Z uwagi na rekomendacje Ministerstwa Sportu oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczące odwołania imprez sportowych ze względu na rozprzestrzeniający się na terenie naszego kraju koronawirus COVID-19, Wydział Gier OZPN postanowił zawiesić do odwołania wszystkie rozgrywki piłkarskie organizowane przez Opolski Związek Piłki Nożnej.

Jednocześnie zwracamy się z ogromną prośbą do przedstawicieli klubów, aby na czas zawieszenia rozgrywek nie organizować meczów kontrolnych ze względu na potencjalne zagrożenie zdrowia i życia ich uczestników.
O bieżącej sytuacji dotyczącej rozgrywek Wydział Gier OZPN będzie informował stosownymi komunikatami.

UWAGA:
Wydział Gier OZPN informuje, iż okienko transferowe dla klubów uczestniczących w rozgrywkach ligowych, które nie zdążyły zainaugurować rundy wiosennej, wydłuża się do momentu odwieszenia rozgrywek.

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

Szczegóły: https://www.laczynaspilka.pl/federacja/komunikat-departamentu-rozgrywek-krajowych-pzpn7?fbclid=IwAR11v1y4lsfgInbefvB608-JmaySMsIvMtOC9chT3ouO3tOS1TjlgDyEnLQ