OPOLSKA LIGA JUNIORÓW

Sponsorem Opolskiej Ligi Juniorów jest:    

Tabela rozgrywek: A1 Junior "OLJ - R. WIOSENNA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1BTP STAL BRZEG262006:1
2PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW262006:2
3TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE262004:0
4KS POLONIA NYSA231014:2
5KS POLONIA GŁUBCZYCE 210112:5
6KS MAŁAPANEW OZIMEK 210112:5
7NKS START NAMYSŁÓW200021:5
8LZS SWORNICA CZARNOWĄSY200021:6
Ostatnia kolejka (2) rozgrywek: A1 Junior "OLJ - R. WIOSENNA"
5KS POLONIA NYSAPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-03-1715:001:2
6TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLENKS START NAMYSŁÓW2019-03-1610:001:0
7KS POLONIA GŁUBCZYCE KS MAŁAPANEW OZIMEK 2019-03-1711:002:2
8LZS SWORNICA CZARNOWĄSYBTP STAL BRZEG2019-03-1611:001:3
Terminarz rozgrywek: A1 Junior "OLJ - R. WIOSENNA"
Kolejka 1
1LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA NYSA2019-03-0911:000:3Walkower
2BTP STAL BRZEGKS POLONIA GŁUBCZYCE 2019-03-1011:003:0
3KS MAŁAPANEW OZIMEK TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-03-1011:000:3Walkower
4NKS START NAMYSŁÓWPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-03-0910:001:4
Kolejka 2
5KS POLONIA NYSAPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-03-1715:001:2
6TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLENKS START NAMYSŁÓW2019-03-1610:001:0
7KS POLONIA GŁUBCZYCE KS MAŁAPANEW OZIMEK 2019-03-1711:002:2
8LZS SWORNICA CZARNOWĄSYBTP STAL BRZEG2019-03-1611:001:3
Kolejka 3
9BTP STAL BRZEGKS POLONIA NYSA2019-03-2411:00
10KS MAŁAPANEW OZIMEK LZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-03-2411:00
11NKS START NAMYSŁÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE 2019-03-2410:00
12PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-03-2217:00
Kolejka 4
13KS POLONIA NYSATS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-03-3115:00
14KS POLONIA GŁUBCZYCE PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-03-3111:00
15LZS SWORNICA CZARNOWĄSYNKS START NAMYSŁÓW2019-03-3011:00
16BTP STAL BRZEGKS MAŁAPANEW OZIMEK 2019-03-3111:00
Kolejka 5
17KS MAŁAPANEW OZIMEK KS POLONIA NYSA2019-04-0711:00
18NKS START NAMYSŁÓWBTP STAL BRZEG2019-04-0710:00
19PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-04-0611:00
20TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE 2019-04-0611:00
Kolejka 6
21KS POLONIA NYSAKS POLONIA GŁUBCZYCE 2019-04-1415:00
22LZS SWORNICA CZARNOWĄSYTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-04-1311:00
23BTP STAL BRZEGPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-04-1411:00
24KS MAŁAPANEW OZIMEK NKS START NAMYSŁÓW2019-04-1411:00
Kolejka 7
25NKS START NAMYSŁÓWKS POLONIA NYSA2019-04-2316:00
26PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK 2019-04-2316:00
27TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEBTP STAL BRZEG2019-04-2316:00
28KS POLONIA GŁUBCZYCE LZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-04-2316:00
Kolejka 8
29KS POLONIA NYSALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-04-2817:00
30KS POLONIA GŁUBCZYCE BTP STAL BRZEG2019-04-2811:00
31TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS MAŁAPANEW OZIMEK 2019-04-2711:00
32PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWNKS START NAMYSŁÓW2019-04-2711:00
Kolejka 9
33PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS POLONIA NYSA2019-05-0411:00
34NKS START NAMYSŁÓWTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-05-0510:00
35KS MAŁAPANEW OZIMEK KS POLONIA GŁUBCZYCE 2019-05-0511:00
36BTP STAL BRZEGLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-05-0511:00
Kolejka 10
37KS POLONIA NYSABTP STAL BRZEG2019-05-1217:00
38LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS MAŁAPANEW OZIMEK 2019-05-1112:00
39KS POLONIA GŁUBCZYCE NKS START NAMYSŁÓW2019-05-1211:00
40TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-05-1111:00
Kolejka 11
41TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS POLONIA NYSA2019-05-1811:00
42PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE 2019-05-1811:00
43NKS START NAMYSŁÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-05-1910:00
44KS MAŁAPANEW OZIMEK BTP STAL BRZEG2019-05-1911:00
Kolejka 12
45KS POLONIA NYSAKS MAŁAPANEW OZIMEK 2019-05-2517:00
46BTP STAL BRZEGNKS START NAMYSŁÓW2019-05-2611:00
47LZS SWORNICA CZARNOWĄSYPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-05-2512:00
48KS POLONIA GŁUBCZYCE TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-05-2611:00
Kolejka 13
49KS POLONIA GŁUBCZYCE KS POLONIA NYSA2019-06-0111:00
50TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-06-0111:00
51PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWBTP STAL BRZEG2019-06-0111:00
52NKS START NAMYSŁÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK 2019-06-0111:00
Kolejka 14
53KS POLONIA NYSANKS START NAMYSŁÓW2019-06-0811:00
54KS MAŁAPANEW OZIMEK PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-06-0811:00
55BTP STAL BRZEGTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-06-0811:00
56LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA GŁUBCZYCE 2019-06-0811:00