OPOLSKA LIGA MŁODZIKÓW - GRUPA SPADKOWA

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik "OLM - GRUPA SPADKOWA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE000000:0
2NKS START NAMYSŁÓW000000:0
3MKS POGOŃ PRUDNIK000000:0
4LZS VICTORIA CHRÓŚCICE000000:0
5LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD000000:0
6LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: D1 Młodzik "OLM - GRUPA SPADKOWA"
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik "OLM - GRUPA SPADKOWA"
Kolejka 1
1LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-03-2516:30
2MKS POGOŃ PRUDNIKLUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2020-03-2516:30
3NKS START NAMYSŁÓWLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-03-2516:30
Kolejka 2
4TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-03-3017:00
5LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDNKS START NAMYSŁÓW2020-03-3017:00
6LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEMKS POGOŃ PRUDNIK2020-03-3017:00
Kolejka 3
7MKS POGOŃ PRUDNIKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-04-0217:00
8NKS START NAMYSŁÓWLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-04-0217:00
9LZS VICTORIA CHRÓŚCICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2020-04-0217:00
Kolejka 4
10TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2020-04-0617:00
11LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-04-0617:00
12MKS POGOŃ PRUDNIKNKS START NAMYSŁÓW2020-04-0617:00
Kolejka 5
13NKS START NAMYSŁÓWTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-04-2018:00
14LZS VICTORIA CHRÓŚCICEMKS POGOŃ PRUDNIK2020-04-2018:00
15LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-04-2018:00
Kolejka 6
16TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-04-2718:00
17LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDMKS POGOŃ PRUDNIK2020-04-2718:00
18LZS VICTORIA CHRÓŚCICENKS START NAMYSŁÓW2020-04-2718:00
Kolejka 7
19LZS VICTORIA CHRÓŚCICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-05-0418:00
20NKS START NAMYSŁÓWLUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2020-05-0418:00
21MKS POGOŃ PRUDNIKLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-05-0418:00
Kolejka 8
22TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS POGOŃ PRUDNIK2020-05-1118:00
23LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁENKS START NAMYSŁÓW2020-05-1118:00
24LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-05-1118:00
Kolejka 9
25LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2020-05-1818:00
26LZS VICTORIA CHRÓŚCICELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-05-1818:00
27NKS START NAMYSŁÓWMKS POGOŃ PRUDNIK2020-05-1818:00
Kolejka 10
28TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLENKS START NAMYSŁÓW2020-06-0118:00
29MKS POGOŃ PRUDNIKLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-06-0118:00
30LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2020-06-0118:00