OPOLSKA LIGA JUNIORÓW

Sponsorem Opolskiej Ligi Juniorów jest:    

Tabela rozgrywek: A1 Junior "OLJ - R. WIOSENNA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE000000:0
2PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW000000:0
3NKS START NAMYSŁÓW000000:0
4LZS SWORNICA CZARNOWĄSY000000:0
5KS POLONIA NYSA000000:0
6KS POLONIA GŁUBCZYCE 000000:0
7KS MAŁAPANEW OZIMEK 000000:0
8BTP STAL BRZEG000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: A1 Junior "OLJ - R. WIOSENNA"
Terminarz rozgrywek: A1 Junior "OLJ - R. WIOSENNA"
Kolejka 1
1LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA NYSA2019-03-0911:00
2BTP STAL BRZEGKS POLONIA GŁUBCZYCE 2019-03-0911:00
3KS MAŁAPANEW OZIMEK TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-03-0911:00
4NKS START NAMYSŁÓWPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-03-0911:00
Kolejka 2
5KS POLONIA NYSAPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-03-1611:00
6TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLENKS START NAMYSŁÓW2019-03-1611:00
7KS POLONIA GŁUBCZYCE KS MAŁAPANEW OZIMEK 2019-03-1611:00
8LZS SWORNICA CZARNOWĄSYBTP STAL BRZEG2019-03-1611:00
Kolejka 3
9BTP STAL BRZEGKS POLONIA NYSA2019-03-2311:00
10KS MAŁAPANEW OZIMEK LZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-03-2311:00
11NKS START NAMYSŁÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE 2019-03-2311:00
12PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-03-2311:00
Kolejka 4
13KS POLONIA NYSATS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-03-3011:00
14KS POLONIA GŁUBCZYCE PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-03-3011:00
15LZS SWORNICA CZARNOWĄSYNKS START NAMYSŁÓW2019-03-3011:00
16BTP STAL BRZEGKS MAŁAPANEW OZIMEK 2019-03-3011:00
Kolejka 5
17KS MAŁAPANEW OZIMEK KS POLONIA NYSA2019-04-0611:00
18NKS START NAMYSŁÓWBTP STAL BRZEG2019-04-0611:00
19PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-04-0611:00
20TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE 2019-04-0611:00
Kolejka 6
21KS POLONIA NYSAKS POLONIA GŁUBCZYCE 2019-04-1311:00
22LZS SWORNICA CZARNOWĄSYTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-04-1311:00
23BTP STAL BRZEGPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-04-1311:00
24KS MAŁAPANEW OZIMEK NKS START NAMYSŁÓW2019-04-1311:00
Kolejka 7
25NKS START NAMYSŁÓWKS POLONIA NYSA2019-04-2316:00
26PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK 2019-04-2316:00
27TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEBTP STAL BRZEG2019-04-2316:00
28KS POLONIA GŁUBCZYCE LZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-04-2316:00
Kolejka 8
29KS POLONIA NYSALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-04-2711:00
30KS POLONIA GŁUBCZYCE BTP STAL BRZEG2019-04-2711:00
31TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS MAŁAPANEW OZIMEK 2019-04-2711:00
32PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWNKS START NAMYSŁÓW2019-04-2711:00
Kolejka 9
33PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS POLONIA NYSA2019-05-0411:00
34NKS START NAMYSŁÓWTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-05-0411:00
35KS MAŁAPANEW OZIMEK KS POLONIA GŁUBCZYCE 2019-05-0411:00
36BTP STAL BRZEGLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-05-0411:00
Kolejka 10
37KS POLONIA NYSABTP STAL BRZEG2019-05-1111:00
38LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS MAŁAPANEW OZIMEK 2019-05-1112:00
39KS POLONIA GŁUBCZYCE NKS START NAMYSŁÓW2019-05-1111:00
40TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-05-1111:00
Kolejka 11
41TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS POLONIA NYSA2019-05-1811:00
42PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE 2019-05-1811:00
43NKS START NAMYSŁÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-05-1811:00
44KS MAŁAPANEW OZIMEK BTP STAL BRZEG2019-05-1811:00
Kolejka 12
45KS POLONIA NYSAKS MAŁAPANEW OZIMEK 2019-05-2511:00
46BTP STAL BRZEGNKS START NAMYSŁÓW2019-05-2511:00
47LZS SWORNICA CZARNOWĄSYPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-05-2512:00
48KS POLONIA GŁUBCZYCE TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-05-2511:00
Kolejka 13
49KS POLONIA GŁUBCZYCE KS POLONIA NYSA2019-06-0111:00
50TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2019-06-0111:00
51PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWBTP STAL BRZEG2019-06-0111:00
52NKS START NAMYSŁÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK 2019-06-0111:00
Kolejka 14
53KS POLONIA NYSANKS START NAMYSŁÓW2019-06-0811:00
54KS MAŁAPANEW OZIMEK PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2019-06-0811:00
55BTP STAL BRZEGTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2019-06-0811:00
56LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA GŁUBCZYCE 2019-06-0811:00