OPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

Tabela rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM - R. JESIENNA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1OKS ODRA OPOLE14421400131:8
2BTP STAL BRZEG1431101348:37
3ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY1430100463:46
4NKS START NAMYSŁÓW142480632:30
5MKS KLUCZBORK141651838:48
6SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE141550930:64
7OKS OLESNO146201224:59
8KS POLONIA NYSA143101319:93
Ostatnia kolejka (14) rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM - R. JESIENNA"
53ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYNKS START NAMYSŁÓW2019-11-1010:004:2
54KS POLONIA NYSAOKS OLESNO2019-11-1010:003:2
55BTP STAL BRZEGOKS ODRA OPOLE2019-11-1010:000:8
56MKS KLUCZBORKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-11-1010:0010:3
Terminarz rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM - R. JESIENNA"
Kolejka 1
1MKS KLUCZBORKŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2019-08-1811:001:4
2BTP STAL BRZEGSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-08-1811:004:2
3KS POLONIA NYSAOKS ODRA OPOLE2019-08-1811:000:13
4NKS START NAMYSŁÓWOKS OLESNO2019-08-1811:003:1
Kolejka 2
5ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYOKS OLESNO2019-08-2510:004:2
6OKS ODRA OPOLENKS START NAMYSŁÓW2019-08-2411:002:1
7SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA NYSA2019-08-2511:006:3
8MKS KLUCZBORKBTP STAL BRZEG2019-09-1817:002:2
Kolejka 3
9BTP STAL BRZEGŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2019-09-0418:004:3
10KS POLONIA NYSAMKS KLUCZBORK2019-08-2817:000:5
11NKS START NAMYSŁÓWSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-09-0317:000:1
12OKS OLESNOOKS ODRA OPOLE2019-09-0317:002:13
Kolejka 4
13ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYOKS ODRA OPOLE2019-09-0110:001:10
14SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEOKS OLESNO2019-09-0111:003:1
15MKS KLUCZBORKNKS START NAMYSŁÓW2019-09-0111:002:3
16BTP STAL BRZEGKS POLONIA NYSA2019-08-3111:004:1
Kolejka 5
17KS POLONIA NYSAŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2019-09-0811:002:10
18NKS START NAMYSŁÓWBTP STAL BRZEG2019-09-0810:002:5
19OKS OLESNOMKS KLUCZBORK2019-09-0811:001:3
20OKS ODRA OPOLESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-09-0711:0020:0
Kolejka 6
21ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-09-1510:004:1
22MKS KLUCZBORKOKS ODRA OPOLE2019-09-1511:000:7
23BTP STAL BRZEGOKS OLESNO2019-09-1319:005:2
24KS POLONIA NYSANKS START NAMYSŁÓW2019-09-1511:000:4
Kolejka 7
25NKS START NAMYSŁÓWŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2019-09-2211:003:2
26OKS OLESNOKS POLONIA NYSA2019-09-2211:003:2
27OKS ODRA OPOLEBTP STAL BRZEG2019-09-2110:006:1
28SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMKS KLUCZBORK2019-09-2211:004:1
Kolejka 8
29ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYMKS KLUCZBORK2019-09-2910:006:2
30SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEBTP STAL BRZEG2019-09-2911:000:1
31OKS ODRA OPOLEKS POLONIA NYSA2019-09-2811:0011:2
32OKS OLESNONKS START NAMYSŁÓW2019-09-2911:000:2
Kolejka 9
33OKS OLESNOŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2019-10-0610:000:5
34NKS START NAMYSŁÓWOKS ODRA OPOLE2019-10-0915:301:7
35KS POLONIA NYSASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-10-0611:001:5
36BTP STAL BRZEGMKS KLUCZBORK2019-10-0511:003:2
Kolejka 10
37ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYBTP STAL BRZEG2019-10-1310:004:2
38MKS KLUCZBORKKS POLONIA NYSA2019-10-1311:004:2
39SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIENKS START NAMYSŁÓW2019-10-1311:000:3
40OKS ODRA OPOLEOKS OLESNO2019-10-1211:006:0
Kolejka 11
41OKS ODRA OPOLEŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2019-10-1911:0016:0
42OKS OLESNOSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-10-2011:006:4
43NKS START NAMYSŁÓWMKS KLUCZBORK2019-10-2011:003:2
44KS POLONIA NYSABTP STAL BRZEG2019-10-2011:002:12
Kolejka 12
45ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYKS POLONIA NYSA2019-10-2710:0011:0
46BTP STAL BRZEGNKS START NAMYSŁÓW2019-10-2610:003:2
47MKS KLUCZBORKOKS OLESNO2019-10-2710:004:3
48SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEOKS ODRA OPOLE2019-10-2710:000:5
Kolejka 13
49SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2019-11-0310:001:5
50OKS ODRA OPOLEMKS KLUCZBORK2019-11-0310:007:0
51OKS OLESNOBTP STAL BRZEG2019-11-0310:001:2
52NKS START NAMYSŁÓWKS POLONIA NYSA2019-11-0310:003:1
Kolejka 14
53ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYNKS START NAMYSŁÓW2019-11-1010:004:2
54KS POLONIA NYSAOKS OLESNO2019-11-1010:003:2
55BTP STAL BRZEGOKS ODRA OPOLE2019-11-1010:000:8
56MKS KLUCZBORKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2019-11-1010:0010:3