OPOLSKA LIGA TRAMPKARZY

Tabela rozgrywek: C1 Trampkarz "OLT - RUNDA JESIENNA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS POLONIA NYSA1439130179:14
2MKS GOGOLIN1439130196:16
3OKS ODRA II OPOLE142271640:30
4BTP STAL BRZEG141961738:32
5MKS KLUCZBORK141961731:39
6NKS START NAMYSŁÓW141132914:60
7LZS SWORNICA CZARNOWĄSY1410311023:70
8MKS POGOŃ PRUDNIK145121112:72
Ostatnia kolejka (14) rozgrywek: C1 Trampkarz "OLT - RUNDA JESIENNA"
53BTP STAL BRZEGMKS POGOŃ PRUDNIK2020-11-0619:007:0
54OKS ODRA II OPOLEMKS GOGOLIN2020-11-0614:301:3
55MKS KLUCZBORKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-11-0614:303:0
56NKS START NAMYSŁÓWKS POLONIA NYSA2020-11-0614:300:2
Terminarz rozgrywek: C1 Trampkarz "OLT - RUNDA JESIENNA"
Kolejka 1
1NKS START NAMYSŁÓWBTP STAL BRZEG2020-08-1710:003:0Walkower
2MKS KLUCZBORKKS POLONIA NYSA2020-08-1717:000:7
3OKS ODRA II OPOLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-09-1517:004:3
4MKS POGOŃ PRUDNIKMKS GOGOLIN2020-08-1717:001:10
Kolejka 2
5BTP STAL BRZEGMKS GOGOLIN2020-08-2117:004:5
6LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMKS POGOŃ PRUDNIK2020-08-2117:002:3
7KS POLONIA NYSAOKS ODRA II OPOLE2020-08-2117:005:0
8NKS START NAMYSŁÓWMKS KLUCZBORK2020-09-1516:000:1
Kolejka 3
9MKS KLUCZBORKBTP STAL BRZEG2020-08-2717:001:2
10OKS ODRA II OPOLENKS START NAMYSŁÓW2020-08-2517:009:0
11MKS POGOŃ PRUDNIKKS POLONIA NYSA2020-08-2717:002:6
12MKS GOGOLINLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-08-2717:005:0
Kolejka 4
13BTP STAL BRZEGLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-08-3110:001:2
14KS POLONIA NYSAMKS GOGOLIN2020-08-3118:002:5
15NKS START NAMYSŁÓWMKS POGOŃ PRUDNIK2020-08-3117:000:0
16MKS KLUCZBORKOKS ODRA II OPOLE2020-08-3117:001:6
Kolejka 5
17OKS ODRA II OPOLEBTP STAL BRZEG2020-09-0418:000:1
18MKS POGOŃ PRUDNIKMKS KLUCZBORK2020-09-0418:001:4
19MKS GOGOLINNKS START NAMYSŁÓW2020-09-0418:006:0
20LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA NYSA2020-09-0418:000:9
Kolejka 6
21BTP STAL BRZEGKS POLONIA NYSA2020-09-1119:000:4
22NKS START NAMYSŁÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-09-1117:301:2
23MKS KLUCZBORKMKS GOGOLIN2020-09-1117:301:8
24OKS ODRA II OPOLEMKS POGOŃ PRUDNIK2020-09-1117:303:2
Kolejka 7
25MKS POGOŃ PRUDNIKBTP STAL BRZEG2020-09-1817:000:4
26MKS GOGOLINOKS ODRA II OPOLE2020-09-1817:006:1
27LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMKS KLUCZBORK2020-09-1817:003:8
28KS POLONIA NYSANKS START NAMYSŁÓW2020-09-1818:0011:0
Kolejka 8
29BTP STAL BRZEGNKS START NAMYSŁÓW2020-09-2419:003:0Walkower
30KS POLONIA NYSAMKS KLUCZBORK2020-09-2518:006:1
31LZS SWORNICA CZARNOWĄSYOKS ODRA II OPOLE2020-09-2516:301:1
32MKS GOGOLINMKS POGOŃ PRUDNIK2020-09-2516:3010:0
Kolejka 9
33MKS GOGOLINBTP STAL BRZEG2020-10-0216:305:1
34MKS POGOŃ PRUDNIKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-10-0216:301:5
35OKS ODRA II OPOLEKS POLONIA NYSA2020-10-0216:302:4
36MKS KLUCZBORKNKS START NAMYSŁÓW2020-10-0216:305:1
Kolejka 10
37BTP STAL BRZEGMKS KLUCZBORK2020-10-0919:002:2
38NKS START NAMYSŁÓWOKS ODRA II OPOLE2020-10-0916:002:1
39KS POLONIA NYSAMKS POGOŃ PRUDNIK2020-10-0918:008:0
40LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMKS GOGOLIN2020-10-0916:000:16
Kolejka 11
41LZS SWORNICA CZARNOWĄSYBTP STAL BRZEG2020-10-2016:000:9
42MKS GOGOLINKS POLONIA NYSA2020-10-1616:001:5
43MKS POGOŃ PRUDNIKNKS START NAMYSŁÓW2020-10-2715:302:2
44OKS ODRA II OPOLEMKS KLUCZBORK2020-10-1616:001:0
Kolejka 12
45BTP STAL BRZEGOKS ODRA II OPOLE2020-10-2319:002:4
46MKS KLUCZBORKMKS POGOŃ PRUDNIK2020-10-2315:304:0
47NKS START NAMYSŁÓWMKS GOGOLIN2020-10-2315:300:14
48KS POLONIA NYSALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-11-0217:304:1
Kolejka 13
49KS POLONIA NYSABTP STAL BRZEG2020-10-3018:006:2
50LZS SWORNICA CZARNOWĄSYNKS START NAMYSŁÓW2020-10-3015:004:5
51MKS GOGOLINMKS KLUCZBORK2020-10-3015:002:0
52MKS POGOŃ PRUDNIKOKS ODRA II OPOLE2020-10-3015:000:7
Kolejka 14
53BTP STAL BRZEGMKS POGOŃ PRUDNIK2020-11-0619:007:0
54OKS ODRA II OPOLEMKS GOGOLIN2020-11-0614:301:3
55MKS KLUCZBORKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2020-11-0614:303:0
56NKS START NAMYSŁÓWKS POLONIA NYSA2020-11-0614:300:2