09-2311:003:0
37LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-09-2415:004:1
38MKS GOGOLINKS POLONIA NYSA2017-09-2311:002:0
39KS KRAPKOWICEMKS POGOŃ PRUDNIK2017-09-2311:002:1
40LZS WALCEBTP STAL BRZEG2017-09-2311:001:2
41MKS KLUCZBORKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-09-2311:001:0
42SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIERTS ODRA K-KOŹLE2017-09-2311:006:1
Kolejka 7
43RTS ODRA K-KOŹLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-09-3011:000:3
44TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-09-3011:003:1
45BTP STAL BRZEGMKS KLUCZBORK2017-10-0111:002:1
46MKS POGOŃ PRUDNIKLZS WALCE2017-10-0111:002:3
47KS POLONIA NYSAKS KRAPKOWICE2017-09-3010:001:1
48KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS GOGOLIN2017-10-0111:002:3
49OKS OLESNOLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-10-0111:001:3
Kolejka 8
50PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-10-0711:009:0
51MKS GOGOLINOKS OLESNO2017-10-0711:001:4
52KS KRAPKOWICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-10-0811:005:0
53LZS WALCEKS POLONIA NYSA2017-10-0711:002:0
54MKS KLUCZBORKMKS POGOŃ PRUDNIK2017-10-0711:009:0
55SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEBTP STAL BRZEG2017-10-0711:001:2
56RTS ODRA K-KOŹLETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-10-0711:000:1
Kolejka 9
57TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-10-1411:002:0
58BTP STAL BRZEGRTS ODRA K-KOŹLE2017-10-1511:004:0
59MKS POGOŃ PRUDNIKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-10-1511:002:0
60KS POLONIA NYSAMKS KLUCZBORK2017-10-1411:001:1
61KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS WALCE2017-10-1511:003:2
62OKS OLESNOKS KRAPKOWICE2017-10-1511:003:2
63LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMKS GOGOLIN2017-10-1514:002:1
Kolejka 10
64PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWMKS GOGOLIN2017-10-2111:00:
65KS KRAPKOWICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-10-2215:00:
66LZS WALCEOKS OLESNO2017-10-2111:00:
67MKS KLUCZBORKKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-10-2110:00:
68SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA NYSA2017-10-2111:00:
69RTS ODRA K-KOŹLEMKS POGOŃ PRUDNIK2017-10-2111:00:
70TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEBTP STAL BRZEG2017-10-2111:00:
Kolejka 11
71BTP STAL BRZEGPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-10-2910:00:
72MKS POGOŃ PRUDNIKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-10-2910:00:
73KS POLONIA NYSARTS ODRA K-KOŹLE2017-10-2811:00:
74KS MAŁAPANEW OZIMEKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-10-2910:00:
75OKS OLESNOMKS KLUCZBORK2017-10-2910:00:
76LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS WALCE2017-10-2914:00:
77MKS GOGOLINKS KRAPKOWICE2017-10-2811:00:
Kolejka 12
78PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS KRAPKOWICE2017-11-0410:00:
79LZS WALCEMKS GOGOLIN2017-11-0410:00:
80MKS KLUCZBORKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-11-0410:00:
81SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEOKS OLESNO2017-11-0410:00:
82RTS ODRA K-KOŹLEKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-11-0410:00:
83TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS POLONIA NYSA2017-11-0410:00:
84BTP STAL BRZEGMKS POGOŃ PRUDNIK2017-11-0510:00:
Kolejka 13
85MKS POGOŃ PRUDNIKPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-11-1110:00:
86KS POLONIA NYSABTP STAL BRZEG2017-11-1110:00:
87KS MAŁAPANEW OZIMEKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2017-11-1211:00:
88OKS OLESNORTS ODRA K-KOŹLE2017-11-1211:00:
89LZS SWORNICA CZARNOWĄSYSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-11-1214:00:
90MKS GOGOLINMKS KLUCZBORK2017-11-1110:00:
91KS KRAPKOWICELZS WALCE2017-11-1110:00: