PUCHAR POLSKI TERYTORIALNY - REGION 5 - 21/22

Terminarz rozgrywek: Puchar Polski "Region 5 - edycja 2021/2022"
Kolejka 1
1KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-07-1917:003:3
2LZS SUDETY MOSZCZANKALZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIA2020-07-1917:000:4
Kolejka 2
3LZS LIGOTA BIALSKA RADOSTYNIALZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-08-0215:002:3
Terminarz rozgrywek: Puchar Polski "Region 5 - edycja 2021/2022"
Kolejka 1
1LZS SIESTRZECHOWICEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2019-11-1713:000:6
2LZS MACIEJOWICELZS GRYŻÓW2019-11-1713:001:2
3LZS CZARNOLASWOLNY LOSMecz nie odbył się
4LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE WOLNY LOSMecz nie odbył się
5LZS KOPERNIKI-MORÓW WOLNY LOSMecz nie odbył się
6LZS ROLNIK LASOCICE WOLNY LOSMecz nie odbył się
7LUKS DELTA BIELICE WOLNY LOSMecz nie odbył się
8 WOLNY LOSLZS POLSKI ŚWIĘTÓWMecz nie odbył się
9 WOLNY LOSLZS WŁODARY-WĘŻAMecz nie odbył się
10 WOLNY LOSLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWMecz nie odbył się
11LZS PRZECHÓD WOLNY LOSMecz nie odbył się
12LZS GOŚCICE WOLNY LOSMecz nie odbył się
13LZS METEOR JASIENICA DOLNALKS RUSOCIN2019-11-1713:003:2
14LZS KĘPNICALZS DZIEWIĘTLICE2019-11-1713:003:0
15LZS JĘDRZYCHÓW LZS TRZEBOSZOWICE2019-11-1713:004:2
16LZS ŁĄKA-JODŁÓWLZS DOMASZKOWICE2019-11-1713:003:5
Kolejka 2
17KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS GRYŻÓW2019-11-2413:004:2
18LZS CZARNOLASLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2019-11-1613:003:1
19LZS KOPERNIKI-MORÓWLZS ROLNIK LASOCICE2019-11-1613:002:1
20LUKS DELTA BIELICELZS POLSKI ŚWIĘTÓW2019-11-1713:003:1
21LZS WŁODARY-WĘŻALZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2019-11-1713:000:3Walkower
22LZS PRZECHÓDLZS GOŚCICE2019-11-1713:007:5
23LZS METEOR JASIENICA DOLNALZS KĘPNICA2019-11-2413:002:3
24LZS JĘDRZYCHÓW LZS DOMASZKOWICE2019-11-2413:001:4
25LZS RZEPCEWOLNY LOSMecz nie odbył się
26 WOLNY LOSLZS SUDETY MOSZCZANKAMecz nie odbył się
27LZS LUBRZA WOLNY LOSMecz nie odbył się
28 WOLNY LOSLKS SZONÓWMecz nie odbył się
29LZS ŁĄKA PRUDNICKALZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA0:3Walkower
30LZS ZAWADA K. GŁOGÓWKALZS DYTMARÓW0:3Walkower
31 WOLNY LOSLZS PARTYZANT KAZIMIERZ Mecz nie odbył się
32LKS POLONIA BIAŁA WOLNY LOSMecz nie odbył się
Kolejka 3
33KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS CZARNOLAS2019-12-0113:008:0
34LUKS DELTA BIELICELZS KOPERNIKI-MORÓW2019-11-2413:002:4
35LZS PRZECHÓDLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2019-11-2413:002:9
36LZS KĘPNICALZS DOMASZKOWICE2019-12-0113:000:4
37LZS RZEPCELZS SUDETY MOSZCZANKA2019-11-1713:001:2
38LZS LUBRZALKS SZONÓW2019-11-1713:002:0
39LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIALZS DYTMARÓW2019-11-1713:003:2
40LZS PARTYZANT KAZIMIERZ LKS POLONIA BIAŁA2019-11-1713:000:7
Kolejka 4
41KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS KOPERNIKI-MORÓW2020-03-0814:003:1
42LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS DOMASZKOWICE2020-03-0714:005:0
43LZS SUDETY MOSZCZANKALZS LUBRZA2020-03-0814:002:0
44LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIALKS POLONIA BIAŁA2020-03-0814:001:0
Kolejka 5
45KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2020-04-1113:00
46LZS SUDETY MOSZCZANKALZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2020-04-1113:00
Kolejka 6
472020-06-1115:00