OPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

Tabela rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM - RUNDA JESIENNA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1OKS ODRA II OPOLE71961030:4
2BTP STAL BRZEG71860143:15
3PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW71550219:15
4UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY71550228:8
5SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE7930421:29
6OKS OLESNO762058:15
7MKS KLUCZBORK641149:23
8KS POLONIA NYSA731069:35
9NKS START NAMYSŁÓW731069:32
10PAUZA000000:0
Ostatnia kolejka (8) rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM - RUNDA JESIENNA"
36SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMKS KLUCZBORK2020-09-2011:006:0
37KS POLONIA NYSAPAUZA
38OKS OLESNONKS START NAMYSŁÓW2020-09-2011:001:2
39UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYOKS ODRA II OPOLE2020-09-2010:001:2
40BTP STAL BRZEGPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2020-09-1910:006:3
Terminarz rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM - RUNDA JESIENNA"
Kolejka 1
1KS POLONIA NYSASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-08-1611:003:5
2OKS OLESNOMKS KLUCZBORK2020-09-2317:00Mecz nie odbył się
3UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYPAUZAMecz nie odbył się
4BTP STAL BRZEGNKS START NAMYSŁÓW2020-08-1511:006:3
5PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWOKS ODRA II OPOLE2020-08-1611:000:4
Kolejka 2
6SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEOKS ODRA II OPOLE2020-08-1917:000:5
7NKS START NAMYSŁÓWPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2020-08-1917:003:5
8PAUZABTP STAL BRZEGMecz nie odbył się
9MKS KLUCZBORKUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-08-1917:001:8
10KS POLONIA NYSAOKS OLESNO2020-08-1917:000:2
Kolejka 3
11OKS OLESNOSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-08-2311:003:1
12UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYKS POLONIA NYSA2020-08-2310:007:1
13BTP STAL BRZEGMKS KLUCZBORK2020-08-2214:005:1
14PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWPAUZAMecz nie odbył się
15OKS ODRA II OPOLENKS START NAMYSŁÓW2020-08-2311:006:0
Kolejka 4
16SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIENKS START NAMYSŁÓW2020-08-2717:007:0
17PAUZAOKS ODRA II OPOLEMecz nie odbył się
18MKS KLUCZBORKPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2020-08-2717:001:2
19KS POLONIA NYSABTP STAL BRZEG2020-09-0217:302:10
20OKS OLESNOUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-08-2717:000:2
Kolejka 5
21UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-08-3010:005:1
22BTP STAL BRZEGOKS OLESNO2020-09-1617:303:1
23PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS POLONIA NYSA2020-08-3011:004:0
24OKS ODRA II OPOLEMKS KLUCZBORK2020-08-3011:002:2
25NKS START NAMYSŁÓWPAUZAMecz nie odbył się
Kolejka 6
26SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEPAUZAMecz nie odbył się
27MKS KLUCZBORKNKS START NAMYSŁÓW2020-09-0717:004:0
28KS POLONIA NYSAOKS ODRA II OPOLE2020-09-0611:000:6
29OKS OLESNOPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2020-09-0217:300:2
30UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYBTP STAL BRZEG2020-09-0610:004:0
Kolejka 7
31BTP STAL BRZEGSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-09-1211:0013:1
32PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-09-1618:003:1
33OKS ODRA II OPOLEOKS OLESNO2020-09-1211:005:1
34NKS START NAMYSŁÓWKS POLONIA NYSA2020-09-1310:001:3
35PAUZAMKS KLUCZBORKMecz nie odbył się
Kolejka 8
36SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMKS KLUCZBORK2020-09-2011:006:0
37KS POLONIA NYSAPAUZA
38OKS OLESNONKS START NAMYSŁÓW2020-09-2011:001:2
39UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYOKS ODRA II OPOLE2020-09-2010:001:2
40BTP STAL BRZEGPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2020-09-1910:006:3
Kolejka 9
41PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2020-09-2610:00
42OKS ODRA II OPOLEBTP STAL BRZEG2020-09-2610:00
43NKS START NAMYSŁÓWUKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2020-09-2710:00
44PAUZAOKS OLESNO
45MKS KLUCZBORKKS POLONIA NYSA2020-09-2711:00