OPOLSKA LIGA MŁODZIKÓW

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik "OLM"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS POLONIA NYSA51550024:5
2UKS RODŁO OPOLE51240122:6
3OKS ODRA OPOLE51240118:6
4BTP STAL BRZEG5930224:11
5UKS SPIDERS KRAPKOWICE4620220:16
6MKS KLUCZBORK4620210:8
7NKS START NAMYSŁÓW4620211:16
8LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD4620211:19
9LZS VICTORIA CHRÓŚCICE4310310:16
10MKS GOGOLIN4310311:18
11LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE400047:26
12MKS POGOŃ PRUDNIK4000412:33
Ostatnia kolejka (5) rozgrywek: D1 Młodzik "OLM"
25UKS RODŁO OPOLEKS POLONIA NYSA2020-09-2011:000:4
26MKS POGOŃ PRUDNIKLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-09-2117:30
27MKS GOGOLINLUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2020-09-2117:30
28LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁENKS START NAMYSŁÓW2020-10-0717:30
29OKS ODRA OPOLEBTP STAL BRZEG2020-09-1915:002:1
30MKS KLUCZBORKUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-09-2117:30
Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik "OLM"
Kolejka 1
1LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDKS POLONIA NYSA2020-08-3116:000:8
2LZS VICTORIA CHRÓŚCICENKS START NAMYSŁÓW2020-08-3115:305:2
3UKS RODŁO OPOLEBTP STAL BRZEG2020-08-3117:304:0
4MKS POGOŃ PRUDNIKUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-08-3118:005:9
5MKS GOGOLINMKS KLUCZBORK2020-08-3116:003:7
6LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEOKS ODRA OPOLE2020-08-3011:000:10
Kolejka 2
7KS POLONIA NYSAOKS ODRA OPOLE2020-09-0318:004:2
8MKS KLUCZBORKLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-09-0218:001:0
9UKS SPIDERS KRAPKOWICEMKS GOGOLIN2020-09-0317:003:4
10BTP STAL BRZEGMKS POGOŃ PRUDNIK2020-09-0319:0011:1
11NKS START NAMYSŁÓWUKS RODŁO OPOLE2020-09-0417:000:6
12LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-09-0318:003:2
Kolejka 3
13LZS VICTORIA CHRÓŚCICEKS POLONIA NYSA2020-09-0718:002:6
14UKS RODŁO OPOLELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2020-09-0717:307:1
15MKS POGOŃ PRUDNIKNKS START NAMYSŁÓW2020-09-0718:004:6
16MKS GOGOLINBTP STAL BRZEG2020-09-0718:003:5
17LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-09-0611:006:8
18OKS ODRA OPOLEMKS KLUCZBORK2020-09-0514:153:1
Kolejka 4
19KS POLONIA NYSAMKS KLUCZBORK2020-09-0917:302:1
20UKS SPIDERS KRAPKOWICEOKS ODRA OPOLE2020-09-1417:300:1
21BTP STAL BRZEGLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-09-1210:007:1
22NKS START NAMYSŁÓWMKS GOGOLIN2020-09-1416:003:1
23LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDMKS POGOŃ PRUDNIK2020-09-1417:307:2
24LZS VICTORIA CHRÓŚCICEUKS RODŁO OPOLE2020-09-1417:301:5
Kolejka 5
25UKS RODŁO OPOLEKS POLONIA NYSA2020-09-2011:000:4
26MKS POGOŃ PRUDNIKLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-09-2117:30
27MKS GOGOLINLUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2020-09-2117:30
28LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁENKS START NAMYSŁÓW2020-10-0717:30
29OKS ODRA OPOLEBTP STAL BRZEG2020-09-1915:002:1
30MKS KLUCZBORKUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-09-2117:30
Kolejka 6
31KS POLONIA NYSAUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-09-2417:30
32BTP STAL BRZEGMKS KLUCZBORK2020-09-2416:00
33NKS START NAMYSŁÓWOKS ODRA OPOLE2020-09-2317:30
34LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-09-2417:30
35LZS VICTORIA CHRÓŚCICEMKS GOGOLIN2020-09-2417:30
36UKS RODŁO OPOLEMKS POGOŃ PRUDNIK2020-09-2418:00
Kolejka 7
37MKS POGOŃ PRUDNIKKS POLONIA NYSA2020-09-2817:00
38MKS GOGOLINUKS RODŁO OPOLE2020-09-2817:00
39LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-09-2711:00
40OKS ODRA OPOLELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2020-09-2617:00
41MKS KLUCZBORKNKS START NAMYSŁÓW2020-09-2817:00
42UKS SPIDERS KRAPKOWICEBTP STAL BRZEG2020-09-2817:00
Kolejka 8
43KS POLONIA NYSABTP STAL BRZEG2020-10-0517:00
44NKS START NAMYSŁÓWUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-10-0517:00
45LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDMKS KLUCZBORK2020-10-0517:00
46LZS VICTORIA CHRÓŚCICEOKS ODRA OPOLE2020-10-0517:00
47UKS RODŁO OPOLELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-10-0517:30
48MKS POGOŃ PRUDNIKMKS GOGOLIN2020-10-0517:00
Kolejka 9
49MKS GOGOLINKS POLONIA NYSA2020-10-1216:30
50LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEMKS POGOŃ PRUDNIK2020-10-1111:00
51OKS ODRA OPOLEUKS RODŁO OPOLE2020-10-1013:30
52MKS KLUCZBORKLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-10-1216:30
53UKS SPIDERS KRAPKOWICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2020-10-1216:30
54BTP STAL BRZEGNKS START NAMYSŁÓW2020-10-1010:00
Kolejka 10
55KS POLONIA NYSANKS START NAMYSŁÓW2020-10-1916:00
56LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDBTP STAL BRZEG2020-10-1916:00
57LZS VICTORIA CHRÓŚCICEUKS SPIDERS KRAPKOWICE2020-10-1916:00
58UKS RODŁO OPOLEMKS KLUCZBORK2020-10-1917:30
59MKS POGOŃ PRUDNIKOKS ODRA OPOLE2020-10-1916:00
60MKS GOGOLINLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2020-10-1916:00
Kolejka 11
61LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEKS POLONIA NYSA2020-10-2615:30
62OKS ODRA OPOLEMKS GOGOLIN2020-10-2410:00
63MKS KLUCZBORKMKS POGOŃ PRUDNIK2020-10-2615:30
64UKS SPIDERS KRAPKOWICEUKS RODŁO OPOLE2020-10-2615:30
65BTP STAL BRZEGLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2020-10-2410:00
66NKS START NAMYSŁÓWLUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2020-10-2615:30